Eindhoven Atletiek juli 2019


Den Haag, don. 25 t/m zon. 28 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK senioren 2019 bij Haag Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen


Maasdijk, zaterdag 27 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maasdijk Run (Zomer Run circuit) van Olympus'70
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Mohammed Oumaarir Marokko 30:30 30:30
2 Abaid Ezzamzami Marokko 31:04 31:04
3 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 31:28 31:27

Borås, don. 18 t/m 21 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de European Athletics U20 Championships
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 3000 m Finale
8 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 8:22,36

Mannen, 1500 m Decathlon
5 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 4:35,89

Mannen, 400 m Decathlon
2 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 48,34

Rotterdam, zaterdag 13 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rotterdam Atletiek 100 jaar jubileum wedstrijd
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jens Peeters

Mannen masters, 3000 m
4 Tim van Hellemont Eindhoven Atletiek 10:45,80

Jongens junioren A, 1500 m
2 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 3:58,75

Jongens junioren A, 400 meter
1 Ole van der Horst Eindhoven Atletiek 51,74

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 57,96

Deventer, zaterdag 13 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Ultrafestival Deventer van MarathonPlus
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 24 uur loop
1 Adrian Kostera Grubbenvorst 215,404 km
2 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 171,108 km
3 Rene Kromkamp MarathonPlus 166,088 km

Utrecht, vrijdag 12 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de vierde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Renee Sijbesma en Daan van der Velden

Meisjes junioren A, 3000 m
1 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 10:04,25

Jongens junioren A, 1500 m
4 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 4:03,74

Jongens junioren B, 800 m
5 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 2:05,01

Ertvelde, zondag 7 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gouden 3000 m Athletics Classic Meeting van AS Rieme
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jens Peeters, Merlijn van der Velden en Luuk Verbaandert

Mannen, 3000 m Series
1 Arno de Feyter 92 Racing Club Gent 8:14,21
2 Jort Benz 01 Energie 8:19,26
3 Jesse Fokkenrood 02 U-Track 8:19,52
4 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 8:23,42
37 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 9:05,94
40 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:07,90

Chaam, zaterdag 6 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Chaamloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 36:16
2 Frank van der Made Made 38:07
3 Crist Hendriks Gilze 38:14
4 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 38:26
10 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 43:24

Hilversum, zaterdag 6 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Arena Games van GAC Hilversum
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tim Verbaandert

Mannen senioren, 3000 m
7 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 8:16,78

Wageningen, vrijdag 5 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede Wageningen Track Meeting van AV Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Renee Sijbesma

Vrouwen senioren, 400 m
2 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 57,21

Jongens junioren A, 5000 m
2 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 16:09,80

Meisjes junioren A, 5000 m
1 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 17:10,79

Jongens junioren B, 1500 m
11 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 4:50,20

Venray, dinsdag 2 juli 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra baancircuitwedstrijd van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
7 Henk Vos Eindhoven Atletiek 11:21,15

Vrouwen masters, 3000 m
1 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 12:06,03