Eindhoven Atletiek juli 2020


Dongen, zondag 26 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Atledo Track Running
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Koen Magnée

Mannen senioren, 800 m
6 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 2:00,74
7 Justice Dreischor Eindhoven Atletiek 2:01,34

Vrouwen senioren, 400 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 57,11
3 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 59,82

Mannen U18, 1500 m
6 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 5:00,93

Mannen U20, 800 m
2 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:57,81

Vrouwen U20, 800 m
1 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 2:33,59

Mannen U18, 800 m
10 Maron Janssen Eindhoven Atletiek 2:20,17

Meisjes junioren C, 800 m
3 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 2:39,05

Jongens junioren C, 400 m
4 Senna Janssen Eindhoven Atletiek 1:00,46

Nijmegen, zondag 19 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Seven Hills Testrun
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Stichting Zevenheuvelenloop bood, samen met Global Sports Communication een kans aan atleten, om zich te meten op een parcours in het Goffertpark.

Mannen, 5 km
1 Ouassim Oumaiz Spanje 13:19
2 Mike Foppen Cifla 13:31 NR
3 Noah Schutte Leiden Atletiek 13:35

Vrouwen, 5 km
1 Maureen Koster AAV '36 15:25
2 Marijke de Visser Cifla 16:24
3 Jacelyn Gruppen Groningen Atletiek 16:36

Alphen aan den Rijn, zondag 19 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de SuperSub Meerkamp en meer van AAV'36
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 59,00

Utrecht, zaterdag 18 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Luuk Verbaandert

Mannen senioren, 800 m
10 Justice Dreischor Eindhoven Atletiek 1:59,61

Vrouwen U20, 3000 m
1 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 10:18,52

Mannen U18, 3000 m
8 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 12:09,41

Mannen U20, 1500 m
6 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:02,68

Arnhem, zaterdag 18 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede Test wedstijd Papendal
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Sven Roosen

Mannen senioren, 1500 m
9 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:00,90

Mannen U20, 1500 m Tienkamp
4 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 4:29,45

Utrecht, vrijdag 10 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Silke Peeters en Luuk Verbaandert

Mannen senioren, 3000 m
31 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 9:25,19

Vrouwen senioren, 400 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 56,61
9 Laura Schelling Eindhoven Atletiek 1:10,03

Mannen U18, 1500 m
1 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 4:00,44

Mannen U20, 800 m
4 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 1:58,21

Mannen U18, 800 m
9 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 2:12,58

Arnhem, zaterdag 4 juli 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste Test wedstijd Papendal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
8 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 3:52,42