MiLa groep PSV januari 2005


Venray, zondag 30 januari 2005

---> Klik hier voor de uitslagen van de Vlakwater Cross

Vrouwen 35+, Korte Cross ( 4050m )

    1 Anja van der Heijden   63 Lopersgroep Deurne      15:01
    2 Fiona Jaberg              Lopersgroep Deurne      16:45
    3 Ellen Bijsterveld      62 PSV                     20:58

Heren 45+, Lange Cross ( 8100m )

    1 Peter Huls                Loopgroep PK            27:15
    2 Henk van Eck           56 GAC Gemert              28:03
    3 A.J.M. Dekkers         56 GAC Gemert              29:48
    5 Hans Bijsterveld       59 PSV                     32:25

Jongens Pupillen A ( 1600m )

   13 Marijn van Oss         94 PSV                      6:33

Meisjes D ( 1600m )

    1 Cherry Krak            92 PSV                      5:42
    2 Suzanne Timmermans     93 Unitas                   5:53
    3 Joske Huijsman         92 PSV                      6:05

Jongens D ( 2260m )

    6 Sebastian Steegemans   93 PSV                      8:44

Meisjes C ( 2260m )

    8 Yrla Bijsterveld       91 PSV                      9:10

Jongens C ( 3200m )

    3 Joeri Spoor            90 PSV                     11:15
    4 Mads Bijsterveld       91 PSV                     11:20

Apeldoorn, zaterdag 29 januari 2005

Vandaag de Midwintermarathon, deze marathon is tevens een kwalificatie wedstrijd voor het WK in Helsinki.
Ook kon je kortere afstanden lopen in een heuvelachtig en bosrijk gebied ( 27,4 km + 18,7 km + 7,2 km )

---> Klik hier voor de uitslagen van de Midwinter Marathon

Uitslagen Marathon:

      Igor Garay                Eindhoven             3:13:09  3:13:04
      Hans van Dinther          PSV                   3:22:46  3:21:31
      Gwenny Hamilton           PSV (BEL)             3:50:47  3:50:02
      Gertie Theunissen         PSV                   4:04:16  4:03:00

Best, zondag 23 januari 2005

---> Klik hier voor de uitslagen van de Goed, Beter, Best loop

---> Klik hier voor veel foto's van Peter Kramer

Enkele PSV'ers (foto's Arnold van Putten)

Mannen Senioren Halve Marathon

    1 Sajji Bouazza          82 Marokko               1:03:45
    2 Vital Gahunga          69 Burundi               1:03:54
    3 Rik Ceulemans          72 Atletiekclub Lanaken  1:04:00
   10 Gadisa Abebe           82 PSV                   1:05:41  PR
   28 Christian Bakker       69 PSV                   1:09:55
   32 Wilfred van Mill       69 PSV                   1:11:52
   33 Fons Liebregts         65 PSV                   1:12:17
   34 Edwin Jansen           67 PSV                   1:12:24  PR
   35 Peter van Gool         73 PSV                   1:12:31
   38 Koen Joosse            67 PSV                   1:13:52
   39 Ad Peeters             66 PSV                   1:14:07
   45 Rob Mellegers          66 PSV                   1:16:44  PR
   56 Jan Elders             65 PSV                   1:27:08  PR

Vlnr. (nrs. 15 t/m 6) Stan Rijken; Jan Willem Schaar; Fransua Woldemariam; Marco Gielen; Jeroen van Erp; Gadisa Abebe; Armand van der Smissen; Wim Borns; Joeri Schoffelen; Stefaan v.d. Broek (foto Arnold van Putten)

Mannen 45+ Halve Marathon

    1 Ad Onnink              57 Rotterdam Atletiek    1:17:26    
    6 Hans van Dinther       58 PSV                   1:29:24

Vrouwen 35+ Halve Marathon

    1 Anne van Schuppen      60 Cialfo                1:15:19
    2 Michelle Eggenhuizen   69 PSV                   1:24:05
    3 An Rindt               58 PSV                   1:29:06

Vlnr. Anne van Schuppen; Michelle Eggenhuizen; Anne Rindt (foto Arnold van Putten)

Mannen Recreanten Halve Marathon

   51 Peter Pijpers          66 PSV                   1:36:37

Mannen Recreanten 14,1 km

    3 Jeroen Looijen            PSV                     54:13
    5 Haroldinio Abauna      62 PSV                     59:01
   25 Leonard v.d. Laken        PSV                   1:07:42
   32 Ruud Polak                PSV                   1:10:03
   42 Maurice van den Berge     PSV                   1:12:13
   45 Rob Wilcke                PSV                   1:13:44
   48 Cees Jansen            60 PSV                   1:14:18
    ? Henk van Aspert        57 PSV                   1:16:26
   56 Erich Zimmermanns         PSV                   1:17:48
   68 Cor Verbeek               PSV                   1:23:09

Vrouwen Recreanten 14,1 km

   11 Gerda van de Ven          PSV                   1:15:17
   18 Dorine Hermans            PSV                   1:18:27

Mannen Recreanten 7,2 km

    2 Bart LeCoq                Eindhoven               25:55
    3 Jan Andriaans             PSV                     27:07

Rijen, zondag 23 januari 2005

---> Klik hier voor de uitslagen van de Spiridon Cross

Meisjes Junioren C ( 1800m )

   7 Yrla Bijsterveld       91 PSV                      7:40

Jongens Junioren C ( 2450m )

   2 Mads Bijsterveld       91 PSV                      9:03

Vrouwen 35+ ( 6150m )

   8 Ellen Bijsterveld      62 PSV                     34:40

Mannen 40+ ( 9850m )

  12 Hans Bijsterveld       59 PSV                     43:05

Geldrop, zondag 23 januari 2005

---> Klik hier voor de uitslagen van de Schietbergen Cross

De start (foto LoGo, Jo Bindels)

Tijdens "een van de zwaarste crossen in Nederland" de Schietbergencross is er goed gepresteerd door de PSV Atleten van de groep van Ton van Hoesel (die zelf ook aan de start verscheen). De cross ging over een zwaar parcours met een zeer groot aantal heuvels en een stuk met los zand.
Joris de Man kwam als eerste in actie op de korte cross. Hij ging snel van start en pakte al meteen een flinke voorsprong op Eric Janssens (ook van PSV) die hij ook in de 2e ronde niet meer weg gaf. Tom Stultiens die sinds kort bij PSV traint liep een sterke wedstrijd en eindigde als 4e. Ook presteerde Linda Hermans erg goed, zij won de cross bij de dames en eindigde in het totale veld op een 5e plaats.
Sander Halin ging van start op de lange cross. Ook hij pakte in de eerste ronde een flinke voorsprong die hij steeds verder uitbreidde. Aan de tijden van de atleten was te zien dat het een zware cross was. Voor de mensen op het podium werd er een vlaai ter beschikking gesteld.

lange cross 10 km

   1  Sander Halin          40:27  PSV Atletiek
   2  Jean Herpers          41:06  STB-Landgraaf
   3  Camille Hendrikx      41:47  Loopgroep PK
  42  Edwin van Bussel      53:33  PSV Atletiek
  50  Frans Dorrestein      54:04  PSV Atletiek

korte cross 4 km

   1  Joris de Man          15:47  PSV Atletiek
   2  Eric Janssens         16:08  PSV Atletiek
   3  Chretien Franken      18:07  Eindhoven
   4  Tom Stultiens         18:10  PSV Atletiek
   5  Linda Hermans         18:25  PSV Atletiek
  10  Karin Boelens         19:49  PSV Atletiek
  21  Rosanne van Hoesel    24:16  Eindhoven
  22  Ton van Hoesel        24:17  PSV Atletiek

Posterholt, zondag 16 januari 2005

---> Klik hier voor de uitslagen van de Annendaalloop, Halve Marathon Heren

---> Klik hier voor de uitslagen van de Annendaalloop, Halve Marathon Dames

     Albert Boogaard        71 Eindhoven, PSV        1:28:29
     Gertie Theunissen      61 Eindhoven, PSV        1:42:20
     Anita van Dalen        71 Eindhoven, PSV        1:44:19  PR

Berg en Dal, zondag 16 januari 2005

---> Klik hier voor de wedstrijd uitslagen van de Leemkuil Cross

Korte Cross Heren ( 3430m )

   1 Peter van der Eerden      Nijmegen Atletiek       11:23
   2 Jeroen Brandts            Arnhem   Ciko '66       11:30
   3 Allan van Hulst           Nijmegen PK Running     11:30
  11 Hilko Ellerbroek          Waalre   PSV            12:50

Eersel, zondag 16 januari 2005

---> Klik hier voor de wedstrijd uitslagen van de Dieprijt Cross

Heren Senioren ( 9000m )

   1 Ad de Bruijn           70 LADB Hilvarenbeek       30:42
   2 Ad Peeters             66 PSV Eindhoven           31:02
   3 Jack van Avendonk      67 Attila Tilburg          31:11
   4 Fons Liebregts         65 PSV Eindhoven           31:24
   5 Wilfred van Mill       69 PSV Eindhoven           31:27
   6 Edwin Jansen           67 PSV Eindhoven           31:59
   8 Koen Joosse            67 PSV Eindhoven           32:11
   9 Ivan Lowe              72 PSV Eindhoven           33:01

Heren Senioren (foto Arnold van Putten)

Heren 40+ ( 9000m )

   1 Kees Wouters           62 AV DES EERSEL           34:30
   2 Erik van Hoof          62 VABCO Mol (B)           35:04
   3 Sjef van Beers         59 AVR '69 Reusel          35:24
  12 Hans Bijsterveld       59 PSV Eindhoven           38:16

Dames Senioren ( 6000m )

   1 Esther van Hoof        71 AVR '69 Reusel          26:46
   2 EugŤle Goorden         80 PSV Eindhoven           29:18
   3 Marliek Moesman        82 Olympia Eindhoven       32:12

Dames 35+ ( 6000m )

   1 El Zigenhorn           61 AVR '69 Reusel          25:49
   2 Karin Boelens          58 PSV Eindhoven           26:07
   3 Nellie van Beers       55 AV Oirschot             26:27
  14 Ellen Bijsterveld      62 PSV Eindhoven           32:50

De start (foto Arnold van Putten)

Meisjes Pupullen C ( 1000m )

   8 Lieke Schulting        97 PSV Eindhoven            5:37

Meisjes Pupillen A ( 1500m )

   6 Imme Peters            94 PSV Eindhoven            6:53
   8 Nina de Poorter        95 PSV Eindhoven            6:55

Meisjes D ( 1500m )

   2 Joske Huijsman            PSV Eindhoven            5:59
   9 Nona Liauw-Afoe           PSV Eindhoven            6:40

Jongens D ( 2000m )

  15 Enzo Thomassen         93 PSV Eindhoven            9:17
  20 Stan Peters            93 PSV Eindhoven            9:42
  22 Zino Thomassen         92 PSV Eindhoven           10:09

Meisjes C ( 2000m )

   3 Yrla Bijsterveld       91 PSV Eindhoven            8:39

Jongens C ( 3000m )

   2 Mads Bijsterveld       91 PSV Eindhoven           11:20
  11 Rik Vangangelt         91 PSV Eindhoven           12:43

Meisjes B ( 3000m )

   2 Sarah KŲrver           89 PSV Eindhoven           12:47
   4 Eefje Vangangelt       89 PSV Eindhoven           13:42

Jongens B ( 6000m )

   3 Lars Bijsterveld       89 PSV Eindhoven           25:52

Helden, zondag 16 januari 2005

---> Klik hier voor de wedstrijd uitslagen van de Heldense Bossen Cross

---> Klik hier voor enkele foto's (Atletiek Helden)

Mannen Korte Cross ( 4755m )

    1 Guus Gilsing           83 HAC                     16:51
    2 Ron Beurskens          78 Loopgroep PK            17:05
    3 Paul Dekkers           84 GAC Gemert              17:14
    6 Eric Janssens          73 PSV                     17:22

Meisjes D ( 1635m )

    1 Cherry Krak            92 PSV                      6:24

Jongens D ( 2135m )

    9 Sebastian Steegemans   93 PSV                      8:43

De start (foto Atletiek Helden)

Jongens C ( 3190m )

    1 Joeri Spoor            90 PSV                     12:04

Een groep (foto Atletiek Helden)


Breda, zondag 16 januari 2005

---> Klik hier voor de wedstrijd uitslagen van de Sprint Cross

---> Klik hier voor heel veel foto's (AV Sprint)

Jongens Junioren B ( 5900m )

  10 Ivar Bijsterveld       88 PSV                     19:44

Jongens Junioren B (foto Roger Koch)

Mannen Kort ( 2900m )

   1 Ronald Bassa              De Keien                 8:11
   2 Jeroen Pals            80 Sprint                   8:13
   3 Rob Detert                AV '34                   8:16
  18 Sander Halin           85 PSV                      8:45
  34 Joris de Man           85 PSV                      9:21

Mannen 40+ ( 8400m )

   1 Marc Vanderhoeven         BelgiŽ                  26:22
   2 Jos Lemmens               BelgiŽ                  26:33
   3 Jan Willemse              Tilburg Road Runners    26:44
  19 Jan Adriaans           57 PSV                     30:50
  30 Peter Hooijen          61 PSV                     34:38

Nuenen, zondag 16 januari 2005

---> Klik hier voor de uitslagen van de Gulbergenloop

---> Klik hier voor enkele foto's (LoNu)


Egmond, zondag 9 januari 2005

---> Klik hier voor de wedstrijd uitslagen van de Egmond Halve Marathon

---> Klik hier voor alle uitslagen van de Egmond Halve en Kwart Marathon

---> Klik hier voor heel veel PSV Egmond foto's (deel 1)

---> Klik hier voor heel veel PSV Egmond foto's (deel 2)

Peter op kop (foto Joop)

Mannen Senioren Halve Marathon

   1 Robert Cheboror           Kenia                 1:03:35  1:03:33
   2 Jason Mbote               Kenia                 1:03:36  1:03:35
   3 Wilson Kigen              Kenia                 1:04:08  1:04:07
   7 Latta Jiru Waqo        84 EthiopiŽ              1:05:33  1:05:32  PR
  25 Gadisa Abebe              EthiopiŽ              1:09:29  1:09:27
  34 Aiduna Aitnafa         74 PSV                   1:12:04  1:12:03
  39 Christian Bakker       69 PSV                   1:13:22  1:13:18
  50 Peter van Gool         73 PSV                   1:15:39  1:15:32
  99 Rob Mellegers          66 PSV                   1:23:11  1:22:55
 100 Ivan Lowe              72 PSV                   1:23:11  1:22:59
 175 Alfons Schoenmakers    68 PSV                   1:32:44  1:32:33

Mannen M45+ Halve Marathon

  92 Hans van Dinther       58 PSV                   1:37:00  1:35:54

Mannen M50+ Halve Marathon

  46 Huub Sanders           50 PSV                   1:33:07  1:32:56

Mannen M55+ Halve Marathon

 130 Patrick Stassen        46 PSV                   2:04:30  2:04:04

Vrouwen Senioren Halve Marathon

  21 EugŤle Goorden         80 PSV                   1:42:14  1:42:04

Vrouwen V35+ Halve Marathon

   8 Michelle Eggenhuizen   69 PSV                   1:35:44  1:34:44

Someren, zondag 9 januari 2005

---> Klik hier voor alle uitslagen van de Donck Cross

---> Klik hier voor heel veel foto's ('t Jasper Sport)

Fons op het podium (foto 't Jasper Sport)

Meisjes Pupillen C ( 1000m )

   7 Lieke Schulting           PSV                      5:25

Jongens Pupillen A ( 1200m )

  13 Gyovanni Claes            PSV                      5:23

Meisjes Pupillen A ( 1200m )

   7 Nina de Poorter           PSV                      5:17

Jongens D ( 2000m )

  16 Ben Bruisten              PSV                      8:28

Meisjes D ( 1600m )

   5 Mirjam van den Bos        PSV                      6:55
  12 Cindy van de Kraaij       PSV                      7:25

Jongens C ( 3000m )

   2 Joeri Spoor               PSV                     10:46

Mannen Senioren ( 8000m )

   1 Ad de Bruyn               LADB                    28:28
   2 Fons Liebregts            PSV                     28:44
   3 Femmo Hermans             HAC                     29:30
   4 Koen Joosse               PSV                     29:34

Mannen Korte Cross ( 4000m )

   4 Eric Janssens             PSV                     14:53

Verslag uit het Eindhovens Dagblad:

Ad de Bruijn moeiteloos naar zege

SOMEREN – Ad de Bruijn bewees gisteren in Someren dat hij nog steeds een van de betere veldlopers in de Oost-Brabantse regio is. De atleet van LADB won eenvoudig de Donckcross van ’t Jasper Sport in 28.20.
De 34-jarige De Bruijn pakte zoals gebruikelijk vanaf het startschot de leiding. Met zijn krachtige pas wist hij al meteen enkele tientallen meters voorsprong te nemen. Een barriŤre die de andere lopers niet meer wisten te slechten. Integendeel De Bruijn wist zijn voorsprong steeds verder uit te bouwen.
„Ik ben het seizoen in een goede conditie begonnen, waardoor ik al snel in een prima vorm stak. De afgelopen weken heb ik het wat kalmer aan gedaan met het oog op de NK begin maart. Dan moet de grote vorm er weer zijn“, verklaarde de winnaar na afloop.
Fons Liebregts, was de enige die nog enigszins in het spoor van De Bruijn blijven.
Verrassend was de derde plaats voor Femmo Hermans. De pas 19- jarige HAC-atleet draaft deze winter als eerstejaar senior al vlot met de routiniers mee. De jonge Helmonder die zich op de wegwedstrijden gaat richten, geeft sinds lange tijd HAC weer een gezicht bij de mannencross.
Bij de vrouwen liep de Maastrichtse atlete Mechtild Panhuysen een sterke wedstrijd. Zij wist routinier Tilly van de Laar (AV.Weert) met een sterke laatste honderd meter van zich af te houden.
Bij de korte cross over vier kilometer ging de overwinning naar de prima lopende Guus Gilsing van HAC voor clubgenoot Tim van Griensven en Paul Dekkers van GAC Gemert
Als vierde eindigde PSV-er Koen Joosse die de voor eigen publiek erg goed lopende Frank van Eijk Jasper Sport net voor wist te blijven. Van Eijk werd hiermee in een tijd van 30.10 eerste bij de Masters. De tweede plaats was hier voor Geert Cornelissen en de derde voor Wim Janssen AV.Helden.


's Hertogenbosch, zondag 9 januari 2005

---> Klik hier voor alle uitslagen van de Engelermeer Cross

---> Klik hier voor meerdere foto's van deze wedstrijd

---> Klik hier voor nog enkele foto's (Geluidstechniek Maters)

Deze cross was tevens het Brabants Cross Kampioenschap, hiervoor moesten per categorie tenminste 5 deelnemers voor- ingeschreven hebben.

Meisjes Junioren D ( 1500m )

   1 Cherry Krak            92 PSV                      5:26 (Brabants Kampioene)
   4 Joske Huijsman         92 PSV                      5:58

Meisjes Junioren C ( 2000m )

   5 Yrla Bijsterveld       91 PSV                      8:38

Jongens Junioren C ( 2500m )

   9 Mads Bijsterveld       91 PSV                      9:06

Jongens Junioren B ( 5000m )

   1 Jelle Kemper           88 OSS-VOLO                16:17 (Brabants Kampioen)
   2 Ivar Bijsterveld       88 PSV                     16:33
   3 Niels de Jong          88 Tilburg Road Runners    16:36
  12 Lars Bijsterveld       89 PSV                     19:13

  

Ivar in een felle strijd om de eerste plaats en later wat teleurgesteld op het podium (foto Peter)

Heren Senioren ( 10000m )

   1 Michiel Otten          68 Prins Hendrik           30:56 (Brabants Kampioen)
   2 Koos Verweij           71 DAK                     31:01
   3 Raymond v.d. Berg      82 Prins Hendrik           31:17
   9 Sander Halin           85 PSV                     33:17

Sander aan het Engelermeer (foto Peter)

Artikel uit het Brabants Dagblad:

Brabantse titel, inzet bij Engelermeercross

Woensdag 5 januari 2005 - Den Bosch - Bij De Engelermeercross valt zondag een extra eretitel te verdienen: Brabants Kampioen Veldloop 2005. De organisatie van het provinciale kampioenschap is dit keer in handen van atletiek- en triatlonvereniging O.S.S.-Volo uit Den Bosch en valt dus samen met de jaarlijkse wedstrijd rond het Engelermeer.
De Brabantse titel is te behalen in de individuele categorieŽn pupillen C tot en met masters 60+ (mannen) en 45+ (vrouwen) en voor de club met de snelste vijf (mannen senioren) danwel drie (overige categorieŽn) lopers.
Het evenement ondervindt concurrentie van onder meer de halve marathon van Egmond, waardoor een topper als Greg van Hest in Den Bosch ontbreekt. Kanshebbers bij de mannen, die een afstand van tien kilometer afleggen, zijn Michiel Otten (Prins Hendrik), Koos Verwey (DAK), Sander Halin (PSV), Peter Mans en Niels Govers (beiden Oss’78). Bij het doorgaans mager bezette vrouwenkampioenschap lijkt de titel een prooi voor Agnetta van ’t Wout (Oss’78).
De Engelermeercross begint om 10.00 uur met de trimloop.