Eindhoven Atletiek december 2019


kerst


Soest, dinsdag 31 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Peijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren prominenten, 10400 m
1 Soufiane Bouchikhi BelgiŽ 35:08
2 Dame Tasama BelgiŽ 35:09
3 Mahamed Mahamed Groot-BrittanniŽ 35:13
22 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 37:37
36 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 38:52
50 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 40:12
81 Jasper Fortuin Eindhoven Atletiek 46:19

Jongens junioren A, 6000 m
20 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 22:48

Hilvarenbeek, dinsdag 31 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Hein de Groot Oss '78 31:55 31:54
2 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 33:10 33:10
3 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 33:19 33:18

Weert, dinsdag 31 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Paul Winkelmolen

Mannen senioren, 10 km
1 Ralph van Houwelingen Prins Hendrik 30:52
2 Pieter Berben Oudsbergen 31:39
3 Stef Simons Bree 32:21
7 Pieter van Beekveld Sterksel 36:01
11 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 38:33

Mannen 50, 10 km
1 Leon Boer Weert 38:31
2 Rene van den Berg Hera 40:02
3 Eric van Mierlo Roermond 40:41
10 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 45:56

Vrouwen recreanten, 10 km
17 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 52:33

Mannen recreanten, 5 km
2 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 16:54
97 Jasper ten Berge Eindhoven Atletiek 28:47

Den Helder, dinsdag 31 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van SV Noordkop Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 5 km
1 Nelisa Moscato Almere 20:40
2 Judith Feskens Den Helder 22:09
3 Silke Bink SV Sportlust 22:39
7 Frea Zwaag 92 Eindhoven Atletiek 24:51

Oirschot, zondag 29 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10120 m
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 36:05
2 Twan Kops GVAC 36:40
3 Wouter Hus Mol 37:05
6 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 38:15

Mannen 35, 10120 m
1 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 36:43
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 37:23
3 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 38:43
4 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 39:07
6 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 39:37

Mannen 45, 7780 m
1 Joan School GVAC 27:23
2 Tony de Groot Marvel 28:53
3 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 29:43
5 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 30:28
8 Michael Harris Eindhoven Atletiek 31:26

Mannen 55, 7780 m
1 Renť van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 30:42
2 Kees Wouters DES 31:06
3 Carlo Buijs GVAC 32:02
6 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 34:04
8 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 35:10
9 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 36:23
11 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 37:53

Mannen 65, 7780 m
1 Martien van de Ven Atletiek Oirschot 35:29
2 Frans Bekers DJA 35:44
3 Johan van Litsenburg GVAC 39:00
6 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 43:26

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Ruth van der Meijden Cifla 29:42
2 Emmie Weekers Eindhoven Atletiek 30:31
3 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 30:51
6 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 35:21
10 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 36:58

Vrouwen 35, 7780 m
1 Rian van der Burgt GVAC 32:27
2 Kim Smits GVAC 33:25
3 Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 34:02
4 Kirsten Marinussen Eindhoven Atletiek 34:04

Vrouwen 55, 7780 m
1 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 38:03
2 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 38:33
3 Rikie Huyberts Fortuna '67 38:50

Mannen korte cross, 2120 m
1 Justice Dreischor Eindhoven Atletiek 6:46
2 Tonnie de Benis Generaal Michaelis 7:04
3 Niek Verdijck Asterix 7:07

Vrouwen korte cross, 2120 m
1 Laura Hoogers NSAV 't Haasje 7:34
2 Elin Schippers Running Team Eindhoven 7:59
3 Rian van der Burgt GVAC 8:40
8 Anne-Marijke Voets Eindhoven Atletiek 11:12

Jongens junioren A, 5300 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 18:06
2 Matthijs van den Broek Eindhoven Atletiek 19:29
3 Guus van Kessel Eindhoven Atletiek 20:41

Jongens junioren B, 4240 m
2 Koen Magnee Eindhoven Atletiek 17:03

Meisjes junioren B, 3180 m
1 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 13:51

Jongens junioren C, 3180 m
3 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 13:10

Meisjes junioren C, 2120 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:35

Jongens junioren D, 1520 m
6 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 5:58
8 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 6:05
10 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 6:09
14 Ezra Born Eindhoven Atletiek 6:39

Meisjes junioren D, 1520 m
4 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:17
11 Annick de Bont Eindhoven Atletiek 7:13

Jongens pupillen A, 1060 m
8 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:18
9 Noah Reek Eindhoven Atletiek 4:23

Meisjes pupillen A, 1060 m
10 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 4:49
19 Nina Stam Eindhoven Atletiek 5:11

Jongens pupillen B, 1060 m
7 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 5:07
10 Coen Immink Eindhoven Atletiek 5:33
12 Teun Kerkhoff Eindhoven Atletiek 5:46

Meisjes pupillen B, 1060 m
2 Renske Agema Eindhoven Atletiek 4:45
6 Joy Mellegers Eindhoven Atletiek 5:13
7 Tess Roks Eindhoven Atletiek 5:13
11 Dana Galal Eindhoven Atletiek 7:19

Meisjes mini pupillen, 760 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 3:24
2 Julia Geerts Eindhoven Atletiek 4:25
3 Luz van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:51

Recreanten, 4680 m - 7020 m - 9360 m
Ruud Mom Eindhoven Atletiek 33:59
Tessa Mom Eindhoven Atletiek 34:00
Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 38:52
Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 40:41
Henk Vos Eindhoven Atletiek 41:16
Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 41:30
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 42:06
John Thoolen Eindhoven Atletiek 42:22
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 43:14
Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 43:19
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 43:37
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 43:44
Leonie Thijssen Eindhoven Atletiek 43:57
Pieter Embregts Eindhoven Atletiek 44:51
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 45:54
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 46:03
Paul van Tuijl Eindhoven Atletiek 47:19
Edwin van Bussel Eindhoven Atletiek 49:52
Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 53:22
Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 54:30

Tiel, zondag 29 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Betuwse Oliebollenrun van JCI de Betuwe
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Jeroen Velders Tiel 35:35 35:33
2 Wouter Hoefsloot Nijmegen 35:47 35:46
3 Brecht Pardoel Velddriel 36:43 36:43
136 Michael Leo Eindhoven Atletiek 1:01:42 1:01:26

Vrouwen, 10 km
1 Lotte van Dinther Beneden-Leeuwen 47:29 47:27
2 Celine Wijsman Voorburg 48:15 48:10
3 Hanneke den Boer Lienden 49:01 48:51
40 Ingrid van Dijk Eindhoven 1:01:40 1:01:24
41 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 1:01:41 1:01:25

Almere, zaterdag 28 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ultrarun Almere van BEEsports
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 6 uur loop
1 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 78,216 km
2 Endy Kasanardjo Loopgroep Aart Stigter 70,607 km
3 Wim Douw Diomedon 69,935 km

Arnhem, vrijdag 27 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Derde Kerstdagloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Danny Koppelman Hoge Hexel 1:06:46 1:06:45
2 Maarten Kole Arnhem 1:18:56 1:18:53
3 Wilfred Bruil Ede 1:19:31 1:19:31
18 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:25:36 1:25:30
367 Fred Kruiswijk Eindhoven Atletiek 2:06:05 2:04:19

Vrouwen, halve marathon
1 Mirjam Niederberger Bern 1:21:39 1:21:32
2 Iris Dijkstra Amsterdam 1:22:48 1:22:45
3 »sme Moricke Nijmegen 1:23:02 1:22:58
98 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:17:45 2:16:59

Sprundel, donderdag 26 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstcross van Comite Kerstcross Sprundel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 27:33,5
2 Okbazgi Kidane Spado 27:43,3
3 Ronald Cockx DJA 28:11,4
4 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 28:31,3

Wilbertoord, zondag 22 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Winterloop van s.v. DWSH'18
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km
1 Mirte Simmelink Eindhoven 43:31
2 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 44:40
3 Anne de Kleijn Mill 48:40

Roermond, zaterdag 21 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Neelder Veldloop van Swift
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 9700 m
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 41:27
2 Sophie Dielissen 99 Tegelen 42:15
3 Magda Winiarska 80 Someren 44:34

Vrouwen senioren korte cross, 4700 m
1 Emmie Weekers 99 Eindhoven Atletiek 18:48
2 Laura Hoogers 93 NSAV 't Haasje 18:55
3 Femke van Gog 99 Ospel 19:44

Vrouwen 35 korte cross, 4700 m
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 19:26
2 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 21:10
3 Sandra Smeets 78 Heythuysen 21:29

Meisjes mini pupilen, 1250 m
1 Lova la Grand 13 Eindhoven Atletiek 6:56

Waalwijk, zondag 15 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lidocross van ACW'66
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9600 m
1 Luuk Maas Cifla 30:06
2 Rick Hartogs DAK 31:29
3 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 32:49

Mannen recreanten, 7200 m - 9600 m
Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 49:23

Spijkenisse, zondag 15 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Spijkenisse-Spark Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, marathon
26 Henny Valks Eindhoven Atletiek 5:15:29 5:15:20

Vrouwen 60, marathon
1 Karin Verheijden GVAC 3:27:30 3:27:29

Dronten, zondag 15 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Enos Kakopil 99 Kenia 1:04:59 1:04:58
2 Yakoub Labquira 94 Marokko 1:06:52 1:06:52
3 Clťment Le Duc 97 Frankrijk 1:07:20 1:07:19

Mannen 35, 21.1 km
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 1:07:31 1:07:31
2 Colin Bekers 79 Scorpio 1:10:34 1:10:34
3 Dirk Goeyers 81 BelgiŽ 1:13:12 1:13:11
13 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:21:10 1:21:08

Mannen 45, 21.1 km
1 El Hachimi Abdelhadi 74 BelgiŽ 1:07:09 1:07:08
2 Jeroen van Damme 72 THOR 1:11:24 1:11:24
3 Stefan van den Broek 72 BelgiŽ 1:12:08 1:12:06
36 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:40:39 1:40:28

Amstelveen, zondag 15 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Phanos Boscross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9000 m
1 Tom Hendriks AAC '61 30:50
2 Cameron Milne Hellas 31:40
3 Tim Pleijte Dynamica 31:47
11 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 33:43

Ameland, zaterdag 14 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Adventurerun van Sporteiland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Frank Futselaar 91 De Liemers 1:07:52 1:07:52
2 Ronald SchrŲer 84 Zaanland 1:08:18 1:08:17
3 Lucas Nieuweboer 94 KAV Holland 1:08:50 1:08:49
10 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 1:16:26 1:16:26
16 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:19:09 1:19:08

Reusel, zondag 8 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre cross van AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Ruben Geys VABCO 35:44
2 Lauran Beijens Atilla 35:55
3 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 36:20

Mannen 35, 7780 m
1 Geert Schroven Looise AV 29:09
2 Bram Dongen Haag Atletiek 30:04
3 Bart Lieckens AC Lyra 30:18
7 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 32:31
8 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 33:00

Mannen 45, 7780 m
1 Joan School GVAC 29:51
2 Wouter Enkels Looise AV 31:14
3 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 32:19
5 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 33:05
13 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 35:26
15 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 41:17

Mannen 55, 7780 m
1 Kees Wouters DES 33:31
2 Renť van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 33:42
3 Bart van Nijlen ARAC 35:11
6 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 37:29
9 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 39:49

Mannen 65, 7780 m
1 Henk Beijens Tilburg Road Runners 38:08
2 Martien van de Ven Atletiek Oirschot 39:56
3 Johan van Litsenburg GVAC 42:13
6 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 46:07
7 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 48:27

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Emmie Weekers Eindhoven Atletiek 33:16
2 Sara van Grunsven Atilla 33:23
3 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 33:42
5 Jil Ney Eindhoven Atletiek 36:43

Vrouwen korte cross, 2020 m
1 Marissa Damink Rotterdam Atletiek 7:31
2 Rian van der Burgt GVAC 8:31
3 Lotte Lieshout Energie 9:17
5 Josť Verstraeten Eindhoven Atletiek 10:30

Jongens junioren A, 4040 m
1 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 15:12
2 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 15:30

Jongens junioren B, 4040 m
2 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 15:41
5 Koen Magnťe Eindhoven Atletiek 17:56

Jongens junioren C, 2020 m
2 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 8:36
5 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 9:23

Meisjes junioren C, 2020 m
2 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:36
6 Claire van den Hurk Eindhoven Atletiek 9:54

Jongens junioren D, 1540 m
6 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 6:46
12 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 7:02
13 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 7:02
19 Ezra Born Eindhoven Atletiek 7:29

Meisjes junioren D, 1540 m
4 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 7:12

Jongens pupillen A, 1540 m
4 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 7:12
5 Yoep Roeleveld Eindhoven Atletiek 7:15
10 Pepijn van den Hurk Eindhoven Atletiek 7:34
13 Noah Reek Eindhoven Atletiek 7:51
14 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 8:00

Meisjes pupillen A, 1540 m
4 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 7:45

Jongens pupillen B, 770 m
3 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:33
4 Bram van der Meulen Eindhoven Atletiek 3:47
7 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 3:53
8 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 3:55

Meisjes pupillen B, 770 m
2 Renske Agema Eindhoven Atletiek 3:51
6 Tess Roks Eindhoven Atletiek 4:17
8 Joy Mellegers Eindhoven Atletiek 4:24

Jongens pupillen C, 770 m
3 Menno Nagel Eindhoven Atletiek 3:54

Meisjes pupillen C, 770 m
3 Elin Verweel Eindhoven Atletiek 4:09

Meisjes mini pupillen, 770 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 4:00

Recreanten, 3340 m - 5560 m - 7780 m - 10000 m
Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 35:05
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 49:34
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 50:07
Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 50:36
Silvester van Amerongen Eindhoven Atletiek 50:36
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 50:47
Leonie Thijssen Eindhoven Atletiek 51:58
John Thoolen Eindhoven Atletiek 52:15
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 53:15
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 54:32
Paul van Tuijl Eindhoven Atletiek 56:50
Twan van Deursen Eindhoven Atletiek 58:14
Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 59:04
Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:00:21
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 1:05:37

's-Hertogenbosch, zondag 8 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Engelermeercross (voorheen Engelermeer Veldloop) van OSS-Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 8650 m
1 Christ Donders Tilburg Road Runners 32:15 32:13
2 Rob Bravenboer Prins Hendrik 33:48 33:46
3 Tony de Groot Marvel 34:31 34:29
4 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 35:13 35:11

Vrouwen 40, 8650 m
1 Marjolein Menheere Prins Hendrik 40:25 40:24
2 Rianne Jansen OSS-VOLO 40:59 40:55
3 Marion Nabuurs OSS-VOLO 42:01 41:49
5 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 44:21 44:15

Lisabon, zondag 8 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de European Athletics Cross Country Championships
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen U20, 6225 m
1 Jakob Ingebrigsten Norway 18:20
2 Ayetullah Aslanhan Turkey 18:58
3 Efrem Gidey Ireland 19:01
43 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 19:47

Vrouwen U23, 6225 m
1 Anna Emilie MÝller Denmark 20:30
2 Jasmijn Lau Netherlands 21:09
3 Stephanie Cotter Ireland 21:15

Vrouwen U23 Team Goud (Foto European Athletics)

Waspik, zondag 8 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop Waspik van TLV De Langstraat
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Daan van der Velden

Mannen, 10 km
1 Stan Schipperen Scorpio 31:45 31:43
2 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 32:14 32:12
3 Bram Maas Attila 32:19 32:17
6 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 32:38 32:36

Deurne, zondag 1 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9400 m
1 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 32:34
2 Tom Reep 97 Asterix 33:24
3 Patryk Lukaszewski 89 Someren 33:34
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:33
10 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 35:03

Mannen 40, 9400 m
1 Raymond van Hall 74 Doesburg 35:01
2 Edwin Achterberg 73 Nuenen 35:27
3 Stefan van Oosterwijk 75 GAC Gemert 35:37
6 Stephan Haans 78 Eindhoven Atletiek 36:18

Mannen 50, 9400 m
1 Peter Mijsberg 65 De Keien 35:18
2 Pascal Lucker 67 avVN 35:45
3 Rene Jacobs 69 Someren 37:56
18 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 45:51

Vrouwen, 7100 m
1 Sophie Dielissen 99 Tegelen 28:56
2 Nathalie Thijssen 91 Eindhoven 29:39
3 Angťlique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 29:58
9 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 34:32

Mannen korte cross, 4800 m
1 Casper van der Putten 95 Asterix 15:28
2 Ids van Korven 03 Running Team Eindhoven 15:35
3 Juul Knoester 00 GVAC 15:51
32 Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 23:24

Vrouwen senioren korte cross, 4800 m
1 Emmie Weekers 99 Eindhoven Atletiek 18:33
2 Imke van Gog 99 Ospel 18:49
3 Femke van Gog 99 Ospel 18:57
8 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 21:40

Vrouwen 35 korte cross, 4800 m
1 Diana Golek 83 Straelen 18:21
2 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 20:33
3 Malgorzata Furmanek 76 Helmond 26:59

Meisjes junioren A, 3100 m
1 Anne van Mill 02 Eindhoven Atletiek 12:34

Meisjes junioren B, 3100 m
1 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 12:36

Meisjes junioren C, 2100 m
8 Eva van der Putten 05 Eindhoven Atletiek 9:57

Meisjes mini pupillen, 1200 m
6 Robin Bijsterveld 13 Eindhoven Atletiek 7:04

Mannen recreanten, 7100 m
17 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 31:37
22 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 32:25
45 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 36:55
54 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 41:26

Vrouwen recreanten, 7100 m
4 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 33:38
5 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 34:31
13 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 39:04
18 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 41:57

Valencia, zondag 1 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valencia Marathon van Valencia Ciudad del Running
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman, Wilko Foolen en Barbara Saat

Mannen senioren, marathon
1 Kinde Atanaw Alayen EthiopiŽ 2:03:51 2:03:50
2 Kaan Kigen ÷zbilen Kenia 2:04:16 2:04:16
3 Guye Idemo Adola EthiopiŽ 2:04:42 2:04:41
813 Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 3:11:07 3:08:47

Mannen 40, marathon
353 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 2:57:10 2:55:43
1480 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 3:29:48 3:24:09
3361 Fabrizio Evangelista Eindhoven Atletiek 4:19:12 4:18:44

Mannen 50, marathon
534 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 3:30:32 3:24:53

Vrouwen 45, marathon
54 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 3:32:35 3:26:56

Eindhoven, zondag 1 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
6 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 32:24
18 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 35:19
21 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 35:40
23 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 36:17
42 Johan Slot Eindhoven Atletiek 39:47
60 Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 41:25
61 Michael Toonders Eindhoven Atletiek 41:26
70 Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 42:33
74 Hans van Baarle Eindhoven Atletiek 42:48
76 Frank Volf Eindhoven Atletiek 43:13
82 Cor verbeek Eindhoven Atletiek 43:38
85 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 43:55
95 Joop Quik Eindhoven Atletiek 44:46
96 Brigitte Moolenaar Eindhoven Atletiek 44:47
97 Kimberly Foolen Eindhoven Atletiek 44:53
98 Nicole Maatsen Eindhoven Atletiek 44:54
107 Shirly Nobel Eindhoven Atletiek 45:56
109 Majola Slot Eindhoven Atletiek 46:07
123 Sandra Maatsen Eindhoven Atletiek 47:24
128 Rudolf Moers Eindhoven Atletiek 47:40
133 Paul Scholte Eindhoven Atletiek 48:11
141 Ilja Grumnagel Eindhoven Atletiek 48:55
148 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 49:19
152 Hans den Ouden Eindhoven Atletiek 49:29
153 Geert Zuijlen Eindhoven Atletiek 49:29
154 Rick Jubitana Eindhoven Atletiek 49:34
158 Jack Smulders Eindhoven Atletiek 50:20
159 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 50:21
185 Elly de Vries Eindhoven Atletiek 55:56
186 Nancy Koenders Eindhoven Atletiek 55:59
189 Willem Wardenaar Eindhoven Atletiek 56:30

Mannen/Vrouwen, 4 km
3 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 18:03
5 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 20:07
7 Michael van Oorsouw Eindhoven Atletiek 21:36
17 Marie-Anne Jacquot Eindhoven Atletiek 25:11
18 Lucy Leswin Eindhoven Atletiek 25:11
20 Harrie Trum Eindhoven Atletiek 25:29
25 Lydia Starink Eindhoven Atletiek 26:10
30 Mieke Trum Eindhoven Atletiek 28:44
31 Martje van der List Eindhoven Atletiek 28:44

Landgraaf, zondag 1 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kapellerbosloop van STB
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 7200 m
1 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht 24:17
2 Rick Paffen Atletiek Maastricht 25:06
3 Jorrit van der Raadt STAP 25:29
9 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 28:07

's-Heerenberg, zondag 1 december 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun m.m.v. AV Argo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kathelijn Lemmens

Mannen senioren, 15 km
1 Geoffrey Koch Kenia 42:13 42:13
2 Josphat Boit Kenia 42:18 42:18
3 Tesfahun Akalnew EthiopiŽ 42:23 42:22

Mannen 35, 15 km
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 47:20 47:19
2 Edwin Wissema De Liemers 48:56 48:54
3 Rik Wolswinkel Altis 51:31 51:28

Mannen 45, 15 km
1 Nico Altorf Hillegom 51:34 51:33
2 Dave Rost Triathlonbond 55:36 55:32
3 Michel Elshof Kilder 55:47 55:45
178 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:14:16 1:13:45

Mannen 55, 15 km
1 Ab Reurslag Hanzesport 56:56 56:52
2 Wim Ritsema Gelre 57:57 57:54
3 Hubert Cadou Arnhem 58:17 58:09
41 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 1:09:51 1:08:50

Vrouwen senioren, 15 km
1 Tsigie Gebreselama Gebrerufal EthiopiŽ 47:29 47:28
2 Joan Chelimo Melly Kenia 47:37 47:36
3 Rediet Daniel Molla EthiopiŽ 48:56 48:55
8 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 55:53 55:49

Mannen midi run, 7.5 km
153 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 36:46 35:48