Eindhoven Atletiek november 2019


Geldrop, zondag 24 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 't is voor niks loop, gratis door de natuur
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten 42, 42500 m
1 Gert Mertens AC Lierse 2:57:59
2 Ronny Thys VACH Hasselt 3:10:47
3 Carl Daems Kasteellopers 3:13:04
52 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 4:26:26
94 Henny Valks Eindhoven Atletiek 5:51:10

Vrouwen recreanten 42, 42500 m
1 Rose-Minke Schure Maastricht 3:37:13
2 Silvia Verhoeven ARV Achilles 3:51:56
3 Marion Verspaget LOGO 3:58:01
12 Gertie Theunissen Eindhoven Atletiek 4:45:56

Mannen recreanten 30, 30340 m
1 Roy Sparenburg CAV Energie 2:03:33
2 Fedor Wesseling THOR 2:05:37
3 Ed van de Meerendonk Prins Hendrik 2:05:40
7 Rob Janssen Eindhoven Atletiek 2:21:20
13 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 2:30:39

Vrouwen recreanten 30, 30340 m
1 Anne Smeets Aarle-Rixtel 2:40:27
2 Cora le Noble Run for Health 2:43:08
3 Patricia Geurts DAK 2:43:29

Mannen recreanten 21, 21230 m
1 Patrick van Ooijen ARV Ilion 1:22:44
2 Tein Somers Eindhoven Atletiek 1:24:49
3 Tom van Gestel Kasteellopers 1:26:54
13 Peter Leermakers Eindhoven Atletiek 1:38:26
18 Peter van de Laar Eindhoven Atletiek 1:40:38
24 Henny Brugmans Eindhoven Atletiek 1:42:33
38 Godfried van Hoof Eindhoven Atletiek 1:49:14
78 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 2:00:39
100 Johan van den Eijnden Eindhoven Atletiek 2:06:41
101 Roel van Es Eindhoven Atletiek 2:06:41
121 Rob van Galen Eindhoven Atletiek 2:09:59
134 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 2:17:40

Vrouwen recreanten 21, 21230 m
1 Esther Stutvoet CAV Energie 1:41:25
2 Noëlle de Bont Geldrop 1:46:58
3 Linda van der Zijde Geldrop 1:47:21
19 Hylkje Scheffers Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:02:01

Mannen recreanten 15, 14340 m
1 Stijn Jacobs Kasteellopers 55:21
2 Adriaan Borgermans DTB Maaseik 55:50
3 Erik van Engelen LG Blixemsnel 1:02:26
19 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:09:50
32 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:12:15
68 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:21:01
89 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 1:26:14
117 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:37:55

Vrouwen recreanten 15, 14340 m
1 Yvette Heijboer Moerkapelle 56:26
2 Laura Koch Son 1:03:34
3 Marloes Laurenssen Mierlo 1:09:53
53 Ans Cuijpers Eindhoven Atletiek 1:26:20
54 Jacqueline Albers Eindhoven Atletiek 1:26:28
55 Renee van den Broek Eindhoven Atletiek 1:26:28
66 Lydia Starink Eindhoven Atletiek 1:29:11
74 Shelly Dassen Eindhoven Atletiek 1:31:22
77 Brigit Wendrich Eindhoven Atletiek 1:33:37
78 Michèle van der Laan Eindhoven Atletiek 1:33:38

Mannen recreanten 10, 9980 m
1 Joan Stip Running Team Eindhoven 40:44
2 Ludwig van Gestel Kasteellopers 41:33
3 Frank Harperink Triotters 42:11
12 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 49:13
18 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 50:37
21 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 50:54
30 Johan Slot Eindhoven Atletiek 53:46
42 René Adriaanse Eindhoven Atletiek 57:50
46 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 59:23
47 Erik Scherpbier Eindhoven Atletiek 59:26
50 Ton Hulshof Eindhoven Atletiek 59:50
70 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 1:08:32
71 Jack Smulders Eindhoven Atletiek 1:09:08
75 Edwin van der Voorde Eindhoven Atletiek 1:12:11

Vrouwen recreanten 10, 9980 m
1 Doris Mayrhofer Triotters 41:04
2 Bianca Witlox Eindhoven Atletiek 43:13
3 Henja van Zundert Eindhoven Atletiek 44:05
15 Monique Timmermans Eindhoven Atletiek 56:07
21 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 57:26
22 Rian van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 57:44
27 Carina Verhulst Eindhoven Atletiek 59:22
28 Kimberly Foolen Eindhoven Atletiek 59:24
34 Yvonne Verplak Eindhoven Atletiek 1:00:41
37 Majola Slot Eindhoven Atletiek 1:01:12
40 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 1:01:27
44 Diana Oorbeek Eindhoven Atletiek 1:01:42
62 Nicole Willems Eindhoven Atletiek 1:03:42
65 Brigitte Moolenaar Eindhoven Atletiek 1:04:11
66 Martje van der List Eindhoven Atletiek 1:04:17
87 Daphne Jansen Eindhoven Atletiek 1:09:24
89 Marie-José Foolen-Donkers Eindhoven Atletiek 1:09:28
97 Marina van Dijk Eindhoven Atletiek 1:12:09

Mannen recreanten 6, 6180 m
1 Harm van Laanen Geldrop 25:28
2 Olmo de Fouw Nuenen 25:59
3 Mike Willems ESAV Asterix 27:37
17 Michael Leo Eindhoven Atletiek 39:08

Vrouwen recreanten 6, 6180 m
1 Nicky Arnoldussen Geldrop 34:05
2 Angelique Linders Ysselsteyn 35:39
3 Anouk Merks Leende 35:43
21 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 46:24
25 Nancy Koenders Eindhoven Atletiek 48:04

Sint-Oedenrode, zondag 24 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10080 m
1 Casper van der Putten Asterix 35:27
2 Neal Bouterse Prins Hendrik 36:47
3 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 37:48
7 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 39:45
8 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 40:50

Mannen 35, 8060 m
1 Bart van de Voort GVAC 32:37
2 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 32:55
3 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 33:06
4 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 33:14
5 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 33:42
11 Lukas Rijk Eindhoven Atletiek 40:16

Mannen 45, 8060 m
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 32:54
2 Evert van Veldhuizen GVAC 33:11
3 Roland van Loon Atletiek Oirschot 33:32
4 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 33:49
10 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 35:46
13 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 41:26
14 Alfred Dortmans Eindhoven Atletiek 41:43

Mannen 55, 8060 m
1 Kees Wouters DES 33:43
2 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 33:56
3 Geert Alofs Prins Hendrik 37:36
4 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 39:30
5 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 40:11

Mannen 65, 8060 m
1 Frans Bekers DJA 39:31
2 Martien van de Ven Atletiek Oirschot 39:34
3 Johan van Litsenburg GVAC 41:08
5 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 46:35

Vrouwen senioren, 8060 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 35:12
2 Evelien Lauwers GVAC 38:42
3 Jolien Bruininx AVR '69 38:48
4 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 38:53
6 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 41:33

Vrouwen 35, 8060 m
1 Gwynny Hamition Eindhoven Atletiek 36:53
2 Angélique de Vries Eindhoven Atletiek 37:03

Vrouwen 45, 8060 m
1 Marie-Sophie Schamp DES 40:22
2 Nicole Spruit GVAC 41:18
3 Yolanda Knops Eindhoven Atletiek 42:06

Vrouwen 55, 8060 m
1 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 43:27
2 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 43:52
3 Rikie Huyberts Fortuna '67 45:22

Jongens junioren B, 4020 m
3 Koen Magnee Eindhoven Atletiek 16:30
4 Oscar Waterreus Eindhoven Atletiek 17:12

Meisjes junioren B, 4020 m
1 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 18:27

Jongens junioren C, 2600 m
2 Senna Janssen Eindhoven Atletiek 11:21
6 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 12:07

Meisjes junioren C, 2600 m
6 Claire van den Hurk Eindhoven Atletiek 14:12

Jongens junioren D, 1490 m
7 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 6:17
9 Sam Boender Eindhoven Atletiek 6:27
12 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 6:33
14 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 6:36
18 Sibbe Coenen Eindhoven Atletiek 6:52
20 Ezra Born Eindhoven Atletiek 6:54
21 Marijn van der Blom Eindhoven Atletiek 7:01

Meisjes junioren D, 1490 m
5 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:45
16 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 9:30

Jongens pupillen A, 1290 m
7 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 5:54
9 Pepijn van den Hurk Eindhoven Atletiek 6:03
11 Joris van der Blom Eindhoven Atletiek 6:09
13 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 6:17

Meisjes pupillen A, 1290 m
5 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 6:14

Jongens pupillen B, 957 m
2 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:27
5 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 4:58
10 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 5:12
12 Coen Immink Eindhoven Atletiek 5:25

Meisjes pupillen B, 957 m
2 Renske Agema Eindhoven Atletiek 5:09
5 Tess Roks Eindhoven Atletiek 5:17

Meisjes pupillen C, 774 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 3:38
2 Luz van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:51

Mannen recreanten, 4020 m - 6040 m - 8060 m
Twan van Deurzen Eindhoven Atletiek 22:44
Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 25:49
Martin Mom Eindhoven Atletiek 32:50
Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 33:23
Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 37:57
Joris Juppens Eindhoven Atletiek 38:33
Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 38:50
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 39:13
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 39:18
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 39:45
Pieter Embregts Eindhoven Atletiek 40:10
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 40:36
Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 40:49
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 42:42
Pieter Segers Eindhoven Atletiek 45:14
Paul van Tuijl Eindhoven Atletiek 45:59

Vrouwen recreanten, 6040 m - 8060 m
Leonie Thijssen Eindhoven Atletiek 40:52
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 50:53

Ell, zondag 24 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve van Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Guy Maas Atletiek Maastricht 1:13:11
2 Luuk Janssen Maastricht 1:14:29
3 Buttiens Leroy Wellen 1:15:51
10 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:26:29

Mannen 40, 21.1 km
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 1:09:17
2 Tom Vanderbiesen Stokrooie 1:16:56
3 Peter Vossius Wellen 1:20:34

Mannen 45, 21.1 km
1 Raymond Limbourg Maastricht 1:20:51
2 Jeroen Pollen Reuver 1:22:16
3 Roger Rousseau Maastricht 1:22:57
17 William Klerks Eindhoven Atletiek 1:40:52
39 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 2:00:29

Tilburg, zat. 23 en zon. 24 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen crossgala, 10000 m
1 Mike Foppen Cifla 30:01
2 Rinas Akhmadeev Rusland 30:02
3 Nekagenet Crippa Italië 30:04
55 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 33:57
56 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 34:23

Vrouwen crossgala, 8000 m
1 Anna Emilie Møller Denemarken 26:48
2 Valeriya Zhandarova Georgië 27:19
3 Samrawit Mengsteab Zweden 27:35
28 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 31:33

Jongens junioren A, 6200 m
3 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 19:12
20 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 20:45
30 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 21:21
38 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 21:44
68 Jesper Fortuin Eindhoven Atletiek 23:10

Meisjes junioren A, 4300 m
4 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 15:22
27 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 18:06

Jongens junioren B, 4300 m
11 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 14:20
33 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 15:25

Jongens junioren C 1, 2800 m
24 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 11:34

Meisjes junioren C 2, 2240 m
16 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 8:39

Jongens pupillen A 2, 1120 m
19 Bo van de Wijdeven 09 Eindhoven Atletiek 4:36

Nijmegen, zondag 17 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Luca Ferroglio, Ewout van der Laan, Hans van Delft, Rachael Davies, Leonie Thijssen en Annelies van der Zwart

Mannen senioren, 15 km
1 Stephen Kissa Oeganda 41:49 41:47
2 Edwin Kiptoo Kenia 41:51 41:49
3 Moses Koech Kenia 42:06 42:04
83 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 49:58 49:53
171 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 55:11 54:05
311 Jim Portegies Eindhoven Atletiek 59:12 57:44
335 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 59:17 58:10
910 Tim Senden. Eindhoven Atletiek 1:11:25 1:04:25
1421 Niels Heuberger Eindhoven Atletiek 1:33:14 1:08:29
3010 Ghislain Eijkelenberg Eindhoven Atletiek 1:54:38 1:20:22
3724 Michael Leo Eindhoven Atletiek 2:11:37 1:36:37

Mannen 35, 15 km
9 Luca Ferroglio Eindhoven Atletiek 50:48 50:45
39 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 57:29 55:22
169 Fremko Blox. Eindhoven Atletiek 1:05:45 1:01:03

Mannen 40, 15 km
32 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 57:27 56:21
34 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 56:52 56:34
406 Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 1:15:45 1:07:34
604 Bas Caljouw Eindhoven Atletiek 1:48:58 1:10:49
609 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:19:48 1:10:53
856 Paul van Tuijl Eindhoven Atletiek 1:30:33 1:14:00
1416 Arno Smithuis Eindhoven Atletiek 2:27:17 1:23:03
1565 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 2:26:20 1:27:14
1606 René Adriaanse Eindhoven Atletiek 2:30:06 1:28:41

Mannen 45, 15 km
38 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 59:17 58:40
380 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 1:19:34 1:08:46
889 Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 1:39:57 1:15:29
1121 Jeroen Meulendijks Eindhoven Atletiek 2:00:35 1:18:37
1382 Gavin Phillips Eindhoven Atletiek 2:08:07 1:22:27
1732 Erik Verstegen Eindhoven Atletiek 2:42:01 1:29:46

Mannen 50, 15 km
16 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 57:38 56:47
30 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:11:21 1:02:20
90 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:12:02 1:03:02
111 Arnold Janssen Eindhoven Atletiek 1:07:56 1:03:39
230 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 1:14:43 1:07:43
326 John Thoolen Eindhoven Atletiek 1:26:39 1:09:34
531 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:37:31 1:13:01
1246 Steven Edixhoven Eindhoven Atletiek 2:05:10 1:23:12

Mannen 55, 15 km
84 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:06:06 1:05:47
498 Rob Turksema Eindhoven Atletiek 1:41:38 1:16:38
715 Johan Slot Eindhoven Atletiek 1:51:12 1:21:18
899 Jim Coombs. Eindhoven Atletiek 2:38:33 1:25:01

Mannen 60, 15 km
56 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 1:13:49 1:08:54
68 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 1:21:15 1:09:35
181 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:39:30 1:15:00
626 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 2:45:17 1:33:27

Vrouwen senioren, 15 km
1 Letesenbet Gidey Ethiopië 44:21 44:19
2 Evaline Chirchir Kenia 46:33 46:30
3 Eva Cherono Kenia 48:15 48:12
118 Rachael Davies Eindhoven Atletiek 1:20:20 1:06:52
197 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 1:26:47 1:09:52
199 Leonie Thijssen Eindhoven Atletiek 1:26:54 1:09:59
1627 Kimberly Foolen Eindhoven Atletiek 2:30:19 1:28:55
2065 Marion de Kleijnen Eindhoven Atletiek 2:52:02 1:38:51
2242 Bianca Witlox Eindhoven Atletiek 3:06:40 1:54:02
2252 Charlotte Beelen Eindhoven Atletiek 2:43:55 1:59:19

Vrouwen 35, 15 km
452 Loes van den Acker Eindhoven Atletiek 2:26:20 1:27:14
546 Lydia Starink Eindhoven Atletiek 2:17:50 1:30:28
708 Lieke van Opstal Eindhoven Atletiek 2:45:56 1:39:26

Vrouwen 40, 15 km
10 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 1:05:14 1:04:14
272 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 2:20:00 1:21:26
275 Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 1:45:59 1:21:28
295 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 2:29:04 1:22:14
438 Claudia Evers Eindhoven Atletiek 2:30:18 1:26:04
616 Nicole Willems Eindhoven Atletiek 2:06:47 1:31:48

Vrouwen 45, 15 km
27 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:19:48 1:10:53
550 Monique Timmermans Eindhoven Atletiek 2:06:48 1:31:48
677 Irene Krugers Eindhoven Atletiek 2:50:44 1:37:01
722 Elles van Hek Eindhoven Atletiek 2:20:46 1:38:48

Vrouwen 50, 15 km
34 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:36:16 1:11:48
380 Ingrid Hermans Eindhoven Atletiek 2:37:06 1:30:12
457 Annemarie Keijzer Eindhoven Atletiek 2:45:17 1:33:28
476 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 2:16:16 1:34:17
535 Thera Derwort Eindhoven Atletiek 2:50:42 1:36:59
555 Carin van der Palen Eindhoven Atletiek 2:51:21 1:37:38

Mannen senioren, 7 km
1 Tom de Gelder Cifla 21:29 21:29
2 Niels Verhagen Oss '78 22:30 22:29
3 Kevin Boon Meteren 22:39 22:37
7 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 23:12 23:11
17 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 24:22 24:20

Veldhoven, zondag 17 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9120 m
1 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 31:10
2 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 32:22
3 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 33:13
6 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 34:40
8 Rafal Polak Eindhoven Atletiek 35:36
9 Justice Dreischor Eindhoven Atletiek 36:23
12 Robin Boom Eindhoven Atletiek 37:35

Mannen 35, 7890 m
1 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 29:26
2 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 30:41
3 Bart van de Voort GVAC 30:51

Mannen 55, 7890 m
1 Kees Wouters DES 31:27
2 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 31:50
3 Frans Deenen ATV Venray 32:22
6 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 35:44

Mannen 65, 7890 m
1 Martien van de Ven Atletiek Oirschot 38:05
2 Johan van Litsenburg GVAC 38:16
3 Joop Slagboom GVAC 41:49
4 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 43:06
6 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 52:16

Vrouwen senioren, 7890 m
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 31:11
2 Emmie Weekers Eindhoven Atletiek 31:29
3 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 32:55
5 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 36:40
6 Nicky de Jong Eindhoven Atletiek 38:09

Vrouwen 35, 7890 m
1 Kim Smits GVAC 34:13
2 Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 35:54

Vrouwen 45, 7890 m
1 Marie-Sophie Schamp DES 37:36
2 Nicole Spruit GVAC 38:13
3 Yolanda Knops Eindhoven Atletiek 39:07

Jongens junioren A, 5430 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 18:41

Jongens junioren B, 4200 m
3 Koen Magnee Eindhoven Atletiek 16:35

Meisjes junioren B, 2970 m
1 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 12:57
2 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 13:56

Jongens junioren C, 2450 m
2 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 9:44
5 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 10:24

Meisjes junioren C, 1890 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 7:33

Jongens junioren D, 1480 m
4 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 5:44
8 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 5:56
12 Sibbe Coenen Eindhoven Atletiek 5:59
15 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 6:05
16 Marijn van der Blom Eindhoven Atletiek 6:10
18 Ezra Born Eindhoven Atletiek 6:14

Meisjes junioren D, 1480 m
5 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:05
11 Annick de Bont Eindhoven Atletiek 6:48
27 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 8:22

Jongens pupillen A, 1330 m
9 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 5:57
12 Pepijn van den Hurk Eindhoven Atletiek 6:11
13 Marinus Hofman Eindhoven Atletiek 6:12
14 Joris van der Blom Eindhoven Atletiek 6:13
15 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 6:13

Jongens pupillen B, 1070 m
2 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:40
5 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 4:58
8 Merlijn Kamp Eindhoven Atletiek 5:07
9 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 5:09

Meisjes pupillen B, 1070 m
3 Tess Roks Eindhoven Atletiek 5:08
5 Renske Agema Eindhoven Atletiek 5:48
6 Joy Mellegers Eindhoven Atletiek 5:51

Jongens pupillen C, 920 m
8 Menno Nagel Eindhoven Atletiek 4:18

Jongens mini pupillen, 920 m
2 Lieuwe Hofman Eindhoven Atletiek 4:09

Meisjes mini pupillen, 920 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 4:03

Recreanten, 4200 m - 5430 m - 6660 m - 7890 m
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 24:56
Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 35:55
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 36:39
Dennis Rhoe Eindhoven Atletiek 36:42
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 36:44
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 36:48
Pieter Embregts Eindhoven Atletiek 37:16
Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 39:19
Pieter Segers Eindhoven Atletiek 42:10
Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 45:56

Helmond, zondag 10 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9220 m
1 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 32:16
2 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 32:29
3 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 33:12
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:48
9 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 35:10

Mannen 40, 9220 m
1 Ron Koster 78 Atletiek Helden 35:00
2 Stefan van Oosterwijk 75 GAC Gemert 35:39
3 Ronald Langenhuizen 77 Swift 35:58
6 Stephan Haans 78 Eindhoven Atletiek 37:44
21 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 50:50

Mannen 45, 9220 m
1 Edwin Achterberg 73 Nuenen 35:20
2 Raymond van Hall 74 Doesburg 35:31
3 Harald van Gils 74 Loopgroep Aart Stigter 36:19
7 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 39:02

Mannen 50, 9220 m
1 Pascal Lucker 67 avVN 36:35
2 René Jacobs 69 Someren 37:05
3 Arno Arts 69 Nuenen 38:16
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 45:42

Mannen 60, 9220 m
1 Ton Grommen 59 Maasbree 38:28
2 Jack Niessen 58 Swift 40:03
3 Nico Vertsraten 53 Atletiek Helden 40:22
7 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 44:20

Vrouwen, 9220 m
1 Renée van Es 91 Caesar 37:08
2 Magda Winiarska 80 Someren 40:05
3 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 41:41
8 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 43:28

Vrouwen senioren korte cross, 4740 m
1 Emmie Weekers 99 Eindhoven Atletiek 19:21
2 Melissa Bevers 95 Asterix 19:52
3 Elin Schippers 01 Running Team Eindhoven 20:11
7 Frea Zwaag 92 Eindhoven Atletiek 23:34

Vrouwen 35 korte cross, 4740 m
1 Serana Tielbeek 84 Running Team Eindhoven 18:24
2 Mechtild Dackus-Panhuysen 79 Atletiek Maastricht 20:18
3 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 20:54
6 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 24:14

Meisjes junioren A, 3520 m
1 Anne van Mill 02 Eindhoven Atletiek 14:59

Jongens junioren B, 4740 m
2 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 18:15
7 Koen Magnée 04 Eindhoven Atletiek 20:27

Meisjes junioren B, 3520 m
5 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 15:30

Jongens junioren C, 2500 m
4 Michiel Kruk 06 Eindhoven Atletiek 9:51

Meisjes junioren C, 2500 m
10 Claire van de Hurk 06 Eindhoven Atletiek 11:56

Meisjes pupillen C, 960 m
2 Lova la Grand 13 Eindhoven Atletiek 4:16

Valkenswaard, zondag 3 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valkenloop van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing en Maryll Koenraadt

Mannen senioren, halve marathon
1 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:19:16 1:19:16
2 Thijs van den Berg Eindhoven 1:19:18 1:19:18
3 Seare Gebreberhan GVAC 1:19:23 1:19:23
13 Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 1:30:21 1:30:01
16 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:30:54 1:30:49
27 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 1:36:20 1:36:16
42 Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 1:42:49 1:42:43

Mannen 35, halve marathon
1 Bart van de Voort GVAC 1:19:50 1:19:50
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:19:54 1:19:54
3 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 1:19:57 1:19:57
4 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 1:20:10 1:20:09
6 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 1:22:25 1:22:25
10 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 1:25:36 1:25:35
30 Dennis Rhoe Eindhoven Atletiek 1:36:13 1:36:06
35 Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 1:38:49 1:38:28
41 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:42:22 1:42:01
46 Pepijn Meijer Eindhoven Atletiek 1:44:44 1:44:03
52 Stefan Clermonts. Eindhoven Atletiek 1:50:40 1:49:54
62 Arno Smithuis Eindhoven Atletiek 1:53:19 1:52:28
65 Kenian Domen Eindhoven Atletiek 1:54:15 1:53:31
72 Fabrizio Evangelista Eindhoven Atletiek 1:58:14 1:57:44
77 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 2:12:44 2:11:54

Mannen 45, halve marathon
1 Joan School GVAC 1:14:55 1:14:55
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 1:18:48 1:18:47
3 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 1:21:05 1:21:04
6 Michael Harris. Eindhoven Atletiek 1:25:57 1:25:56
13 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 1:28:24 1:28:22
14 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:30:47 1:30:27
17 Rob Janssen Eindhoven Atletiek 1:32:07 1:32:02
19 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:33:26 1:33:23
20 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:33:29 1:33:24
31 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:40:26 1:40:21
33 William Klerks Eindhoven Atletiek 1:40:41 1:40:17
34 Peter van de Laar Eindhoven Atletiek 1:41:33 1:40:54
40 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 1:42:21 1:42:00
41 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 1:42:21 1:42:00
47 Paul van Haaren Eindhoven Atletiek 1:45:15 1:44:35
85 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:58:44 1:58:22
87 Gavin Phillips Eindhoven Atletiek 2:00:01 1:59:10

Mannen 55, halve marathon
1 Bart van Nijlen ARAC 1:25:51 1:25:50
2 Kees Wouters DES 1:26:08 1:26:08
3 Rob van der Wijst Eindhoven Atletiek 1:29:03 1:28:56
6 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:35:25 1:35:24
9 Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 1:36:25 1:36:20
10 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 1:38:27 1:38:20
13 Roel Beckers Eindhoven Atletiek 1:40:50 1:40:44
33 Godfried van Hoof Eindhoven Atletiek 1:49:37 1:48:56
69 Rob van Galen Eindhoven Atletiek 2:00:54 2:00:04
74 Johan Slot Eindhoven Atletiek 2:02:35 2:02:10
81 Henny Valks Eindhoven Atletiek 2:11:42 2:11:34
85 Henny Valks Eindhoven Atletiek 2:13:31 2:12:31
89 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 2:17:52 2:17:33
95 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 2:24:10 2:23:21

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Laura Koch Son en Breugel 1:35:40 1:35:36
2 Deborah van Os Eindhoven 1:42:47 1:42:39
3 Robyn Vroege Oirschot 1:48:10 1:47:21
11 Juul van Os. Eindhoven Atletiek 1:54:14 1:53:31
22 Kim Lankreijer Eindhoven Atletiek 2:05:22 2:04:43

Vrouwen 35, halve marathon
1 Kim Smits GVAC 1:32:50 1:32:47
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 1:33:27 1:33:23
3 Kirsten Marinussen Eindhoven Atletiek 1:36:11 1:36:04
13 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 1:55:32 1:54:43
19 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 1:58:06 1:57:27
38 Loes van den Acker Eindhoven Atletiek 2:12:43 2:11:50

Vrouwen 45, halve marathon
1 Anita Monen GVAC 1:36:21 1:36:17
2 Marie-Sophie Schamp DES 1:37:39 1:37:32
3 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:42:21 1:42:00
4 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:46:50 1:46:29
20 Lonneke van Gerwen Eindhoven Atletiek 2:03:25 2:02:39

Vrouwen 55, halve marathon
1 Karin Verheijden GVAC 1:36:02 1:35:58
2 Fiona Jaberg Lopersgroep Deurne 1:37:13 1:37:07
3 Irene Hamblok DALO 1:40:07 1:40:02
15 Carina Verhulst Eindhoven Atletiek 2:14:52 2:14:04
17 Sylvia Hoppenbrouwers Eindhoven Atletiek 2:17:06 2:16:18

Mannen recreanten, 12.5 km
30 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:05:08
50 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 1:10:37
82 Frank Meulendijks Eindhoven Atletiek 1:24:09
83 Geert Zuijlen Eindhoven Atletiek 1:24:09
84 Johannes Damen Eindhoven Atletiek 1:24:09

Vrouwen recreanten, 12.5 km
14 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:07:42
30 Margot Adriaans Eindhoven Atletiek 1:12:40
36 Nancy Aarden Eindhoven Atletiek 1:13:56
75 Annelies Kuijpers Eindhoven Atletiek 1:24:09
76 Dorette Boelens Eindhoven Atletiek 1:24:09

Mannen recreanten, 7.1 km
1 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 25:08
33 Jan Mathijs Koolhaas Eindhoven Atletiek 45:32

Vrouwen recreanten, 7.1 km
1 Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 30:48
4 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 35:03
40 Conny Lindeman Eindhoven Atletiek 45:31
41 Colette van Miert-Adank Eindhoven Atletiek 45:32
56 Anet Coppelmans Eindhoven Atletiek 49:14
57 Henja van Zundert Eindhoven Atletiek 49:15
64 Lily Jong Eindhoven Atletiek 55:04

West-Terschelling, zondag 3 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berenloop van SV Friesland en SET
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Rachael Davies

Mannen 40, 21.1 km wedstrijd
1 Erwin Akkerman HAC '63 1:13:46 1:13:45
2 Bernard te Boekhorst Phoenix 1:17:38 1:17:36
3 Douwe Nauta Lionitas 1:19:30 1:19:29
44 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:59:41 1:54:28

Vrouwen senioren, 21.1 km wedstrijd
1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:21:45 1:21:45
2 Tess Boekema BB lopers 1:25:24 1:25:21
3 Jacolien Ruizendaal NOP 1:25:27 1:25:27
15 Rachael Davies Eindhoven Atletiek 1:36:27 1:35:49

Vrouwen 40, 21.1 km recreanten
162 Astrid Toftkaer Eindhoven Atletiek 2:04:16 2:02:25

Belfeld, zondag 3 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maalbeekcross van Scopias Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9120 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 30:03
2 Pim Lambregts 96 Swift 30:15
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 31:05

Jongens junioren A, 4860 m
2 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 16:46

Lieshout, zondag 3 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van d'n Duvelscross van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 8 km
1 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 30:23
2 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 30:57
3 Hans van Loon Vught 31:09
4 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 32:07
8 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 33:57

Vrouwen, 8 km
1 Anne Smeets Aarle-Rixtel 39:01
2 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 40:28
3 Rikie Huijberts Fortuna '67 45:11

Mannen, 6 km
1 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 30:10
2 Jack Kuijten Waalre 31:05
3 Bram Swinkels Lieshout 33:07

New York, zondag 3 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de New York City Marathon NYCM (53508) van NYRR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, marathon
1 Geoffrey Kamworor Kenia 2:08:13 2:08:13
2 Albert Korir Kenia 2:08:36 2:08:36
3 Girma Bekele Gebre Ethiopië 2:08:38 2:08:38

Mannen 40, marathon
519 Joost van Boxmeer Eindhoven Atletiek 4:11:24 3:14:39

Vrouwen 40, marathon
1207 Iwona Brzozowska Eindhoven Atletiek 5:43:22 4:22:06

Vrouwen 50, marathon
758 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 5:25:18 4:29:31

Mill, zaterdag 2 november 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Rundje Mill van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 km
1 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 37:43 37:42
2 Willy Kanters Lopersgroep Deurne 38:38 38:38
3 Ronald van Noordenburg Escharen 39:48 39:45

Vrouwen senioren, 10 km
1 Ieneke Voets Elst 43:40 43:38
2 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 45:51 45:46
3 Marjolein Slob Bergen 1:06:52 1:06:38

Mannen 40, 5 km
1 Ernie Maas Bakel 18:11 18:10
2 Sadik el Mourabite Eindhoven Atletiek 19:14 19:13
3 Marcel Kuenen Elst 19:39 19:38