MiLa groep PSV februari 2008


Best, zondag 24 februari 2008

De Joe Mann bosloop, een cross georganiseerd door atletiek vereniging Generaal MichaŽlis.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 11600 m

   1 Said Hayek             80 ImproveRoadRunners      37:47
   2 Dorus Arts             86 Seven Hills Running     39:28
   3 Maikel van Eekelen     87 Attila                  41:34
   6 Sadik El Mourabit      72 PSV                     45:05

Mannen 35, 11600 m

   1 Bernard te Boekhorst   72 Phoenix                 39:27
   2 Jack van Avendonk      67 Attila                  40:21
   3 Camille Hendrikx       71 Loopgroep PK            41:41
   7 Rob Mellegers          66 PSV                     43:01
  23 Hans Bijsterveld       59 PSV                     49:25

Jongens Junioren A, 8700 m

   1 Tom van Oorschot       89 Seven Hills Running     29:54
   2 Joost Hummelink        89 Nijmegen Atletiek       31:10
   3 Coen Lauwers           90 AVR '69                 35:08
   4 Tom Stultiens          90 PSV                     36:49

Vrouwen 35, 5800 m

   1 Esther van Hoof        71 AVR '69                 23:42
   2 Anne Rindt-Vissers     58 PSV                     25:54
   3 Wilma Venmans          62 Attila                  26:15
   5 Heather MacDuff        58 PSV                     27:32

Mannen korte cross, 2900 m

   1 Gijs Peters            85 Attila                   9:05
   2 Wouter Jansen          87 Attila                   9:10
   3 Remco Beckers          80 Asterix                  9:12
   9 Bart le Coq            78 PSV                      9:54
  15 Oscar Mulder           83 PSV                     11:17

Tilburg, zondag 24 februari 2008

De dertig van Tilburg, voor sommigen onder ons als ultieme test voor de marathon, georganiseerd door atletiek vereniging Attila. Bij de mannen van 45 jaar en ouder bleek Arie oppermachtig.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen senioren, 15 km

   1 Inge Schipperen        73 Scorpio               1:02:00
   2 Karien Coppens         80 Attila                1:04:17
   3 Marjolein vd Diepstrat 80 Scorpio               1:07:00
   4 Laura Moure-Arts       82 PSV                   1:27:21

Mannen 35, 30 km

   1 Addy de Kort           72 Iphitos               1:43:19
   2 Marcel Uppelschoten    66 Hellas                1:49:49
   3 Kristof Rul            72 Assa Ronse            1:52:51
  15 Maurice van den Berge  63 PSV                   2:36:28

Mannen 45, 30 km

   1 Arie van Houwelingen   60 PSV                   1:54:54  PR
   2 Friedy de Jong         62 Atledo                1:58:28
   3 Jan van de Nobelen     56 Typhoon               1:59:02

Mannen trimloop, 30 km

  45 George Guns            58 PSV                   2:33:39
  49 Michel Braak           59 PSV                   2:36:28
  20 Haroldinio Abauna                               2:21:08

Valkenswaard, zondag 17 februari 2008

Atletiek Vereniging Valkenswaard organiseert weer de jaarlijkse Wedert-Cross, op en rond de atletiekbaan.
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor het artikel in het ED

Mannen senioren, 9570 m

   1 Ali Morchid            81 PSV                     35:46
   2 Maikel van Eekelen     87 Attila                  37:03
   3 Thijs Dekkers          76 Fortuna '67             37:50
   7 Dirk Jan Linsen        81 PSV                     39:00

Mannen 35, 9570 m

   1 Rene van de Weyenberg  63 PSV                     37:31
   2 Peter van der Velden   68 AVV                     38:08
   3 Koen Joosse            67 Phanos                  38:19
   6 Ad Peeters             66 AVV                     38:47
   8 Sadik el Mourabite     72 PSV                     41:10

Mannen 45, 7780 m

   1 John Stassen           60 Loopgroep PK            27:17
   2 Kees Wouters           62 DES                     27:34
   3 Gert Hendrix           55 Loopgroep PK            27:44
   5 Kees van der put       57 PSV                     28:50
   6 Wil Rindt              53 PSV                     29:42
  10 Hans Bijsterveld       59 PSV                     30:25

Start van de vrouwen en de korte cross

Vrouwen senioren, 5990 m

   1 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven       21:53
   2 Laura Huijbregts       80 Asterix                 22:11
   3 Rian van der Burgt     75 AVV                     22:48
   4 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     24:02

Vrouwen 45, 5990 m

   1 Anne Rindt             58 PSV                     25:31
   2 Heather MacDuff        58 PSV                     26:17
   3 Mieke van Hoof         59 No-Limits               28:38

Mannen korte cross, 4200 m

   1 Wouter Jansen          87 Attila                  12:58
   2 Remco Beckers          80 Asterix                 13:17
   3 Bart le Coq            78 PSV                     13:41
   7 Bart Pepels            83 PSV                     14:35

Barcelona, zondag 10 februari 2008

La Mitja Maratů de Barcelona, a partir de las 9 houras. Organizado por l' Ajuntament de Barcelona.
---> Klik hier voor de website met links naar de uitslagen

Classificaciůn General Mitja Maratů

   1 Jacob Yator               ADIDAS INTERNACIONAL  1:01:19  1:01:19
   2 Wilson Chebet             ADIDAS INTERNACIONAL  1:01:23  1:01:22
   3 Thomson Cherogoni         ADIDAS INTERNACIONAL  1:03:39  1:03:38
 911 George Guns               PSV ATLETIEK          1:36:16  1:35:55  PR

Schoorl, zondag 10 februari 2008

Het hoogtepunt van dit jaar is het vierde NK 10 km op de weg.
---> Klik hier voor de website
---> Klik hier voor zoeken in de uitslagen
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, NK 10 km

   1 Michel Butter             AV Castricum            28:48    28:48
   2 Patrick Stitzinger     81 Pegasus                 28:57    28:56
   3 Martin Lauret             Loopgroep PK            29:13    29:12
  62 Dirk-Jan Linsen        81 PSV                     34:19    34:12
  82 Sander Halin           85 PSV                     35:28    35:22
  86 Bart le Coq            78 PSV                     35:45    35:38

Mannen 490, NK 10 km

   1 Harald van Doorn       64 Lycurgus                31:25    31:24
   2 Toon Heeren            67 Loopteam Ed Sligcher    31:58    31:57
   3 Paul Hagedoren         67 Unitas                  32:33    32:31
   8 Renť vd Weijenberg     63 PSV                     33:27    33:26

Mannen 45, NK 10 km

   1 Tim brouwer de Koning  61 Leiden Atletiek         32:54    32:51
   2 Jan Willemse           62 Tilburg Road Runners    33:01    33:00
   3 Brahim Rahou Ait       63 Atos                    33:08    33:07
  12 Arnold van Putten      63 PSV                     36:24    36:19

Vrouwen senioren, NK 10 km

   1 Hilda Kibet               AV Castricum            31:01    31:01
   2 Miranda Boonstra       72 Nijmegen Atletiek       33:31    33:30
   3 Mariska Kramer - Postm 74 Friesland               35:06    35:04
  33 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     41:34    41:27  PR

Mannen recreanten, 10 km

   1 Krijn van Koolwijk     81 BelgiŽ                  29:00    28:59
   2 Guy Fays               69 BelgiŽ                  29:18    29:17
   3 Willem van Hoof        79 Hulshout (BEL)          29:49    29:48
  29 Martin Struijk         71 PSV                     41:37    41:35

Mannen senioren, 21 km

   1 Christophe Clyncke     73 BelgiŽ                1:07:46  1:07:46
   2 Mike Barsaiyan         87 Almere (BDI)          1:08:07  1:07:39
   3 Said Kanfaoui          73 AV Gouda              1:11:37  1:11:37
   8 Peter van Gool         73 PSV                   1:17:41  1:17:40
  21 Jeroen Looijen         73 PSV                   1:25:28  1:25:20

Mannen 40, 21 km

   1 Luc Krotwaar           68 Prins Hendrik         1:10:15  1:10:14
   2 Lutz Lohse             64 Texel                 1:15:03  1:14:59
   3 Arnoud Ritsma          67 Lycurgus              1:18:10  1:18:08
   4 Rob Mellegers          66 PSV                   1:18:20  1:18:19

Mannen 45, 21 km

   1 Peter Burger           58 AV Castricum          1:18:07  1:18:06
   2 Marco Holterman        61 Zaanland              1:19:18  1:19:16
   3 Rene van Uum           61 Atletiek Maastricht   1:20:12  1:20:10
 154 Hans van Dinther       58 PSV                   1:51:34  1:43:24

Vrouwen senioren, 21 km

   1 Anja Smolders          73 Duffel (BEL)          1:16:19  1:16:15
   2 Sonja Jaarsveld        79 Hollandia             1:25:02  1:25:01
   3 Angelica Esparza       77 AAC                   1:29:09  1:28:58
  83 Susanne Roijen         74 PSV                   2:10:45  1:58:34

Vrouwen 50, 21 km

   1 Ina Swinkels           53 Veteranen Nederland   1:32:55  1:32:48
   2 Annet Hartnack         55 Lycurgus              1:37:44  1:37:29
   3 Everien van der Waal   53 TAS '82               1:40:35  1:33:45
  57 Gerda van de Ven       55 PSV                   2:19:34  2:07:22

Mannen 40, 30 km

   1 Frank van Eijk         63 't Jasper Sport       1:54:15  1:53:59
   2 Marijn Michels         63 Altis                 1:55:57  1:55:46
   3 Jan Bruning            64 Fit                   1:57:32  1:57:29
  98 Maurice van den Berge  63 PSV                   2:42:31  2:38:22

Mannen 45, 30 km

   1 Rob Zwartjens          62 Loopgroep PK          2:04:14  2:03:55
   2 Hans Baart             59 Hollandia             2:05:29  2:05:22
   3 Dirk Abbink            62 DOKEV                 2:05:40  2:05:36
  35 Cees Jansen            60 PSV                   2:28:13  2:24:29
  64 Haroldinio Abauna      62 PSV                   2:42:54  2:30:42

Vrouwen 45, 30 km

   1 Cinta Groos            62 Dutch Gay & Lesbian   2:24:34  2:22:24
   2 Tini Visker            59 Artemis               2:32:55  2:31:17
   3 Mai Neijens            62 Atos                  2:33:27  2:26:41
  34 Vita Gomes             59 PSV                   3:10:32  2:58:20

Apeldoorn, zondag 3 februari 2008

De Midwinter marathon, met ook kortere afstanden op een mooi heuvelachtig parcours in een bosrijk gebied.
---> Klik hier voor de uitslagen

Marathon vrouwen 40, 42.195 km

   1 Janny Jonker           63 AV '34                3:22:20  3:22:07
   2 MariŽtte ten Bokkel    61 Argo                  3:23:24  3:23:17
   3 Gerry Visser           63 LAAC Twente           3:36:42  3:36:06
  33 Gertie Theunissen         PSV                   4:25:53  4:24:34

Asselronde mannen, 27.5 km

   1 Lukas Panfil              Polen                 1:32:45  1:32:44 
   2 Addy de Kort              Veghel                1:33:12  1:33:12 
   3 Marek Dryja               Polen                 1:34:47  1:34:46 
 204 John Middel               PSV                   2:07:24  2:06:15 
 238 Cees Jansen               PSV                   2:08:56  2:07:47 
 289 George Guns               PSV                   2:12:19  2:12:03 
 297 Martijn de Nennie         PSV                   2:13:01  2:11:51 
 685 Maurice van den Berge     PSV                   2:31:06  2:29:56 
 687 Michel Braak              PSV                   2:31:06  2:29:56

Asselronde vrouwen, 27.5 km

   1 Meloch Arleta             Polen                 1:46:32  1:46:32
   2 Jasutyte Justina       88 Litouwen              1:46:56  1:46:54
   3 Klimesova Jana         70 Praag Tjechie         1:47:50  1:47:48
 185 Vita Gomes                PSV                   2:44:31  2:43:20

Mini marathon mannen, 18.5 km

   1 Dennis Licht              AV ‘34                  58:18    58:18
   2 Pavel Brydl               Praag Tjechie           59:56    59:56 
   3 Sergiu Gaiduc             Chisinau City Mol     1:00:14  1:00:13 
 477 Adwin Timmer              PSV                   1:31:30  1:31:15

Acht van Apeldoorn, vrouwen 8.0 km

   1 Ruth van de Meijden    84 Rhenen                  31:23    31:21
   2 Manon Mensink          75 Arnhem                  31:46    31:45
   3 Brigitte Nieuwlaat     76 Loopteam Ed Sligcher    32:13    32:12
 193 Laura Moure-Arts          PSV                     48:29    47:35
 434 Lenie Arts                PSV                     53:11    52:17