Eindhoven Atletiek januari 2020


Best, zondag 26 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann Bosloop van AV Generaal Michaëlis
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10880 m
1 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 39:15
2 Twan Kops GVAC 40:04
3 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 40:58
9 Stan Rutten Eindhoven Atletiek 45:15

Mannen 35, 8340 m
1 Peter Eshuis Generaal Michaelis 31:16
2 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 32:09
3 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 32:12
4 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 32:37
13 Lukas Rijk Eindhoven Atletiek 38:46

Mannen 45, 8340 m
1 Joan School GVAC 30:19
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 33:36
3 Roland van Loon Atletiek Oirschot 33:41
5 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 34:13
6 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 34:35
7 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 35:07
11 Sadik el Mourabite Eindhoven Atletiek 36:08
13 Alfred Dortmans Eindhoven Atletiek 39:58

Mannen 55, 8340 m
1 Kees Wouters DES 34:20
2 Geert Alofs Prins Hendrik 36:56
3 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 39:00
5 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 40:28
7 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 42:54

Mannen 65, 8340 m
1 Martien van de Ven Atletiek Oirschot 40:24
2 Johan van Litsenburg GVAC 41:08
3 Joop Slagboom GVAC 46:15
5 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 52:44

Vrouwen senioren, 8340 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 34:21
2 Carmen Reep Asterix 35:13
3 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 36:19
4 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 38:44
6 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 41:55

Vrouwen 35, 8340 m
1 Heleen Plaatzer Eindhoven Atletiek 33:48
2 Kim Smits GVAC 37:18
3 Angélique de Vries Eindhoven Atletiek 37:39

Vrouwen 45, 8340 m
1 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 40:32
2 Nicole Spruit GVAC 40:38
3 Antoinet Hems Atletiek Oirschot 43:42
4 Yolanda Knops Eindhoven Atletiek 43:58

Vrouwen 55, 8340 m
1 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 42:32
2 Rikie Huyberts Fortuna '67 43:07
3 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 43:41

Jongens junioren B, 4500 m
2 Koen Magnee Eindhoven Atletiek 19:01

Meisjes junioren B, 3020 m
2 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 13:44

Jongens junioren C, 3020 m
2 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 12:44

Jongens junioren D, 2060 m
5 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 9:05
6 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 9:12
10 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 9:24
13 Ezra Born Eindhoven Atletiek 10:05

Meisjes junioren D, 1540 m
4 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 7:01
6 Annick de Bont Eindhoven Atletiek 7:29
17 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 9:03

Jongens pupillen A, 1540 m
12 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 7:27

Meisjes pupillen A, 1540 m
6 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 7:30

Jongens pupillen B, 1060 m
5 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 5:19
6 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 5:23

Meisjes pupillen B, 1000 m
1 Renske Agema Eindhoven Atletiek 5:20
3 Tess Roks Eindhoven Atletiek 5:32

Jongens pupillen C, 1060 m
8 Dorus Mol Eindhoven Atletiek 5:48

Meisjes pupillen C, 1060 m
2 Elin Verweel Eindhoven Atletiek 5:37

Jongens mini pupillen, 1060 m
6 Toby Verweel Eindhoven Atletiek 7:41

Meisjes mini pupillen, 1060 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 5:23
3 Julia Geerts Eindhoven Atletiek 6:53
4 Rosa Mol Eindhoven Atletiek 8:24

Recreanten, 3420 m - 5880 m - 8340 m
Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 35:12
Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 36:01
Johan Slot Eindhoven Atletiek 36:33
Henk Vos Eindhoven Atletiek 37:20
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 37:38
Bram Hurkens Eindhoven Atletiek 38:10
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 38:32
Marga Klomp Eindhoven Atletiek 38:41
John Thoolen Eindhoven Atletiek 38:43
Majola Slot Eindhoven Atletiek 38:45
Remco Knoren Eindhoven Atletiek 38:59
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 39:06
Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 39:12
Dennis Rhoe Eindhoven Atletiek 39:19
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 39:19
Silvester van Amerongen Eindhoven Atletiek 39:34
Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 39:49
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 40:01
Pieter Embregts Eindhoven Atletiek 40:38
Leonie Thijssen Eindhoven Atletiek 40:39
William Klerks Eindhoven Atletiek 40:49
Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 41:29
Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 42:20
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 42:24
Fabrizio Evangelista Eindhoven Atletiek 42:38
Rob Deckers Eindhoven Atletiek 43:19
Pieter Peterson Eindhoven Atletiek 44:07
Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 44:48
Anita Opheij Eindhoven Atletiek 45:44
Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 48:32
Carlos Schoenmaker Eindhoven Atletiek 49:38
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 50:55
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 54:12
Yvonne Verplak Eindhoven Atletiek 55:19
Martje van der List Eindhoven Atletiek 58:12

Breda, zondag 26 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10818 m
1 Tim Pleijte Dynamica 34:01
2 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 34:58
3 Max Polak PAC 35:06
10 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 35:55
12 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 36:08
27 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 38:40

Mannen 35, 7131 m
1 Michiel van Nispen Sprint 27:23
2 Ruben Postma Athlos 28:02
3 Peter Willy ATLA 28:04
10 Tim van Hellemont Eindhoven Atletiek 30:50

Jongens junioren A, 7131 m
9 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 24:06
14 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 24:55

Jongens junioren B, 4884 m
7 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 16:06

Venray, zondag 26 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlakwatercross van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8040 m
1 Jeroen Kramer 80 Zaanland 26:04
2 Erik van Rijsewijk 93 Cifla 26:15
3 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 26:21
9 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 28:42

Vrouwen senioren korte cross, 4020 m
1 Christine Venhuizen 81 Cifla 14:46
2 Emmie Weekers 99 Eindhoven Atletiek 15:26
3 Imke van Gog 99 Ospel 15:32

Eersel, zondag 19 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijt Cross van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 34:25
2 Wouter Hus VABCO Mol 34:38
3 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 34:50
4 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 35:16
7 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 36:44

Mannen 35, 8000 m
1 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 29:10
2 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 29:33
3 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 29:59
4 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 30:07
7 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 31:08
8 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 31:29

Mannen 45, 8000 m
1 Joan School GVAC 28:35
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 30:22
3 Erik de Laat AV Weert 30:29
8 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 32:38
10 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 36:15
11 Alfred Dortmans Eindhoven Atletiek 38:48

Mannen 55, 8000 m
1 Karel Teunkens VABCO Mol 29:45
2 Kees Wouters DES 31:12
3 Frans Deenen ATV Venray 33:26
6 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 36:00
7 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 36:32

Mannen 65, 8000 m
1 Martien van de Ven Atletiek Oirschot 36:51
2 Johan van Litsenburg GVAC 38:10
3 Kees Smetsers Atletiek Oirschot 46:26
4 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 55:18

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 32:36
2 Evelien Lauwers GVAC 35:15
3 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 36:11

Vrouwen 45, 8000 m
1 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 37:02
2 Marie-Sophie Schamp DES 38:04
3 Nicole Spruit GVAC 38:33
4 Yolanda Knops Eindhoven Atletiek 39:30

Vrouwen 55, 8000 m
1 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 39:45
2 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 42:49

Jongens junioren B, 4000 m
2 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 16:42

Meisjes junioren B, 4000 m
1 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 18:26

Jongens junioren C, 3000 m
2 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 11:41

Meisjes junioren C, 2000 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 7:45

Jongens junioren D, 1700 m
4 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 7:13
7 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 7:31
9 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 7:44
15 Ezra Born Eindhoven Atletiek 8:18

Meisjes junioren D, 1700 m
5 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 7:43
10 Annick de Bont Eindhoven Atletiek 8:29
20 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 10:25

Jongens pupillen A, 1000 m
6 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:48
10 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:05

Meisjes pupillen A, 1000 m
6 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 4:11

Jongens pupillen B, 1000 m
5 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 4:23
6 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 4:24
7 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 4:31
11 Coen Immink Eindhoven Atletiek 4:49

Meisjes pupillen B, 1000 m
3 Tess Roks Eindhoven Atletiek 4:35
6 Joy Mellegers Eindhoven Atletiek 4:53

Jongens pupillen C, 700 m
4 Menno Nagel Eindhoven Atletiek 3:52

Meisjes pupillen C, 700 m
3 Elin Verweel Eindhoven Atletiek 4:06

Meisjes mini pupillen, 700 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 3:38
2 Robin Bijsterveld Eindhoven Atletiek 4:15
3 Luz van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 5:10

Recreanten, 4000 m - 6000 m - 8000 m - 10000 m
Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 24:58
Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 27:53
Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 33:20
Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 41:17
Werner Doens Eindhoven Atletiek 43:35
Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 44:29
Henk Vos Eindhoven Atletiek 44:39
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 44:47
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 45:01
Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 45:33
Remco Knoren Eindhoven Atletiek 45:52
Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 45:56
John Thoolen Eindhoven Atletiek 46:03
Silvester van Amerongen Eindhoven Atletiek 46:15
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 46:23
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 46:27
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 46:35
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 46:43
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 47:16
William Klerks Eindhoven Atletiek 47:25
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 48:34
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 48:50
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 49:22
Pieter Embregts Eindhoven Atletiek 49:33
Fabrizio Evangelista Eindhoven Atletiek 49:50
Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 51:24
Pieter Segers Eindhoven Atletiek 52:25
Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 55:00
Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 57:02

Helden, zondag 19 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heldense Bossen Verloscross van Atletiek Helden
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9064 m
1 Christoph Lohse 83 Oberhausen 32:13
2 Rick Hendriks 93 Oss '78 33:09
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 33:28
14 Nick van den Eng 91 Eindhoven Atletiek 39:03

Mannen 45 korte cross, 4604 m
1 Marco Gielen 70 Scopias 17:27
2 Eduard Wanten 67 Beesel 18:43
3 Fred Reijnen 71 HAC 19:11
11 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 21:48

Vrouwen senioren korte cross, 4604 m
1 Pia Zajonz 93 Bad Honnef 17:15
2 Sarah Seerden 00 Bad Honnef 18:18
3 Emmie Weekers 99 Eindhoven Atletiek 18:28
10 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 21:59

Kerkrade, zondag 19 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van Achilles Top
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Mahamed Mahamed Groot-Brittannië 33:07
2 Noah Schutte Leiden Atletiek 33:11
3 Jesper van der Wielen Cifla 33:16
23 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 37:20

Jongens junioren A, 7400 m
8 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 25:52

Meisjes junioren A, 5200 m
4 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 19:37

Jongens junioren B, 4600 m
7 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 16:07

Egmond, zondag 12 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Bashir Abdi België 1:08:23 1:08:23
2 Allan Biwott Kenia 1:08:49 1:08:49
3 Mohammed Ali Nijmegen Atletiek 1:08:59 1:08:59
4 Noah Schutte Leiden Atletiek 1:09:09 1:09:09
24 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 1:12:41 1:12:41
33 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:13:30 1:13:27
35 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 1:13:59 1:13:58
48 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 1:17:09 1:17:06

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
56 Arco Krijgsman Eindhoven Atletiek 2:02:40 2:02:06

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
65 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 2:07:09 2:06:31

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
20 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 1:32:59 1:32:44
63 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:50:15 1:49:48

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Tsehay Gemechu Ethiopië 1:20:29 1:20:27
2 Linet Masai Kenia 1:21:17 1:21:15
3 Tadelech Bekele Kenia 1:23:00 1:22:58
4 Bo Ummels Unitas 1:24:01 1:23:59

Mannen recreanten, halve marathon
404 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:38:57 1:38:36
3692 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 2:28:29 2:00:25
3840 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 2:29:57 2:01:21
4167 Werner Doens Eindhoven Atletiek 2:32:23 2:03:47
6040 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 2:32:48 2:30:01
6232 Michael Leo Eindhoven Atletiek 3:13:20  2:44:59

Vrouwen recreanten, halve marathon
809 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 2:07:04 2:05:14
893 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:09:09 2:06:29

Mannen recreanten business, halve marathon
548 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 2:11:09 2:09:30

Mannen, kwart marathon wedstrijd
36 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:07:03 1:07:03

Mannen recreanten, kwart marathon
122 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 53:49 53:14
334 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 59:47 58:00
679 Johan Slot Eindhoven Atletiek 1:05:24 1:03:19
878 Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 1:06:50 1:06:19
1396 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 1:22:35 1:20:25
1398 Hans den Ouden Eindhoven Atletiek 1:23:11 1:20:30
1399 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 1:23:17 1:20:34
1413 Marc van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 1:21:32 1:21:32

Vrouwen recreanten, kwart marathon
448 Kimberly Foolen Eindhoven Atletiek 1:09:03 1:06:24
527 Chantal Klaassen Eindhoven Atletiek 1:09:38 1:07:34
529 Monique Timmermans Eindhoven Atletiek 1:09:38 1:07:35
713 Rian van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 1:12:00 1:10:14
794 Lydia Starink Eindhoven Atletiek 1:11:33 1:11:31
870 Majola Slot Eindhoven Atletiek 1:14:47 1:12:38
1281 Berny Wijsman Eindhoven Atletiek 1:22:35 1:20:24
1284 Marie-José Foolen-Donkers Eindhoven Atletiek 1:23:12 1:20:32
1297 Ilja Grumnagel Eindhoven Atletiek 1:23:10 1:21:07

Asten, zondag 5 januari 2020

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van ‘t Jasper Sport met het Brabants Kampioenschap Cross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 8000 m
1 Christoph Verhalen 82 Xanten 29:39
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 31:54 BK
3 Jan de Kok 81 GVAC 34:55

Mannen 40, 8000 m
1 Ron Koster 78 Atletiek Helden 32:18
2 Stefan van Oosterwijk 75 GAC Gemert 32:41
3 Stephan Haans 78 Eindhoven Atletiek 32:50
4 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 33:05

Mannen 45, 8000 m
1 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 30:08
2 Joan School 74 GVAC 30:14
3 Edwin Achterberg 73 Nuenen 32:14
15 Alfred Dortmans 70 Eindhoven Atletiek 41:55

Mannen 50, 8000 m
1 John Thielen 69 Lopersgroep Deurne 32:16
2 Pascal Lucker 67 avVN 32:54
3 Dorus Jaspers 66 Gemert 34:30
8 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 37:41

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 34:07 BK
2 Anna-Lina Dahlbeck 81 Xanten 34:38
3 Nathalie Thijssen 91 Someren 35:41
5 Angelique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 37:30
6 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 40:01

Vrouwen 45, 8000 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 42:47 BK
2 Magda Doumpas 74 Someren 46:31
3 Gonny Manders 62 't Jasper Sport 46:32

Mannen 45 korte cross, 3000 m
1 Pascal Lucker 67 avVN 12:15
2 Eduard Wanten 67 Beesel 12:58
3 Rüdiger Kebeck 71 Schwalmtal 13:17
11 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 14:47

Vrouwen senioren korte cross, 3000 m
1 Emmie Weekers 99 Eindhoven Atletiek 12:43 BK
2 Fenna van Burg 95 Prins Hendrik 12:47
3 Melissa Bevers 95 Asterix 12:49

Vrouwen 45 korte cross, 3000 m
1 Fannie van Bree 73 GAC Gemert 14:05
2 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 14:17
3 Nicole Loeve 64 HAC 14:27

Jongens junioren A, 4000 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 14:35 BK

Meisjes junioren A, 3000 m
2 Anne van Mill 02 Eindhoven Atletiek 13:34

Meisjes junioren B, 3000 m
2 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 14:03

Meisjes junioren C, 2000 m
5 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 9:05

Meisjes junioren D, 1600 m
9 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 7:58

Jongens pupillen A, 1200 m
26 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 7:05

Jongens pupillen B, 1200 m
8 Wouter Kabel 11 Eindhoven Atletiek 7:21

Meisjes mini pupillen, 1000 m
4 Robin Bijsterveld 13 Eindhoven Atletiek 6:54