MiLa groep PSV januari 2006


Rijen, zondag 29 januari 2006

Het Brabants kampioenschap cross, een wedstrijd uit het crosscircuit Midden Brabant, georganiseerd door AV Spiridon
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 9850 m

   1 Rik van Laarhoven      78 RK HAV                  31:30
   2 Christophe Stoelinga   74 Asterix                 31:36
   3 Koos Verweij           71 DAK                     31:52
   7 Sander Halin           85 PSV                     34:05
   8 Dirk-Jan Linsen        81 PSV                     36:35
   9 Eric Aarts             77 PSV                     37:35

Mannen 35, 9850 m

   1 Jack van Avendonk      67 Attila                  31:44
   2 Ad Peeters             66 AVV                     34:19
   3 Mar-Hein van de Wiel   69 DAK                     34:22

Mannen 40, 9850 m

   1 Aissa Marguoum         62 Parthenon               32:53
   2 Renť van de Weijenberg 63 PSV                     33:04
   3 Jan Willemse           62 Tilburg Road Runners    33:57

Venray, zondag 29 januari 2006

De Vlakwater cross, een wedstrijd uit de LimBra crosscompetitie, georganiseerd door AV Venray Regio.
---> Klik hier voor de uitslagen

Heren senioren, 8100 m

   1 Gijs Jacobs            87 HAC                     26:29
   2 Twan Lensen            76 Nijmegen Atletiek       27:11
   3 Dave Lommen            77 AV '23                  27:32
   6 Ivan Lowe              72 PSV                     28:36

Heren veteranen 40, 8100 m

   1 Anton van den Heuvel   64 GAC Gemert              28:41
   2 Frans Deenen           61 Venray Regio            29:06
   3 Karel Teunkens         62 BelgiŽ                  29:23
   6 Kees v.d. Put          57 PSV                     30:58

Vrouwen senioren, 4050 m

   1 Daphne Panhuijsen      77 Nijmegen Atletiek       14:02
   2 Lotte Jacobs           88 HAC                     14:33
   3 Mechtild Panhuysen     79 Atletiek Maastricht     15:05
  10 Saba Asfaw             86 PSV                     19:50

Mannen senioren, 4050 m

   1 Jeroen van de Biggelaa    HAC                     12:51
   2 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      13:14
   3 Sander Steijvers       84 AV Weert                13:32
   8 Bart le Coq            78 PSV                     14:03

Meisjes junioren A, 3200 m

   1 Caressa Janssen        87 AV Heythuysen           12:04
   2 Ans Huppertz           88 Achilles-Top            12:31
   3 Myrella Vlenterie      88 Scopias                 13:08
   5 Shari de Poorter       88 PSV                     15:02

Jongens junioren A, 4050 m

   1 Ivar Bijsterveld       88 PSV                      3:40
   2 Chris van Rooij        88 't Jasper Sport          6:13
   3 Herman Wismans         87 Lopersgroep Deurne       7:45

Best, zondag 22 januari 2006

De Goed, Beter, Bestloop, een wegwedstrijd georganiseerd door AV Generaal MichaŽlis.
---> Klik hier voor de uitslagen

De start (foto zoom in)

Mannen senioren, Halve marathon

   1 Atime Fakhreddine      76 Frankrijk (FRA)       1:06:34
   2 JoŽl MaÔna                Kenya (KEN)           1:06:53
   3 Fransua Woldemariam    70 Zuidwal               1:07:19
   4 Thimoty Karanu         80 PSV                   1:07:52
   6 Rik Elfrink            74 PSV                   1:11:15  PR
   7 Peter van Gool         73 PSV                   1:12:06
  11 Joep Aerts             75 PSV                   1:22:12  PR

Mannen 35+, Halve marathon

   1 Aziz Bougra            66 Frankrijk (FRA)       1:08:58
   2 David Blockx           70 Looise AV (BEL)       1:09:25
   3 Jack van Avendonk      67 Attila                1:11:01
   4 Edwin Jansen           67 PSV                   1:12:48
   8 Rob Mellegers          66 PSV                   1:15:28  PR

Mannen 40+, Halve marathon

   1 Rene van de Weijenberg 63 PSV                   1:11:55  PR
   2 Fons Liebregts         65 PSV                   1:14:24
   3 Wil Boudewijns         61 DES                   1:16:08

Mannen 50+, Halve marathon

   1 Arie van de Akker      49 Olympia Eindhoven     1:21:12
   2 Gert Hendrix           55 Loopgroep PK          1:21:31
   3 Roy Hennekes           52 Veteranen Nederland   1:24:18
  10 Huub Sanders           50 PSV                   1:32:13

Vrouwen 35+, Halve marathon

   1 Anne Rindt             58 PSV                   1:31:29
   2 Loes van de Biggelaar  63 Scorpio               1:31:53
   3 Tanja Neppelenbroek    68 OSS-VOLO              1:32:48
   5 Irmgard Goud           63 PSV                   1:35:05
   7 Gertie Theunissen      61 PSV                   1:43:58
   8 Carla Pijpers          67 PSV                   2:14:50

Mannen recreanten, trimloop 21 Km

   1 Wilbert de Wijs        72 Nuenen                1:07:45
   2 Mat Heuvelmans         67 Generaal Michaelis    1:14:58
   3 Rob Zwartjens          62                       1:20:32
  13 Peter Naus             56 PSV                   1:28:11
  37 Peter Pijpers          66 PSV                   1:34:10
  42 Arno Rondeel           60 PSV                   1:35:20  PR
 100 Peter Hilbers          57 PSV                   1:50:49
 130 Jan Rabelink           59 PSV                   2:14:50
 131 Marti Knoops           54 PSV                   2:17:42

Vrouwen recreanten, trimloop 21 Km

   1 Jolanda van Gerwen     73 PSV                   1:31:08
   2 Monique Seijger        79 De Triotters          1:36:11
   3 Jolanda de Poorter     63 Generaal Michaelis    1:37:03

Mannen recreanten, trimloop 7/14 Km

   1 Sadik El Mourabite     72 PSV                     26:43
   2 Peter Wajon            54 Generaal Michaelis      28:57
   3 Rens van der Sanden    87 Waalwijk                29:04
  92 Hans van Dinther       58 Eindhoven             1:03:12

Vrouwen recreanten, trimloop 7/14 Km

   1 Hennie Bijsterbosch    54 Schijndel               29:51
   2 Myriam Nuys            68 Best                    37:06
   3 Edith van Beek         67 Generaal Michaelis      37:38
   4 Esther Teuwens         74 PSV                     38:36
  43 Nathalie Lotthrinkx       PSV                   1:06:29

Helden, zondag 22 januari 2006

De Heldense bossen cross, een wedstrijd uit de LimBra crosscompetitie, georganiseerd door Atletiek Helden.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen korte cross, 4755 m

   1 Werner Gentle          86 Lopersgroep Deurne      16:42
   2 Sander Steijvers       84 AV Weert                17:15
   3 Guus Gilsing           83 HAC                     17:32
   6 Eric Janssens          73 PSV                     17:51

Heren veteranen 45, lange cross 9485 m

   1 Jack Niessen           58 Swift Atletiek          35:55
   2 Paul Fergus            57 Lopersgroep Deurne      36:10
   3 Henk Flipsen           57 AV Weert                37:55
   5 Hans Bijsterveld       59 PSV                     41:39

Jongens junioren A/B, 4865 m

   1 Joost Rademaekers      87 AV Weert                16:59
   2 Ivar Bijsterveld       88 PSV                     17:25
   3 Daan Vissers           88 't Jasper Sport         19:52

Gemert, zondag 22 januari 2006

De Commanderije cross, een wedstrijd uit het BNO crosscircuit, georganiseerd door GAC.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10190 m

   1 Peter Heusschen        76 GAC                     35:40
   2 Robert van Boxtel      67 PH                      36:44
   3 Niels Govers           84 AV Oss                  37:40
   4 Ivan Lowe              72 PSV                     37:43

Mannen veteranen 40+, 7690 m

   1 Bert van Nunen         57 De Keien                27:46
   2 Frank van Eijk         63 AV 't Jasper            28:15
   3 Henk van Eck           56 GAC                     28:33
  10 Kees van der Put       57 PSV                     31:31

Amsterdam, zondag 15 januari 2006

De Vondelparkloop, een wedstrijd uit het Rondje Mokum loopcircuit, georganiseerd door Phanos.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, 10 Km

   1 Vladimir Lopes Cardozo 68 Phanos                  34:13    34:12
   2 Koen Joosse            67 PSV                     34:30    34:29
   3 Jelte Kuijs            68 Phanos                  34:49    34:46

Eersel, zondag 15 januari 2006

De Dieprijt cross, de vijfde wedstrijd van de Kempische crosscompetitie, georganiseerd door DES.
---> Klik hier voor de uitslagen

Heren Senioren, 9000 m

   1 Jack van Avendonk      67 Attila Tilburg          30:48
   2 Ad de Bruijn           70 LADB Hilvarenbeek       30:55
   3 Ad Peeters             66 AVV Valkenswaard        31:48
   4 Rik Elfrink            77 PSV Eindhoven           32:12
   5 Edwin Jansen           67 PSV Eindhoven           32:22
   6 Peter van Gool         73 PSV Eindhoven           32:54
   8 Ivan Lowe              72 PSV Eindhoven           33:54

Heren Masters 40, 9000 m

   1 Renť van de Weijenberg 63 PSV Eindhoven           32:02
   2 Fons Liebregts         65 PSV Eindhoven           32:35
   3 Wil Boudewijns         61 AV DES EERSEL           33:08
  11 Kees van de Put        57 PSV Eindhoven           36:56

Heren Masters 50, 9000 m

   1 Wil Rindt              53 PSV Eindhoven           35:10
   2 Arie van de Akker      49 Olympia Eindhoven       35:30
   3 Gert Hendrix           55 Loopgroep PK            35:58

Dames Senioren, 6000 m

   1 Rian van de Burgt      75 AVV Valkenswaard        24:40
   2 Esther van Hoof        71 AVR '69 Reusel          25:55
   3 Marlot Maas            85 SACN Neerpelt (B)       26:25
   4 Nathalie Lotthrinkx    76 PSV Eindhoven           28:20

Dames Masters 45, 6000 m

   1 An Rindt               58 PSV Eindhoven           26:38
   2 Mieke van Hoof         59 No-Limits Bladel        28:48
   3 Gerrie Maas            59 AVR '69 Reusel          29:20

Breda, zondag 15 januari 2006

De Sprint cross, georganiseerd door AV Sprint, de grootste atletiek vereniging van Nederland.
---> Klik hier voor de uitslagen

Jongens Junioren A, 6900 m

   1 Michel Basemans        87 DES                     22:05
   2 Jorit van Malsen       88 U-Track                 22:14
   3 Gijs Jacobs            87 HAC                     22:20
  16 Ivar Bijsterveld       88 PSV                     23:24

Mannen Kort, 4900 m

   1 Tom Wiggers            87 AV Castricum            14:42
   2 Maarten van den Heuvel    Hanzesport              14:44
   3 Ronald Bassa              Prins Hendrik           14:46
  48 Bart le Coq            78 PSV                     16:48

Mannen Masters 45, 10600 m

   1 Marc Vanderhoeven         BelgiŽ                  27:51
   2 Ruud Woord             57 THOR                    29:52
   3 Herman Lievens            BelgiŽ                  30:31
  11 Jan Adriaans           57 PSV                     32:49

Egmond, zondag 8 januari 2006

De halve marathon, dit jaar ook met een kwart marathon, gedeeltelijk over het noordzee strand, georganiseerd door stichting Sportevenementen Le Champion.
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor de website

Halve marathon wedstrijd

     Peter van Gool            PSV                   1:14:47
     Rob Mellegers             PSV                   1:18:17
     Huub Sanders              PSV                   1:37:44
     Heather MacDuff           PSV                   1:38:08

Halve marathon recreatie

     Frans Dorrestein          Eindhoven             1:36:14
     Peter Pijpers             Eindhoven             1:36:37
     Martin Struijk            Helmond               1:38:04
     Vladimir Katchour         Eindhoven             1:41:01
     Ron Janssens              Eindhoven             1:41:39
     Arno Rondeel              Eindhoven             1:46:09
     Wim Mol                   Eindhoven             1:46:43
     Maurice van den Berge     Eindhoven             1:47:22
     Jeroen Bastiaanse         Eindhoven             1:49:16
     Cees Jansen               Eindhoven             1:52:17
     Henk van Aspert           Eindhoven             1:52:25
     Wim Dries                 Eindhoven             1:53:03
     Eddy Philippart           Eindhoven             1:55:07
     Nathalie Lotthrinkx       Eindhoven             1:57:52
     Vita Gomes                Eindhoven             2:04:04
     Ellen Rooijakkers         Eindhoven             2:04:05

Kwart marathon

     Haroldinio Abauna         Eindhoven               48:05
     Rob Weijs                 Eindhoven             1:00:21
     Esther Teuwens            Eindhoven             1:01:03
     Erich Zimmermanns         Eindhoven             1:02:50
     Jan Voets                 Eindhoven             1:03:08
     Marjan Hendriks           Eindhoven             1:05:46
     Jan Rabelink              Eindhoven             1:06:36
     Marjan van Aspert         Eindhoven             1:07:19
     Mario van der Gaag        Eindhoven             1:10:40

Someren, zondag 8 januari 2006

De Donck cross, de vijfde wedstrijd van de Limbra crosscompetitie, georganiseerd door AV 't Jasper Sport.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 8000 m

   1 Gijs Jacobs            87 HAC                     28:11
   2 Benedict Boyxen        82 OSC Waldniel            28:35
   3 Marco Ramaekers        75 PSV                     29:46
   4 Sander Steijvers       84 AV Weert                30:21
   5 R Elfrink              74 LOGO                    30:48

Mannen 45, 8000 m

   1 Paul Fergus            57 Lopersgroep Deurne      30:10
   2 Jack Niessen           58 Swift                   30:23
   3 T. van der Wielen      57 AV Nijmegen             30:24
   7 Hans Bijsterveld       59 PSV                     35:22

Meisjes Junioren A, 3000 m

   1 Caressa Janssen        87 AV Heythuysen           12:30
   2 Sigrid den Teuling     87 AV Weert                13:30
   3 Ans Huppertz           88 Achilles-Top            13:32
   5 Shari de Poorter       88 PSV                     15:15

Jongens Junioren A, 4000m

   1 Joost Rademaekers      87 AV Weert                14:06
   2 Ivar Bijsterveld       88 PSV                     14:25
   3 Daan Vissers           88 't Jasper Sport         16:39