MiLa groep PSV juni 2005


Valkenswaard, dinsdag 28 juni 2005

Uitslagen Avondinstuif, AV Valkenswaard

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren 800 meter

   1 Remco Beckers          80 ESAV Asterix             2.04.0   min
   2 Ivan Lowe              72 PSV                      2.06.0   min
   3 Dirk-Jan Linsen        81 PSV Atletiek             2.07.1   min

Mannen Senioren 3000 meter

   1 Peter van Gool         73 PSV Atletiek             9.28.2   min
   2 Ad Peeters             66 PSV Atletiek             9.28.8   mim
   3 Stefan Verhoeven       82 AV Valkenswaard         10.07.0   min

Mannen Veteranen 3000 meter

   1 Piet Jaspers           52 AV `t Jasper Sport      10.14.9   min
   2 Hans Bijsterveld       59 PSV                     10.30.2   min
   3 Pierre Steijvers       54 AV Weert                10.33.2   min

Vrouwen Veteranen 3000 meter

   1 Anita Opheij           66 PSV Atletiek            11.39.6   min
   2 Corry Keijsers         42 AV Weert                12.09.3   min
   3 Ann Rindt              58 PSV Atletiek            12.28.2   min

Etten Leur, zondag 26 juni 2005

Onder een heerlijke zon met een licht verkoelend windje werd de competitiewedstrijd voor Masters bij ARV Achilles afgewerkt met een goed resultaat voor PSV. Met 5255 punten wonnen zij de laatste poule-wedstrijd in een zonovergoten Etten-Leur. Ploegleidster Joke v.d. Vossenberg kan de sterkste ploeg gaan formeren voor de finale.

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Veteranen 2e divisie

100m 17 deelnemer(s)

   1 Adams Peter               Sprint                     11.49 s  +0.3  690 ptn
   2 Hoffman Glenn             Scheldesport               12.15 s  +0.3  550 ptn
   3 Hill Ricardo              Parthenon                  12.20 s  +0.2  540 ptn
   6 Remezond Mike             PSV                        12.68 s  -0.6  448 ptn

400m 16 deelnemer(s)

   1 Rademaker Falco           PSV                        55.38 s  588 ptn
   2 Groot Jan de              Passaat                    56.03 s  564 ptn
   3 Wijngaard Wim van den     Scorpio                    57.45 s  515 ptn

800m 17 deelnemer(s)

   1 Winkel Jan v.d.           Swift                    2.09.12  min  601 ptn
   2 Veerdonk Harold  van de   Unitas                   2.11.71  min  563 ptn
   3 Vugts Hans                Scorpio                  2.15.66  min  508 ptn
   8 Put Kees v.d.             PSV                      2.20.20  min  449 ptn

1500m 17 deelnemer(s)

   1 Margoum  Aissa            Parthenon                4.29.34  min  594 ptn
   2 Heteren  Jan van          Passaat                  4.32.86  min  570 ptn
   3 Adriaans Jan              PSV                      4.33.60  min  566 ptn

5000m 19 deelnemer(s)

   1 Margoum  Aissa            Parthenon               16.30.85 min  658 ptn
   2 Broeck  Toin van den      Sprint                  16.48.45 min  626 ptn
   3 Tummers  Louis            Unitas                  16.50.60 min  623 ptn
   4 Weijenberg Rene  van de   PSV                     17.01.35 min  604 ptn

zweedse 68 deelnemer(s)

   1 956, 957, 951, 809        Sprint                   2.13.00  min  737 ptn
   2 962, 963, 964, 958        PSV                      2.18.60  min  661 ptn
   3 831, 833, 834, 837        Passaat                  2.22.10  min  617 ptn

ver 19 deelnemer(s)

   1 Wubs Koos                 Ilion                    5.76 m  +0.1  551 ptn
   2 Hoffman  Glenn            Scheldesport             5.58 m  +1.1  509 ptn
   3 Groot Jan de              Passaat                  5.37 m  +1.9  460 ptn
   9 Remezond Mike             PSV                      4.99 m  -0.1  369 ptn

kogel 17 deelnemer(s)

   1 Holthuysen Peter          Unitas                  12.96 m    663 ptn
   2 Titulaer J.               PSV                     11.14 m    541 ptn
   3 Hoedt Cees den            Fortuna                 10.96 m    529 ptn
   7 Smit Jan                  PSV II                   9.65 m    434 ptn

discus 17 deelnemer(s)

   1 Maat Teo                  Fortuna                 40.78 m    701 ptn
   2 Holthuysen Peter          Unitas                  38.32 m    652 ptn
   3 Bakel H.J.H. van          PSV                     32.70 m    534 ptn
   6 Smit Jan                  PSV II                  31.11 m    499 ptn

speer 15 deelnemer(s)

   1 Bodegom  Jan van          Fortuna                 44.75 m    561 ptn
   2 Elschot  Peter            Parthenon               40.49 m    498 ptn
   3 Bakel H.J.H. van          PSV                     40.29 m    495 ptn
  14 Korff Thomas              PSV II                  27.84 m    292 ptn

Vrouwen Veteranen 2e divisie

800m 8 deelnemer(s)

   1 Klaveren Bosman  L van    AAV 36                   2.31.00  min  661 ptn
   2 Boelens  Karin            PSV                      2.38.00  min  589 ptn
   3 Bos Tilly                 SC Reeuwijk              2.42.11  min  549 ptn

3000m 9 deelnemer(s)

   1 Weerman  M.               PAC                     11.40.86 min    532 ptn
   2 Rindt Anne                PSV                     12.08.79 min    467 ptn
   3 Klaveren Bosman  L van    AAV 36                  12.15.14 min    452 ptn

kogel 9 deelnemer(s)

   1 Schenkels T.              SC Reeuwijk             11.00 m  656 ptn
   2 Katsman  Jeanine          Parthenon                9.37 m  546 ptn
   3 Wit Joyce de              AAV 36                   9.11 m  528 ptn
   9 Korff A                   PSV                      6.95 m  363 ptn

discus 9 deelnemer(s)

   1 Schenkels T.              SC Reeuwijk             37.49 m  689 ptn
   2 Katsman  Jeanine          Parthenon               28.12 m  505 ptn
   3 Wit Joyce de              AAV 36                  26.69 m  474 ptn
   9 Korff A                   PSV                     17.16 m  244 ptn

Uitslag totaal

 Plaats Vereniging  100m  400m  800m  1500m  5000m  zweedse  ver  kogel  discus  speer  Punten  
   1    PSV         448   588   449    566    604     661    369   541     534    495    5255  
   2    Sprint      690   484   329    296    626     737    432   489     334    314    4731  
   3    Fortuna     310   329   492    442    445     541    309   529     701    561    4659

Uden, zaterdag 25 juni 2005

De Keien Meeting, Nationaal Baancircuit

---> Klik hier voor de uitslagen

Avond programma, Mannen 1500m (2 series)

   1 Jesse Kayser              AV Phoenix               3:57.34
   2 Robert Ton                AV Gouda                 3:57.53
  16 Dirk-Jan Linsen           PSV Atletiek             4:15.64  PR

Avond programma, Mannen 5000m

   1 Peter van Gool            PSV Atletiek            15:45.99  PR
   2 Ries van Zon              Climax                  15:52.45
   3 Imo Muller                Kronos                  16:02.70
   4 Ivan Lowe                 PSV Atletiek            16:15.71  PR
   6 Sadik el Mourabite        PSV Atletiek            17:07.85  PR
   9 Bart van der Wijst        PSV Atletiek            18:51.24  PR

Veldhoven, zaterdag 25 juni 2005

De Hel van Zeelst, een 10 Engelse Mijlen Wegwedstrijd

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 40, 10 Engelse Mijl

   1 Rene van de Weijenberg 63 PSV                     54:52
   2 Abdal Boukriniaa       61 Luik (BEL)              55:07
   3 Wil Boudewijn          61 DES                     57:59

Sint Oedenrode, zondag 19 juni 2005

De halve marathon en andere afstanden, georganiseerd door Fortuna '67

---> Klik hier voor de uitslagen van de 10 km

Totaal uitslag 10 km

   1 Ad de Bruijn             Mannen   LADB  Bladel          33:35
   2 Renť van de Weijenberg   M40      PSV   Eindhoven       33:38    
   3 Paul Fergud              M40      LGD   Liessel         35:54
   6 Will Rindt               M50      PSV   Son en Breugel  36:52
  27 Anne Rindt               V35      PSV   Son en Breugel  41:39
  32 Bart van der Wijst       Mannen   PSV   Eindhoven       42:24
  58 Anita Ophey              V35      PSV   Son en Breugel  46:55
  66 Leonard van der Laken    Trimmer  PSV   Son en Breugel  47:44
  80 Gert van Vliet           Trimmer  PSV   Eindhoven       49:39
  94 Henk van Aspens          Trimmer  PSV   Eindhoven       54:46
  95 Frans Gezelle Meerburg   Trimmer  PSV   Eindhoven       51:48
  96 Arno Rondeel             Trimmer  PSV   Eindhoven       51:57 
 118 Erich Zimmermanns        M60      PSV   Eindhoven       54:32
 119 Gerda van de Ven         Trimster PSV   Eindhoven       54:32

Goirle, zondag 19 juni 2005

De stratenloop, een 10 km wegwedstrijd

De Finish (foto Kees Loose)

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen senioren, 10 km

   1 Stefan van de Broek       BelgiŽ                  30:25
   2 Wilson Tandui          80 Kenia                   30:47
   3 Roy van Son               Nederland, Duffel       31:02
   4 Gadisa Abebe           82 PSV                     31:09
  11 Peter van Gool         73 PSV                     33:15
  13 Marco Ramaekers        75 PSV                     34:06
  26 Sadik El Mourabite     72 PSV                     38:16

Rijsbergen, zaterdag 18 juni 2005

De Sint Bavoloop, een 10 km wegwedstrijd

---> Klik hier voor de uitslagen

Heren, 10 km

   1 Jeroen van Damme          Nederland               29:26    29:26
   2 Musa Cherotich            Kenia                   29:45    29:44
   3 Koen Raaymaekers          Nederland               30:02    30:01
   7 Timothy Karanu            Nederland               31:04    31:03

Eindhoven, zaterdag 18 juni 2005

De baanwedstrijd van de Eindhovense Studenten Atletiek Vereniging Asterix

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen, 800m

   1 Bart le Coq          78 PSV Atletiek             2:00.5   PR
   2 Remco Beckers        80 ESAV Asterix             2:04.5
   3 Dirk-Jan Linsen      81 PSV Atletiek             2:06.5

Utrecht, vrijdag 17 juni 2005

Tijdens de tweede trackmeeting in Utrecht stond er voor Joris de Man een 800m op het programma. Samen met Sander Steijvers (AV Weert) reisde hij af naar de baan. Na een opnieuw een goede opening op de eerste 400m (59sec) ging de tweede 400m teleurstellend. Joris eindigde in een tijd van 2.07.33 en bleef hiermee ver van zijn beste prestatie verwijderd. Het is te hopen dat de komende wedstrijden beter gaan.
Lees meer over Joris op: JSS-Runningteam

In aktie op de 800m (foto Sebastiaan Durand)

---> Klik hier voor de uitslagen

Heren, 800m

   1 Jesse Kayser         82 Phoenix                  1:55.14  
   2 Ronald Weevers       69 Prins Hendrik            1:55.75  
   3 Olivier Heimel       77 GAC Hilversum            1:57.06
  19 Joris de Man         85 PSV Atletiek             2:07.33

Waalwijk, donderdag 16 juni 2005

De Avondbaanwedstrijd van het Midden Brabant Baancircuit,
waar Ine van der Linden ook twee keer eerste werd bij de Dames Masters (200m in 30,9s en speer 31,01m)

---> Klik hier voor de uitslagen

Heren Senioren, 1500m

   1 Jurgen Dekkers          DAK                      4:20,5
   2 Dirk-Jan Linsen         PSV                      4:21,1
   3 Ivan Lowe               PSV                      4:22,1

Vught, zondag 12 juni 2005

Het NK Masters bij Prins Hendrik

---> Klik hier voor de uitslagen

800m 45+

   1 Corne Haast               Spado                    2.04.28   min
   2 Jan Adriaans              PSV Atletiek             2.06.44   min  CR
   3 Henk van Eck              GAC Gemert               2.06.70   min

Vught, zaterdag 11 juni 2005

Het NK Masters bij Prins Hendrik

---> Klik hier voor de uitslagen

400m 40+

   1 Bert van Lith             Prins Hendrik              53.69   sec
   2 Werner Themen             AV 1923                    54.81   sec
   3 Falco Rademaker           PSV Atletiek               55.17   sec  CR

5000m 40+

   1 Peter Hopman              AV Trias                15.04.24   min
   2 Benjamin Romkes           AV Zaanland             15.09.87   min
   3 Harald van Doorn          AV Lycurgus             15.14.64   min
   6 Rene van de Weijenberg    PSV Atletiek            15.56.71   min  PR en CR

5000m 50+

   1 John v.d. Wansem          LADB                    16.17.58   min
   2 Jan Zwarthoed             AV Edam                 17.09.24   min
   3 Ad Buijs                  AV Phoenix              17.11.98   min
   6 Wil Rindt                 PSV Atletiek            17.53.60   min

Oirschot, zaterdag 11 juni 2005

De Jazzloop van AV Oirschot

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen Senioren, Wedstrijd 15 km

   1 Gadesa Abebe              PSV                     47:55
   2 Bart Lieckens          77 AC Herentals (BEL)      48:35
   3 Jack van Avendonk         Attila                  49:12
   5 Peter van Gool            PSV                     50:19
  13 Bart van der Wijst     75 PSV                     59:29

Trimloop, 3, 6, 9, 12, 15 km

   2 Pascale vd Oetelaar       Eindhoven               11:48
  28 Peter Pijpers             Eindhoven               37:19
 133 Joop Broeders             Eindhoven             1:13:46

Best, dinsdag 7 juni 2005

Een avond baanwedstrijd bij AV Generaal MichaŽlis. Ook deze avond, was er een baanwedstrijd in Deurne,
bij de Lopersgroep Deurne, waar Nikki Timmers (B-juniore) twee maal eerste werd op de 100m (12,7) en 200m (26,2)

---> Klik hier voor alle uitslagen in Best

800m Senioren, 7 deelnemer(s)

   1 Ad Peeters             66 PSV Atletiek          2.07.3  min
   2 Jimmy Schulten         70 AV Valkenswaard       2.08.2  min  
   3 Ivan Lowe              72 PSV Atletiek          2.13.2  min

3000m Senioren, 15 deelnemer(s)

   1 Ad Peeters             66 PSV Atletiek          9.19.2  min
   2 Dirk-Jan Linsen        81 PSV Atletiek          9.22.6  min  PR
   3 Ivan Lowe              72 PSV Atletiek          9.25.2  min  PR
   4 Peter van Gool         73 PSV Atletiek          9.29.8  min
   6 Fabian Ernst           71 AV Haarlemmermeer     9.38.4  min
   7 El Mourabite           72 PSV                  10.04.3  min
  12 Bart van der Wijst     75 PSV                  10.44.6  min  PR

3000m Masters, 3 deelnemer(s)

   1  Wil Rindt             53 PSV Atletiek         10.12.9  min
   2  Ruud Mom              62 EAV Olympia          10.27.8  min
   3  Kees v.d. Put         57 PSV Atletiek         10.31.5  min

Zwolle, zondag 5 juni 2005

Senioren 1e divisie Poule 2. De uitslagen van de loopnummers, gelopen op de atletiekbaan van
Prins Hendrik Ende desespereert niet Combinatie (PEC) 1910

---> Klik hier voor alle uitslagen

1500 meter

   1 Barbara Zutt           81 Hera                  4.45.70  min   13 ptn 
   2 Claartje Raedts        78 Leiden Atletiek       4.47.49  min   11 ptn 
   3 Anoushka Lievaart      82 AV Attila             4.51.62  min   10 ptn
   5 Irmgard Goud           63 PSV                   4.53.36  min    8 ptn

400 meter

   1 Sjors Kampen           84 Groningen Atletiek      48.91  sec   13 ptn 
   2 Guido van Weeren       75 Groningen Atletiek      49.41  sec      ptn 
   3 Jordy Hindriks         81 Hellas Utrecht          49.78  sec   11 ptn
  16 Bart le Coq            78 PSV                     53.97  sec    1 ptn  PR

800 meter

   1 Jesse Kayser           82 AV Phoenix            1.55.45  min   13 ptn 
   2 Victor Bouwman         86 Groningen Atletiek    1.55.88  min   11 ptn 
   3 Harold van Eerde       69 Haag Atletiek         1.56.06  min   10 ptn
  11 Joris de Man           85 PSV                   2.03.79  min    2 ptn

1500 meter

   1 Edgard Creemers        75 Leiden Atletiek       3.58.92  min   13 ptn 
   2 Bernard te Boekhorst   72 AV Phoenix            4.00.16  min   11 ptn 
   3 Olfert Molenhuis       83 Groningen Atletiek    4.02.63  min   10 ptn
  16 Dirk-Jan Linsen        81 PSV                   4.23.80  min    2 ptn 
  17 Ivan Lowe              72 PSV                   4.27.05  min      ptn

5000 meter

   1 Kamiel Maase           71 Leiden Atletiek      14.05.02  min   13 ptn
   2 Gadisa Abebe           82 PSV                  14.56.60  min   11 ptn 
   3 Dirk de Heer           81 Groningen Atletiek   14.56.73  min   10 ptn
   5 Timothy Karanu         80 PSV                  15.06.61  min      ptn

Zundert, zondag 5 juni 2005

Internationale Kwart Triathlon

---> Klik hier voor de recreanten uitslagen

  31 Arnold van Putten          H40 Eindhoven    NED      02:20:35
  Onderdelen/tussentijden:
  1km Zwemmen  Nr.   40 km Fietsen  Nr.   Tijd Zw+Fi  Nr   40 km Lopen  Nr.
  00:20:15     49    01:20:39       54    01:40:53    49   00:39:43     12

Nuenen, zaterdag 4 juni 2005

De van Goghloop van LONU

---> Klik hier voor de uitslagen

Mannen 10 km

   1 John Philipsen            Liesel                  31:13
   2 Marco Ramaekers           Eindhoven               32:20
   3 Peter van Gool            Eindhoven               32:31  PR
   4 Rene vd Weijenberg        Eindhoven               32:33  PR
   5 S. El Mourabite           Eindhoven               36:33
   8 Kees van der Put          Eindhoven               37:36
  18 Bart vd Wijst             Eindhoven               39:36  PR
  22 Haroldinio Abauna         Eindhoven               40:43
  80 Maurice van den Berge  63 Eindhoven               49:08
  83 Henk van Aspert           Eindhoven               49:33
 135 Fons Liebregts            Hapert                  59:22

Vrouwen 10 km

   1 Anja van de Berg          Deurne                  37:21
   2 Carla Beurskens           Helden                  37:44
   3 Nicole Smeets          75 Waalre                  38:09
   5 Karin Boelens             Eindhoven               40:44
   7 Anita Ophey               Breugel                 42:58