Eindhoven Atletiek september 2020


Eindhoven, zondag 27 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Clubkampioenschappen van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Dries Christiaens

Mannen senioren, 3000 m
1 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 9:54,8
2 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 10:09,4
3 Robin Boom Eindhoven Atletiek 10:54,1

Mannen masters, 3000 m
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 9:21,8
2 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 9:46,8
3 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 10:17,2
4 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 10:38,6
5 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 11:05,7
6 Henk Vos Eindhoven Atletiek 11:09,1
7 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 11:25,2
8 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 12:04,5
9 John Thoolen Eindhoven Atletiek 12:16,7
10 Roel Beckers Eindhoven Atletiek 12:24,4
11 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 12:36,1

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Rachael Davies Eindhoven Atletiek 11:06,9

Mannen U18, 3000 m
1 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 11:34,9

Mannen recreanten, 3000 m
1 Ghislain Eijkelenberg Eindhoven Atletiek 10:13,9
2 Teun van den Acker. Eindhoven Atletiek 11:00,3
3 Olmo de Fouw. Eindhoven Atletiek 11:15,1
4 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 11:46,9

Vrouwen senioren, 1000 m
1 Anne-Marijke Voets Eindhoven Atletiek 4:40,0

Vrouwen masters, 1000 m
1 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 3:21,5

Mannen U20, 1000 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 2:29,4
2 Wouter Hasselaar Eindhoven Atletiek 2:49,2

Mannen U18, 1000 m
1 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 2:41,8
2 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 3:12,5
3 Joep Teisman Eindhoven Atletiek 3:34,1

Vrouwen U18, 1000 m
1 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 3:36,9

Eindhoven, donderdag 24 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de High Tech Campus Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
1 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 58:27 58:18
27 Johan Slot Eindhoven Atletiek 1:21:41 1:21:22

Vrouwen, 15 km
1 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 1:07:47 1:07:36

Mannen, 10 km
Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 42:42 42:31

Vrouwen, 5 km
19 Yvonne Verplak Eindhoven Atletiek 33:52 33:22

Soerendonk, zondag 20 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve en Kwart Marathon van Loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Paul Winkelmolen, Dries Christiaens en Wilko Foolen

Mannen senioren, halve marathon
1 Teun Duisters Running Team Eindhoven 1:13:44 1:13:43
2 Roel Kennis AV Weert 1:14:44 1:14:43
3 Florus van Meijl Loopgroep Aart Stigter 1:17:15 1:17:13
5 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 1:19:29 1:19:24
6 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 1:21:33 1:21:31
7 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:22:26 1:22:24
9 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:22:53 1:22:53
10 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:24:26 1:24:21
12 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 1:25:20 1:25:11
15 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 1:27:21 1:27:19
18 Björn Borrenbergs Eindhoven Atletiek 1:29:38 1:29:30
24 Pieter Embregts Eindhoven Atletiek 1:40:20 1:40:04
26 Murat Tagluk Eindhoven Atletiek 1:40:21 1:40:05
31 Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 1:44:50 1:44:34

Mannen 40, halve marathon
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 1:12:42 1:12:42
2 Edwin de Neijs Tilburg Road Runners 1:16:34 1:16:32
3 Stefan van Oosterwijk GAC Gemert 1:22:50 1:22:50
5 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 1:23:28 1:23:23
7 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 1:23:49 1:23:44
9 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 1:25:05 1:25:00
10 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:27:40 1:27:35
11 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 1:29:23 1:29:16
13 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:35:17 1:35:07
23 Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 1:49:52 1:49:35

Mannen 50, halve marathon
1 Erik de Laat Loopgroep Cranendonck 1:23:36 1:23:29
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 1:24:25 1:24:25
3 Bart Van Nijlen Kasterlee 1:25:48 1:25:43
4 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:28:44 1:28:38
6 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:32:09 1:31:59
9 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:37:27 1:37:16
10 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 1:38:40 1:38:30
22 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:53:19 1:52:53

Mannen 60, halve marathon
1 René van Hunsel Budel 1:43:32 1:43:09
2 Frank van Beers Eindhoven 1:43:37 1:43:18
3 Pieter Segers Eindhoven Atletiek 1:49:33 1:49:19
9 Henny Valks Eindhoven Atletiek 2:36:36 2:36:18

Vrouwen 35, halve marathon
1 Heleen Plaatzer Eindhoven Atletiek 1:21:33 1:21:33
2 Femke Meurs DES 1:34:58 1:34:58
3 Evelien Mertens AV Weert 1:39:12 1:39:07
5 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 1:43:33 1:43:16
8 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 1:56:46 1:56:23

Mannen 40, 10 EM
1 Peter Eshuis Generaal Michaelis 1:01:42 1:01:00
2 Jules van Hensberg Atletiek Leudal 1:04:11 1:03:29
3 Mies van Gogh Valkenswaard 1:09:28 1:08:46
4 Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 1:19:42 1:18:57
12 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:31:30 1:30:39

Mannen 50, 10 EM
1 Corné van Oirschot Tilburg Road Runners 1:01:39 1:01:39
2 Erik Houben AV Weert 1:03:45 1:03:03
3 Hans Heijmans Heeze 1:13:59 1:13:59
4 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 1:16:41 1:15:57
12 Robert Hogeweg Eindhoven Atletiek 1:33:52 1:32:58

Vrouwen 35, 10 EM
1 Angélique de Vries Eindhoven Atletiek 1:12:39 1:11:56
2 Jolanda Visser Generaal Michaelis 1:21:46 1:20:57
3 Agnes Verbruggen Weert 1:28:40 1:27:45
6 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 1:33:39 1:33:39

Vrouwen 45, 10 EM
1 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 1:17:19 1:16:31
2 Fiona Jaberg Lopersgroep Deurne 1:17:19 1:16:33
3 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:21:06 1:21:06
8 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:33:12 1:32:22
9 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 1:33:52 1:32:59

Vrouwen, 5 km
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 21:19 21:19
2 Melissa Bevers Elsendorp 23:14 21:32
3 Alies van Oosterwijk GAC Gemert 24:56 23:14

Meisjes 7, 400 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 1:32

Leiden, zaterdag 19 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gouden Spike NK 10000 m bij Leiden Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10000 m
1 Jasmijn Lau 99 Ciko '66 32:20,75
6 Renee Sijbesma 01 Eindhoven Atletiek 37:00,66

Nijmegen, zaterdag 19 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van het NSK Baan bij NSAV 't Haasje
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Silke Peeters

Vrouwen senioren, 3000 m
12 Jil Ney Eindhoven Atletiek 11:42,72

Mannen senioren, 400 m
3 Ole van der Horst Eindhoven Atletiek 49,94
BM Joris Petterson Eindhoven Atletiek 51,02

Vrouwen senioren, 400 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 56,52

Wageningen, vrijdag 18 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wageningen Track Meeting van AV Pallas '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Thorben Segers en Koen Magnée

Mannen senioren, 5000 m
2 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 14:37,20

Mannen masters, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:43,26

Mannen senioren, 1500 m
3 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:02,54

Vrouwen senioren, 1500 m
12 Jil Ney 97 Eindhoven Atletiek 5:37,48

Mannen masters, 800 m
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:16,85

Mannen masters, 400 m
8 Frank Schoenmakers 73 Eindhoven Atletiek 1:06,44

Mannen U20, 1500 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:00,88
3 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:08,32

Mannen U18, 1500 m
2 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 4:02,27
8 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 4:23,19
17 Koen Magnée 04 Eindhoven Atletiek 4:45,64

Mannen U18, 800 m
8 Maron Janssen 03 Eindhoven Atletiek 2:12,56

Vrouwen U18, 800 m
10 Meike Verbaandert 04 Eindhoven Atletiek 2:32,69

Rijen, zondag 13 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rondje Rijen van Spiridon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wilko Foolen, Rik-Jan Zwartenkot en Barbara Saat

Mannen senioren, 10 km
1 Timo de Geus De Langstraat 34:21
2 Pieter Cappon Triathlonbond 34:51
3 Jeroen Verhees Spiridon 35:40
4 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 36:17

Mannen 45, 10 km
1 Robert Jongh Spiridon 33:59
2 Corné van Oirschot Tilburg Road Runners 35:27
3 Edwin de Neijs Tilburg Road Runners 35:44
10 Henk Vos Eindhoven Atletiek 40:03

Mannen, 5 km
20 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 20:29
24 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 21:10

Vrouwen, 5 km
1 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 19:35

Amersfoort, zat. 12 en zon. 13 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK U18 en U20 2020 bij Altis
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen U20, 5000 m
4 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 17:36,90

Mannen U18, 3000 m
2 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 9:09,47

Mannen U20, 1500 m
5 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:00,68

Mannen U20, 800 m
8 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:59,68 (1:58,97)

Mannen U20, 400 m
2 Juno Schuwer Eindhoven Atletiek 49,72
6 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,30

Sonsbeck, zaterdag 12 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Track Meeting van SV Sonsbeck
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tim Verbaandert

Mannen, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 8:14,78

Mannen, 1500 m
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:02,73
16 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:36,88

Tilburg, zaterdag 12 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de September Wedstrijd van AV Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
12 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 9:58,39

Mannen masters, 1500 m
1 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 4:31,93

Vrouwen senioren, 1000 m
4 Jil Ney Eindhoven Atletiek 3:34,40

Mannen senioren, 600 m
2 Joris Petterson Eindhoven Atletiek 1:24,05

Mill, zondag 6 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kuilenloop van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Rick Hendriks Oss '78 35:02
2 Nino van Langen Cifla 35:15
3 Ralph Steegh ATV Venray 37:35
10 Björn Borrenbergs Eindhoven Atletiek 40:22

Vrouwen senioren, 10 km
1 Mirthe Nieuwstraten Schijndel 39:21
2 Ramona Sour De Keien 43:47
3 Yvonne Steegh ATV Venray 44:10
6 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 45:40

Mannen 50, 5 km
1 Mark Jillissen Cifla 18:12
2 Eduard Wanten Swift 19:03
3 John de Rooij ATV Venray 19:11
6 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 21:26

Heusden-Zolder, zondag 6 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Nacht van de Atletiek van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tim Verbaandert en Luuk Verbaandert

Mannen senioren, 1500 m Series
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 3:46,69

Mannen senioren, 800 m Series
22 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 1:57,89

Den Haag, vrijdag 4 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zuiderpark Lopen van AV Sparta
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 5000 m
5 Jil Ney Eindhoven Atletiek 19:51,80

Mannen U20, 400 m
1 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,07

Naaldwijk, donderdag 3 september 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede Westlandse Avondwedstrijd
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
13 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 4:09,05

Mannen U20, 1500 m
2 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 3:59,93
5 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:10,61

Mannen U18, 1500 m
1 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 4:02,57