MiLa groep PSV november 2004


Geldrop, zondag 28 november 2004

Vanuit de Coevering werd de jaarlijkse " 't is voor niks " trimloop georganiseerd, door de Lopersgroep Geldrop,
de foto's en de uitslagen. De uitslag is op 4 december gecorrigeerd !

An op de Strabrechtseheide (foto LOGO, Jan van den Eshof)

25 km hardlopen (24500 m):

 Alg. Cat    Plts Naam                    Tijd   Vereniging
  1   M-sen   1   Luc Krotwaar          1:20:17  Prins Hendrik
  2   M-sen   2   Rik Elfrink           1:33:28  LOGO
  3   M-vet1  1   Geert Cornelissen     1:35:55  LOGO
  5   M-sen   3   Ivan Lowe             1:43:28  PSV Atletiek
  7   V-vet2  1   Anne Rindt            1:49:39  PSV Atletiek
 12   M-sen   5   Alfons Schoenmakers   1:58:39  PSV Atletiek

21 km hardlopen (20860 m):

 Alg. Cat    Plts Naam                    Tijd   Vereniging
  1   M-vet1  1   Peter Ederveen        1:25:11  LOGO
  2   M-vet1  2   Harrie Timmermans     1:28:16  LOGO
  3   M-sen   1   Rudy van der Heijden  1:30:18  Loopgroep PK
  9   M-sen   3   Jan Elders            1:35:19  PSV Atletiek
 29   M-vet1 12   Henk van Aspert       2:06:28  PSV Atletiek

15 km hardlopen (14330 m):

 Alg. Cat    Plts Naam                    Tijd   Vereniging
  1   M-vet1  1   Jos Willems             56:49  LGM
  2   M-sen   1   Arno Arts               57:21  Nuenen
  3   M-vet2  1   Joop Slagboom           57:24  GVAC
 35   M-vet1 15   Leonard van der Laken 1:12:47  PSV Atletiek
 69   M-sen  11   Peter Pijpers         1:20:57  PSV Atletiek
 76   V-vet2  9   Gerda van de Ven      1:23:20  PSV Atletiek

10 km hardlopen (10250 m):

 Alg. Cat    Plts Naam                    Tijd   Vereniging
  1   M-vet1  1   Gert Mertens            39:47  Schoten
  2   M-jun   1   Tom Stultiens           41:19  Geldrop
  3   M-sen   1   William Coolen          41:55  LGM
  6   V-vet2  1   Karin Boelens           45:42  PSV Atletiek
 59   V-vet1  7   Marjan van Aspert       58:11  PSV Atletiek

5 km hardlopen (4910 m):

 Alg. Cat    Plts Naam                    Tijd   Vereniging
  1   M-jun   1   Tijn van Lange          21:41  Geldrop
  2   M-jun   2   Cor Ederveen            23:29  Geldrop
  3   M-jun   3   Ruud Verbeek            24:26  Heeze
 12   M-vet1  2   Rob Wilcke              27:28  PSV Atletiek
 13   V-jun   2   Annemieke Kolhorn       27:34  PSV Atletiek
 19   M-jun  10   Tim Beens               29:30  PSV Atletiek

Tilburg, zondag 28 november 2004

Dit jaar vond de Internationale Warandeloop plaats in het Leypark, als voorbereiding op het EK in 2005. Deze wedstrijd was tevens een kwalificatiewedstrijd voor het EK Cross in Seebad Heringsdorf, Duitsland. Met de internationale en nationale top, stonden ook enkele PSV'ers aan de start, de uitslagen:

8200M, MANNEN 40

   1 Jan Blockx                Duffel                  27:46
   2 Jos Lemmens            61 Looise A.V.             28:08
   3 Jan Willemse              Tilburg Road Runners    28:18
  17 Peter Hooijen          61 PSV                     35:48

8200M, MANNEN 45

   1 Bert van Nunen         57 De Keien                28:54
   2 Chris Henet            59 Ciko '66                29:36
   3 Henk van Eck           56 GAC Gemert              29:47
  14 Jan Adriaans           57 PSV                     33:40

3100M, VROUWEN KORTE CROSS

   1 Marije te Aa           84 AV '34                  11:25
   2 Helen Hofstede         80 Atverni                 11:32
   3 Anne van de Hurk       80 Prins Hendrik           11:52
  15 Linda Hermans          84 PSV                     12:56

3100M, MANNEN KORTE CROSS

   1 Bob Winter             77 Phanos                   9:35
   2 Tarik Jallouli            Marokko                  9:39
   3 Kristof van Malderen      BelgiŽ                   9:45
  29 Sander Halin           85 PSV                     10:40
  82 Kelvin Hilgeholt       84 PSV                     12:16

10 KM, CROSSGALA MANNEN

   1 Bernard Kipyego           Kenia                   29:38
   2 Musa Cheotich             Kenia                   29:51
   3 Francis Kibiwatt          Kenia                   29:52
  36 Gadisa Abebe              EthiopiŽ                33:13

Zoutelande, zaterdag 27 november 2004

Afgelopen zaterdag kon ook Anita van Dalen eens genieten van een eerste plaats. In Zoutelande, Zeeland, werd over een parcours van 12km over de duinen en door mul zand de Hobbeldebobbelloop gelopen.

Anita van Dalen in actie (foto, Frans Meijer)

Uitslag 12 km


096 Anita van Dalen  Eindhoven  974 1:03:56   1e Dse

Zwolle, zaterdag 27 november 2004

Er zijn van die lopers waarbij het marathonvirus toegeslagen heeft, die marathon na marathon lopen. Een ervan is Haroldinio Abauna, maar ook Gertie en Hans kunnen er wat van, dit is hier zeker het vermelden waard, de uitslagen:

Uitslag Zuiderzee Marathon van Urk naar Zwolle:

   38  Hans van Dinther      58 PSV          16e M 40+   3:22:25
   52  Gwynny Hamilton       75 Lommel (BEL)  1e VRecr   3:28:33
  114  Gertie Theunissen     61 PSV           2e V 35+   3:49:18

Swartbroek, zaterdag 27 november 2004

Vanmiddag werd weer de Halve Marathon van Swartbroek gelopen, georganiseerd door De Grenslaupers, de uitslagen:

Uitslag Halve Marathon:

    1  Joeri Schoffelen         Neeroeteren (B)       1:06:21
    2  Ronny Weytjens           Meeuwen (B)           1:13:26
    3  Antonio Duymelinck       Nuenen                1:14:16
   33  Frank van Rooy           Eindhoven             1:25:46
  112  Anita Ophey              Breugel               1:37:56

Nijmegen, zondag 21 november 2004

Onder goede loopomstandigheden werd de Zevenheuvelenloop gelopen. Peter van Gool wist weer een Persoonlijk Record te lopen ! Van de 19620 geŽindigde deelnemers hieronder de uitslagen van de PSV'ers:

Christian met Peter dicht achter hem (foto www.camerize.com)

Rank Tot Naam               Startnr Categorie   Finish  Net. 5km Net.10km Net.15km Rank Cat
     62  Christian Bakker     12320 Mannen Sen  0:49:58  0:16:58  0:33:33  0:49:50     54
     70  Aiduna Aitnafa          24 Mannen Sen  0:50:04  0:16:29  0:33:22  0:50:01     60
     75  Peter van Gool         121 Mannen Sen  0:50:21  0:16:51  0:33:43  0:50:17     65  PR
    120  Wilfred van Mill       122 Mannen Sen  0:52:17  0:17:12  0:34:45  0:52:14     90
    123  Ivan Lowe            20296 Mannen Sen  0:52:51  0:17:28  0:34:58  0:52:27     92
    387  Bart le Coq          17436 Mannen Sen  0:57:18  0:19:22  0:38:17  0:56:49    244  PR 
   1229  Peter Hooijen         7849 Mannen 40   1:01:50  0:19:58  0:40:45  1:01:41    256
   1371  Huub Sanders          8899 Mannen 50   1:06:58  0:21:01  0:41:48  1:02:16     78
   2024  Haroldinio Abauna    15317 Mannen 40   1:04:56  0:21:13  0:43:08  1:04:24    398
   2442  Rene Smit             6604 Mannen Sen  1:05:50  0:22:41  0:44:25  1:05:24   1201
   2781  Arno van Nunen       19985 Mannen Sen  1:06:31  0:21:38  0:43:51  1:06:10   1368
   3028  Richard v.d. Meijden 13007 Mannen Sen  1:19:39  0:22:55  0:45:20  1:06:43   1477
   4488  Wim Dries             7936 Mannen 45   1:23:57  0:23:47  0:46:42  1:09:20    670
   4521  Ton Bruining          5894 Mannen 45   1:16:33  0:22:22  0:45:37  1:09:23    675
   7737  Andrť de Fouw        22488 Mannen 45   1:40:51  0:25:13  0:50:04  1:14:03   1195
   9727  Susanne Roijen       13034 Vrouwen Sen 1:39:10  0:25:38  0:51:39  1:16:42    379
  10229  Henk van Aspert       1218 Mannen 45   1:39:17  0:26:29  0:52:32  1:17:18   1580
  13055  Paul Verhaegh        15159 Mannen 40   1:59:52  0:28:18  0:55:32  1:21:18   2080
  13192  Bart van Iersel      11600 Mannen 40   1:57:34  0:27:29  0:55:03  1:21:29   2088
  14637  Marjan van Aspert     1206 Vrouwen 40  1:45:55  0:28:21  0:56:07  1:23:56    456
  18042  Kees Timmers          7359 Mannen 45   1:54:39  0:29:10  1:01:19  1:32:19   2469

Veldhoven, zondag 21 november 2004

Voor iedereen die niet naar de Zevenheuvelenloop in Nijmegen is gegaan, was er de Korze cross, georganiseerd door GVAC. Het parcours lag rond de atletiek baan en was hier en daar nog erg nat, koude voeten waren dus geen zeldzaamheid. De uitslagen:

MSEN, CROSS 10145m

    1 Gadisa Abebe              PSV                  32:42:26
    2 Ad de Bruyn            70 LADB                 33:29:59
    3 Ad Peeters             66 PSV                  34:44:10
    4 Sander Halin           85 PSV                  34:55:51
    5 Koen Joosse            69 PSV                  35:47:38
    6 David vd Linden        68 PSV                  36:21:12

Sander en Ad proberen de plassen te ontwijken (foto GVAC, Peter Kramer)

M40, CROSS 10145m

    1 Jan Jansen             61 AVV                  34:16:24
    2 Theo Peeters           61 AVV                  34:18:16
    3 Kees Wouters           62 DES                  37:17:21
    9 Hans Bijsterveld       59 PSV                  42:06:14

M50+, CROSS 7129m

    1 Wil Rindt              53 PSV                  26:18:26
    2 Arie vd Akker          49 Olympia Eindhoven    26:51:10
    3 Carl Sas               54 Cifla                27:06:01

DSEN, CROSS 5621m

    1 Rian vd Burgt          75 AVV                  21:40:31
    2 Kim Dillen             83 GVAC                 22:50:33
    3 Eugele Goorden         80 PSV                  26:07:54

V35+, CROSS 4113m

    1 Elly Zigerhorn         60 AVR '69              16:49:24
    2 Nellie v Beers         55 AV Oirschot          17:00:08
    3 Karin Boelens          58 PSV                  17:11:04
    9 Ellen Bijsterveld      62 PSV                  21:55:02

Helmond, zondag 14 november 2004

De uitslag van de Molenven Cross in Stiphout, georganiseerd door de HAC:

KORTE RECR. VROUWEN (4220m)

    1 Elly Faber             54 Beek en donk            18:54
    2 Ann de Clerck          73 Lokeren (Belgie) (BE    19:23
    3 Maaike van Spreeuwel   75 Eindhoven               20:07
    6 Anita van Dalen        71 Eindhoven               21:37

KORTE VROUWEN SEN (4220m)

    1 Susan Kuijken          86 Seven Hills Running     15:01
    2 Wendy Mutsaarts        82 Generaal Michaelis      16:41
    3 Ester Eikendal         74 Avantri                 16:46
    4 Linda Hermans          84 PSV                     17:01

KORTE VROUWEN 35+/40+ (4220m)

    1 Anja van der Heijden   63 Lopersgroep Deurne      15:52
    2 Brigit Brauckmann      67                         16:32
    3 Wilma Venmans          62                         18:12
    4 Ellen Bijsterveld      62 PSV                     22:52

KORTE MANNEN SEN (4220m)

    1 Rocky Grispen          82 Deurne (Bel) (BEL)      13:20
    2 Torben Everszumrode    81 Mounchen Gladbach       13:28
    3 Jeroen van Haastrecht  84 Generaal Michaelis      13:44
   10 Eric Janssens          73 PSV                     14:45
   11 Kelvin Hilgeholt       84 PSV                     14:47
   13 Fabian Ernst           71                         15:23

   

Linda op de korte cross, Ivan (518) en Kees op de lange cross (foto Otto Plantema)

LANGE MANNEN SEN (8970m)

    1 Gadisa Abebe           82 PSV                     29:26
    2 Ad de Bruyn            70 LADB                    30:07
    6 Ivan Lowe                 PSV                     31:50
    8 Koen Joosse            67 PSV                     32:04
   10 Sander Halin           85 PSV                     32:53
   15 Jeffrey Rijnders       72 PSV                     40:31

LANGE MANNEN 45+ (8970m)

    1 Henk van Eck           56 GAC Gemert              31:45
    2 Roel Raaijmakers       57 GAC Gemert              33:08
    3 Paul Fergus            57 Lopersgroep Deurne      33:28
    5 Kees van der Put       57 PSV                     35:00
    6 Hans Bijsterveld       59 PSV                     37:55

Valkenswaard, zondag 14 november 2004

De uitslag van de Valkenloop georganiseerd door AV Valkenswaard:

7 KM RECREATIE

   1 Malte Franssen         87 Bochum (GER)            25:08
   2 Francis Swinnen        62 Hamont (BEL)            26:02
   3 Hans Nijhof            60 Best                    28:04
  15 Eddy Philippart        67 PSV                     33:25
  17 Jan Voets              62 Eindhoven               33:51
  19 Robby Cornelissen      67 PSV                     34:02
  25 Erik van Engelen       69 PSV                     34:53
  28 Gert van Vliet         68 PSV                     35:16
  35 Andre Kuiper           66 PSV                     36:14
  37 Jaantha Dirkx          71 PSV                     36:20
  42 Monique van Lieshout   69 PSV                     37:00
  47 Marjan van Aspert      62 PSV                     37:49
  80 Aty van Ginkel         69 PSV                     41:39
  83 Yvonne Beckers         75 PSV                     42:03
  95 Yvonne de Jong         54 PSV                     44:33
  96 Anja van Zon           56 PSV                     44:33
  98 Roos Kampen            68 PSV                     45:00
 101 Colinda van Belen      72 PSV                     45:11
 102 Jolanda van Gerwen     73 PSV                     45:11

14,5 KM RECREATIE

   1 Johan Schildermans     65 Overpelt (BEL)          53:23
   2 Lambert Sels           55 Geel (BEL)              54:55
   3 Jan Hoekstra           57 Gelre                   57:28
   7 Haroldinio Abauna      62 PSV                   1:00:26
  37 Jeroen Bastiaanse      70 PSV                   1:11:17
  43 Ruud Polak             63 PSV                   1:11:42
  85 Frank Vogels           57 PSV                   1:18:47
  88 Gerda van de Ven       55 PSV                   1:18:53
 101 Erich Zimmermans       40 PSV                   1:20:17
 118 Hans Hurkmans             PSV                   1:23:17
 155 Jan Rabelink           59 PSV                   1:31:57
 159 Chris de Jong          53 PSV                   1:32:13

HEREN SEN, HALVE MARATHON

   1 Peter van Gool         73 PSV                   1:12:04  PR
   2 Addy de Kort           72 Prins Hendrik         1:12:53
   3 Edwin Jansen           67 PSV                   1:13:56
   4 Antonio Duijmelinck    69 Nuenen                1:14:53
   5 Rik Elfrink            74 LOGO                  1:14:57
   6 Rob Mellegers          66 PSV                   1:18:07
  10 Bart le Coq            78 PSV                   1:23:25
  19 Alfons Schoenmakers    68 PSV                   1:28:27
  25 Dimitri van de Kelft   69 PSV                   1:31:42
  37 Martin Struijk         71 PSV                   1:34:45
  56 Peter Pijpers          66 PSV                   1:42:55

HEREN 40+, HALVE MARATHON

   1 Peter Ruelens          63 Geel                  1:19:37
   2 Kees Wouters           62 DES                   1:20:00
   3 Jan van Lieshout       62 AVV                   1:20:12
   4 Igor Garay             58 Eindhoven             1:21:32
  23 Peter Hooijen          61 PSV                   1:28:57
  46 Hans van Dinther       58 PSV                   1:34:21
  53 Edwin van Bussel       58 PSV                   1:35:50
  69 Wim Mol                57 PSV                   1:39:13
  74 Jan Karel Op de Coul   60 PSV                   1:39:59
  94 Joop Broeders          56 PSV                   1:44:15
 112 Henk van Aspert        57 PSV                   1:51:52

HEREN 50+, HALVE MARATHON

   1 Jan Lazet              54 Zoelen                1:16:33
   2 Harrie Jonkers         53 GVAC                  1:18:52
   3 Ronny Verkoyen         54 AVT Belgie            1:19:48
   7 Frank van Rooy         53 PSV                   1:24:55
  29 Huub Sanders           50 PSV                   1:33:24
  42 Frans Dorrestein       54 PSV                   1:37:31

DAMES, HALVE MARATHON

   1 Inge van der Meulen    73 Olympia Eindhoven     1:19:13
   2 Rian van de Burgt      75 AVV                   1:26:22
   3 Nicole Smeets          75 Loopgroep Waalre      1:26:52
   4 Kai Lemmen             78 AVV                   1:28:42
   8 Gwynny Hamilton        75 PSV                   1:39:30
  15 Corine van Hooff       69 PSV                   2:04:22

DAMES VET, HALVE MARATHON

   1 Mak Ponjee van Leest   59 Loopgroep Waalre      1:29:07
   2 Karin Boelens          58 PSV                   1:32:32
   3 Mirjam van der Horst   64 Loopgroep PK          1:35:34
  10 Gertie Theunissen      61 Eindhoven             1:42:32
  34 Vita Gomes             59 PSV                   1:59:58
  36 Ellen Rooijakkers      60 PSV                   2:04:22
  40 Nicole Beckers         62 PSV                   2:29:30

Verslag uit het Eindhovens Dagblad:

Van Gool sterk in Valkenloop

Peter van Gool PSV heeft gisteren onverwacht de Valkenloop van AV Valkenswaard op zijn naam geschreven. De vrijwel onbekende PSV-atleet won de halve marathon in een nieuw persoonlijk record van 1.12.04. De Eindhovense loper behaalde een zege in het veld van meer dan vierhonderd deelnemers. De PSV'er liet hiermee onder meer Addy de Kort van PH Vught een van de favorieten, met een tijd van 1.12.53 min achter zich.
Bij de vrouwen leverde Inge van der Meulen van Olympia een prima prestatie door te winnen in een nieuw parcoursrecord van 1.19.13. Zij liet hiermee de regionale favoriete Rian van de Burgt AVV, met een tijd van 1.26.22 ver achter zich. Derde werd Nicole Smeets Loopgroep Waalre in 1.26.52.
Overige uitslagen: M40 - 1. P. Ruelens Geel (B) 1.19.37. M.50 - 1. J. Lazet (B) 1.16.33.


Tegelen, zondag 7 november 2004

De uitslag van de Snelle Sprong Cross georganiseerd door RATV Scopias:

Mannen Senioren, KORTE CROSS (4020m)

   1 Torben Everszumrode    81                         12:59
   2 Gijs Jacobs            87 HAC                     13:23
   3 Tim van Griensven      87 HAC                     13:48
   6 Eric Janssens          73 PSV                     14:09
   8 Kelvin Hilgeholt       84 PSV                     14:14
   9 Joris de Man           85 PSV                     14:38

Vrouwen Senioren, KORTE CROSS (4020m)

   1 Mechtild Panhuysen     79 Atletiek Maastricht     16:41
   2 Fieke Janssen          83 Scopias                 18:33
   3 Maartje Pleunis        82 AV Weert                19:19
   4 Maaike van Spreeuwel   75 PSV                     19:56

Bladel, zondag 7 november 2004

De uitslag van de Markant Cross, georganiseerd door No-Limits:

HEREN, 8000 M

   1 Ad de Bruyn            70 LADB                    26:48
   2 Christoph Stoelinga    74 Asterix                 26:58
   3 Jack van Avendonk      67 Attila                  27:12
   4 Ad Peeters             66 PSV                     27:46
   5 Peter van Gool         73 PSV                     28:19
   6 Ivan Lowe              72 PSV                     28:37
   7 Koen Joosse            67 PSV                     29:13

HEREN 40+, 6000 M

   1 Theo Peeters           61 AVV                     20:26
   2 Jan Jansen             61 AVV                     20:30
   3 Wil Boudewijns         61 DES                     21:17
   6 Kees van der Put       57 PSV                     23:04
  10 Peter Hooijen          61 PSV                     24:22

HEREN 50+, 6000 M

   1 Wil Rindt              53 PSV                     22:49
   2 Arie van den Akker     49 Olympia Eindhoven       22:57
   3 Leo van Avendonk       53 AVR '69                 23:10
  15 Patrick Stassen        46 PSV                     32:46

DAMES, 6000 M

   1 Rian van de Burgt      75 AVV                     23:20
   2 Esther van Hoof        71 AVR '69                 28:35
   3 Eugele Goorden         80 PSV                     29:46