MiLa groep PSV juni 2008


Veldhoven, zondag 29 juni 2008

Uitslagen van de 2e divisie masterscompetitie gehouden bij GVAC te veldhoven. PSV heeft er een mooie eerste plaats weten op te strijken.
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen Masters 100m

   1 Otten, Arjan              PSV Atletiek                  11:88 sec 605 ptn +1.1 
   2 Neijzen, Co               Prins Hendrik                 12:03 sec 574 ptn +1.1 
   3 Engelman, Jurgen          Atletico '73                  12:24 sec 532 ptn +1.1 

Mannen Masters 400m

   1 Roosen, Marcel            PSV Atletiek                  54.78 sec 610 ptn 
   2 Wit, Hans de              AV '34                        55.92 sec 568 ptn 
   3 Achterkamp, Arjen         Groningen Atletiek            56.08 sec 562 ptn 

Mannen Masters 800m

   1 Wels, Robert              Prins Hendrik               2.06.46 min 642 ptn 
   2 Mortel, H. v.d.           Loopersgroep Deurne         2.06.52 min 641 ptn 
   3 Rademaker, Falco          PSV Atletiek                2.12.31 min 555 ptn 

Mannen Masters 1500m

   1 Joosse, Koen              Phanos                      4.21.27 min 650 ptn 
   2 Neunen, Roel van          PSV Atletiek                4.39.44 min 528 ptn 
   3 Fergus, Paul              Lopersgroep Deurne          4.45.91 min 489 ptn

Mannen Masters 5000m

   1 Verbaandert, Hans         GVAC                       16.31.24 min 657 ptn 
   2 Kort, Addy de             Prins Hendrik              16.34.70 min 651 ptn  
   3 Vos, Jacob                Groningen Atletiek         16.38.34 min 644 ptn 
   5 Mellegers, Rob            PSV Atletiek               17.10.47 min 588 ptn

Mannen Masters Zweedse Estafette

   1  127,128,129,130,         PSV Atletiek                2.11.04 min 765 ptn
   2  738,735,734,733,         Groningen Atletiek          2.19.64 min 648 ptn 
   3  724,723,719,720,         AC TION                     2.20.66 min 635 ptn 

Mannen Masters ver

   1  Roosen, Marcel           PSV Atletiek                   6.13 m 634 ptn +1.7 
   2  Neijzen, Co              Prins Hendrik                  5.34 m 453 ptn +3.0 
   3  Kanne, Clemenz           AC TION                        5.28 m 439 ptn +4.6   

Mannen Masters kogel

   1 Titulaer, J.              PSV Atletiek                  12.38 m 625 ptn 
   2 Grasmeijer, Rik           AV '34                        12.14 m 609 ptn 
   3 Dekker, Jack              AV Castricum                  12.10 m 607 ptn 

Mannen Masters discus

   1 Dekker, Jack              AV Castricum                  40.76 m 701 ptn 
   2 Titulaer, J.              PSV Atletiek                  36.45 m 614 ptn 
   3 Berkelmans, Rik           Prins Hendrik                 33.64 m 555 ptn 

Mannen Masters speer

   1 Strauss, Matthias         AC TION                       52.74 m 669 ptn 
   2 Heerlien, Onno            Groningen Atletiek            49.19 m 622 ptn 
   3 Kremers, Hans             Prins Hendrik                 41.19 m 509 ptn 
   4 Remezond, Mike            PSV Atletiek                  36.09 m 431 ptn 

Mannen Masters 2e divisie

 Plaats Vereniging         100m 400m 800m 1500m 5000m zweedse ver kogel discus speer Punten 

 1      PSV Atletiek       605  610  555  528   588   765     634  625  614    431   5955 
 2      Prins Hendrik      574  445  642  304   651   604     453  532  555    509   5269 
 3      Groningen Atletiek 528  562  539  484   644   648     282  440  486    622   5235

Helmond, dinsdag 24 juni 2008

Uitslagen Avondwedstrijd HAC Helmond
---> klik hier voor de uitslagen

Vrouwen Masters 5000m

   1  Fanny van Bree           GAC                           20:08:74   
   2  Jessica Kok              Cifla                         20:23:17 
   3  Anita Opheij             PSV Atletiek                  20:32:33   
   5  Anne Rindt-Vissers       PSV Atletiek                  20:40:09  

Mannen Masters 100m

   1  Harold Abauna            PSV Atletiek                     14:47

Mannen Masters 800m

   1  Henk Flipsen             AV Weert                       2:16:03  
   2  Jimmy Venema             HAC                            2:25:29   
   3  Harold Abauna            PSV Atletiek                   2:29:78

Mannen Masters 5000m

   1  Rene van de Weijenberg   PSV Atletiek                  16:48:53  
   2  Rob Mellegers            PSV Atletiek                  17:05:03   
   3  Bert van Nunen           AV De Keien                   17:10:79   
   10 Ruud Mom                 PSV Atletiek                  19:42:34

Mannen Senioren 800m

   1  Dirk-Jan Linsen          PSV Atletiek                   2:04:37   
   2  Oscar Mulder             PSV Atletiek                   2:12:45 PR

Mannen Senioren 5000m

   1  Werner Gentle            Lopersgroep Deurne            16:36:25 
   2  Peter van Gool           PSV Atletiek                  16:45:23  
   3  Sadik El Mourabite       PSV atletiek                  17:18:37

Jongens junioren B hoog

   1  Daniel Bremmer           PSV atletiek                      1:75 
   2  Paul Goossens            HAC                               1:55 

Roosendaal, zondag 22 juni 2008

De halve marathon en tien kilometer, georganiseerd door ARSV THOR.
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, halve marathon

   1 Huub Maas              70 THOR                  1:09:21  1:09:20
   2 Steven Vandecasteele   70 Roeselare (BEL)       1:10:44  1:10:42
   3 Addy de Kort           72 Prins Hendrik         1:15:13  1:15:12
  40 Mark de Vries          72 PSV                   1:36:54  1:36:49

Mannen 45, halve marathon

   1 Dirk Volders           59 Laakdal (BEL)         1:19:50  1:19:49
   2 Wilko de Vos           63 AV '56                1:20:08  1:20:06
   3 Kees Franken           62 Spado                 1:21:30  1:21:29
  45 George Guns            58 PSV                   1:47:13  1:45:52
  53 Maurice van den Berge  63 PSV                   1:53:29  1:52:08

Best, dinsdag 17 juni 2008

Tijdens de regionale Avondwedstrijd georganiseerd door Generaal Michaelis uit Best zijn door PSV weer aardige resultaten neergezet met voor een aantal atleten weer een PR.
---> klik hier voor de uitslagen

Jongens junioren B, 800m

   1 Pieter van Oirschot       AV Generaal Michaelis             2:06,2
   2 Mads Bijsterveld          PSV Atletiek                      2:09,1
   3 Sander van Esch           GVAC                              2:14,6

Mannen senioren , 800m

   1 Paul van Limpt            AV Reusel '69                     2:01,2
   2 Dirk-Jan Linsen           PSV Atletiek                      2:06,3
   3 Joris van Vlerken         GVAC                              2:06,5
   5 Roel van Nuenen           PSV Atletiek                      2:10,5
   6 Oscar Mulder              PSV Atletiek                      2:13,3  PR

Mannen senioren , 3000m

   1 Gijs Peters               AV Attila                         9:08,2
   2 Ron Szigetti              AV Attila                         9:24,1
   3 Wouter Jansen             AV Attila                         9:24,3
   4 Rik Heijnen               Atletiek Helden                   9:27,4
   5 Peter van Gool            PSV atletiek                      9:35,8
   6 Bas van der Ree           PSV Atletiek                     10:15,3  PR
   7 Mark van den Heuvel       PSV Atletiek                     11:22,0  PR

Mannen Masters, 800m

   1  Ad Peeters               AV Valkenswaard                   2:08,4
   2  Harold Abauna            PSV Atletiek                      2:30,8
   3  Cees Willems             Loopgroep PK                      2:39,9

Mannen Masters, 3000m

   1  Ad Peeters               AV Valkenswaard                   9:39,8
   2  Rene van de Weijenberg   PSV Atletiek                      9:43,5
   3  Rob Mellegers            PSV Atletiek                      9:46,1  PR

Maastricht, zondag 15 juni 2008

Maastrichts Mooiste, georganiseerd door de stichting Maastrichts Mooiste
---> klik hier voor zoeken in de uitslagen

Mannen senioren, 15 km

   1 Patrick Delait            Caesar                  51:20    51:19
   2 Patrick Vrancken          ESQ-Group               51:32    51:31
   3 Patrick Heubel            Atletiek Maastricht     51:50    51:49
   7 Edwin Jansen              PSV                     54:27    54:24

Sint Oedenrode, zondag 15 juni 2008

AV Fortuna '67, vaderdag halve marathon en tien kilometer
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, Halve marathon

   1 Thijs Dekkers          76 Fortuna '67           1:14:46
   2 Jos Op 't Hoog         66 Loopgroep PK          1:16:49
   3 Marco Tramontina       68 PSV Atletiek          1:17:43

Mannen 35, 10 km

   1 Sadik El Mourabite        Eindhoven               36:17
   2 Freek Aertsen          64 Loopgroep De Springb    40:58
   3 Andre van Aarle           GAC Gemert              41:02

Mannen, 5 km

   1 Guus Gilsing                                      17:59
   2 Kees van der Put                                  19:40
   3 Jeffrey Smetsers                                  20:53

Oirschot, zaterdag 7 juni 2008

De Jazzloop, georganiseerd door AV Oirschot.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km KNAU wedstrijd

   1 Thijs Dekkers          76 Fortuna '67             34:12
   2 Peter van Gool         73 PSV                     34:15
   3 Niels Govers           84 Oss '78                 34:48

Groesbeek, zaterdag 7 juni 2008

De Zwitserloot Dak Run, een internationale 10 km wegwedstrijd.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km galarun

   1 Abraham Rotich            Kenia                   27:54    27:53
   2 Ben Kimwole               Kenia                   28:09    28:07
   3 Jason Mbote               Kenia                   28:28    28:27
  19 Timothy Karanu            Nederland               31:19    31:18

Nuenen, zaterdag 7 juni 2008

De Van Goghloop, georganiseerd door loopgroep Nuenen
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 5 km

   1 Sadik El Mourahite        Eindhoven               17:06
   2 Marco Tramontina          Eindhoven               17:10
   3 Anton van de Heuvel       De Mortel               17:45
   7 Haroldinio Abauna         Eindhoven               19:23
  12 Maurice van den Berge  63 Eindhoven               20:41

Vrouwen, 5 km

   1 Anita Ophey               Breugel                 20:47
   2 Mia van Hooft             Helmond                 21:23
   3 Marjon van Ginneken       Eindhoven               21:42

Mannen, 15 km

   1 John Klerkx               Zeeland                 56:01
   2 Christiaan Tempelman      Zaltbommel            1:00:13
   3 Nout van der Velden       Arnhem                1:01:16
   9 Mark van den Heuvel       Eindhoven             1:03:52  Debuut

Tilburg, zondag 1 juni 2008

De Tweestedenloop, een 10 Engelse mijlen wegwedstrijd van Waalwijk naar Tilburg
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 Engelse mijlen

   1 Henri Kosgei           83 Kenia                   49:22    49:21 
   2 Jeroen van Damme       75 Tilburg                 49:24    49:24 
   3 Isiah Kosgeo           80 AAA                     50:18    50:18
   4 Gadisa Abebe           82 PSV                     52:22    52:21

Mannen 35, 10 Engelse mijlen

   1 Corné van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    56:16    56:16 
   2 Leon van der Heijden   69 Taxandria               56:21    56:21 
   3 Jos Op 't Hoog         66 Loopgroep PK            58:37    58:36
   5 Fons Liebregts         65 PSV                     59:30    59:29

Mannen 45, 10 Engelse mijlen

   1 Jos Lemmens            61 Laakdal (BEL)           53:33    53:32 
   2 Jan Willemse           62 Tilburg Road Runners    57:13    57:13 
   3 Carel Doreleijers      60 Athlos                  59:45    59:43
 20 Maurice van den Berge   63 PSV                   1:14:28  1:14:21