MiLa groep PSV september 2005


Uden, zaterdag 24 september 2005

De Keienloop, georganiseerd door Atletiek Vereniging De Keien.
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 10 KM

   1 Peter Heusschen        76 Gemert                  32:38
   2 Walter van Nunen       63 Veghel                  35:40
   3 Ton Rijkers            69 Uden                    36:34
   7 Kees van der Put       57 Eindhoven               38:49

Mannen Senioren, Halve Marathon

   1 Rik Elferink           74 LOGO                  1:12:22
   2 Eric Janssens          73 PSV                   1:21:04
   3 John Klerkx            74 De Keien              1:21:54

Vrouwen 35+, Halve Marathon

   5 Gertie Theunissen      61 PSV                   1:44:24

Uith'meeden, zaterdag 24 september 2005

De Eemsmondloop, de 10e loop uit een circuit van 14 lopen, dat zich manifesteert als het loopcircuit voor Groningen Stad en Ommeland.
---> Klik hier voor de circuit uitslagen

Mannen Senioren, 10 KM

   1 Timothy Karanu            Groningen               31:04.8  31:04.8
   2 Jan Venhuizen             Overschild              32:33.9  32:33.9 
   3 Wim Opten                 Zuidlaren               32:57.3  32:57.3

Eindhoven, zondag 18 september 2005

De 25e Airborneloop, georganiseerd door de Eindhovense Atletiek Vereniging "Olympia".
---> Klik hier voor de uitslagen

De start van de Airborneloop (foto Edith Harmsen)

Heren Senioren, 15 KM wedstrijd


   1 Ad Peeters                PSV Eindhoven         0:50:52
   2 Edwin Jansen              PSV Eindhoven         0:51:14
   3 Koen Joosse               PSV Eindhoven         0:52:28
   4 Ivan Lowe                 PSV Eindhoven         0:53:18
   5 Rob Mellegers             PSV Eindhoven         0:53:29  PR
   7 Sadik El Mourabite        PSV Eindhoven         0:55:27
   8 Eric Janssens             PSV Eindhoven         0:56:02
   9 Jan Niehof                PSV Eindhoven         0:59:22
  10 Rene Ketelaars            PSV Eindhoven         1:02:05

     

Enkele PSV'ers in aktie rond de Karpendonkse plas (foto's Jeroen Looijen)

Mannen 40, 15 KM wedstrijd

   1 Frank Harmsen             ARGO Doetinchem       0:58:06
   2 Kees van der Put          PSV Eindhoven         0:59:40
   3 Evert Groen               Gen. MichaŽlis Best   0:59:51

Trimlopen

     Jan Adriaans             PSV Eindhoven          0:23:46    6,2 km
     Ellen Bijlsma            PSV Eindhoven          0:30:57    6,2 km
     Carla Pijpers            PSV Eindhoven          0:37:06    6,2 km
     Jess van Rhee            PSV Eindhoven          0:39:21    6,2 km
     Iris Geister             PSV Eindhoven          0:41:01    6,2 km
     Joost Ketelaars          PSV Eindhoven          0:47:45   10,5 km
     Rian van Etten           PSV Eindhoven          1:01:32   10,5 km
     Ton Hulshof              PSV Eindhoven          1:04:12     15 km
     Peter Pijpers            PSV Eindhoven          1:05:15     15 km
     Mario van der Gaag       PSV Eindhoven          1:07:13   10,5 km
     Govert van Eeten         PSV Eindhoven          1:11:15     15 km
     Maurice van den Berge    PSV Eindhoven          1:12:00     15 km
     Frans Gezelle Meerburg   PSV Eindhoven          1:12:27     15 km
     Arno Rondeel             PSV Eindhoven          1:12:47     15 km
     Maaike van Spreeuwel     PSV Eindhoven          1:13:45     15 km
     Marc van der Laar        PSV Eindhoven          1:13:45     15 km
     Henk van Aspert          PSV Eindhoven          1:14:33     15 km
     Leonard van der Laken    PSV Eindhoven          1:15:11     15 km
     Cees Jansen              PSV Eindhoven          1:15:14     15 km
     Michel van Hest          PSV Eindhoven          1:16:41     15 km
     Rob Cornelissen          PSV Eindhoven          1:18:29     15 km
     Marc Bieleveldt          PSV Eindhoven          1:20:41     15 km
     Marti Knoops             PSV Eindhoven          1:31:30     15 km

Deurne, zondag 18 september 2005

De Halve Marathon, georganiseerd door de AV Lopers Groep Deurne.
---> Klik hier voor de uitslagen

Heren Senioren, HALVE MARATHON

   1 Sammy Chumba              Kenia                 1:04:48
   2 Michael Miosi             Kenia                 1:06:43
   3 Jef Smits                 BelgiŽ                1:12:32
   4 Rik Elfrink               LOGO                  1:13:44

Mannen 40, HALVE MARATHON

   1 Nico Hamers               Nederland             1:11:48
   2 Bennie Ceulemans          BelgiŽ                1:13:38
   3 Renť vd Weijenberg     63 PSV                   1:13:49

Mannen Senioren, 10 KM

   1 Timothy Karanu            Kenia                   30:41
   2 Paul Hagedoren            Oirsbeek                31:17
   3 John Philipsen            Lopersgroep Deurne      31:37

Mannen Trimmers, 10 KM

  41 Igor Garay                DAF 1                   44:42

Hilvarenbeek, zondag 18 september 2005

De Beekse Marathon, met ook 30km, halve marathon en 10km als afstanden, georganiseerd door Achill '87.
---> Klik hier voor de uitslagen

Vrouwen 35, Marathon

   1 Corrie Waterschoot     57 AVR '69               3:39:40
   2 Gertie Theunissen      61 PSV                   3:45:11
   3 Els Annegarn           56 Loopgroep PK          3:46:01

Mannen, 30 KM

   1 Simon Vroemen          69 Gieten                1:41:32
   2 Jack van Avendonk      67 Attila                1:47:18
   3 Bernard Heshof         70 Typhoon               1:51:13
  47 Hans van Dinther       58 PSV                   2:28:37

Vrouwen, 30 KM

   1 Anne Rindt             58 PSV                   2:14:17
   2 Elly Zigenhorn         60 AVR '69               2:14:17
   3 Annemarie Broekhuysen  61 GVAC                  2:30:55

Mannen, 21 KM

   1 Peter van Gool         73 PSV                   1:14:10
   2 Ruud van Woensel       57 AV Oirschot           1:18:47
   3 Rob Maes               71 Beveren (BEL)         1:22:02

Nijmegen, zaterdag 17 september 2005

Het Nederlands Studenten Kampioenschap voor Teams, georganiseerd door de Nijmeegse Studenten Atletiek Vereniging 't Haasje. Dirk-Jan heeft meegedaan met een team uit Eindhoven en zijn overall 3e geworden. Zijn aandeel was een 3e plaats op de 3000m steeple en slotloper†op de zweedse estafette (400-300-200-100) in 2:08,92
---> Klik hier voor alle uitslagen

Dirk-Jan Linsen in actie (foto Rene van der Kruk)

3000m steeple, 8 deelnemer(s)

   1 Robert Ton                Amsterdam             9:39,33 min
   2 Jan Roos                  Wageningen/Maastr.   10:23,28 min
   3 Dirk-Jan Linsen           Eindhoven            10:36,31 min  PR

Leiden, zondag 11 september 2005

Finale van de Masters Competitie 2e divisie, georganiseerd door Leiden Atletiek.
---> Klik hier voor alle uitslagen

400m, 11 deelnemer(s)

   1 Eric Roeske            60 Hellas Utrecht          52.00 sec   719 ptn
   2 Falco Rademaker        63 PSV Atletiek            55.63 sec   579 ptn
   3 Arjan Achterkamp       62 Groningen Atletiek      56.13 sec   561 ptn

800m, 11 deelnemer(s)

   1 Arno Hulshof           64 AV Sprint             2.05.87 min   651 ptn
   2 Jan Adriaans           57 PSV Atletiek          2.09.88 min   590 ptn
   3 Harold van de Veerdonk 64 AV Unitas             2.11.91 min   560 ptn

1500m, 11 deelnemer(s)

   1 Cris Daanen            59 AV Phoenix            4.27.29 min   608 ptn
   2 Jan van Heteren        58 AV Passaat            4.27.88 min   604 ptn
   3 Rienk Postuma          63 AV Suomi              4.32.27 min   574 ptn
   6 Kees v.d. Put          57 PSV Atletiek          4.52.69 min   449 ptn

5000m, 13 deelnemer(s)

   1 Rene van de Weijenberg 63 PSV Atletiek         16.08.04 min   700 ptn
   2 Toin van den Broeck    63 AV Sprint            16.37.05 min   647 ptn
   3 Louis Tummers          56 AV Unitas            16.43.59 min   635 ptn

Stand Mannen Masters 2e divisie

 Plts Vereniging   100m 400m 800m 1500m 5000m zweedse ver kogel discus speer  Punten
   1  AC TION       530  554  469  492   572    603   544  759    803   504    5830
   2  AV Sprint     659  397  651  451   647    719   334  601    624   614    5697
   3  PSV Atletiek  467  579  590  449   700    676   403  557    660   541    5622

Breugel, zondag 11 september 2005

De Halve Marathon, georganiseerd door de Springbokken.
---> Klik hier voor de uitslagen van de halve marathon
---> Klik hier voor de uitslagen van de 10 kilometer

Halve Marathon

   1 Thijs Dekkers             Fortuna '67           1:17:03
   2 Marco Tramontina          Loopgroep PK          1:17:40
   3 Rob Mellegers             PSV atletiek          1:18:55
  13 An Rindt                  Springbokken/PSV      1:30:25
  18 Ron Janssens              PSV atletiek          1:33:36
  27 Peter Pijpers             PSV atletiek          1:39:15
  39 Gertie Theunissen         PSV atletiek          1:44:56
  59 Gezelle Meerburg          PSV atletiek          1:52:20
  60 Maurice van den Berge     PSV atletiek          1:52:33
  67 Cees Jansen               PSV atletiek          1:58:24

10 kilometer

   1 Rob Zwartjens             Loopgroep PK          0:36:58
   2 Maarten vd Heijden        Springbokken          0:39:07
   3 B.J. van der Ree          Son                   0:39:17
   5 Jan Niehof                PSV                   0:39:49
   9 Ton Hulshof               PSV                   0:41:19
  23 Martin Struijk            PSV                   0:46:37
  39 Leonard van der Laken     PSV                   0:48:46
  51 Erik van Engelen          PSV                   0:53:01

Bladel, zaterdag 10 september 2005

De Stratenloop, de laatste wedstrijd uit het Kempisch Loopcircuit, georganiseerd door No-Limits. Voor de start brak een noodweer los, de straten kwamen blank te staan en de putdeksels omhoog. De start werd toen uitgesteld tot 19:30, daarna kon toch tegen alle verwachtingen in het parcours helemaal gelopen worden.
---> Klik hier voor de uitslagen

Heren Senioren, Wedstrijd 10km

   1 Timothy Karanu         80 PSV                     31:13
   2 Bart Lieckens          77 ACHL Herentals          31:39
   3 Jack van Avendonk      67 Attila                  32:21
   4 Rik Elfrink            74 Nuenen                  33:12
   6 Peter van Gool         73 PSV                     33:51
  10 Ivan Lowe              72 Eindhoven               34:52
  11 Dirk-Jan Linsen        81 Waalre                  35:15
  12 Ad Peeters             66 PSV                     35:56
  13 Bart Le Coq            78 Eindhoven               36:26
  14 Andre Engelen          72 Waalre                  40:04

Mannen 40, Wedstrijd 10km

   1 Jan Willemse           62 Altena Road Runners     32:03
   2 Jos Lemmens            61 Laardof                 32:09
   3 Rene v.d. Weijenberg   63 Eindhoven               33:06
   6 Fons Liebregts         65 PSV                     35:35
   7 Arnold van Putten      63 Eindhoven               38:54

Mannen 50, Wedstrijd 10km

   1 Wil Rindt              53 PSV                     37:07
   2 Harrie Jonkers         53 GVAC                    37:08
   3 Arie v.d. Akker        49 Olympia Eindhoven       38:19

Dames 35, Wedstrijd 10km

   1 Elly Zigenhorn         60 AVR '69                 39:54
   2 Marianne Knapen        47 Loopgroep PK            41:50
   3 Anita Ophey            66 Breugel                 42:48

Interlaken, zaterdag 10 september 2005

De Jungfrau Marathon presenteert U het mooiste Marathon Parcours ter wereld! Fantastisch de coulisse van de Bergreuzen, geweldig die wisselende panorama's tussen start en finish. Een uitdaging, een challenge, die 1829 hoogte meters tussen Interlaken en de Kleine Scheidegg. Er is geen Marathon in Europa met zulke dimensies. Eiger, MŲnch en Jungfrau-Marathon: de beroemste drie bergtoppen van de Alpen. Een belevenis en avontuur in een.
---> Klik hier voor de nederlandse uitslagen

Marathon

1478 Albert Boogaard           Eindhoven             5:05:41,7
 520 Anita van Dalen           Eindhoven             5:58:58,0

Gouda, vrijdag 9 september 2005

Uitslagen van de Nationale Singelloop, een wegwedstrijd van 10 km, door de straten van Gouda, georganiseerd door de Goudse Politie Sport en Ontspannings Vereniging (GPSOV).
---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren

   1 Jamal Baligha             Zuidwal                 28:40
   2 SaÔd Kanfaoui             AV Gouda                29:49
   3 Khalid Choukoud           Sparta                  29:58
   4 Gadisa Abebe              PSV                     30:22
  19 Sadik El Mourabit                                 36:52

Utrecht, vrijdag 9 september 2005

Uitslagen van de loopnummers van de laatste track meeting, powered by U-track & Phoenix.
---> Klik hier voor alle uitslagen

Jongens B, 400m

   1 Wim van Doorn          89 Pallas 67               51,65
   2 Michael Anpong         88 PSV Atletiek            51,66  PR
   3 Twan van Vastenhoven   89 Haarlemmermeer          51,74

Heren, 800m

   1 Timo Beemster          85 SAV                   1:57,24
   2 Jelle Heisin           82 Clytoneus             1:57,47
   3 Dave Flink             84 Leiden Atletiek       1:57,77
   7 Bart le Coq            78 PSV Atletiek          1:59,23

Tilburg, zondag 4 september 2005

De Tilburg Ten Miles, een internationale wegwedstrijd over 10 Engelse Mijlen en een 10 km Ladies Run.
---> Klik hier voor de uitslagen
---> Klik hier voor de uitslagen per onderdeel

De start van de Ten Miles (foto Peter)

Mannen Senioren, 10 EM WEDSTRIJD

   1 Haile Gebrselassi         EthiopiŽ                44:24    44:23
   2 Luke Kibet                Kenia                   46:53    46:52
   3 Sammy Rongo               Kenia                   47:08    47:07
  12 Gadisa Abebe           82 PSV                     51:48    51:47
  32 Sadik El Mourabit         PSV                   1:01:49  1:01:48

Business, 10 EM BUSINESS

   1 Peter van Gool            Running Support         56:17    56:08
   2 Mark Kwakernaak           Runnersworld.nl         56:22    54:47
   3 Wilfred van Mill          Running Support         57:19    57:07
   4 Jack van Avendonk         Running Support         58:50    58:42
   7 Ad Peters                 Running Support       1:00:06    59:56
   9 Ruud van Woensel          Running Support       1:00:37  1:00:25

     

Het team van Running Support werd eerste, met een totaaltijd van 2:51:57 (eerste drie lopers)

Mannen Recreanten, 10 EM TRIMLOOP

   1 Jos op 't Hoog         66 Haaren                  58:35    58:33
   2 Ronald Barnhoorn       72 Arnhem                  59:05    58:53
   3 Willem Gooskens        80 Tilburg               1:01:22  1:01:10
  23 Jeroen Looijen         73 PSV                   1:08:15  1:05:49
 335 Richard van der Meijde 69 PSV                   1:19:03  1:18:10
1063 Bart le Coq            78 Eindhoven             1:35:54  1:31:21

Mannen Recreanten, 10 KM TRIMLOOP/BUSINESS

   1 Ad de Bruijn              Hilvarenbeek            35:13    35:12
   2 Marco Ramaekers           Eindhoven               35:44    35:39
   3 Gijs Peters               Attila                  37:04    37:03
  36 Haroldinio Abauna      62 PSV                     42:25    42:23

Beneden Leeuwen, zondag 4 september 2005

Een marathon over de dijken tussen Maas en Waal, de Dijkenloop met ook andere afstanden.
---> Klik hier voor de marathon uitslagen

Marathon Overall

  48  Hans van Dinther         PSV    10e M40        4:04:16  4:04:11
  56  Gertie Theunissen        PSV     3e V35        4:12:38  4:12:34

Waalre, zaterdag 3 september 2005

De Ronde van Waalre, een trimloop over ruim 2,5 - 5,0 - 7,5 - 10 km.
---> Klik hier voor de foto's van Jim Dieterman

De eerste lopers/loopsters op de 10km:

Mannen

   1 Rik Elfrink            74 LOGO                    34:26
   2 Thijs Dekkers          76 Fortuna '67             36:43
   3 Eric Janssens          73 PSV Atletiek            36:54

Vrouwen

   1 Nicole Smeets          75 Loopgroep Waalre        40:08
   2 Kai Lemmen             78 Scopias                 42:19
   3 Annemieke Brouwers     58 Waalre                  48:15