Eindhoven Atletiek mei 2021


Oordegem, zaterdag 29 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Flanders Cup EA (IFAM) bij AC Eendracht Aalst
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tim Verbaandert

Mannen senioren, 5000 m
4 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 13:44,49

Nijmegen, zaterdag 29 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Next Generation Athletics bij Nijmegen Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Renee Sijbesma, Silke Peeters en Merlijn van der Velden

Vrouwen senioren, 5000 m A
10 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 17:02,98

Vrouwen senioren, 400 m A
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 55,56

Mannen U20, 1500 m C
5 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 3:59,92

Mannen U20, 400 m B
4 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,24

Tilburg, zat. 22 t/m maa. 24 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de T-Meeting van AV Attila (met Meerkamp)
Klik hier voor alle uitslagen

Met PR's voor Sven Roosen

Mannen senioren, 1500 m
2 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 4:27,84

Mannen senioren, 400 m
1 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 47,40

Enschede, zondag 16 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de 5 & 10 km Ready for Takeoff van Marathon Enschede
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Renee Sijbesma en Barbara Saat

Mannen, 10 km wedstrijd
1 Dominic Bersee Olympus '70 30:43 30:43
2 Rik Goethals Triathlon 30:49 30:49
3 Geart Jorritsma Lichtlopen 31:13 31:13
12 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 32:35 32:35

Vrouwen, 10 km wedstrijd
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 35:41 35:40
2 Chloé Herbiet Waremme AC Oreye 36:23 36:20
3 Jessica Oosterloo LSV Invictus 36:38 36:37

Mannen recreanten, 10 km
172 Henk Vos Eindhoven Atletiek 40:44 40:41
745 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 56:57 55:49

Vrouwen recreanten, 10 km
2 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 36:26 36:24
13 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 39:58 39:55

Utrecht, zondag 16 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Silke Peeters

Mannen senioren, 400 m
7 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,85

Mannen U23, 800 m
4 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:55,51

Mannen U23, 400 m
4 Ole van der Horst Eindhoven Atletiek 50,81

Vrouwen U23, 400 m
2 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 56,24

Karlsruhe, zaterdag 15 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lange Laufnacht van LG Region Karlsruhe e.V.
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5000 m
7 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 14:24,88

Vught, donderdag 13 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Juno Schuwer

Mannen senioren, 400 m
3 Juno Schuwer Eindhoven Atletiek 48,28
13 Ole van der Horst Eindhoven Atletiek 51,72

Eindhoven, donderdag 13 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Hemelvaartsdag Avondloop van Eindhoven Atletiek

3000 m
1 Pepijn Eindhoven Atletiek 8:44
2 Stefan Eindhoven Atletiek 10:20
3 Bert Eindhoven Atletiek 10:24
4 Ujendre Eindhoven Atletiek 10:29
5 Andres Eindhoven Atletiek 10:39
6 Bram Eindhoven Atletiek 10:49
7 Bart Eindhoven Atletiek 10:51
8 Michael Eindhoven Atletiek 10:56
9 Eric Eindhoven Atletiek 10:58
10 Ruud Eindhoven Atletiek 11:08
11 Etienne Eindhoven Atletiek 11:21
12 Allard Eindhoven Atletiek 11:36
13 Angelique Eindhoven Atletiek 11:44
14 Michiel Eindhoven Atletiek 11:48
15 Jos Eindhoven Atletiek 12:26
16 Rob Eindhoven Atletiek 13:06

1000 m
1 Amber Eindhoven Atletiek 3:12
2 Barbara Eindhoven Atletiek 3:18
3 Eefje Eindhoven Atletiek 3:20

Lisse, zaterdag 8 mei 2021

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ter Specke Bokaal van AV De Spartaan
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
11 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:24,61