MiLa groep PSV augustus 2007


Du- en Triatleten trainen bij PSV

Zoals jullie misschien weten, trainen in de MiLa groep ook du- en triatleten. Niet zo maar atleten, maar sportmensen die ook grootse prestaties leveren. Zo waren er dit weekeinde twee top wedstrijden. Het Nederlands kampioenschap triathlon in Almere en de duathlon in Zofingen, Zwitserland. Deze laatste wedstrijd geldt als "de meest prestigieuze en zwaarste duathlon ter wereld, die ook wel als officieus wereldkampioenschap te boek staat".

Mannen elite, Long distance duathlon (10 km lopen - 150 km fietsen - 30 km lopen) Zofingen

  13 Bram van Rijswijk      7:05:16,9  ( 34:11 - 4:16:55 - 2:11:17 )

---> Klik hier voor de overige uitslagen

Mannen elite, Long distance triathlon (3,8 km zwemmen - 180 km fietsen - 42,2 km lopen) Almere

   4 Jerzy Kasemier         8:29:45    ( 52:19 - 4:29:09 - 3:04:03 )  2e Nederlands Kampioenschap

---> Klik hier voor de overige uitslagen (XLS-bestand)


Zevenaar, zondag 26 augustus 2007

De Sevenaer Run, georganiseerd door de stichting Liemers Sports Events i.s.m. A.V. De Liemers
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 10 km wedstrijdloop

   1 Patrick Stitzinger     87                         29:23
   2 Sander Schutgens       87                         29:25
   3 Koen Raaymakers        87                         29:28
   6 Gadisa Abebe           87                         30:43
   9 Timothy Karanu         87                         32:00

Baarle Nassau, zaterdag 25 augustus 2007

Het Bels lijntje, georganiseerd door A.V. Gloria
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 35, 10 km

   1 Rob van Cromvoirt      69 ACW '66                 35:45
   2 Henk Buesink           63 Loopteam Ed Sligcher    36:09
   3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    36:20
  19 Maurice van den Berge  63 PSV                     47:17

Mannen 45, 10 km

   1 Sus Renders            62 Noorderwijk (BEL)       34:19
   2 Jan Willemse              Tilburg Road Runners    34:48
   3 Jan Hendrickx          59 Hoogstraten (BEL)       35:03
   9 Kees van der Put       57 PSV                     39:48

Mannen Trimmers, 10 km

   1 Rik Elfrink            74 Nuenen                  34:59
   2 Bart van Ierland       73 Berkel-Enschot          36:17
   3 Alexander Siemons      84 THOR                    36:32

Best, zaterdag 18 augustus 2007

De ronde van Naastenbest, georganiseerd door A.V. Generaal MichaŽlis
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren/35, 10 km

   1 John Philipsen         74 Lopersgroep Deurne      32:34
   2 Luc Schout             87 Attila                  33:11
   3 Thijs Dekkers          76 Fortuna '67             35:28
   4 Marco Tramontina       68 PSV                     36:08
   5 Rik Elfink             74 PSV                     36:25
   9 Bart le Coq            78 PSV                     38:11
  14 Mark de Vries          72 PSV                     39:53
  15 Dimitri vd Kelft       69 PSV                     41:59

Mannen 40/45, 10 km

   1 Rene van de Weijenberg 63 PSV                     34:32
   2 Henk van de Boogaard   65 AVV                     35:15
   3 Arie van Houwelingen   60 PSV                     35:18
  13 Jos Bergervoet         58 PSV                     39:48
  26 Cor Swinkels           64 PSV                     54:54

Vrouwen senioren/35+, 10 km

   1 Rian van de Burgt      75 AVV                     38:18
   2 Laura Huijbregts       80 Asterix                 39:23
   3 Marjo van den Braak    65 Marvel                  42:21
   5 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     42:54  PR
   6 Anita Opheij           66 PSV                     43:04

Recreatie trimlopen, 3650 m, 6800 m of 10 km

   1 Haroldinio Abauna         PSV                     13:40
   2 Onno Meeuwis           93 Generaal Michaelis      14:01
   3 Jonathan Immink        95 Generaal Michaelis      16:03
  29 Bas van der Ree        76 PSV                     37:19
  42 Peter Pijpers          66 PSV                     40:38
  97 Michel Braak           59 PSV                     45:44
  99 Maurice van den Berge  63 PSV                     45:47
 197 Vita Gomes             59 PSV                     54:49
 198 Gerda van de Ven          PSV                     54:49
 199 Cees Jansen            60 PSV                     54:50

Jeugd, 1500 m

   1 Pieter van Oirschot    92 Generaal Michaelis       4:30
   2 Laura Hoogers          93 Generaal Michaelis       5:08
   3 Jeffrey Smetsers       93 Fortuna '67              5:28
  16 Luuk Stikkelbroek      98 PSV                      6:07

Alphen, zaterdag 18 augustus 2007

De stratenloop, georganiseerd door V.V. Viola, i.s.m. A.V. Spiridon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km

   1 Jeroen van Damme       72 Loopteam Ed Sligcher    29:42
   2 Marco Gielen           70 Scopias                 29:49
   3 Stefan vd Broek        72 Duffel (BEL)            29:57
  25 Bart Pepels            83 PSV                     43:21

Mannen 35, 10 km

   1 Huub Maas              70 THOR                    31:36
   2 Kris Moernaut          69 Dendermonde (BEL)       32:00
   3 Armand vd Smissen      68 Tilburg Road Runners    32:23
   6 Fons Liebregts         65 PSV                     34:08

Biest Houtakker, woensdag 8 augustus 2007

De vakantieloop, georganiseerd door Achil '87
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km

   1 Maikel van Eekelen     87 Attila                  33:41
   2 Niels Govers           84 Oss '78                 34:12
   3 Stefan de Laat         83 Tilburg Road Runners    35:03
  24 Jan de Kok             81 PSV                     44:54
  45 Michel Kleijberg       77 PSV                     54:11

Mannen 35, 10 km

   1 Peter van der Velden   68 AVV                     33:47
   2 Cornť van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    34:21
   3 Peter Mijsberg         65 Cifla                   34:36
   7 Fons Liebregts         65 PSV                     34:59

Mannen 55, 10 km

   1 Wim Ogink              51 Tilburg Road Runners    37:16
   2 Gerard Wouters         51 Spiridon                37:58
   3 Kees Verhoeven         50 Loopgroep Goirle        38:32
  49 Harrie Stempher        50 PSV                     55:15

Vrouwen senioren, 10 km

   1 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                     43:00  PR
   2 Dorien Hoozemans       80 Fortuna '67             46:57
   3 Myra Theunissen        81 Tilburg                 50:51