MiLa groep PSV december 2008


FIJNE FEESTDAGEN EN DE ALLERBESTE WENSEN VOOR 2009!


Soest, woensdag 31 december 2008

De Sylvestercross, georganiseerd door Stichting Sylvestercross Soest. Een wedstrijd met Internationale allure. 
---> Klik hier voor de uitslagen

MPROM, 10400m

   1 Lucas Rotich           90 Kenia                   33:19 
   2 Josphat Bett           90 Kenia                   33:53 
   3 Hassan Belkhanouch     81 Frankrijk               34:16 
  24 Luc Krotwaar           68 Nederland (PSV)         36:39    

M45, 8000m

   1 Theo Peeters           61 AVV                     29:59 
   2 Jan Kortekaas          63 Leiden Atletiek         30:30 
   3 Duk Bekema             61 Startbaan               31:10 
   7 Arnold van Putten      63 PSV                     32:09 

MJUNA, 6000m

   1 Jurjen Poldermans      91 Clytoneus               20:33 
   2 Jesper van der Wielen  91 Nijmegen Atletiek       20:35 
   3 Wesley Pauel           90 Almere '81              20:49 
  15 Mads Bijsterveld       91 PSV                     22:25   

Hilvarenbeek, woensdag 31 december 2008

De 24e oudejaarsloop, georganiseerd door Achil '87. PSV was goed vertegenwoordigd.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 10km

   1 Jeroen van Damme       72 Loopteam Ed Sligcher    31:22 
   2 Wesley van der Gouw    85 Prins Hendrik           31:52 
   3 Maarten van der Donck  77 Herentals (BEL)         33:58 
   7 Dirk-Jan Linsen        81 PSV                     36:29 
  17 Jan de Kok             81 PSV                     41:26    

Mannen 35, 10km

   1 Cornť van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    34:06 
   2 Marco Tramontina       68 PSV                     34:36 
   3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    35:16 
   4 Sadik El Mourabite     72 PSV                     35:42 
   5 Peter van Gool         73 PSV                     36:18 
   6 Rob Mellegers          66 PSV                     36:39    

Mannen 45, 10km

   1 De heer Vanneste       62 Bavikhove (BEL)         35:12 
   2 Frans Deenen           61 Venray Regio            35:20 
   3 Arie van Houwelingen   60 PSV                     35:31 
  30 Maurice vd Berge       63 PSV                     44:59       

Mannen 55, 10km

   1 Hans van Gorp          53 Tilburg Road Runners    36:53 
   2 Drikus Haalboom        47 avVN                    39:05 
   3 Kees Verhoeven         50 Loopgroep Goirle        39:17 
  25 Harrie Stempher        50 PSV                     52:17  

Oirschot, zondag 28 december 2008

De Meeuw Auwjaorscross, georganiseerd door AV Oirschot. Mooie 3e plaats voor Karin. Linda komt uit voor Gent, maar heeft natuurlijk ook een klein PSV hartje. Peter komt na een zware tijd, langzaam weer op dreef.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen masters 35, 10013m

   1 Michael Harris         66 Loopgroep PK            36:56 
   2 Peter van Gool         73 PSV                     38:52 
   3 Renť van Strien        70 Atledo                  40:55  

Mannen masters 45, 10013m

   1 Frank van Eijk         63 't Jasper Sport         28:57  
   2 Kees Wouters           62 DES                     29:49 
   3 John Stassen           60 Loopgroep PK            30:10
   7 Hans Bijsterveld       59 PSV                     32:59 

Vsen+Masters, 5607m

   1 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven       21:43 
   2 Marjon de Kok          74 Prins Hendrik           22:18 
   3 Karin vd Sangen        83 PSV                     23:15 
   4 Linda Hermans          84 Gent (BEL)              23:37    

Korte cross vrouwen, 3399m

   1 Jaimie van Lieshout    91 Attila                  12:53 
   2 Anouska Lievaart       81 Attila                  13:05 
   3 Eva Thomas             85 Attila                  13:57 
   5 Yvonne Groenen         84 PSV                     14:31 
   7 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     14:50   

Gemert, vrijdag 26 december 2008

De Kerstloop, georganiseerd door de Gemertse Atletiek Club. Ondanks een forse val van Marco, weet hij een scherpe tijd neer te zetten in een parcours dat daarnaast niet als 'snel' mag worden bestempeld. Wilco doet het ook goed in zijn debuut op de 10km.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km

   1 Christophe Stoelinga   74 Asterix                 33:37
   2 Leon van der Heijden   69 Taxandria               34:15
   3 Rik Elfrink            74 Nuenen                  35:20 
   5 Wilco Hommes           76 Helmond                 41:22 Debuut

Mannen masters, 10 km

   1 Marco Tramontina       68 PSV                     34:15
   2 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      34:40
   3 Henk van Eck           56 GAC Gemert              36:04
   5 Rob Mellegers          66 Eindhoven               36:32

Reusel, zondag 21 december 2008

De L’Avant Sylvestre cross, georganiseerd door AV Reusel '69. Een wedstrijd uit de Kempische Crosscompetitie.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen masters 45, 8700 m

   1 Jan Willemse              Tilburg Road Runners    33:57
   2 Ruud van Woensel          AV Oirschot             34:52
   3 Kees Wouters           62 DES                     35:11
   4 Arie van Houwelingen   60 PSV                     35:23
  10 Kees van der Put       57 PSV                     40:15

Mannen senioren, 11600 m

   1 Bart Lieckens          77 AC Herentals            39:23
   2 Maikel van Eekelen     87 Attila                  40:03
   3 Gijs Peters               Attila                  40:36
   4 Bram van Rijswijk         PSV                     44:49

Vrouwen korte cross, 2200 m

   1 Jamie van Lieshout        Attila                  10:29
   2 Eva Thomas                Attila                  10:36
   3 Chantal Baartse        73 HAC                     11:04
   5 Sanne Joosten             PSV                     11:51
   6 Nathalie Lotthrinkx       PSV                     11:56

Mannen korte cross, 2200 m

   1 Remco Beckers             Asterix                  9:10
   2 Theo Peeters              AVV                      9:15
   3 Tibor Peters              Attila                   9:23
  11 Ivar Bijsterveld          PSV                     11:03

Dronten, zaterdag 20 december 2008

De Houtwijk Kerstloop, georganiseerd door Atletiek Vereniging Flevo Delta
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, Halve marathon

   1 Najim el Qady          80 Marokko               1:04:07  1:04:06
   2 Nordin Athamna         84 Algerije              1:04:36  1:04:35
   3 Youssef Banniz            Marokko               1:04:41  1:04:40
  13 Timothy Karanu         80 PSV                   1:10:51  1:10:50

Eindhoven, maandag 15 december 2008

PSV Feliciteert Familie Tramontina met hun kersverse zoon Roman!

Afgelopen nacht (03:23) is Marco's zoon Roman Tramontina geboren. Roman woog bij zijn geboorte 4650 gram. Moeder en kind maken het goed.


Den Bosch, zondag 14 december 2008

De Engelermeercross, georganiseerd door Oss-Volo.
---> Klik hier voor de uitslagen

M35+, M35+

   1 Stan Rijken            73 Prins Hendrik           38:18 
   2 Alex Bekkers           70 OSS-VOLO                39:10 
   3 Mar-Hein v.d. Wiel     69 DAK                     39:44
   5 Rob Mellegers          66 PSV                     41:01

Deurne, zondag 14 december 2008

De 25e Zandbos cross.
---> Klik hier voor de uitslagen

HKOR, Heren Korte Cross

   1 Johan de Koning                                   12:38 
   2 Gijs Peters            85 Attila                  13:20
  12 Dirk-Jan Linsen        81 PSV                     14:32
  15 Oscar Mulder           83 PSV                     14:51

VSEN, DAMES

   1 Sabine van de Reijt    81 Sprint                  22:10  
   2 Esther Arts               AWV Delden              23:34
   3 Renske Weeda           78 Nijmegen Atletiek       23:38
  11 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     27:43

M45, HEREN

   1 Ronny Agten            59 BelgiŽ                  35:11 
   2 Hub Kurvers            61 Caesar                  36:47 
   3 Hans van de Mortel     61 Lopersgroep Deurne      36:56
   4 Rene van de Weijenberg 63 PSV                     37:14
   7 Arnold van Putten      63 PSV                     40:18
  11 Hans Bijsterveld       59 PSV                     44:09

JB, JONGENS B

   1 Maikel van der Steen   92 Lopersgroep Deurne      13:27 
   2 Jorian Damen           92 Ciko '66                14:07 
   3 Juri van Lierop           't Jasper Sport         14:15
   7 Sebastian Steegemans   93 PSV                     15:43

JA, JONGENS A

   1 Jesper van der Wielen  91 Nijmegen Atletiek       20:00 
   2 Wouter Timmermans      91 Unitas                  20:29 
   3 Rik Heijnen            90 AV Helden               21:28
   4 Mads Bijsterveld       91 PSV                     21:33 
   7 Joeri Spoor            90 PSV                     22:18

Eindhoven, zondag 7 december 2008

De Human Capital Match (HCM) Karpencross.
---> Klik hier voor de uitslagen

MSEN, MSEN

   1 Luc Krotwaar           68 PSV                     27:44 
   2 Wouter Jansen          87 Attila                  27:50 
   3 Maikel van Eekelen     87 Attila                  28:44
   9 Rik Elfink             74 PSV                     32:10 
  15 Bas van der Ree        76 PSV                     34:49 

M35, M35

   1 Peter van der Velden   68 AVV                     29:22 
   2 Michael Harris         66 Loopgroep PK            30:06 
   3 Luc der Kinderen       64                         30:12
   4 Marco Tramontina       68 PSV                     30:43 
   7 Sadik EL Mourabite     72 PSV                     31:15 
   8 Andres Stelling        72 the Hague Road Runne    31:47 

M45, M45

   1 Arie van Houwelingen   60 PSV                     23:08 
   2 John Stassen           60 Loopgroep PK            23:33  
   3 Kees Wouters           62 DES                     23:47
   8 Arnold van Putten      63 PSV                     25:05 
  11 Hans Bijsterveld       59 PSV                     26:00 
  13 Kees v.d. Put          57 PSV                     26:24 
  18 Andre van Est          61 PSV                     27:09 
  25 Jan-Karel Op de Coul   60 PSV                     29:34  

M55, M55

   1 Joop Slagboom          53 GVAC                    26:03 
   2 Martien van de Ven     48 AV Oirschot             26:21 
   3 Wim Hermans            45 Olympia Eindhoven       27:29
  12 A. Meulenbroeks        46 PSV                     37:13   

VSEN, VSEN

   1 Laura Huijbregts       80 Asterix                 21:48 
   2 Inge van der Meulen    73 Olympia Eindhoven       22:51
   3 Karin van den Sangen   83 PSV                     22:52  

V35, V35

   1 Vivian Ruijters        71 ImproveRoadRunners      22:59 
   2 Nellie van Beers       55 AV Oirschot             24:37
   3 Heather MacDuff        58 PSV                     26:13   

MKC, MKORTEC

   1 Martijn Arnoldussen    82 Achilles-Top            11:52 
   2 Ronald Weevers         69 Prins Hendrik           11:56
   3 Dirk-Jan Linsen        81 PSV                     12:29 
   5 Oscar Mulder           83 PSV                     12:59 
   8 Roel van Nuenen        68 PSV                     13:46 
  11 Rob Weijs              51 PSV                     19:03  

VKC, VKORTEC

   1 Yvonne Groenen         84 PSV                     11:26 
   2 Sanne Joosten          83 PSV                     11:30 
   3 Roxanne Martin         87 Seven Hills Running     11:48
   4 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     11:54 

's-Heerenberg, zondag 7 december

De Wincanton Montferlandrun. Met prachtig weer en een prettige entourage. Maaike loopt haar eerste wedstrijd na jaren meteen een PR zonder baanvoorbereiding.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 15km

   1 Dereje Tesfaye         85 EthiopiŽ                43:27   43:26 
   2 Betona Sahle Warga     84 EthiopiŽ                43:28   43:26 
   3 Sammy Kitwara          86 Kenia                   43:42   43:41 
 104 Jan de Kok             81 PSV                   1:04:44 1:04:25 
 177 Michiel van der Weele  76 PSV                   1:13:11 1:08:57    

Mannen 35+, 15km

   1 Noel Keijsers          73 Prins Hendrik           48:41   48:39 
   2 Michiel Otten          68 Nederland               48:45   48:42 
   3 Jay Sauer              72 Cifla                   50:46   50:45 
  12 Rob Mellegers          66 PSV                     54:14   54:08

Mannen 45+, 15km

   1 Aissa Marguoum         62 Parthenon               51:34   51:32 
   2 Klaas Talma            59 Impala                  54:13   54:08 
   3 Izaak de Bruijne       58 Altis                   55:05   54:56 
 196 Maurice van den Berge  63 PSV                   1:10:04 1:08:48
 366 Ton Bruining           56 PSV                   1:17:00 1:13:26       

Vrouwen 35+, 15km

   1 Petra Sloots           71 Voorne Atletiek         58:27   58:18 
   2 Monique Derks          67 Nijmegen Atletiek     1:01:51 1:01:45 
   3 Dorothť Vrieze         67 Argo                  1:04:34 1:04:08 
  47 Maaike Werson          72 PSV ai                1:16:40 1:15:22 PR

Vrouwen 45+, 15km

   1 Ingrid Prigge          63 LAAC Twente             55:38   55:34 
   2 Ella Witjes            57 Altis                   59:33   59:19 
   3 Sylvie klein Goldewijj 59 Loopgroep PK          1:02:44 1:02:20 
 191 Gerda van de Ven       55 PSV                   1:31:10 1:26:15