MiLa groep PSV oktober 2007


Etten-Leur, zondag 28 oktober 2007

De Marathon Brabant
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, halve marathon

   1 Rik Elfrink            74 PSV                   1:13:54  1:13:54
   2 Jean-Pierre Hoeboer    72 Spado                 1:16:08  1:16:07
   3 Angelo Tettero         72 Haag Atletiek         1:19:57  1:19:56

Gorinchem, zaterdag 27 oktober 2007

19e loop georganiseerd door AV Typhoon.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, 10 km

   1 Peter Jongsma          68 Spirit Oud Beijerlan    33:24
   2 Folkert van der Krol   70 Parthenon               34:10
   3 Luc Cnudde             70 PAC                     34:11
   6 Marco Tramontina       68 PSV                     34:49

Eindhoven, zondag 14 oktober 2007

Deelnemers over de eindstreep, marathon: 1407 (in 5:32:39), halve marathon: 6977 (in 3:17:46)
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier zoeken in de uitslagen
---> Klik hier voor het verslag op Omroep Brabant
---> Klik hier voor de verslagen in het Eindhovens Dagblad

Mannen Senioren, Marathon

   1 Philip Singoei         75 Kenia                 2:07:57  2:07:57  Parcours record
   2 Paul Biwott            78 Kenia                 2:09:56  2:09:56
   3 Joseph Ngeny Kiprotich    Kenia                 2:11:05  2:11:05

Mannen 40, Marathon

   1 Harald van Doorn       64 Lycurgus              2:25:23  2:25:20
   2 Patrick Vanderstraeten 64 Vrienden in Toek.     2:26:06  2:26:05
   3 Tonnie Stouten         65 Veluwe                2:37:53  2:37:52
   7 Fons Liebregts         65 PSV                   2:45:29  2:45:27

Mannen 45, Marathon

   1 Filip Vanhaecke        59 BelgiŽ                2:28:43  2:28:41
   2 Theo Stelling          58 AV '23                2:41:05  2:41:02
   3 Paul Denolf            58 AC Herentals          2:44:04  2:43:59
   7 Arie van Houwelingen   60 PSV                   2:48:21  2:48:17 PR CR, 4e plaats NK Masters
  57 Andre Menke            60 PSV                   3:46:07  3:45:44
  63 Hans van Dinther       58 PSV                   3:53:57  3:51:58

Vrouwen 40, Marathon

   1 Agnes Hijman           66 De Veenlopers         2:53:30  2:53:28
   2 Kathleen Steenhaut     66 Vlierzele Sportief    2:59:22  2:59:19
   3 Els van Hooydonck      67 Essense AC            2:59:55  2:59:47
  10 Anita Opheij           66 PSV                   3:29:24  3:29:07

Vrouwen 45, Marathon

   1 Irene Hamblok          58 D.Atl Lommel          3:01:50  3:01:32
   2 Mieke Brouwers         62 GAC Gemert            3:21:17  3:21:06
   3 Francien Lenssen       59 GAC Gemert            3:24:18  3:24:14
  15 Gertie Theunissen      61 PSV                   4:14:59  4:13:00

Mannen, Koppelmarathon marathon

   1 Elfrink / Abebe           Eindhoven             2:24:27  2:24:25
   2 Mellegers / Weijenberg    Eindhoven             2:35:19  2:35:16
   3 Kluskens / Bicker         Rumst (BEL)           2:38:03  2:38:00

Mannen Senioren, Halve marathon

   1 Wellay Amare           85 EthiopiŽ              1:06:14  1:06:11
   2 Sergiu Gaiduc          84 Clubul de Atletism    1:08:54  1:08:53
   3 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne    1:09:20  1:09:19
   8 Edwin Jansen           67 Philips Medical Syst  1:15:50  1:15:49
  24 Bart Pepels            83 PSV                   1:25:26  1:25:23
  37 Eric Aarts             77 PSV                   1:34:38  1:34:35

Mannen 35, Halve marathon

   1 Huub Maas              70 THOR                  1:08:39  1:08:38
   2 Peter Bruinsma         71 Atletics Nijverdal    1:12:53  1:12:53
   3 Antonio Duymelinck     69 Loopgroep PK          1:15:01  1:15:00
  13 Jeroen Looijen         73 ASML 1                1:23:48  1:23:39
  14 Ivan Lowe              72 NXP Semiconductors 1  1:23:49  1:23:22

Mannen 40, Halve marathon

   1 Nico Hamers            63 STB                   1:12:38  1:12:36
   2 Ger Bodelier           65 NedCar                1:18:32  1:18:29
   3 Ad Peeters             66 Philips Handshake So  1:19:05  1:19:04
   7 Christian Bakker       69 ASML 1                1:21:59  1:21:51
  28 Haroldinio Abauna      62 PSV                   1:33:40  1:33:35
  58 Ton Teunissen          66 PSV                   1:44:46  1:40:51
  77 Christ van den Bemt    66 PSV                   1:55:31  1:52:48
  95 Paul Silkens           64 PSV                   2:23:40  2:15:30

Mannen 45, Halve marathon

   1 Ronny Agten            59 VABCO Mol             1:11:50  1:11:48
   2 Jan Mennsen            62 Ordina 1              1:18:01  1:17:56
   3 Pim van de Wijst       60 Loopgroep Wijbosch    1:19:44  1:19:42
  47 George Guns            58 PSV                   1:44:05  1:43:18

Mannen 55, Halve marathon

   1 Gerard Heemskerk       47 Leiden Road Runners   1:12:00  1:12:00
   2 Vasili Nicolaev        49 Clubul de Atletism    1:18:45  1:18:43
   3 Frans Bekers           49 Sprint                1:21:22  1:21:21
  67 Harrie Stempher        50 PSV                   2:24:58  2:22:42

Mannen 60, Halve marathon

   1 Frans van Mierlo       46 Veteranen Nederland   1:31:40  1:31:36
   2 Tiny Raijmakers        46 De Keien              1:32:50  1:32:43
   3 Freddy Beckers         46 Olympia Eindhoven     1:32:55  1:32:51
  34 Anton Meulenbroeks     46 PSV                   2:15:36  2:11:56

Mannen 65, Halve marathon

   1 Willy Loenders         40 VABCO Mol             1:35:18  1:35:09
   2 Pieter van Alphen      42 Veteranen Nederland   1:41:58  1:41:52
   3 Wim Keijsers           39 GVAC                  1:56:58  1:56:53
  14 Erich Zimmermanns      40 PSV                   2:14:14  2:10:32

Vrouwen 40, Marathon

   1 Petra Maak             64 TSV Dormagen          1:18:47  1:18:46
   2 Monique Arkenbout      63 AV Castricum          1:25:57  1:25:55
   3 Harrold van Hell       67 Typhoon               1:29:54  1:29:26
  26 Margot Adriaans        67 PSV                   2:00:03  1:57:37

Vrouwen 45, Marathon

   1 Christa van Peer       58 AC Herentals          1:29:51  1:29:48
   2 Jet van der Linden     60 De Keien              1:34:23  1:34:20
   3 Josť Nouws             61 HumanCapitalCare 27   1:35:00  1:34:52
  29 Dorine Hermans van Veg 61 PSV                   2:07:27  2:05:11

Vrouwen 50, Marathon

   1 Helene Geers           56 AV '34                1:33:03  1:32:53
   2 Thea Ottens            57 AAC '61               1:35:54  1:35:50
   3 Haidy Lemmers          57 Loopgroep Rosmalen    1:40:05  1:39:08
   8 Els van Bree           53 PSV                   1:58:17  1:57:24

Mannen recreanten, Halve marathon

   7 David van der Linden   68 PSV                   1:18:13  1:18:12
  19 Bart le Coq               Olympia Fitnesswerel  1:21:14  1:21:10  PR
 576 Jan de Kok             81 PSV                   1:40:06  1:38:03
 616 Patrick Straver        66 PSV                   1:40:37  1:38:36
 920 Cees Jansen            60 PSV                   1:44:17  1:43:30
1206 Richard van der Meijde 69 PSV                   1:46:46  1:44:01
1230 Adwin Timmer           66 PSV                   1:46:54  1:46:17
1364 Vincent Wiendels       57 PSV                   1:47:56  1:46:45
1412 Jan-Karel op de Coel   60 PSV                   1:48:18  1:47:25
1413 Ruud Polak             63 PSV                   1:48:18  1:47:23
1497 Jan van der Blij       44 PSV                   1:49:10  1:48:16
1624 Cor Swinkels           64 PSV                   1:50:25  1:49:30
1729 Henk van Aspert        57 PSV                   1:51:18  1:50:29
1740 Karel van der Pol      62 PSV                   1:51:27  1:48:45
1981 Marc van de Laar       69 PSV                   1:53:07  1:49:08
2059 Michel Braak           59 PSV                   1:53:47  1:51:45
2346 Harrie Boelens         57 PSV                   1:56:26  1:55:02
2663 Cor Verbeek            62 PSV                   1:58:52  1:57:26
2697 Joost van de Crommert  77 PSV                   1:59:06  1:57:16
2810 Rolf Kirkels           71 PSV                   1:59:53  1:57:41
2864 Fred Eijpe             62 PSV                   2:00:22  1:58:02
2867 Marc Bieleveldt        64 PSV                   2:00:22  1:58:03
2936 Jaap Maas              74 PSV                   2:00:46  1:58:33
3002 Maurice van den Berge  63 PSV                   2:01:18  1:59:11
3042 Gerrit Pardoel         49 PSV                   2:01:40  1:59:24
3289 Michel Kleijberg       77 PSV                   2:03:42  2:01:24
3900 Wim van Tongeren       54 PSV                   2:09:43  2:08:14
3998 Peter Bos              62 PSV                   2:11:07  2:02:55
4140 Gerard Hogenkamp       51 PSV                   2:13:23  2:11:52
4147 Jan Kees Bekius        69 PSV                   2:13:27  2:10:43
4277 Hans Hurkmans          58 PSV                   2:15:45  2:14:55
4364 Hans Weekers           58 PSV                   2:17:28  2:15:57
4706 Flip van Rijt          58 PSV                   2:26:50  2:25:24
4748 Stanley van Geloven    59 PSV                   2:28:43  2:27:13

Vrouwen recreanten, Halve marathon

  51 Anneke Rietveld        65 PSV                   1:46:35  1:45:49
 112 Ingeborgh Thomasse     66 PSV                   1:51:30  1:46:50
 133 Heather MacDuff        58 PSV                   1:52:25  1:51:31
 144 Vita Gomes             59 PSV                   1:52:56  1:52:10
 150 Femke Kuppens          78 PSV                   1:53:19  1:49:28
 158 J. Dihal-Rikkelman     59 PSV                   1:53:46  1:52:59
 241 Susanne Roijen         74 PSV                   1:57:10  1:53:53
 326 Jolanda van Nispen     61 PSV                   2:00:03  1:57:37
 507 Marianne Nijssen       64 PSV                   2:05:04  2:02:45
 552 Esther Teuwens         74 PSV                   2:06:18  2:04:51
 675 Angelie van den Bosch  62 PSV                   2:09:44  2:08:15
 795 Corry Broeders         56 PSV                   2:12:56  2:10:37
 826 Anja van der Maat      57 PSV                   2:13:24  2:10:59
 930 Judith Nieuwhof        77 PSV                   2:15:56  2:13:47
 972 Rian van Etten         64 PSV                   2:17:28  2:12:47
1201 Jennifer Schoop        75 PSV                   2:26:33  2:25:00
1239 Ellen Seelen           78 PSV                   2:28:43  2:27:10
1240 Frederika ten Asbroek  62 PSV                   2:28:43  2:27:08
1263 Magda Verbunt          51 PSV                   2:30:53  2:27:55
1264 Ilse Bieleveldt        66 PSV                   2:30:53  2:26:12
1316 Jolanda van Gerwen     73 PSV                   2:35:26  2:32:26
1321 Karin de Graaf-Seijdel 76 PSV                   2:36:15  2:31:48

Helmond, zondag 7 oktober 2007

Centrumloop Stiphout met een wedstrijd over 10 km, georganiseerd door de Helmondse Atletiek Club
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor het verslag in het Eindhovens Dagblad

Mannen Senioren, 10 km

    1 Peter van der Velden   68 AVV                     33:29
    2 Rik Elfrink            74 PSV                     33:45
    3 Antonio Duijmelinck    69 Nuenen                  33:47
    7 Marco Tramontina       68 PSV                     34:52
   10 Eric Janssens          73 PSV                     36:57
   12 Bart le Coq            80 PSV                     37:07

Vrouwen Senioren, 10 km

    1 Corine Spaans          76 Olympia Eindhoven       37:08
    2 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     42:06  PR
    3 Ingrid Zegers          80 Eindhoven               44:45

Mannen 40, 10 km

    1 Rene van de Weijenberg 65 PSV                     33:20
    2 Hans Verbaandert       58 GVAC                    33:33
    3 Ad Peeters             66 AVV                     34:39

Mannen 50, 10 km

    1 Tonnie                 54 Loopgroep Aart Stigt    37:30
    2 Willy Claessen         57 Lopersgroep Deurne      38:35
    3 Jo Dat                 48 Lopersgroep Deurne      39:58
    6 Kees van der Put       57 PSV                     41:35

Breda, zondag 7 oktober 2007

Singelloop halve marathon, georganiseerd door de Stichting Bredase Singelloop
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, halve marathon

   1 Jonathan Maiyo            Kenia                 1:02:26  1:02:26
   2 Emmanuel Biwott           Kenia                 1:02:28  1:02:28
   3 Stephen Chelimo           Kenia                 1:02:40  1:02:40
  20 Timothy Karanu            PSV                   1:09:12  1:09:12

Vught, zondag 7 oktober 2007

De Meierijloop, georganiseerd door de Sportvereniging Prins Hendrik en de Lionsclub 's Hertogenbosch.
---> Klik hier voor de uitslagen (PDF)

Mannen Senioren, 10 km

   1 Chebii Samson                                     29:03    29:02
   2 Matelong Jackson                                  29:25    29:24
   3 Said Azouzi                                       30:05    30:04
   5 Gadisa Abebe              PSV                     30:43    30:42

Mannen 45, 10 km

   1 Sus Renders                                       33:52    33:51
   2 Dirk Volders              AAA                     35:12    35:11
   3 Arie van Houwelingen      PSV                     35:19    35:17