Eindhoven Atletiek maart 2020


Den Haag, zondag 8 maart 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de City Pier Cityloop van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Michiel Vink

Mannen senioren, halve marathon
1 Dawit Wolde EthiopiŽ 59:58 59:56
2 Kelvin Kiptum Kenia 59:59 59:58
3 Bernard Kimani Kenia 1:00:00 59:59
11 Michel Butter AV Castricum 1:03:22 1:03:21
24 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 1:05:57 1:05:57
302 Murat Tagluk Eindhoven Atletiek 1:27:02 1:26:35

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Jocelyn Chemutai Kenia 1:09:44 1:09:43
2 Katarzyna Jankowska Polen 1:11:32 1:11:31
3 Zewdnesh Ayele EthiopiŽ 1:11:37 1:11:35
4 Jill Holterman Zaanland 1:11:41 1:11:39

Mannen 40, halve marathon
19 Ben Vermeulen. Eindhoven Atletiek 1:16:30 1:16:18

Mannen 50, halve marathon
718 Erik Verstegen Eindhoven Atletiek 2:22:17 2:15:55

Moergestel, zondag 1 maart 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rico Salvettiloop van SV Roef! en Taxandria
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karin Bessembinder en Natasja Gerritzen

Mannen 35, 10 km
1 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 33:10 33:09
2 Erwin van Arendonk DAK 38:17 38:15
3 Paul Wolters Berkel-Enschot 38:35 38:32

Mannen 45, 10 km
1 Christ Donders Tilburg Road Runners 34:33 34:32
2 Cornť van Oirschot Tilburg Road Runners 36:05 36:04
3 Bart van Loon Attila 37:56 37:55
16 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 44:21 44:15
18 Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 45:15 45:07
28 Werner Doens Eindhoven Atletiek 54:43 54:32

Mannen 55, 10 km
1 Koen Martens Loopgroep Aart Stigter 37:30 37:30
2 John Marijnissen Sprint 39:36 39:34
3 Eddy van Steenbergen Gloria 40:35 40:32
8 Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 45:35 45:27
23 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 54:12 54:01

Vrouwen senioren, 10 km
1 Marjon van der Wansem De Langstraat 38:21 38:20
2 Sara van Grunsven Attila 39:16 39:15
3 Dyanne Verpaalen Spiridon 41:33 41:30
5 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 44:36 44:30
9 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 51:07 50:58

Vrouwen 35, 10 km
1 Ciska Hensen DAK 39:21 39:20
2 Amy van den Broek De Langstraat 39:36 39:34
3 Margriet de Beus Taxandria Atletiek 42:43 42:40
13 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 46:28 46:19

Haarlem, zondag 1 maart 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mooie Nel Cross van Loopgroep03
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9800 m
1 Cyril Mica NTB 39:37 39:37
2 Robert Schrauwen Loopgroep PK 39:55 39:53
3 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 40:41 40:40

Kraggenburg, zat. 29 febr. en zon. 1 maart 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Cross van AV Noordoostpolder
Klik hier voor alle zaterdag uitslagen
Klik hier voor alle zondag uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Noah Schutte Leiden Atletiek 32:08
2 Stan Niesten DEM 32:40
3 Niek Blikslager Groningen Atletiek 32:48
14 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 35:08
19 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 35:32
25 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 36:15
30 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 37:46

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Diane van Es PAC 29:28
2 Ruth van der Meijden Cifla 30:08
3 Jasmijn Bakker Triathlon 30:13
12 Emmie Weekers Eindhoven Atletiek 33:33
13 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 33:49

Mannen 35, 8000 m
1 Joep Emmen BB lopers 29:09
2 Ton Hettema Rotterdam Atletiek 29:16
3 Willard Bredewold BB lopers 29:19
9 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 30:52

Jongens junioren A, 8000 m
12 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 29:23

Meisjes junioren A, 6000 m
2 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 23:23

Jongens junioren B, 6000 m
12 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 23:13