Eindhoven Atletiek september 2019


Eersel, zondag 29 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelrun van AV DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Rik Thijs Mol Runners 48:21
2 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 50:36
3 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 50:57
5 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 54:18
6 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 54:58
9 Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 1:01:19

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Jan Debie Dessel 52:49
2 Eric Crombags Eindhoven Atletiek 55:13
3 Tein Somers Eindhoven Atletiek 55:36
4 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 55:39
12 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:08:18

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Cornť van Oirschot Tilburg Road Runners 55:05
2 Marcel Cornelissen Prins Hendrik 58:35
3 Seth van der Wielen De Keien 59:11
4 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 59:30
5 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:01:03
6 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:01:55
10 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:06:22
14 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 1:09:12
15 William Klerks Eindhoven Atletiek 1:10:29
18 Walter van Loon Eindhoven Atletiek 1:13:03
22 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 1:15:58
24 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 1:16:08

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Eddy Vanhoof Mol 1:01:44
2 Carlo Buijs GVAC 1:02:06
3 Geert Alofs Prins Hendrik 1:03:06
4 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:03:37
9 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 1:12:58
13 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:17:21
18 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:30:22

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 59:59
2 Pleun Burgmans Bergeijk 1:10:13
3 Malou van Oosterhout Eersel 1:11:15

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 54:02
2 Elly Kerstens ATH 1:01:32
3 Eefje Ottenvanger Eindhoven Atletiek 1:02:45
4 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 1:03:03

Vrouwen 45, 15 km wedstrijd
1 Loes Verstappen Tilburg Road Runners 1:03:52
2 Marie-Sophie Schamp DES 1:07:53
3 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:12:31
4 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:14:07

Vrouwen 55, 15 km wedstrijd
1 Fiona Jaberg Lopersgroep Deurne 1:07:56
2 Karin Verheijden GVAC 1:08:09
3 Tine Slokkers Waalre 1:16:25
5 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 1:17:27

Mannen recreanten, 10 km
11 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 43:46
18 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 46:18
22 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 49:31
29 Werner Doens Eindhoven Atletiek 53:22
30 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 53:22

Mannen recreanten, 5 km
24 Ezra Born Eindhoven Atletiek 26:05

Vrouwen recreanten, 5 km
2 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 21:47

Berlijn, zondag 29 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berlin Marathon van SCC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Christian Tiemann

Mannen, marathon
1 Kenenisa Bekele EthiopiŽ 2:01:41 2:01:41
2 Birhanu Legese EthiopiŽ 2:02:48 2:02:48
3 Sisay Lemma EthiopiŽ 2:03:36 2:03:36

Mannen 35, marathon
856 Christian Tiemann Eindhoven Atletiek 3:13:07 3:11:29

Mannen 40, marathon
476 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 3:02:06 3:01:35

Mannen 50, marathon
1708 Peter van de Laar Eindhoven Atletiek 4:12:27 3:52:42

Valkenswaard, zondag 29 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Open Valkenswaardse Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
1 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 12:23,03
2 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 12:50,54

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 13:04,24

Mannen masters, 800 m
1 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 2:25,09
3 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:41,37

Jongens junioren D, 3000 m
1 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 11:47,46

Eindhoven, zaterdag 28 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Clubkampioenschappen van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1000 m
1 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 2:59,3
2 Yannick van Doorn Eindhoven Atletiek 3:20,7

Mannen masters, 1000 m
1 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 3:11,3
2 Denny Kreekel Eindhoven Atletiek 4:14,0

Jongens junioren B, 1000 m
1 Maarten Debeij Eindhoven Atletiek 3:17,9
2 Pelle Mutsaers Eindhoven Atletiek 3:19,5

Meisjes junioren B, 1000 m
1 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 3:28,3
2 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 3:40,6
3 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 3:46,0
4 Richa Zope Eindhoven Atletiek 3:50,7

Jongens junioren C, 1000 m
1 Koen Magnťe Eindhoven Atletiek 3:21,5
2 Daniel Hensen Eindhoven Atletiek 3:42,8
3 Jasper van Kaathoven Eindhoven Atletiek 3:48,6
4 Alan Saleh Eindhoven Atletiek 4:06,2

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 3:22,7
2 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 3:43,2
3 Fleur Boender Eindhoven Atletiek 4:12,9

Jongens junioren D, 1000 m
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 3:27,0
2 Senna Janssen Eindhoven Atletiek 3:28,9
3 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 3:34,8
4 Levi Sweegers Eindhoven Atletiek 3:36,3
5 Emir Bektesevic Eindhoven Atletiek 3:36,7
6 Tobias van Opstal Eindhoven Atletiek 3:50,0
7 Sibbe Coenen Eindhoven Atletiek 3:55,4
8 Goof Bekkers Eindhoven Atletiek 4:32,7
9 Hidde Holshuijsen Eindhoven Atletiek 4:45,0

Meisjes junioren D, 1000 m
1 Lieke Zijlstra Eindhoven Atletiek 3:37,0
2 Claire van den Hurk Eindhoven Atletiek 3:42,6
3 ZoŽ Geurtz Eindhoven Atletiek 3:50,0
4 Sophie van der Sande Eindhoven Atletiek 3:59,4
5 Meintje van Eewijk Eindhoven Atletiek 4:19,1
6 Marit van Andel Eindhoven Atletiek 4:27,7

Amsterdam-Zaandam, zondag 22 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dam tot Damloop van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Michiel Vink en Michael Beuwer

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Solomon Berihu EthiopiŽ 45:51 45:49
2 John Langat Kenia 46:20 46:20
3 Joel Ayeko Oeganda 46:42 46:40
23 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 50:57 50:55
39 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 53:33 53:26

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
18 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:09:41 1:09:16

Mannen business, 10 EM wedstrijd
46 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 1:02:50 1:02:48

Vrouwen prominenten, 10 EM wedstrijd
1 Evaline Chirchir Kenia 50:32 50:32
2 Irene Cheptai Kenia 50:35 50:35
3 Selamawit Dagnachew IsraŽl 50:48 50:48
8 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 57:24 57:24

Business recreanten, 10 EM
50 Ties Brands Eindhoven Atletiek 1:06:43 1:04:59
8687 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:40:34 1:39:29

Mannen recreatieloop, 10 EM
1017 Niels Heuberger Eindhoven Atletiek 1:19:53 1:19:44
2196 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:27:12 1:26:32

Helmond, zondag 22 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Rondje Brandevoort van Lopersgroep Brandevoort
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 16 km
5 Walter Stals Eindhoven Atletiek 1:07:10 1:07:09
7 Tim Senden Eindhoven Atletiek 1:13:22 1:13:18

Mannen, 5 km
2 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 20:46 20:46
6 Peter van Burken Eindhoven Atletiek 23:18 23:16

Rijen, zaterdag 21 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Rondje Rijen van AV Spiridon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 km
1 Lucas van der Linden Spiridon 16:56
2 Jeroen Verhees Spiridon 17:09
3 Tobias Martinot Nederlandse Triathlonbond 17:17
12 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 22:12

Wageningen, vrijdag 20 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde Wageningen Track Meeting van AV Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
7 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 18:11,49

Mannen senioren, 800 m
2 Justice Dreischor Eindhoven Atletiek 1:58,23
4 Regginar Maduro Eindhoven Atletiek 2:05,83

Mannen masters, 800 m
4 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:39,42

Jongens junioren A, 5000 m
3 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 15:31,46

Jongens junioren A, 800 m
2 Rafal Polak Eindhoven Atletiek 2:05,83

Hilvarenbeek, zondag 15 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bikse Natuurmarathon van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Tom Werrelmann Energie 2:51:34 2:51:34
2 Maurice van der Velden Energie 2:58:19 2:58:19
3 Bouke Bussemaker Energie 3:01:28 3:01:27
11 Rob Janssen Eindhoven Atletiek 3:19:49 3:19:35

Mannen, 31 km
1 Henk van der Stelt Scorpio 1:55:25 1:55:24
2 Joan School GVAC 1:56:57 1:56:57
3 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:57:56 1:57:55
9 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 2:12:38 2:12:33
11 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 2:17:03 2:16:58
23 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 2:25:24 2:25:20
58 Lex van Wel Eindhoven Atletiek 3:04:27 3:04:08

Vrouwen, 31 km
1 Jamie van Lieshout Dommelen 2:17:04 2:17:03
2 Loes Verstappen Tilburg Road Runners 2:17:32 2:17:30
3 Tine Slokkers Loopgroep Waalre 2:50:15 2:50:07
14 Nienke Bosma Eindhoven Atletiek 3:04:27 3:04:08

Soerendonk, zondag 15 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve en Kwart Marathon van Loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Maurik de Groot Amsterdam 1:17:46 1:17:46
2 Roel Kennis Weert 1:22:15 1:22:13
3 Pieter van Beekveld Sterksel 1:22:47 1:22:47
4 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 1:24:59 1:24:59

Mannen 50, halve marathon
1 Ronny Rebeck Brasschaat 1:24:50 1:24:47
2 Gunnar Mitzner Niederkruchten 1:26:31 1:26:31
3 Bart van Nijlen Kasterlee 1:27:51 1:27:51
7 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:34:35 1:34:33
20 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 1:53:15 1:52:55

Mannen 60, halve marathon
1 Geert Hertogs Loopgroep Cranendonck 1:37:18 1:37:11
2 Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 1:38:18 1:38:11
3 Hub Heijnen Echt 1:41:38 1:41:23

Vrouwen 35, halve marathon
1 Karen Geysen Mol 1:30:24 1:30:21
2 Eline Martens Weert 1:37:39 1:37:32
3 Sandra Smeets Triathlon 1:42:35 1:42:22
6 Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 1:55:08 1:55:04

Mannen 50, kwart marathon
1 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 45:10 45:10
2 Francis Swinnen Hamont 45:41 45:41
3 Harald Vranken Weert 49:29 48:30
15 William Lueb Eindhoven Atletiek 1:07:08 1:06:02

Mannen 60, kwart marathon
1 Stannie Manni Brasschaat 52:48 51:52
2 Rene van Hunsel Budel 53:28 52:15
3 Andrť Heesterbeek Maarheeze 56:32 55:29
10 Hans Lamers Eindhoven Atletiek 1:05:55 1:05:55

Mannen, 5 km
12 Peter van Burken Eindhoven Atletiek 26:09 25:07

Winschoten, zaterdag 14 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Run Winschoten van Ultraloop Winschoten
Klik hier voor alle uitslagen

100 km
DNF Karel Hageman Eindhoven Atletiek 4:53:34 60 km
DNF Leo Martens Geldrop 5:06:11 60 km
DNF Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 3:23:56 45 km

Nijmegen, zaterdag 14 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de NSK Teams bij NSAV 't Haasje
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, senioren, 3000 m
3 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 10:22,59

Deurne, zondag 8 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Arno Sinjou en Maryll Koenraadt

Mannen senioren, halve marathon
1 Jim Portegies Eindhoven Atletiek 1:19:45 1:19:36
2 Werner Gentle Lopersgroep Deurne 1:22:10 1:22:02
3 Lennart van der Burg Meerssen 1:25:40 1:25:30

Mannen 40, halve marathon
1 Tein Somers Eindhoven Atletiek 1:19:26 1:19:17
2 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 1:19:33 1:19:25
3 Edwin Kok GAC Gemert 1:21:13 1:21:05

Mannen, 10 km
1 Ivo Meex Ciko '66 33:38 33:29
2 Sjors Thielen ATV Venray 34:16 34:10
3 Jos Elfring Running Team Eindhoven 34:20 34:14
14 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 45:31 45:22
16 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 46:04 45:53

Vrouwen, 10 km
1 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 41:42 41:32
2 Marieke Koene Ciko '66 44:06 43:52
3 Els Rovers Geleen 49:01 48:41

Mannen recreanten, 10 km
4 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 41:40 41:31

Hilversum, zondag 8 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Promotie/Degradatie wedstrijd Senioren 1e-2e divisie bij GAC Hilversum
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
4 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 15:41,51

Vrouwen senioren, 3000 m
3 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 10:06,68
15 Jil Ney Eindhoven Atletiek 11:50,23

Mannen senioren, 800 m
2 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:56,17

Vrouwen senioren, 800 m
7 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 2:33,53

Mannen senioren, 400 m
11 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 52,45

Roosendaal, zondag 8 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Paul Quik Run van THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 10 km
1 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 41:50
2 Annelies Postema THOR 45:47
3 Anne-Marie Peeters THOR 46:44

Amsterdam, zondag 8 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Amsterdam Noord van AV Atos
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 30 km wedstrijd
15 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 2:16:01 2:15:53

Mannen recreanten, 30 km
300 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 2:56:54 2:56:23

Waalre, zaterdag 7 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ronde van Waalre van Loopgroep Waalre
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing

Mannen, 15 km
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 49:30 49:29
2 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 53:57 53:57
3 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 55:27 55:26
21 Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 1:09:08 1:09:03
51 Henny Valks Eindhoven Atletiek 1:27:45 1:27:43

Mannen, 10 km
1 Sebbe Francken Kalmthout 32:10 32:08
2 Seare Gebreberhan Veldhoven 36:19 36:18
3 Ricardo Damen Luyksgestel 36:21 36:20
4 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 36:43 36:41

Vrouwen, 10 km
1 Esther Schobbe Waalre 41:49 41:39
2 Janneke Annegarn Waalre 46:07 46:01
3 Petra Smits Waalre 56:53 56:34
11 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:03:14 1:03:05

Mannen, 5 km
1 William Webster Veldhoven 15:56 15:55
2 Juul Knoester Knegsel 16:23 16:22
3 Lorens Niehof Waalre 17:50 17:50
7 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 19:53 19:53

Bunnik, zaterdag 7 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van Bunniks Mooiste van Loopgroep Bunnik
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 40, 12 km
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 51:10 51:10
2 Tanja Nijboer Zeist 51:48 51:47
3 Agien Bouwman Zeist 55:44 55:44

Geldrop, dinsdag 3 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Strabrechtse Heideloop van LOGO
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
6 Walter Stals Eindhoven Atletiek 39:24
26 Ralph Goes Eindhoven Atletiek 45:26
28 Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 45:36
36 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 46:43
60 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 50:15
67 Werner Doens Eindhoven Atletiek 51:24
68 Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 51:28
76 Huub Arts Eindhoven Atletiek 52:09
84 Ezra Born Eindhoven Atletiek 53:33
90 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 54:12
96 Math Creemers Eindhoven Atletiek 55:01
98 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 55:33
112 Henny Valk Eindhoven Atletiek 57:34

Vrouwen, 10 km
16 Manon Reijnders Eindhoven Atletiek 53:22
22 Anouchka Krol Eindhoven Atletiek 54:59
29 Angela Dirkx Eindhoven Atletiek 56:07
31 Iwona Brzozowska Eindhoven Atletiek 56:40
50 Irene Krugers Eindhoven Atletiek 1:01:50

Mannen, 6.2 km
15 Harrie Boelens Eindhoven Atletiek 43:38

Vrouwen, 6.2 km
4 Lydia Starink Eindhoven Atletiek 36:22
17 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 43:29

Emmeloord, zondag 1 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Teams Junioren A bij AV NOP
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren A, 3000 m
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 8:35,44
7 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 9:30,42

Jongens junioren A, 800 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:57,44

Jongens junioren A, 400 m
2 Juno Schuwer Eindhoven Atletiek 50,47
5 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,05

Hoofddorp, zondag 1 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Haarlemmermeer Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, halve mararthon
1 Martin Stolk Pijnenburg 1:21:33 1:21:33
2 Carles Riera Roy Hoofddorp 1:27:26 1:27:24
3 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 1:27:55 1:27:55

Langenboom, zondag 1 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kuilenloop van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km
1 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 44:06 44:06
2 Janneke Rigters-Schimmel De Keien 46:31 46:27
3 Angela Donders GAC Gemert 49:20 49:11

Vrouwen 40, 10 km
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 42:01 42:00
2 Madelon Hurkmans Grave 52:16 52:05
3 Annemarie van Dongen Oeffelt 52:55 52:44

Vrouwen senioren, 5 km
1 Alies van Oosterwijk GAC Gemert 22:28 22:27
2 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 23:01 22:55
3 Dewi Starren Grave 27:55 27:42

Tilburg, zondag 1 september 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tilburg Ten Miles van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Michiel Vink en Renee Sijbesma

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Abel Chebet Oeganda 46:13 46:13
2 Enyew Alem Mekonnen EthiopiŽ 46:14 46:14
3 Khalid Choukoud Haag Atletiek 46:18 46:18
32 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 52:35 52:35
75 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 59:29 59:24

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 51:54 51:53
12 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 1:01:04 1:01:01

Mannen 40, 10 EM wedstrijd
11 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 1:03:07 1:03:01
12 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 1:04:00 1:03:55

Mannen 55, 10 EM wedstrijd
8 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:09:45 1:09:38

Mannen recreanten, 10 EM
5 BjŲrn Schepers Eindhoven Atletiek 1:00:15 1:00:04
239 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:12:10 1:11:08
1180 Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 1:23:48 1:22:53
1455 Arno Smithuis Eindhoven Atletiek 1:28:39 1:25:26
1727 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:29:45 1:28:09
1804 Huub Arts Eindhoven Atletiek 1:34:12 1:28:48

Vrouwen recreanten, 10 EM
38 Ellen Uitterhoeve Bijlsma Eindhoven Atletiek 1:24:43 1:17:05
45 Yvonne Groenen Eindhoven Atletiek 1:17:58 1:17:47
109 Nienke Bosma Eindhoven Atletiek 1:23:01 1:22:17
196 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 1:32:13 1:26:14
332 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 1:31:18 1:29:48
384 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 1:35:50 1:31:22
434 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 1:33:14 1:32:27
527 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 1:38:45 1:34:19

Vrouwen senioren, 10 km Ladies run
1 Lonah Chemtai Salpeter IsraŽl 30:05 30:05
2 Selamawit Dagnachew IsraŽl 31:21 31:20
3 Rose Chelimo Bahrein 32:37 32:37
18 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 38:09 38:07
29 Aagje Evers Eindhoven Atletiek 43:59 43:56

TTM

Sfeer Tilburg Ten Miles (Foto: BD)