MiLa groep PSV mei 2009


Aalten, zaterdag 30 mei 2009

Uitslag van de 9e Gerard Tebroke Memorialloop te Aalten. Een keniaans feestje met net daarachter een meefeestende Luc Krotwaar.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 10 KM

   1 Solmon Kiptoo          85 Kenia                29:15   
   2 Jackson Matelong       84 Kenia                29:24   
   3 Daniel Mukche          88 Kenia                30:30   
   4 Luc Krotwaar              Nederland            31:06

Den Bosch, donderdag 28 mei 2009

Uitslag van de Avondwedstrijd, georganiseerd door Oss Volo, waar Arie bij zijn debuut ook meteen een eerste plaats bij de masters op de 5000m binnensleept.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Masters, 10 KM

   1 Arie van Houwelingen      Eindhoven Atletiek   17.20.3 
   2 Alex Bekkers              O.S.S. - VOLO        17.42.7 
   3 Adri Henskens             O.S.S. - VOLO        18.03.1 

Best, donderdag 28 mei 2009

Uitslag van de Avondwedstrijd, georganiseerd door Generaal MichaŽlis. In de oorspronkelijke uitslag is Harm ingedeeld bij de masters, dan ziet hij er goed geconserveerd uit voor iemand van 49. Hieronder staan de uitslagen wel goed gecategoriseerd. Janneke loopt haar debuut en zet meteen een scherpe tijd neer. Said loopt een geweldige eindsprint en haalt daarmee de eerste plaats binnen. Jan loopt een mooi PR. Voor het eerst onder de 19 minutengrens.
---> Klik hier voor de uitslagen (PDF)

Mannen Senioren, 1500m

   1 Dirk-Jan Linsen        81 Eindhoven Atletiek    4:20,34
   2 Oscar Mulder           83 Eindhoven Atletiek    4:34,05
   3 Michiel de Beer        87 ESAV Asterix          4:35,04
   4 Joost Bouwman          80 Eindhoven Atletiek    5:04,93

Mannen Senioren, 5000m

   1 Said Hayek             80 Eindhoven Atletiek   15,32:57
   2 Harm Sengers           60 Eindhoven Atletiek   15:37,79 Debuut
   3 Frans Pasmans          78 Loopgroep PK         16,34:35
   4 Andres Stelling        72 Loopgroep PK         17,29:24
   5 Bram van Rijswijk      81 Eindhoven Atletiek   17,31:92
   6 Merijn Trommar         75 Eindhoven Atletiek   18,38:57
   7 Mark de Vries          72 Eindhoven Atletiek   18,49:25
   8 Jan  de Kok            81 Eindhoven Atletiek   18,59:90 PR
   9 Marco Peeters          77 Eindhoven Atletiek   20,36:70

Vrouwen Senioren, 1500m

   1 Corine Spaans          76 Eindhoven Atletiek    4:46,94 Debuut
   2 Marjon de Kok          74 Prins Hendrik         5:08,04
   3 Maaike Schakenbos      84 ESAV Asterix          5:37,67
   4 Nathalie Lotthrinkx    76 Eindhoven Atletiek    5:46,20

Vrouwen Senioren, 5000m

   1 Janneke Videler        80 Eindhoven Atletiek   21:05,71 Debuut

Mannen Masters, 1500m

   1 Ad Peeters             66 AV Valkenswaard       4:24,20
   2 Jos Bengervoet         58 Eindhoven Atletiek    5:10,80

Mannen Masters, 5000m

   1 Luc Krotwaar           68 Leiden Atletiek      15:38,77
   2 Marco Tramontina       68 Eindhoven Atletiek   17:18,18
   3 Rene van de Weijenberg 63 Eindhoven Atletiek   17:24,41
   4 Rob Mellegers          66 Eindhoven Atletiek   17:49,38

Vrouwen Masters, 5000m

   1 Anita Opheij           66 Eindhoven Atletiek   20:57,27

's-Hertogenbosch, zondag 24 mei 2009

Uitslag van de Vestingloop.
---> Klik hier voor de uitslagen

MSEN, 15KM WEDSTRIJD

   1 Reuben Cherutich         Kenia                    45:30   45:30 
   2 Julius Chepkwony         Kenia                    45:57   45:56 
   3 Stefan van den Broek     BelgiŽ                   46:53   46:52 
  13 Jan de Kok            81 PSV                    1:04:39 1:04:37 

M45, 15KM WEDSTRIJD

   1 Jos Lemmens                                       51:23   51:22 
   2 Jan Blockx            62 Lisse                    53:48   53:47 
   3 Pe Brouwer            61 Generaal Michaelis       59:13   59:10 
  28 Maurice van den Berge 63 PSV                    1:20:26 1:18:55 

Deurne, donderdag 21 mei 2009

Uitslag van de 27e gebroeders Swinkels Dreefloop. Drie keer een eerste plaats in de categorieŽn senioren, mannen 35 en mannen 40 en twee PR's voor Eindhoven Atletiek.
---> Klik hier voor de uitslagen

M.SR, 15 KM KNAU


   1 Harm Sengers             PSV                              50:40 PR   
   2 Werner Gentle         86 Lopersgroep Deurne               53:32   
   3 Frans Pasmans         78 Loopgroep PK                     56:20   

M35, 15 KM KNAU

   1 Mark de Vries         72 PSV                              59:39 PR  
   2 Edwin Kok                HAC                              59:58  

M40, 15 KM KNAU

   1 Marco Tramontina      68 PSV                              54:45   
   2 Dorus Jaspers         66 GAC Gemert                       57:11   
   3 Sam Rosen             64 Lopersgroep Deurne             1:00:08

Eindhoven, donderdag 21 mei 2009

Uitslag van de De Burgh Hemelvaartloop georganiseerd door Eindhoven Atletiek.
---> Klik hier voor de uitslagen

HEREN, Halve Marathon Wedstrijd

   1 Peter Wilhelmus       79                                1:14:46 
   2 John Stassen          60                                1:20:11 
   3 Ralph Goes            61 Eindhoven Atletiek             1:23:28 
   5 Merijn Trommar        75 Eindhoven Atletiek             1:28:37 
   7 Ton Jacquot           58 Eindhoven Atletiek             1:30:33 
  11 Hans Leuverman        49 Eindhoven Atletiek             1:33:36 
  14 Wim Hermans           45 Eindhoven Atletiek             1:35:48 
  17 Menno Verhoeven       70 Eindhoven Atletiek             1:38:27 
  21 John Middel           57 Eindhoven Atletiek             1:47:12 
  23 Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek             1:50:31 
  24 Rinus van Dijck       43 Eindhoven Atletiek             1:52:01 
  26 Henny Valks           57 Eindhoven Atletiek             2:38:48 

DAMES, Halve Marathon Wedstrijd

   1 Inge van der Meulen   73 Eindhoven Atletiek             1:27:57 
   2 Michelle Eggenhuizen  69 Eindhoven Atletiek             1:28:39 
   3 Anita Opheij          66 Eindhoven Atletiek             1:38:41

GEM, 10KM

   1 Luc Krotwaar          68 Eindhoven                        32:24 
   2 Megersa Gadisha       92                                  34:28 
   3 Rob Zwartjens         62                                  35:09 
   6 Rik Elferink          74                                  37:55 
   7 Eric Janssens         73                                  37:57 
  14 Arie van de Akker     49 Eindhoven                        39:51 
  17 Jan Niehof            67 Waalre                           40:14 
  21 Peter Naus            56 Eindhoven                        41:11 
  23 Jan de Kok            81 Veldhoven                        41:26 
  26 Peter Pijpers         66 Eindhoven                        41:57 
  30 Wout Peters           76 Eindhoven                        42:33 
  33 Frans Dorrestein      54 Eindhoven                        43:05 
  74 Anneke Rietveld       65 Eindhoven                        47:14 
  93 Marjolein Bijvoet     76 Eindhoven                        48:24