MiLa groep PSV mei 2006


Geldrop, zondag 28 mei 2006

LOGO Ten Miles
---> klik hier voor de uitslagen

Junioren-D, 2000 m

   2 Stef Bekkering         94 PSV                      8:20

Junioren-C, 4000 m

   2 Ben Bruisten           92 PSV                     17:24

Mannen trimloop, 5 EM

   1 Marco Tramontina       68 PSV                     28:25
   2 Wesley Sleegers        84 HAC                     28:53
   3 John Marijnissen       69 Breda                   30:16
   7 Haroldinio Abauna      62 PSV                     33:11
  32 Mario van der Gaag     70 PSV                     48:48

Vrouwen trimloop, 5 EM

   1 Angelique Brueren      75 De Keien                34:19
   2 Anita Ophey            66 PSV                     34:24
   3 Mak Ponjee             59 Waalre                  36:00

Prijs uitreiking 5 EM en 10 EM (foto LOGO)

Vrouwen senioren, 10 EM

   1 Nicole Smeets          75 Loopgroep PK          1:06:35
   2 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV                   1:14:41  PR
   3 Anneke Rietveld        65 PSV                   1:17:36  PR

Mannen 35, 10 EM

   1 Ronald Schut           66 PSV                     58:37
   2 Mario Arts             64 LOGO                  1:02:34
   3 Eric Sommers           63 Sporting Boxmeer      1:04:38

Mannen trimloop, 10 EM

  21 Maurice van den Berge  63 PSV                   1:16:26
  35 Henk van Aspert        57 PSV                   1:19:16
  60 Hans Hurkmans          58 PSV                   1:32:38

Vrouwen trimloop, 10 EM

   6 Gerda van de Ven       55 PSV                   1:25:49

Vught, donderdag 25 mei 2006

NK 10km op de baan ......
---> klik hier voor de uitslagen

3000 m

  19 Ivan Lowe                 PSV Atletiek             9.16.53 min 
  23 Edwin Jansen              Groningen Atletiek       9.21.98 min
  26 Sadik el Mourabite        PSV Atletiek             9.29.10 min 
  30 Joeri Spoor               PSV Atletiek            10.05.70 min 

10.000 m senioren

  12 Rik van Laarhoven         RK HAV                  31.07.40 min 

10.000 m masters

   3 René v/d Weijenberg       PSV Atletiek            32.54.33 min 

Rene 's morgens nog op de fiets en 's middags een bronzen medaille op de 10.000 m (foto Olympia)


Eindhoven, donderdag 25 mei 2006

Olympia Hemelvaartloop halve marathon en 10km
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 Km trimloop

   1 Peter van Gool         73 PSV                     34:12
   2 Armand Laumen          76 PSV                     34:24
   3 Rob Mellegers          66 PSV                     34:46
   5 Marco Tramontina       68 PSV                     35:49
  10 Eric Aarts             77 PSV                     38:06
  22 Harold Abauna          62 PSV                     40:54
  61 Marcel Timmermans      68 PSV                     45:23
  69 Peter Pijpers          66 PSV                     46:11
  78 Maurice van den Berge  63 PSV                     47:14
  79 Richard de Werd        71 PSV                     47:17
  92 Vladimir Katchour      61 PSV                     48:18
 107 Peter Hilbers          57 PSV                     48:58
 135 Corne Peijs            72 PSV                     51:15
 146 Anton Meulenbroeks     46 PSV                     52:06
 154 Erich Zimmermanns      40 PSV                     52:41
 176 Cor Verbeek            62 PSV                     56:46
 186 Ton Teunissen          66 PSV                     58:18
 189 Jan Rabelink           59 PSV                     59:56

Vrouwen , 10 Km trimloop

   1 Anita Opheij           66 PSV                     42:11
   2 Carmen Triki           64 LOGO                    45:36
   3 Heather MacDuff        58 PSV                     46:10
  11 Esther Teuwens         74 PSV                     51:19
  15 Els van Bree           53 PSV                     51:45
  35 Carla Pijpers          67 PSV                     57:22
  44 Jolanda van Gerwen     73 PSV                   1:00:21
  45 Dorine Hermans         61 PSV                   1:00:23
  46 Judith Nieuwhof        77 PSV                   1:00:25

Mannen, 21 Km trimloop

   1 Mark van den Broek     78 Eindhoven             1:21:00
   2 Robert Sanchez         57 Olympia Eindhoven     1:21:53
   3 Michael van Dijck      74 Bree                  1:22:49
  21 Alfons Schoenmakers    68 PSV                   1:31:05
  49 George Guns            58 PSV                   1:39:32
  85 Cees Jansen            60 PSV                   1:47:16
  96 Dick Schenkelaars      59 PSV                   1:51:22
 103 Marc Bieleveldt        64 PSV                   1:53:44

Mannen35, 21 Km wedstrijd

   1 Kees Wouters           62 DES                   1:19:39
   2 Antonio Duijmelinck    69 Runnersclub Lieshout  1:21:41
   3 Frank Laurense         68 De Keien              1:21:57
   8 Ton Hulshof            70 PSV                   1:29:16

Mannen45, 21 Km wedstrijd

   1 Henk van den Heuvel    54 AV Oirschot           1:22:20
   2 Frans van Hak          54 GAC Gemert            1:22:30
   3 Gerrie Dijkstra        60 AV Oirschot           1:24:15
   5 Hans van Dinther       58 PSV                   1:30:12

Vrouwen 35, 21 Km wedstrijd

   1 Gertie Theunissen      61 PSV                   1:41:45

Vrouwen 45, 21 Km wedstrijd

   1 Anne Rindt             58 PSV                   1:31:13
   2 Nellie van Beers       55 AV Oirschot           1:34:21
   3 Tineke Mous            58 Fortuna '67           1:39:16

Groningen, donderdag 25 mei 2006

De nacht van Groningen een halve marathon
---> klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren

   1 Timothy Karanu            Groningen             1:05:48  1:05:48  PR
   2 Niels de Bruin            Baarn                 1:09:08  1:09:08
   3 Remon Van Lunzen          Leeuwarden            1:13:24  1:13:23

Deurne, zondag 21 mei 2006

Marco wint gewoon even de 24e Dreefloop in Deurne in een strak PR.
---> klik hier voor de uitslagen

Uitslagen 5km

   1 Marco Tramontina                                  16:51 PR
   2 Werner Gelntle         86                         16:58
   3 Thijs Mennen              Griendsveen             20:06

Nijmegen, zondag 21 mei 2006

Onze kersverse Marjolein liep tijdens de 4e Marikenloop al direct een heel scherpe tijd op de 10km.
---> klik hier voor de uitslagen

Marjolein in actie tijdens de Marikenloop (foto Actiefoto.nl)

Uitslagen 10km Overall

                                                         Bruto    Netto    5km
   1 3003 Carla Beurskens           Atletiek Helden V50  00:39:37 00:39:36 00:19:32  
   2 3018 Floor van Roessel         Tilburg RR      VSR  00:40:01 00:40:00 00:19:34  
   3 3033 Rian van der Burgt        AV Valkenswaard VSR  00:40:16 00:40:16 00:20:03 
  70 7001 Marjolein Prins           Eindhoven       VSR  00:47:15 00:46:56 00:23:02 
 316 5049 Nijssen, Marianne         PSV             V40  01:14:19 00:59:08 00:29:48 
 401 4643 Bieleveldt, Ilse          PSV             V35  01:14:05 01:03:54 00:31:26
 532 4958 Jans, Petra               PSV             V40  01:19:40 01:04:28 00:32:14 
 907 6814 Seijdell, Karin           PSV             VSR  01:20:14 01:05:04 00:32:15 
1048 5626 Schoop, Jennifer          PSV             VSR  01:26:32 01:12:17 00:35:40 
2812 5565 ten Asbroek, Frederika    PSV             V40  01:21:55 01:06:43 00:32:57

Uitslagen 5km Overall

  86   84 Lunter, Marlene           PSV             V45  00:23:18 00:23:16   
  22  218 Huisman, Erna             PSV             V40  00:25:36 00:25:06   
 196  302 van Nunen, Suzanne        PSV             VSR  00:26:59 00:26:35   
 417  389 van Iersel, Ans           PSV             V55  00:27:56 00:27:18   
 893  492 Trum, Mieke               PSV             V60  00:32:16 00:29:27
 469  819 van Dinter, Annemieke     PSV             V50  00:30:23 00:27:33   
 820 2551 van Camp, Truus           PSV             V60  00:32:05 00:29:13   

Weert, zondag 21 mei 2006

---> klik hier voor de uitslagen
---> klik hier voor de fotos

Uitslagen van de 2e senioren competitie

Mannen
100m 
   1 Pepijn van Hove           Prins Hendrik              10,92 sec 1,2 
   2 Eugene Susanna            GVAC                       11,05 sec 1,2 
   3 Michael Anpong            PSV Atletiek               11,16 sec 1,2 
   5 Bart van Remoortere       PSV Atletiek               11,39 sec 1,2 
200m
   1 Maurice Vlek              PSV Atletiek               21,80 sec 2,8 
   2 Joeri Moerman             AVON                       22,10 sec 2,8 
   3 Eugene Susanna            GVAC                       22,11 sec 2,8 
   4 Bart van Remoortere       PSV Atletiek               22,48 sec 2,8 
400m
   1 Koen Bolink               GM                         50,10 sec 
   2 Bart van der Zanden       HAC                        50,37 sec 
   3 Dennis van Esch           GAC Gemert                 51,14 sec 
   5 Yassin Mahamoud           PSV Atletiek               51,86 sec 
  14 Bart le Coq               PSV Atletiek               53,42 sec 
800m
   1 Paul Dekkers              GAC Gemert               1.56.97 min 
   2 Sander Halin              PSV Atletiek             1.58.50 min 
   3 Sander Steijvers          AV Weert                 2.00.00 min 
   4 Frans Aarden              Asterix                  2.00.50 min 
5000m
   1 Marco Gielen              Scopias                 15.01.91 min 
   2 Christophe Stoelinga      Asterix                 15.20.35 min 
   3 John Philipsen            LGD                     15.41.99 min 
   7 Edwin Jansen              PSV Atletiek            16.09.04 min 
110 mh
   1 Pepijn van Hove           Prins Hendrik              15,00 sec 
   2 Marcel Roosen             PSV Atletiek               15,18 sec 
   3 Bob Altena                Unitas                     15,42 sec 
Vrouwen
100m 
   1 Eefje van Mourik          HAC                        12,87 sec 1,4 
   2 Nienke Onnen              Atletiek Maastricht        13,06 sec 1,4 
   3 Joyce Putten              GVAC                       13,06 sec 1,4 
  17 Shari de Poorter          PSV Atletiek               15,01 sec 1,4 
200 m 
   1 Eefje van Mourik          HAC 26,49 sec 0,5 
   2 Inge van den Boom         GVAC                       26,90 sec 0,5  
   3 Nienke Onnen              Atletiek Maastricht        27,10 sec 0,5 
   8 Linda Hermans             PSV Atletiek               27,87 sec 0,5 
400 m
   1 Joyce Putten              GVAC                       59,93 sec 
   2 Fleur Ondersteijn         Prins Hendrik              59,95 sec 
   3 Anneke Hustings           AV Weert                   61,30 sec 
   5 Marleen Vogelaar          PSV Atletiek               62,67 sec 
800 m
   1 Karin Schelle             Prins Hendrik            2.20.00 min 
   2 H.G.J. Daniels            HAC                      2.20.06 min 
   3 Kim Dillen                GVAC                     2.23.77 min 
   4 Linda Hermans             PSV Atletiek             2.25.77 min 
3000 m
   1 Lotte Jacobs              HAC                     10.01.49 min 
   2 Mechtild Panhuysen        Atletiek Maastricht     10.18.69 min 
   3 Laura Huijbregts          Asterix                 10.46.28 min 
   7 Nathalie Lotthrinkx       PSV Atletiek            12.09.32 min PR 
110 mh
   1 Fleur Ondersteijn         Prins Hendrik           15,24 sec 
   2 Jisca Docters             Atletiek Maastricht     15,96 sec 
   3 Marta Pape-Garcia         GM                      15,99 sec 
   7 Ine van der Linden        PSV Atletiek            18,78 sec

Kaatsheuvel, zaterdag 20 mei 2006

Uitslagen van de 2e editie van de kaatsheuvelse pleinloop
---> Klik hier voor de uitslagen

MSEN, WEDSTRIJD 10 KM

   1 Philip Kimkemboi       72 Kenia                   29:24    29:24
   2 Musa Cherutich            Kenia                   29:52    29:52
   3 Stefan van den Broek      België                  29:59    29:59
   6 Timthy Karanu          80 PSV                     30:30    30:30
  36 Sadik El Mourabite        Marokko (en PSV)        35:38    35:38

Veldhoven, donderdag 18 mei 2006

Avondwedstrijd van GVAC. PSV was in veldhoven zeer dominant aanwezig. Dirk-Jan Linsen liep een zeer sterke wedstrijd en een dik PR!
---> Klik hier voor de uitslagen

Jongens junioren C, 100m
   4 Classen, Arno            21-8-1991 PSV Atletiek      15.5 sec
   5 Thomassen, Zino          27-4-1992 PSV Atletiek      15.7 sec
800m
   4 Classen, Arno            21-8-1991 PSV Atletiek    2.58.1 min
   5 Thomassen, Zino          27-4-1992 PSV Atletiek    2.59.5 min
Mannen Senioren, 3000m
   1 Linsen, Dirk-Jan        28-01-1981 PSV Atletiek    9.04.2 min  PR 
   2 Lowe, Ivan              06-08-1972 PSV Atletiek    9.23.2 min  
   3 Mill, Wilfred van       30-10-1969 PSV Atletiek    9.23.4 min  
   5 El-Mourabite, Sadik     05-08-1972 PSV Atletiek    9.37.6 min
   6 Gool, Peter van         20-12-1973 PSV Atletiek    9.51.4 min
   7 Elfrink, Rik                  1974 PSV Atletiek    9.55.2 min
Mannen Veteranen, 3000m
   1 Peeters, Ad             26-02-1966 PSV Atletiek    9.10.4 min 
   2 Weijenberg, Rene van de 27-07-1963 PSV Atletiek    9.28.0 min
   3 Peeters, Geert-Jan      16-06-1965 AV Marvel       9.57.5 min 
   4 Mellegers, Rob          26-09-1966 PSV Atletiek   10.01.3 min  PR
Vrouwen Senioren, 3000m
   2 Opheij, Anita           14-08-1966 PSV Atletiek   11.59.7 min

Eindhoven, vrijdag 12 mei 2006

Baanwedstrijd van E.S.A.V. Asterix.
---> Klik hier voor de uitslagen

HEREN

100 m, 17 deelnemer(s)

1  54  Vlek, Maurice           1980  PSV Atletiek             11.14 sec
2  86  Klaassen, Arno          1979  AV Attila                11.22 sec
3  49  Timmers, Arjan          1985  PSV Atletiek             11.25 sec
4  3   Anpong, Michael         1988  PSV Atletiek             11.31 sec
6  43  Remoortere, Bart van    1987  PSV Atletiek             11.48 sec
8  41  Otten, Arjan            1969  PSV Atletiek             11.63 sec
10 7   Brouwer, Tom            1990  PSV Atletiek             11.76 sec

200m 14 deelnemer(s)

1  54  Vlek, Maurice           1980  PSV Atletiek             22.27 sec
2  43  Remoortere, Bart van    1987  PSV Atletiek             22.62 sec
3  3   Anpong, Michael         1988  PSV Atletiek             23.21 sec

800m 27 deelnemer(s)

1  118 Schout, Luc             1987  AV Generaal Michaelis    1.55.93 min
2   15 Esch, Dennis van        1986  GAC Gemert               1.56.72 min
3   42 Planting, Robert        1981  Prins Hendrik            1.59.60 min
8   11 Coq, Bart le            1978  PSV Atletiek             2.03.07 min
10 112 Linsen, Dirk-Jan        1981  PSV Atletiek             2.04.93 min  PR
12  96 Krak, Mike              1989  PSV Atletiek             2.05.25 min
13 113 Lowe, Ivan              1972  PSV Atletiek             2.07.15 min
14  88 Adriaans, Jan           1957  PSV Atletiek             2.09.16 min
18 115 Halin, Ronnie           1987  PSV Atletiek             2.12.51 min
21 117 Put, Kees v.d.          1957  PSV Atletiek             2.18.33 min
24 116 Schulz, Frank           1989  PSV Atletiek             2.52.28 min 

5000m 21 deelnemer(s)

1  32  Laarhoven, Rik van      1978  RKHAV                    15.25.27 min
2  78  Boekhorst, Bernard te   1972  AV Phoenix               15.33.22 min
3  71  Malsen, Jorit van       1988  AV Atverni               15.45.40 min
5  55  Weijenberg, Rene van de 1963  PSV Atletiek             16.08.37 min
8  72  Jansen, Edwin           1967  PSV Atletiek             16.21.04 min
9  69  Mill, Wilfred van       1969  PSV Atletiek             16.40.97 min
10 76  Mourabite, El           1972  PSV                      16.58.51 min
14 74  Looijen, Jeroen         1973  PSV Atletiek             17.46.15 min
16  1  Aarts, Eric             1977  PSV Atletiek             18.15.71 min 

Hoogspringen 8 deelnemer(s)

1 103  Roele, Mike             1979  PSV                       1.88 m 
2  92  Naaktgeboren, Ronald    1965  Groene Ster               1.85 m
3  29  Klein, Gerben           1987  THOR                      1.85 m 

VROUWEN

100m 15 deelnemer(s)

1  50  Timmers, Nikki          1988  PSV Atletiek              12.52 sec
2  77  Buiten, Juliette        1987  Prins Hendrik             12.79 sec
3  60  Loendersloot, Femke van 1982  AV Wijchen                12.97 sec 

200m 12 deelnemer(s)

1  50  Timmers, Nikki          1988  PSV Atletiek              25.82 sec
2  20  Haperen, Yvonne van     1979  NSAV `t Haasje            26.56 sec
3  44  Rutten, Linda           1984  Atledo                    26.95 sec 

800m 9 deelnemer(s)

1  33  Lieshout, Jamie van     1991  AVV                       2.20.38 min
2  13  Daniels, Haitske        1980  HAC Helmond               2.21.41 min
3 106  Vlenterie, Richelle     1990  Scopias                   2.22.46 min 
5  22  Hermans, Linda          1984  PSV Atletiek              2.27.40 min
6  97  Krak, Cherry            1992  PSV Atletiek              2.29.15 min 

3000m 5 deelnemer(s)

1  23  Huijbregts, Laura       1980  ESAV Asterix              10.31.69 min
2 101  Bergh, Marijke von      1964  AV Attila                 10.35.66 min
3 107  Clerx, Natasja          1987  Looise (Belgie)           11.02.21 min 
4 108  Opheij, Anita           1966  PSV Atletiek              11.53.98 min 

Speerwerpen 6 deelnemer(s)

1  99  Kranendonk, Marlies     1986  Rotterdam Atletiek        39.58 m
2  64  Janssen, Fiere          1986  AV Unitas                 39.23 m 
3  90  Linden, Ine van der     1971  PSV Atletiek              33.34 m 

Oosterhout, zondag 7 mei 2006

De eerste competitie wedstrijd voor masters, georganiseerd door ATV Scorpio.
---> Klik hier voor de uitslagen

800 m, 15 deelnemer(s)

   1 Ron de Vaan            68 DAK                   2:08,12 min 616 ptn
   2 Jan Adriaans           57 PSV 1                 2:09,83 min 591 ptn
   3 Jan van Heteren        58 Passaat               2:11,98 min 559 ptn
  12 Arno Rondeel           60 PSV 2                 2:25,11 min 389 ptn

1500 m, 15 deelnemer(s)

   1 Jan van den Kerkhof    61 AV Weert              4:37,37 min 541 ptn
   2 Hans Vugts             60 Scorpio               4:38,12 min 537 ptn
   3 Rob Mellegers          66 PSV 2                 4:40,30 min 523 ptn  PR

5000 m, 18 deelnemer(s)

   1 Aissa Marguoum         62 Parthenon            16:10,50 min 696 ptn
   2 Rene van de Weijenberg 63 PSV 1                16:23,27 min 672 ptn
   3 Edwin Jansen           67 PSV 2                16:29,89 min 660 ptn

3000 m, 6 deelnemer(s)

   1 Christel Verrijt       70 PAC                  11:34,98 min 546 ptn
   2 Loes van Ginneken      63 Scorpio              11:44,72 min 523 ptn
   3 Marjon van Ommen       67 Achilles Top         12:10,97 min 462 ptn
   4 Anne Rindt             58 PSV                  12:45,49 min 388 ptn