MiLa groep PSV mei 2007


Eersel, maandag 28 mei 2007

De Pinksterloop, georganiseerd door AV "Door Eendracht Sterk".
---> Klik hier voor de uitslagen

Heren senioren, 10 Eng. Mijl

   1 Colin Bekers           79 Loopteam Ed Sligcher    52:44
   2 Gino Steemans          77 Arendonk AC             52:53
   3 Bart Lieckens          77 AC Herentals            53:26
   6 Ronald Schut           66 PSV                     59:27

Heren masters 35, 10 Eng. Mijl

   1 Fons Liebregts         65 PSV                     56:02
   2 Jan Willemse           62 Tilburg Road Runners    56:43
   3 Peter van der Velden   68 AVV                     56:47

Heren masters 45, 10 Eng. Mijl

   1 Sus Renders            62 AC Herentals            56:32
   2 Ruud van Woensel       57 AV Oirschot             59:25
   3 John Stassen           60 Loopgroep PK          1:00:19
   9 Jos Bergervoet         58 PSV                   1:04:57

Heren recreanten, 10 Eng. Mijl

   1 Hans de Korte          58 No Limits, Hapert     1:05:13
   2 Dirk v.d.Wijdeven      68 Casteren              1:06:14
   3 Ad Kerkhofs            66 Bladel                1:06:32
  39 Maurice van den Berge  63 PSV, Eindhoven        1:15:12

Dames masters 35, 10 Eng. Mijl

   1 Annie Michiels         65 AVR '69               1:06:34
   2 Nathalie Backer        67 Altena Road Runners   1:09:54
   3 Anita Opheij           66 PSV                   1:14:27

Trimloop, 8500 m

   1 Jimmy van Dael         75 Mol (B)                 30:03
   2 Eddy v. Steenbergen    61 Weelde (B)              31:14
   3 Kees Verhoeven         50 Goirle                  32:51
   6 Haroldinio Abauna         PSV                     33:49
  28 Gerda van de Ven       55 PSV, Eindhoven          41:36
  30 Henk van Aspert        57 PSV, Eindhoven          41:45
  40 Hans Hurkmans          58 PSV, Eindhoven          44:08
  55 Anne Rindt             58 PSV, Son                47:10

Dongen, zaterdag 26 mei 2007

Dwars door Dongen, georganiseerd door ATV Atledo.
---> Klik hier voor de uitslagen

Trimloop, 5 km

   1 Tim van Dongen         89 Scorpio                 17:00
   2 Martijn van der Hulst  91 Scorpio                 17:09
   3 Marco Tramontina       68 Eindhoven               17:27

Deurne, zondag 20 mei 2007

De 25e Dreefloop, georganiseerd door de AV Lopersgroep Deurne.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km KNAU

   1 Sergiu Gaiduc             MoldaviŽ                48:56
   2 Fouad Fertoute            Spirit Oud Beijerlan    50:54
   3 Maarten van der Donck     BelgiŽ                  53:07
   5 El Mourabite              PSV                     56:50

Mannen 40, 15 km KNAU

   1 Fons Liebregts            PSV                     52:55
   2 Frank van Eijk         63 't Jasper Sport         54:59
   3 Guy van Campenhout        BelgiŽ                1:05:05

Eindhoven, donderdag 17 mei 2007

Tijdens de Hemelvaartloop in Eindhoven, georganiseerd door Olympia, waren weer verschillende atleten actief. Waaronder ook van PSV en Olympia
---> Klik hier voor de uitslagen

Trimloop mannen, 7 km

   1 Haroldinio Abauna      62 PSV                     27:19
   2 Michael Heeren         79 Maassluis               28:38
   3 Silvester van Ameronge 66 PSV                     29:06
  16 Harrie Boelens         57 PSV                     39:32
  19 Maarten van den Berg   47 PSV                     55:36

Trimloop vrouwen, 7 km

   1 Katelijn van Amerongen 75 PSV                     30:32
   2 Mieke van Berlicum     75 Sporting Boxmeer        31:32
   3 Laura Ruitenburg       79 Eindhoven               38:19
   6 Mariet Gommans         56 PSV                     40:01
  13 Laura Moure-Arts       82 PSV                     43:06

Trimloop mannen, 10 km

   1 Marco Tramontina       68 PSV                     34:36
   2 Bart Pepels            83 PSV                     35:27
   3 Sadik El Mourabite     72 PSV                     36:30
  13 Bram Jansen               PSV                     39:30
  16 Peter Pijpers          66 PSV                     39:45
  57 Ruud Polak             63 PSV                     44:23
  70 Erik van Engelen       69 PSV                     45:48
 124 Michel Kleijberg       77 PSV                     50:00
 155 Maurice van den Berge  63 PSV                     53:15
 156 Hans Hurkmans          58 PSV                     53:17
 161 Erich Zimmermans       40 PSV                     53:47
 185 Harrie Stempher        50 PSV                     56:26
 196 Wim van Tongeren       54 PSV                     59:23
 199 Stanley van Geloven    59 PSV                   1:00:01
 203 Ron Janssens           71 PSV                   1:05:33

Trimloop vrouwen, 10 km

   1 Marianne van Boekel    65 Best                    47:00
   2 Hilde van Dessel       63 Wilrijk (B)             47:52
   3 Mascha Schelling       70 Nuenen                  48:33
  12 Margot Adriaans        67 PSV                     51:39
  13 Gerda van de Ven       55 PSV                     52:08
  16 Corine van Heelt       69 PSV                     53:08
  18 Ellen Rooijakkers      60 PSV                     53:11
  23 Dorine Hermans v Veghe 61 PSV                     55:10
  25 Jessica Baks           78 PSV                     56:21
  27 Corry Broeders         56 PSV                     56:57
  31 Anja van Gerwen        63 PSV                     59:17
  38 Ilse Bieleveldt        66 PSV                   1:01:13
  47 Erica van der Heijde   75 PSV                   1:05:39

Trimloop mannen, 21 km

   1 Michael van Dijk       74 Bree (B)              1:17:18
   2 Tom Liebrand           74 Valkenswaard          1:23:04
   3 Berry Snoeren          76 Tilburg Road Runners  1:25:26
  10 Fred Eijpe             62 PSV                   1:28:54
  13 Ton Hulshof            70 PSV                   1:29:34
  15 Martijn de Nennie      77 PSV                   1:30:09
  36 Michel Braak           59 PSV                   1:36:01
  39 Dave Macorat           67 PSV                   1:36:48
  94 Marc Bieleveldt        64 PSV                   1:56:38

Mannen 45, 21 km wedstrijd

   1 Kris Slaets            58 Wilrijk (B)           1:18:57
   2 John Stassen           60 Loopgroep PK          1:20:23
   3 Egbert Voogt           56 Veluwe                1:20:31
   9 Frans Dorrestein       54 PSV                   1:30:10

Vrouwen 45, 21 km wedstrijd

   1 Nellie van Beers       55 AV Oirschot           1:35:23
   2 Tineke Mous            58 Fortuna '67           1:38:41
   3 Lian van Gastel        58 Loopgroep PK          1:41:10
   4 Gertie Theunissen      61 PSV                   1:48:53

Utrecht, donderdag 17 mei 2007

Het Nederlandse Kampioenschap over 10.000 m werd dit jaar gehouden op de atletiekbaan in Overvecht, Utrecht.
Renť van de Weijenberg zette er een prima prestatie neer door op de vijfde plaats te eindigen.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40+, NK 10000

   1 Harald van Doorn          Lycurgus                31:53:58 
   2 Wim Padmos                Voorne Atletiek         32:10:41 
   3 Toon Heeren               Loopteam Ed Sligchers   32:56:92 
   4 Leo van Gent              AV Sprint               33:31:33
   5 Renť van de Weijenberg    PSV                     33:34:55

Rene in actie (foto: Michel Reij)


Den Bosch, zondag 13 mei 2007

De Vestingloop, georganiseerd door het bureau Artishock Projecten en atletiekvereniging O.S.S.-VOLO.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 45, 15 km wedstrijdloop

   1 Tini de Laat              DAK                      52:45   52:44
   2 Arie van Houwelingen      Loopgroep Aart Stigter   53:13   53:12  PR
   3 Peter de Brouwer          Achil '87                57:00   56:59

Den Haag, zondag 13 mei 2007

De Royal Ten, georganiseerd door the Hague Road Runners.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km KNAU wedstrijd

    1 Disi Dieudonne            Rwanda                  28:56    28:55
    2 Mark Tanui                Kenia                   28:58    28:57
    3 Stephan Kurui             Kenia                   29:26    29:25
   11 Timothy Karanu            PSV                     31:53    31:52

Visť, zondag 13 mei 2007

Tijdens de Maasmarathon kwamen Bart Pepels en Bram van Rijswijk in actie. Niet onverdienstelijk, want zowel Bram als Bart liepen een tweede plaats bij de senioren. Bram op de marathon en Bart op de vijf kilometer. Bram was niet helemaal tevreden omdat hij een PR had willen lopen. Hopelijk lukt het hem wel in Eindhoven.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, marathon

    1 Roger Smeets              Caesar Beek           2:17:54    2:17:52
    2 Bram van Rijswijk         PSV                   2:46:44    2:46:41
    3 Ronnie Moortgat           Bel                   2:54:35    2:54:33

Mannen senioren, 5km

    1 Benoit Sindic             Athletic Club V         16:05
    2 Bart Pepels               PSV                     17:01 
    3 Demeke Godefroid          AC Visť                 18:00

Breda, zondag 6 mei 2007

De Haagse Beemdenloop, georganiseerd door de stichting Haagse Beemdenloop.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 15 km

   1 Mark Tanui                Kenia                   43:47    43:47
   2 Stephan Kurui             Kenia                   44:04    44:04
   3 Guy Fays                  BelgiŽ                  45:08    45:08
   7 Gadisa Abebe              EthiopiŽ                48:30    48:29

Mannen senioren, 10 km

   1 Alan Ndiwa             84 Loopgroep PK            28:32    28:32
   2 Colin Bekers           79 Loopteam Ed Sligcher    31:57    31:57
   3 Jean-Pierre Hoeboer    72 Spado                   34:16    34:15
   4 Jeroen Looijen         73 Eindhoven               36:54    36:53

Berg & Terblijt, zaterdag 5 mei 2007

De Geuldalloop, georganiseerd door de Voetbal Vereniging Berg '28.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10.77 km bergloop

  1  Patrick Heubel            Maastricht              36:50
  2  Patrick Delait            Stein                   38:20
  3  Renze Roumen              Stein                   38:41
 15  Bart Pepels               Eindhoven               49:47