MiLa groep PSV november 2006


Helmond, zondag 26 november 2006

De Molenven Cross in Stiphout, de derde wedstrijd van de Limbra Crosscompetitie,
georganiseerd door de Helmondse Atletiek Club
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, Korte Cross 4220 m

   1 Sander Halin           85 PSV                     13:47
   2 Joost Rademakers       87 AV Weert                14:06
   3 Sander Steijvers       84 AV Weert                14:17
   6 Joris Man              85 Geldrop                 14:57

Heren Senioren, Lange Cross 8970 m

   1 Gijs Peters            85 Attila                  30:28
   2 Allan Hulst            85 AV Nijmegen             31:02
   3 Ivan Lowe              72 PSV                     32:10

Mannen 40+, Lange Cross 8970 m

   1 Fons Liebregts         65 PSV                     32:18
   2 Ad Peeters             66 AVV                     32:35
   3 Anton van de Heuvel    69 GAC Gemert              33:18

Mannen 45+, Lange Cross 8970 m

   1 Theo Peeters           61 AVV                     32:49
   2 Jack Niessen           58 Swift                   33:04
   3 Paul Fergus            57 Lopersgroep Deurne      33:22
  11 Hans Bijsterveld       59 PSV                     38:25

Geldrop, zondag 26 november 2006

De 't is voor niks loop, georganiseerd door de Stichting 't is (voor) niks i.s.m. Lopersgroep Geldrop e.o.
---> Klik hier voor de uitslagen

30 km hardlopen, 30340 m

   1 David van der Linden      PSV Atletiek          1:56:11
   2 Richard Pennink           LG Haddekik           2:05:33
   3 Rudi de Reuver            Utrecht               2:10:28
  12 Cees Jansen               PSV Atletiek          2:59:11
  13 Henk van Aspert           PSV Atletiek          2:59:18
  17 Gerda van de Ven          PSV Atletiek          3:08:23
  20 Maurice van den Berge     PSV Atletiek          3:13:29

21 km hardlopen, 21400 m

   1 Rik Elfrink               Nuenen                1:23:15
   2 Gert Mertens              SAV                   1:23:58
   3 John Stassen              Loopgroep PK          1:24:50
  10 Gerard Kanters            PSV Atletiek          1:37:49
  17 Adwin Timmer              PSV Atletiek          1:42:21
  20 Michel Braak              PSV Atletiek          1:42:34
  22 Edwin van Bussel          PSV Atletiek          1:43:09
  43 Jan Karel op de Coul      PSV Atletiek          1:50:09
  57 Peter Bos                 PSV Atletiek          1:58:02
  61 Harrie Boelens            PSV Atletiek          1:59:11

15 km hardlopen, 15300 m

   1 Eddy van Veghel           Utrecht                 56:53
   2 Marnix Pieterse           Eindhoven               58:27
   3 Han Adriaens              PSV Atletiek            58:47
   5 Jan Draisma               PSV Atletiek            58:55
  34 Susanne Roijen            PSV Atletiek          1:11:44

10 km hardlopen, 10200 m

   1 Armand Laumen             PSV Atletiek            36:15
   2 Renť van Berlo            Geldrop                 38:07
   3 Roel van Nuenen           Geldrop                 40:12
  10 Yvo Schooltink            PSV Atletiek            45:09
  14 Karin Boelens             PSV Atletiek            46:08
  47 Harrie Stempher           PSV Atletiek            59:25
  72 Paul Verstraeten          PSV Atletiek          1:04:34

5 km hardlopen, 6160 m

   1 Frans Pasmans             Bergeyk                 22:33
   2 Cees Smulders             Eindhoven               24:31
   3 Egbert Tick               Loopgroep PK            25:41
   4 Ben Bruisten              PSV Atletiek            29:20

Veldhoven, zondag 19 november 2006

De Campus Cross in het Oeienbos, de tweede wedstrijd van de Kempische Cross- en Trimcompetitie,
georganiseerd door de Groot Veldhovense Atletiek Club.
---> Klik hier voor de uitslagen

Cross Mannen, 8800 m

   1 Luc Schout             87 Attila                  31:00
   2 Christophe Stoelinga   74 Asterix                 31:25
   3 Maikel van Eekelen     87 Attila                  31:40
   7 Bram van Rijswijk      81 PSV                     35:19

Cross Mannen Masters 35+, 8800 m

   1 Ad de Bruyn            70 LADB                    32:25
   2 Camille Hendrikse      70 Loopgroep PK            33:12
   3 Wil Boudewijns         61 DES                     33:55
   4 Marco Tramontina       68 PSV                     34:07
  18 Eddy Philippart        67 PSV                     43:18

Cross Mannen Masters 45+, 7050 m

   1 Hans Verbaandert       58 GVAC                    26:57
   2 Simon Forde            60 St Bede's (GBR)         27:03
   3 Wil Punt               59 GVAC                    27:26
  11 Hans Bijsterveld       59 PSV                     30:44
  18 Frans Dorrestein       54 PSV                     32:10

Korte Cross Mannen, 3550 m

   1 Koen Bolink            83 Generaal Michaelis      13:59
   2 Michiel Boonstra       65 Statina (BEL)           14:03
   3 Lars Bijsterveld       89 PSV                     14:21

Cross Dames Masters 35+, 5300 m

   1 Nellie van Beers       55 AV Oirschot             24:13
   2 Karin Boelens          58 PSV                     24:26
   3 Mieke van Hoof         59 No-Limits               27:14

Nijmegen, zondag 19 november 2006

De Zeven Heuvelenloop, een wegwedstrijd over 15 km, dit jaar met 22371 deelnemers over de finish lijn.
---> Klik hier voor de uitslagen van PSV - of voor zoeken in de uitslagen

Plts Tot   Plts Cat   Naam                 Brutotijd  Netto5   Netto10   Netto15
    247     164 MSR   Jeroen Looijen          56:20    18:56    37:20     55:39
    762     430 MSR   Hilko Ellerbroek      1:00:44    19:54    39:44     59:43
   1315      11 V35   Michelle Eggenhuizen  1:02:30    21:27    42:06   1:02:19
   1607     296 M40   Haroldinio Abauna     1:03:39    21:22    42:29   1:03:23  
   2755     523 M40   Fred Eijpe            1:26:25    23:02    45:30   1:06:13
   3666    1728 MSR   Martijn de Nennie     1:15:23    23:17    45:43   1:07:51
   4681     715 M45   Arno Rondeel          1:13:07    24:24    47:15   1:09:31
   5322     480 M50   Ton Bruining          1:27:17    23:15    46:43   1:10:25
   6295    1124 M40   Maurice van den Berge 1:19:23    23:49    48:03   1:11:51
   8299    1305 M45   Cees Jansen           2:02:34    25:37    50:29   1:14:25
   8445    1331 M45   Henk van Aspert       1:30:40    25:25    50:19   1:14:35
   9949    1543 M45   Dick Schenkelaars     1:37:11    24:47    50:46   1:16:32
  10834     448 VSR   Susanne Roijen        1:59:17    27:04    52:47   1:17:36
  11640    1917 M40   Marc Bieleveldt       1:47:00    26:37    53:12   1:18:37
  11946      95 V50   Gerda van de Ven      1:46:03    26:42    53:21   1:18:59
  12017     190 V45   Ellen Rooijakkers     1:46:07    26:43    53:03   1:19:04
  12020     191 V45   Vita Gomes            1:46:08    26:43    53:05   1:19:05
  12124     197 V45   Marjan Hendriks       2:05:22    27:19    54:05   1:19:12
  14092    2233 M40   Ton Teunissen         2:10:35    26:27    55:02   1:21:44
  14524     746 VSR   Erika Zomerman        2:09:23    28:48    56:16   1:22:16
  16074     931 VSR   Judith Faashen        2:11:35    28:48    56:41   1:24:28
  16847    2441 M45   Hans Hurkmans         2:17:01    29:13    58:00   1:25:34
  16855    2512 M40   Paul Verhaegh         2:11:26    29:14    58:12   1:25:35
  21213    6530 MSR   Mario van der Gaag    2:24:19    32:20  1:05:31   1:36:29 

Valkenswaard, zondag 12 november 2006

De Valkenloop, georganiseerd door de Atletiek Vereniging Valkenswaard
---> Klik hier voor foto's van Martien van de Moosdijk (zie gastenboek)
---> Klik hier voor de uitslagen

 

 

 

Heren Senioren, 21.1 km

   1 Gino Steenmans         77 B-Retie               1:10:21
   2 Addy de Kort           72 Prins Hendrik         1:12:15
   3 David van der Linden   68 PSV                   1:15:05
   4 Ivan Lowe              72 PSV                   1:15:05
   5 Rik Elfink             74 PSV                   1:15:55
   8 Armand Laumen          76 Eindhoven             1:17:25
  11 Bas van der Ree        76 PSV                   1:25:14

Heren 35+, 21.1 km

   1 Fons Liebregts         65 PSV                   1:13:15
   2 Edwin Jansen           67 PSV                   1:13:24
   3 Rob Mellegers          66 PSV                   1:18:42
   4 Wilfred van Mill       69 PSV                   1:19:33
   7 Arnold van Putten      63 PSV                   1:23:11
  26 Dimitri van de Kelft   69 PSV                   1:30:09
  27 Fred Eijpe             62 PSV                   1:30:10
  33 Ton Hulshof            70 PSV                   1:31:25
  36 Peter Pijpers          66 PSV                   1:31:27
  61 Marc van de Laar       69 PSV                   1:39:20
  75 Gert van Vliet         68 PSV                   1:42:35
  80 Adwin Timmer           66 PSV                   1:43:25
  84 Maurice van den Berge  63 PSV                   1:44:31
 102 Jeroen Bastiaanse      70 PSV                   1:49:20

Dames 35+, 21.1 km

   1 Annie Michiels         65 AVR '69               1:29:06
   2 Miriam vd Horst        64 Eindhoven             1:35:16
   3 Anita Opheij           66 PSV                   1:35:28
  10 Anneke Rietveld        65 PSV                   1:42:07
  28 Gerda van de Ven       55 PSV                   1:52:54

Heren 45+, 21.1 km

   1 Jos Verhoeven          56 Valkenswaard          1:22:51
   2 Ralph Goes             61 Olympia Eindhoven     1:23:23
   3 Gerrie Dijkstra        60 AV Oirschot           1:25:13
  29 Frans Dorrestein       54 PSV                   1:32:36
  52 George Guns            58 PSV                   1:38:07
  66 Michel Braak           59 PSV                   1:41:17
  72 Arno Rondeel           60 PSV                   1:42:18
  74 Cees Jansen            60 PSV                   1:42:30
  80 Wim Mol                57 PSV                   1:43:28
  90 Henk van Aspert        57 PSV                   1:45:36

Mannen Recreanten, 7.1 km

   1 Saichon Kloyiam        85 Atletiek Maastricht     25:08
   2 Mark Dackus            76 Atletiek Maastricht     25:22
   3 Remco Hoeymans         92 AVV                     25:33
  67 Jan Voets              62 PSV                     38:21
  68 Jeroen Molenschot      66 PSV                     38:29
  73 Paul Verstraeten       53 PSV                     38:58
 101 Stanley van Geloven    59 PSV                     46:58
 104 Peter de Bont          53 PSV                     49:04

Vrouwen Recreanten, 7.1 km

   1 Mechtild Panhuysen     79 Atletiek Maastricht     26:52
   2 Yvonne Groenen         84 Atletiek Maastricht     29:40
   3 Antoinette Briet       54 Eindhoven               30:06
  21 Esther Teuwens         74 PSV                     37:29
  30 Annemieke van Dinter   56 PSV                     40:01
  35 Marion Planting        68 PSV                     40:43
  73 Brigitte Olislagers    77 PSV                     45:10
  77 Simone Rijksen         73 PSV                     46:50
  78 Anja van Gerwen        63 PSV                     46:56
  79 Yvonne Peijs           73 PSV                     47:20
  86 Jet Smolders           52 PSV                     50:38

Mannen Recreanten, 14.5 km

   1 Theo Peeters           61 Ruco Team 1             24:30
   2 Tom Liebrand           74 Fitclub Valkencourt     25:51
   3 Geert Hertogs          57 TNT Post V'waard        26:50
  15 Jan de Kok             81 PSV                   1:05:00
  25 Eddy Philippart        67 PSV                   1:07:26
  32 Ruud Polak             63 PSV                   1:08:36
  71 Maarten van der Linden 60 PSV                   1:14:51
  75 Willem Seuntjens       55 PSV                   1:15:56
  83 Peter Bos              62 PSV                   1:16:46
  87 Anton Meulenbroeks     46 PSV                   1:17:16
  93 Harrie Boelens         57 PSV                   1:17:44
 108 Jan kees Bekius        69 PSV                   1:19:17
 110 Rob Weijs              51 PSV                   1:19:36
 123 Hans Hurkmans          58 PSV                   1:21:29
 125 Erich Zimmermanns      40 PSV                   1:21:50
 126 Ton Teunissen          66 PSV                   1:21:53
 139 Gerard Hogenkamp       51 PSV                   1:26:24
 151 Hans Weekers           58 PSV                   1:31:00

Vrouwen Recreanten, 14.5 km

   1 Linda Hermans          84 Eindhoven             1:06:06
   2 Inge Tooten            75 AVV                   1:06:42
   3 Mireille Winkelmolen   69 't Jasper Sport       1:08:16
  16 Susanne Royen          74 PSV                   1:15:41
  25 N.A. Gomes             59 PSV                   1:18:27
  27 Ellen Rooijakkers      60 PSV                   1:18:31
  33 Marjan Hendriks        58 PSV                   1:19:28
  35 Maria Groenendijk      54 PSV                   1:19:41
  63 Angelie van den Bosch  62 PSV                   1:24:41
  73 Dorine Hermans v Veghe 61 PSV                   1:27:43
  81 Marianne Nijssen       64 PSV                   1:30:20
  85 Frederika ten Asbroek  62 PSV                   1:31:06
  86 Ilse Bieleveldt        66 PSV                   1:32:08
  87 Rian van Etten         64 PSV                   1:32:09
  89 Jennifer Schoop        75 PSV                   1:33:20

Tilburg, zondag 12 november 2006

De Warandeloop, georganiseerd door de Stichting Internationale Warandeloop
---> Klik hier voor de zaterdag uitslagen
---> Klik hier voor de zondag uitslagen

Korte Cross Mannen, 2000 m

   1 Tim Clerbout           81 BelgiŽ                   5:21
   2 Bas Eefting            82 Ciko '66                 5:26
   3 Kristof van Malderen   83 BelgiŽ                   5:29
  51 Joris de Man           85 PSV                      6:15
  52 Dirk Jan Linsen        81 PSV                      6:16
  56 Joris de Man           85 PSV                      6:21
  67 Mike Krak              87 PSV                      6:39

Mannen < 23, 7200 m

   1 Michael Clohisey          Ierland                 22:23
   2 Mark Kirwan               Ierland                 22:32
   3 Robert Ton             85 AV Gouda                22:36
  28 Sander Halin           85 PSV                     25:05

Bladel, zondag 5 november 2006

De Tipmast Cross, de eerste wedstrijd van de Kempische Cross- en Trimcompetitie, georganiseerd door No-Limits.
---> Klik hier voor alle uitslagen
---> Klik hier voor de website www.crosscompetitie.nl

Heren, 8000 m

   1 Christophe Stoelinga   74 Eindhoven               28:35
   2 Sander Halin           85 PSV                     29:29
   3 Ad de Bruijn           70 LADB                    30:15
   4 Joris de Man           85 PSV                     31:34

Heren 35+, 6000 m

   1 Fons Liebregts         65 PSV                     22:21
   2 Peter van der Velden   68 AVV                     22:49
   3 Ad Peeters             66 AVV                     22:54
  20 Eddy Philippart        67 PSV                     29:14
  21 Maurice van den Berge  63 PSV                     30:17

Dames 35+, 6000 m

   1 Annie Michiels         65 AVR '69                 26:48
   2 Esther van Hoof        71 AVR '69                 27:21
   3 Marianne Knapen        47 Loopgroep PK            28:19
   4 Karin Boelens          58 PSV                     28:27

Heren 45+, 6000 m

   1 Kees van den Biggelaar 57 Generaal Michaelis      23:53
   2 Peter Ederveen         60 LOGO Geldrop            24:17
   3 Wil Rindt              53 PSV                     24:25

Tegelen, zondag 5 november 2006

De tweede cross van de Limbra Crosscompetitie, georganiseerd door RATV Scopias.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren Korte Cross, 4230 m

   1 Sander Steijvers       84 AV Weert                13:43
   2 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      13:44
   3 Joost Rademaekers      87 AV Weert                13:52
  16 Lars Bijsterveld       89 PSV                     15:42

Mannen 45, Lange Cross, 8460 m

   1 Paul Fergus            57 Lopersgroep Deurne      30:11
   2 Henk Flipsen           57 AV Weert                31:10
   3 Paul Denolf            58 Vorselaar (BEL)         31:48
   6 Hans Bijsterveld       59 PSV                     34:04

Drunen, zondag 5 november 2006

De tweede cross uit de regio 13, Midden Brabant, de Drunense Duinen Cross, georganiseerd door DAK.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 8400 m

   1 Raymond v.d. Berg      82 Prins Hendrik           27:46
   2 Mark Kwakernaak        84 Parthenon               28:18
   3 Bas Bodewes            87 Parthenon               28:28
   6 Ivan Lowe              72 PSV                     29:28

New York, zondag 5 november 2006

De New York City Marathon, de laatste van de vijf marathons uit de World Marathon Majors
(Boston, London, Berlin, Chicago, New York). De start was om 15:35 (dames) en om 16:10 (heren) Nederlandse tijd.

Heren:

   1 Marilson Gomes dos Santos(BRA) 2:09:58 
   2 Stephen Kiogora (KEN)          2:10:06 
   3 Paul Tergat (KEN)              2:10:10
 869 Lance Armstrong (35) TX        2:59:36

Dames:

   1 Jelena Prokopcuka (LAT)        2:25:05 
   2 Tatiana Hladyr (UKR)           2:26:05 
   3 Catherine Ndereba (KEN)        2:26:58
   8 Lornah Kiplagat (NED)          2:32:31