Eindhoven Atletiek november 2021


Sint-Oedenrode, zondag 28 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10080 m
1 Casper van der Putten Asterix 34:17
2 Twan Kops GVAC 37:35
3 Thijs van den Berg Loopgroep Aart Stigter 37:54
8 Floris Teeuwisse Eindhoven Atletiek 43:27

Mannen 35, 8060 m
1 Mark Buiks DJA 30:06
2 Robin Spijkerboer Triathlon 30:31
3 Waldo van Hemert Running Team Eindhoven 30:55
5 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 32:48

Mannen 45, 8060 m
1 Joan School GVAC 31:08
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 33:31
3 Ricardo Damen AVV 33:35
5 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 34:04
6 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 34:16
8 Walter Stals Eindhoven Atletiek 35:42
10 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 41:42

Mannen 55, 8060 m
1 Peter Mijsberg De Keien 33:27
2 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 35:26
3 Hans Loos GVAC 36:34
4 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 37:43
5 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 41:40

Mannen 65, 8060 m
1 Henk Beijens Tilburg Road Runners 40:07
2 Johan van Litsenburg GVAC 44:03
3 Joop Slagboom GVAC 46:30
4 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 47:48

Vrouwen senioren, 8060 m
1 Amber van Oort Eindhoven Atletiek 33:49
2 Evelien Lauwers GVAC 37:39
3 Maureen de Bresser Generaal Michaelis 39:50
6 Frea Zwaag Eindhoven Atletiek 46:31

Vrouwen 35, 8060 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 35:47
2 Anne Huver Eindhoven Atletiek 36:27
3 Angélique de Vries Eindhoven Atletiek 38:25
5 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 43:07

Vrouwen 45, 8060 m
1 Rian van der Burgt GVAC 37:19
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 37:54
3 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 38:44

Mannen U20, 6040 m
4 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 25:46

Jongens junioren C, 2600 m
4 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 11:18
9 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 12:22
11 Ezra Born Eindhoven Atletiek 12:36
12 Darío Bolenius Eindhoven Atletiek 12:58

Meisjes junioren C, 2600 m
4 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 12:21

Jongens junioren D, 1490 m
1 Luuk van Vuuren Eindhoven Atletiek 6:36

Meisjes pupillen A, 1290 m
1 Renske Agema Eindhoven Atletiek 6:13
6 Elin Verweel Eindhoven Atletiek 6:36

Jongens pupillen A, 1290 m
2 Lars Bertholet Eindhoven Atletiek 6:29
12 Sam van den Heuvel Eindhoven Atletiek 7:30
16 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 8:15

Jongens pupillen B, 957 m
4 Francesco Fiorini Eindhoven Atletiek 4:43
13 Jason Zwart Eindhoven Atletiek 5:28

Meisjes pupillen B, 957 m
5 Robin Bijsterveld Eindhoven Atletiek 5:55

Meisjes pupillen C, 774 m
2 Lise Wennekes Eindhoven Atletiek 3:47
4 Marit Agema Eindhoven Atletiek 4:13

Jongens mini pupillen, 774 m
4 Toby Verweel Eindhoven Atletiek 4:02
6 Huub Caljouw Eindhoven Atletiek 4:17

Meisjes mini pupillen, 774 m
2 Melina Zwart Eindhoven Atletiek 4:30

Mannen recreanten, 4020 m - 6040 m - 8060 m
Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 35:47
Teun van den Acker Eindhoven Atletiek 36:02
Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 36:33
Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 37:54
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 39:25
John Thoolen Eindhoven Atletiek 39:27
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 39:30
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 40:48
Walter van Loon Eindhoven Atletiek 40:49
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 40:57
Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 41:54
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 41:59
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 43:36
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 44:14
Rene Bos Eindhoven Atletiek 47:10
Robert Hogeweg Eindhoven Atletiek 54:15

Vrouwen recreanten, 4020 m - 6040 m - 8060 m
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 40:37
Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 46:48
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 47:30
Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 54:16

Deurne, zondag 28 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9400 m
1 Mark van Kessel Lopersgroep Deurne 31:44
2 Teun Duisters Running Team Eindhoven 32:08
3 Sjef de Kimpe Eindhoven 32:39
13 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 36:28
14 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 36:45

Mannen korte cross, 4800 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 15:47
2 Rik van der Steen Lopersgroep Deurne 16:18
3 Awet Habteab HAC 16:27
6 Rafal Polak Eindhoven Atletiek 17:00
15 Luuk Brummans Eindhoven Atletiek 18:59

Vrouwen U20, 3100 m
1 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 12:45

Meisjes pupillen B, 1200 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 5:08

Mannen recreanten, 4800 m
2 Pepijn Meijer Eindhoven Atletiek 20:15

Vrouwen recreanten, 4800 m
7 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 28:14

Tilburg, zat. 28 en zon. 29 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop met het NK Cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10000 m Crossgala
1 Jonas Raess Zwitserland 29:56
2 Mike Foppen Cifla 29:56
3 Tom Hendrikse AAC '61 30:07
56 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 33:49
58 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 34:00

Mannen U23, 10000 m Crossgala
1 Magnus Tuv Myhre Noorwegen 30:09
2 Stan Schipperen Scorpio 30:46
3 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 30:57

Mannen 50, 7500 m
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 26:09
2 Koos Verweij DAK 26:32
3 Marcel Laros Scorpio 26:44

Vrouwen 40, 7500 m
1 Marlies Jongerius Olympus '70 29:39
2 Ingrid Versteegh Sprint 30:30
3 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 31:04

Mannen U20, 6200 m
6 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 19:36

Mannen U18, 4300 m
21 Jean-Baptiste Auffret Eindhoven Atletiek 14:58
30 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 15:16

Meisjes pupillen B, 1120 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 4:32

Abcoude, zondag 21 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van De Ronde Venen Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Roy Werner Dordrecht 2:30:07 2:30:06
2 Wilfred Verhagen Woerden 2:33:59 2:33:58
3 Daniel Korevaar Amsterdam 2:34:06 2:34:05
33 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 3:19:32 3:19:23
35 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 3:20:05 3:19:55

Maastricht, 14 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groene Loper Run van Extra Leisure
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Stef Simons Bocholt 2:28:32 2:28:32
2 Tijs Vanhulle Brugge 2:39:07 2:39:07
3 Christophe Vermeersch Beernem 2:39:52 2:39:51
21 Peter van der Heijden Eindhoven Atletiek 2:57:56 2:57:55
25 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 2:59:47 2:59:45
34 Murat Tagluk Eindhoven Atletiek 3:10:40 3:10:38
78 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 3:37:03 3:37:01

Mannen, halve marathon
1 Ricardo Floris Maastricht 1:09:23 1:09:23
2 Martijn Eijssen Beek 1:12:51 1:12:51
3 Mick Claessens Maastricht 1:13:25 1:13:24
57 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:31:24 1:31:21
83 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 1:37:47 1:37:44
108 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:40:27 1:39:59
157 William Klerks Eindhoven Atletiek 1:44:55 1:44:25
168 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:45:44 1:45:16
169 Walter van loon Eindhoven Atletiek 1:45:45 1:45:15
175 Michel Braak Eindhoven Atletiek 1:46:22 1:45:53

Vrouwen, halve marathon
1 Kim Kessels Susteren 1:23:43 1:23:41
2 Ilse van Lier Neer 1:26:17 1:26:10
3 Yuliia Profis Vaals 1:27:56 1:27:55
5 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:31:37 1:31:34
11 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 1:40:28 1:39:59
22 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:46:30 1:46:01
107 Shelly Dassen Eindhoven Atletiek 2:03:36 2:03:05

Helmond, zondag 14 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9220 m
1 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 31:19
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 31:32
3 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 31:54
11 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 36:53

Mannen 40, 9220 m
1 Ruud van Mil 77 De Peelrunners 33:55
2 Jeroen Hendriks 77 Tegelen 36:00
3 Ralph Scherjon 79 Scopias 36:33
6 Sadik el Mourabite 77 Eindhoven Atletiek 41:31

Mannen 45, 9220 m
1 Stefan van Oosterwijk 75 GAC Gemert 36:13
2 Martijn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 37:01
3 Jules van Hensberg 76 Atletiek Leudal 37:23
5 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 37:59
10 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 41:49
12 Ronald Croese 76 Eindhoven Atletiek 44:02

Mannen korte cross, 4740 m
1 Ephrem Kuiper 95 AAC 16:22
2 Rik van der Steen 94 Lopersgroep Deurne 16:34
3 Awet Habteah 01 HAC 16:45
6 Rafal Polak 00 Eindhoven Atletiek 17:40
12 Luuk Brummans 94 Eindhoven Atletiek 18:42

Mannen U20, 4740 m
1 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 17:20
2 Jip Janissen 03 Venloop Running Team 17:41
3 Mike van Wouwe 03 ATH 18:25

Vrouwen U20 en U18, 3520 m
1 Lynn van Ham 04 Achilles-Top 14:59
2 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 15:29
3 Robin Scheenen 04 Atletiek Helden 15:48

Meisjes pupillen B, 960 m
1 Lova la Grand 13 Eindhoven Atletiek 3:40

Veldhoven, zondag 14 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9120 m
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 31:02
2 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 31:26
3 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 31:53
4 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 32:00
8 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 34:48
16 Floris Teeuwisse Eindhoven Atletiek 37:50

Mannen 35, 7890 m
1 Tomas Hendrickx ARAC 28:12
2 Robin Spijkerboer NTB 29:44
3 Waldo van Hemert Running Team Eindhoven 30:17
5 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 31:44

Mannen 45, 7890 m
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 28:40
2 Joan School GVAC 30:00
3 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 31:06
5 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 32:05
8 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 37:58

Mannen 55, 7890 m
1 Peter Mijsberg De Keien 30:47
2 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 33:40
3 Hans Loos GVAC 33:47
4 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 37:26

Mannen 65, 7890 m
1 Henk Beijens Tilburg Road Runners 37:39
2 Frans Bekers DJA 40:28
3 Joop Slagboom GVAC 44:40
4 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 45:17
7 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 51:39

Vrouwen senioren, 7890 m
1 Jamie van Lieshout Eindhoven Atletiek 31:51
2 Amber van Oort Eindhoven Atletiek 32:14
3 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 33:45
6 Miranda van Bussel Eindhoven Atletiek 37:11

Vrouwen 35, 7890 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 33:34
2 Mijke Aerts-Jennen Generaal Michaelis 39:28
3 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 42:47

Vrouwen 45, 7890 m
1 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 35:32
2 Rian van der Burgt GVAC 35:52
3 Nicole Spruit GVAC 40:15

Mannen korte cross, 2450 m
1 William Webster GVAC 7:52
2 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 7:55
3 Matthijs van den Broek Generaal Michaelis 8:16

Jongens junioren C, 2450 m
2 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 9:24

Meisjes junioren C, 1890 m
4 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 7:40

Jongens junioren D, 1480 m
3 Luuk van Vuuren Eindhoven Atletiek 6:08

Jongens pupillen A, 1330 m
3 Lars Bertholet Eindhoven Atletiek 5:39
10 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:16
21 Sam van den Heuvel Eindhoven Atletiek 6:45
28 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 6:54

Meisjes pupillen A, 1330 m
3 Renske Agema Eindhoven Atletiek 6:28
5 Elin Verweel Eindhoven Atletiek 6:32
6 Tess Roks Eindhoven Atletiek 6:45
13 Puk Scharroo Eindhoven Atletiek 7:36
14 Naëlle Boutaleb Eindhoven Atletiek 7:44

Jongens pupillen B, 1070 m
2 Francesco Fiorini Eindhoven Atletiek 4:53
10 Jason Zwart Eindhoven Atletiek 5:35

Meisjes pupillen C, 920 m
3 Eef Scharroo Eindhoven Atletiek 4:34
5 Marit Agema Eindhoven Atletiek 4:44

Jongens mini pupillen, 920 m
4 Toby Verweel Eindhoven Atletiek 4:35

Meisjes mini pupillen, 920 m
3 Melina Zwart Eindhoven Atletiek 5:00

Recreanten, 4200 m - 5430 m - 6660 m - 7890 m
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 28:02
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 36:31
John Thoolen Eindhoven Atletiek 36:57
Ronald Adams Eindhoven Atletiek 38:00
Elina Peltola Eindhoven Atletiek 38:10
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 38:42
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 39:31
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 40:32
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 41:16
Rene Bos Eindhoven Atletiek 43:07
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 45:37

Tegelen, zondag 7 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Scopias cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren korte cross, 4850 m
1 Rik van der Steen Lopersgroep Deurne 15:02
2 Awet Habteah HAC 15:15
3 Jeroen Engels Prins Hendrik 15:45
10 Luuk Brummans Eindhoven Atletiek 16:58

Vrouwen senioren korte cross, 4850 m
1 Kim Janssen Lopersgroep Deurne 18:51
2 Femke van Gog Eindhoven Atletiek 18:55
3 Hannah Clercx Eindhoven 19:38

Vrouwen 35 korte cross, 4850 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 17:56
2 Sandra Smeets Triathlon 18:06
3 Myrthe Meex Kanne 21:27

Meisjes pupillen B, 960 m
2 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 3:37

Terschelling-West, zondag 7 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berenloop van SET en SV Friesland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, marathon recreanten
1 Koen de Jong Amsterdam 3:07:35 3:07:08
2 Frits Gijsman Triathlon 3:12:48 3:12:19
3 Klaas Kooistra Gorredijk 3:13:33 3:12:22
72 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 4:06:24 4:05:23

Mannen senioren, halve marathon recreanten
1 Thijs Wiggers Groningen 1:18:48 1:18:42
2 Tom Steinbusch Utrecht 1:23:24 1:22:02
3 Lukas Debeer Herent 1:26:08 1:26:00
35 Mathijs Brands Eindhoven Atletiek 1:38:19 1:35:28

Veghel, zondag 7 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Krollenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Rick Hendriks Geffen 57:55 57:55
2 Mathias van Breda Eindhoven Atletiek 1:01:20 1:01:20
3 Roy Goossens Veldhoven 1:01:48 1:01:48
4 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 1:06:03 1:06:03

Vrouwen 40, 10 EM
1 Miriam Rademakers Gemert 1:18:03 1:18:00
2 Marloes Laurenssen Odiliapeel 1:22:07 1:21:59
3 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 1:25:54 1:25:45

Vrouwen 50, 10 EM
1 Anita van Lith Veghel 1:28:19 1:28:09
2 Miranda van den Akker Veghel 1:29:47 1:29:34
3 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 1:29:48 1:29:37

Mannen 30, 10 km
1 Almir Fetahovic Groesbeek 35:10 35:09
2 Thijs Pennings Venlo 40:47 40:41
3 Rolf Gerrits Vught 42:28 42:25
34 Michael Leo Eindhoven Atletiek 59:20 58:59

Mannen 40, 10 km
1 Ralph Scherjon Venlo 37:21 37:20
2 Alain van den Broek Venlo 37:37 37:36
3 Kristian Peeters Nijmegen 40:13 40:10
4 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 40:20 40:18
5 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 41:12 41:10

Mannen 50, 10 km
1 Peter Mijsberg Vorstenbosch 37:34 37:33
2 Jan Poelen Mook 44:26 44:23
3 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 44:47 44:45

Mannen 50, 5 km
1 Marc van Gils Veghel 18:09 18:09
2 Caspar Wijkmans Wamel 20:08 20:06
3 Meinze Hobo Veghel 22:08 22:03
6 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 22:40 22:38

Lieshout, zondag 7 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van d'n Duvelscross van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 8 km
1 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 30:15
2 Martijn Martens Nuenen 32:25
3 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 32:43

Vrouwen, 8 km
1 Anne Smeets Aarle-Rixtel 37:36
2 Lotte Beckers Nijmegen 41:12
3 Marjan van den Tillaar Veldhoven 42:55
13 Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 51:04

Vrouwen, 6 km
1 Michelle van Rooy Son en Breugel 29:34
2 Saskia Tiebosch Beek en Donk 33:59
3 Willeke Berkers Son en Breugel 41:04
4 Yvonne Verplak Eindhoven Atletiek 43:11

Renswoude, zaterdag 6 november 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dorps Run Renswoude
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, halve marathon
1 Martin Vermeer Ede 1:13:58 1:13:58
2 Tim Tolboom Amersfoort 1:19:53 1:19:52
3 Marco Davelaar Veenendaal 1:21:09 1:21:07
19 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:31:56 1:31:49

Vrouwen, halve marathon
1 Andrea Jochems Overberg 1:29:53 1:29:47
2 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 1:31:59 1:31:53
3 Rianne Slomp Bennekom 1:33:52 1:33:52