Eindhoven Atletiek juni 2019


Nuenen, zondag 30 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Triathlon Nuenen van Squadra Events
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, kwart triathlon (ZFL 1-40-10 km)
1 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 2:07:43

Mannen 40, kwart triathlon (ZFL 1-40-10 km)
1 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 2:07:18
29 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 2:37:27

Mannen 50, kwart triathlon (ZFL 1-40-10 km)
5 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 2:31:01

Vrouwen 30, kwart triathlon (ZFL 1-40-10 km)
1 Claudia Striekwold Eindhoven Atletiek 2:11:55

Vrouwen 40, kwart triathlon (ZFL 1-40-10 km)
3 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 2:25:08

Mannen 40, achtste triathlon (ZFL 0.5-24-5 km)
10 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:35:58

Mannen 50, achtste triathlon (ZFL 0.5-24-5 km)
6 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:30:14
7 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:31:02

Mannen 60, achtste triathlon (ZFL 0.5-24-5 km)
1 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 1:21:12
4 Michel Braak Eindhoven Atletiek 1:37:23

Vrouwen 40, achtste triathlon (ZFL 0.5-24-5 km)
1 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:25:09
5 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 1:46:42

Vrouwen 50, achtste triathlon (ZFL 0.5-24-5 km)
2 Thera van der List Eindhoven Atletiek 1:51:09
4 Martje van der List Eindhoven Atletiek 1:51:44

Eindhoven, zaterdag 29 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Eef Kamerbeek Gala van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Silke Peeters

Mannen senioren, 3000 m
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 10:08,71

Mannen senioren, 800 m
4 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 2:30,49

Vrouwen senioren, 800 m
4 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 2:13,95

Mannen senioren, 400 m
7 Alberto Brini Eindhoven Atletiek 52,05

Jongens junioren C, 800 m
1 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 2:31,48
2 Casper van Haren Eindhoven Atletiek 2:34,95

Jongens junioren D, 800 m
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 2:37,84
2 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 2:50,84

Appingedam, zaterdag 29 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stadsloop Appingedam
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Shadrack Koech Kenia 28:22 28:22
2 Bethwel Yegon Kenia 28:24 28:23
3 Geoffrey Koech Kenia 28:36 28:34
10 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 31:48 31:47

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Ruth van der Meijden Cifla 35:06 35:06
2 Nancy Cheptegei Kenia 35:30 35:30
3 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 35:42 35:40

Alphen aan den Rijn, vrij. 28 t/m zon. 30 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK junioren bij AAV'36
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Luuk Verbaandert

Jongens junioren A, 1500 m Halve finale
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:03,26
4 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:03,75
14 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 4:11,49

Jongens junioren B, 3000 m
9 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 9:13,68
12 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 9:23,14

Jongens junioren B, 1500 m
3 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:14,16

Jongens junioren B, 400 m Halve finale
8 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,48

Weert, vrijdag 28 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Singelloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 km
1 Pascal Lucker avVN 36:51
2 Ton Grommen Maasbree 41:02
3 Wim Janssen Atletiek Helden 41:17
4 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 42:14

Roosendaal, zondag 23 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Rik Thijs J&M team Mol 1:12:54 1:12:53
2 Timo de Geus Spirit Oud Beijerland 1:13:55 1:13:55
3 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 1:14:56 1:14:56

Mannen 35, 10 km
1 Dirk Goeyers KAC Vilvoorde 33:27 33:27
2 Luca Ferroglio Eindhoven Atletiek 34:30 34:30
3 Maarten de Maeyer RC Mechelen 34:51 34:50

Veldhoven, zaterdag 22 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 10 Miles van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 53:32 53:32
2 Stef Simons Bree AC 54:55 54:54
3 Seare Gebreberhan GVAC 1:01:45 1:01:44
4 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 1:02:57 1:02:56

Mannen 35, 10 EM
1 Bart Lieckens Westerlo 58:07 58:06
2 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 58:18 58:17
3 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 59:44 59:43
5 Christian Tiemann Eindhoven Atletiek 1:05:30 1:05:28

Mannen 45, 10 EM
1 Walter de Bondt Ruisbroek 59:40 59:39
2 Kees van Helmond Scorpio 1:02:11 1:02:09
3 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 1:03:53 1:03:52

Mannen 55, 10 EM
1 Rob van der Wijst Eindhoven Atletiek 1:07:41 1:07:39
2 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:08:05 1:08:02
3 Carlo Buijs GVAC 1:10:40 1:10:39

Vrouwen senioren, 10 EM
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 1:02:58 1:02:58
2 Margot Chauliac Edegem 1:07:49 1:07:49
3 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 1:16:34 1:16:27

Mannen, 10 EM
52 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 1:21:47 1:21:18
55 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 1:22:03 1:21:55
76 Jos van de Ven Eindhoven Atletiek 1:27:44 1:27:28
88 Gerard Vermeulen Eindhoven Atletiek 1:29:46 1:29:30
110 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 1:37:40 1:37:14
130 Henny Valks Eindhoven Atletiek 1:54:19 1:54:11

Vrouwen, 10 EM
15 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 1:30:45 1:30:28

Mannen, 5 EM
12 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 35:55 35:54
35 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 41:36 41:24
79 Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 49:53 49:29
90 Rudolf Moers Eindhoven Atletiek 54:48 54:37

Vrouwen, 5 EM
1 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 35:08 35:08

Utrecht, vrijdag 21 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
8 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 9:44,43

Mannen masters, 1500 m
15 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 5:46,69

Vrouwen senioren, 1500 m
16 Jil Ney Eindhoven Atletiek 5:33,93
17 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 5:48,71

Mannen masters, 800 m
12 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:38,95

Jongens junioren A, 1500 m
6 Jesper Fortuin Eindhoven Atletiek 4:30,88

Jongens junioren A, 800 m
10 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 2:01,52

Jongens junioren B, 800 m
5 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 2:01,24

Jongens junioren B, 400 m
5 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 54,17

Bingelrade, vrijdag 21 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Buffer Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht 31:54
2 Jeroen Matthes STB Kerkrade 34:33
3 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 37:45

Odoorn, vrijdag 21 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midsummernight Run van Runners Stadskanaal
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km
1 Lisanne Langerijs Schöningsdorf 40:51
2 Steffi Menzinga Hoogezand 46:12
3 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 47:15

's-Hertogenbosch, dinsdag 18 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jeroen Boschloop van OSS Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 10 km
150 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 57:33 57:19

Vrouwen recreanten, 10 km
37 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 59:07 58:53

Den Haag, zondag 16 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Mannen en Vrouwen senioren 2e divisie poule 5 bij AV Sparta
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kathelijn Lemmens, Silke Peeters en Sanne Denneman

Mannen senioren, 5000 m
2 Tesfay Mesgina Eindhoven Atletiek 15:52,00

Vrouwen senioren, 1500 m
2 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 4:48,77
13 Jil Ney Eindhoven Atletiek 5:30,40

Mannen senioren, 800 m
15 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 2:07,05

Mannen senioren, 400 m
9 Hans Velthuis Eindhoven Atletiek 52,33

Vrouwen senioren, 400 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 56,80
2 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 56,93

Vrouwen senioren, 3000 m Steeple
2 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 12:19,76

Sint-Oedenrode, zondag 16 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van SV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing en Vincent Dumont

Mannen 35, halve marathon
1 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 1:20:48
2 Rizvi Rahman Eindhoven 1:26:20
3 Jeroen van den Tillaart Amsterdam 1:27:57
4 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 1:27:59
5 Christian Tiemann Eindhoven Atletiek 1:28:50

Mannen 45, halve marathon
1 Marco Tramonina Eindhoven Atletiek 1:24:15
2 Edwin Kok GAC Gemert 1:25:31
3 Harold Donkers Eindhoven 1:29:58
8 Arnold Janssen Eindhoven Atletiek 1:32:23
16 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 1:45:16
17 Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 1:49:25

Mannen 55, halve marathon
1 Rob van der Wijst Eindhoven Atletiek 1:30:33
2 Bert Koopmans Nuenen 1:32:40
3 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:34:40

Mannen senioren, 10 km
1 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 35:04
2 Patrick Sanders Fortuna '67 39:31
3 Tim Wilschut Eindhoven 40:36

Mannen 35, 10 km
1 Leon van de Rijt 's-Hertogenbosch 35:41
2 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 36:19
3 Tony Jacobs Loopgroep Aart Stigter 37:20
7 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 41:18

Mannen 45, 10 km
1 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 35:44
2 Peter Mijsberg De Keien 36:16
3 Edwin Gelinck Marvel 40:25
4 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 43:28
16 Erik de Jong. Eindhoven Atletiek 55:18

Mannen 55, 10 km
1 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 39:15
2 Geert Alofs Prins Hendrik 41:55
3 Arie Verhoeven Tilburg Road Runners 43:30
4 Roel Beckers Eindhoven Atletiek 43:35

Mannen 65, 10 km
1 Kees Verhoeven Tilburg Road Runners 47:41
2 Martien van de Broek Boekel 53:18
3 Ad van der Heijden Sint-Oedenrode 53:33
4 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 56:14

Vrouwen 55, 10 km
1 Maria Dooyenburg Prins Hendrik 46:53
2 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 52:31
3 Gonny van Zutven Fortuna '67 52:46

Mannen, 5 km
1 William Webster GVAC 16:48
2 Tony de Groot Marvel 17:31
3 Tonnie de Benis Generaal Michaelis 17:52
10 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 20:06
13 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 21:04
15 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 21:09
19 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 23:05

Jongens 12-15, 2500 m
1 Nahuel Ramautarsing Eindhoven 9:41

Meisjes 11, 1000 m
1 Luciana Ramautarsing Eindhoven Atletiek 4:15

Zwolle, zaterdag 15 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Zwolle
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Melat Yisak Kejeta Duitsland 1:09:29 1:09:29
2 Haven Hailu Ethiopië 1:09:57 1:09:57
3 Linet Chebet Oeganda 1:11:27 1:11:27
5 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 1:18:50 1:18:50

Eindhoven, vrijdag 7 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Vincent Dumont, Kathelijn Lemmens en Karin Bessembinder

Mannen senioren, 3000 m
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 9:02,77
2 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 9:59,80
5 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 10:14,31
6 Robin Boom Eindhoven Atletiek 10:48,46
7 Dennis Gerritse Eindhoven Atletiek 11:27,89

Mannen masters, 3000 m
1 Tein Somers Eindhoven Atletiek 10:04,37
2 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 10:22,80
3 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 10:27,22
4 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 10:48,29
5 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 11:05,83
7 Wilfred van Mill Eindhoven Atletiek 11:07,36
8 Henk Vos Eindhoven Atletiek 11:20,79
9 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 12:04,31
10 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 12:16,38

Vrouwen senioren, 3000 m
3 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 10:23,18
5 Jil Ney Eindhoven Atletiek 11:46,63
7 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 12:18,73

Vrouwen masters, 3000 m
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 9:59,37
2 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 11:59,21
3 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 12:02,76

Mannen masters, 800 m
3 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 2:23,93
5 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 2:33,31
6 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:41,73

Vrouwen senioren, 800 m
2 Vere van Rie Eindhoven Atletiek 2:46,92
3 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 2:51,05

Vrouwen masters, 800 m
2 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 2:30,04

Jongens junioren C, 800 m
1 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 2:19,42
4 Koen Magnée Eindhoven Atletiek 2:38,68
5 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 2:41,01

Meisjes junioren C, 800 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 2:24,83

Waalwijk, dinsdag 4 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondbaanwedstrijd van ACW'66
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1500 m
1 Henk Vos Eindhoven Atletiek 5:16,50
2 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 5:31,64

Heythuysen, zondag 2 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Leudal van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 30 km
11 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 2:41:42

Vrouwen, 30 km
5 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 3:19:45

Mannen, 21 km
4 Rene Hultermans Eindhoven Atletiek 1:39:00
96 Roel van Es Eindhoven Atletiek 2:40:36
92 Hans Schepers Eindhoven Atletiek 2:42:23
99 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 2:42:28

Vrouwen, 21 km
6 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 2:03:52

Vrouwen, 12 km
110 Shelly Dassen Eindhoven Atletiek 1:32:06
118 Petra Nijnens Eindhoven Atletiek 1:33:32

Oordegem-Lede, zaterdag 1 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Putbos Memorial Léon Buyle Meeting van AC Vlierzele Sportief
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jens Peeters, Daan van der Velden, Luuk Verbaandert, Merlijn van der Velden en Thorben Segers

Mannen, 3000 m Series
11 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 8:37,79

Mannen, 1500 m Series
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 3:58,79
10 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 4:06,60

Mannen, 1500 m Series
10 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 4:09,51
11 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:09,67
14 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 4:11,19

Mannen, 1500 m Series
10 Jesper Fortuin 00 Eindhoven Atletiek 4:36,89
12 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 4:38,44

Mannen, 400 m Series
7 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 51,55

Zundert, zaterdag 1 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop Zundert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 32:50 32:49
2 Nick Jacobs THOR 35:06 35:05

Mannen senioren, 5 km wedstrijd
1 Lahsene Bouchikhi Oost-Brabant Atletiek 14:29 14:29
2 Thomas Vanoppen AC Herentals 14:35 14:35
3 Thomas Cremers Triathlonbond 15:09 15:09
7 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 16:02 16:02

Nuenen, zaterdag 1 juni 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LONU
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing

Mannen, halve marathon
13 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:41:55 1:41:48
39 Peter van Burken Eindhoven Atletiek 2:00:10 2:00:10
42 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 2:02:55 2:02:49

Mannen, 15 km
3 Christian Tiemann Eindhoven Atletiek 1:03:14 1:03:14
11 Conrad van Veenendaal Eindhoven Atletiek 1:17:58 1:17:36
31 Martijn van Spreuwel Eindhoven Atletiek 1:25:42 1:25:19

Vrouwen, 15 km
7 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 1:24:06 1:23:48
12 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 1:29:27 1:29:12
13 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 1:31:17 1:31:17
18 Kimberly Foolen Eindhoven Atletiek 1:38:45 1:38:10

Mannen, 10 km
3 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 37:36 37:34
6 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 42:24 42:21
13 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 45:41 45:37
40 Edwin de Lely Eindhoven Atletiek 53:12 52:26
68 Ezra Born Eindhoven Atletiek 57:01 56:19
72 Paul Touw Eindhoven Atletiek 57:22 57:03
87 Frank Volf Eindhoven Atletiek 59:03 58:19
88 Ron van Anholt Eindhoven Atletiek 59:16 59:16
93 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 59:52 59:52
97 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 1:01:22 1:01:10
123 Rudolf Moers Eindhoven Atletiek 1:09:03 1:08:16
130 Hans den Ouden Eindhoven Atletiek 1:19:29 1:18:53
133 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:23:16 1:23:16
134 Jack van Rijthoven Eindhoven Atletiek 1:27:40 1:27:03

Vrouwen, 10 km
19 Annemarie Keijzer Eindhoven Atletiek 1:02:36 1:02:00
28 Carina Verhulst Eindhoven Atletiek 1:04:13 1:03:36
54 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:21:56 1:21:31

Mannen, 5 km
2 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 17:39 17:39
14 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 20:55 20:55
16 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 21:14 21:14
21 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 21:49 21:44
22 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 22:12 22:12
23 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 22:26 22:19
26 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 22:49 22:49
29 Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 23:28 23:25
30 Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 23:33 23:33
34 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 23:49 23:44
35 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 23:52 23:48
43 Werner Doens Eindhoven Atletiek 25:03 25:03

Vrouwen, 5 km
1 Anne Huver-Castelijns Eindhoven Atletiek 20:15 20:14
5 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 23:48 23:48
6 Marly Swinkels Eindhoven Atletiek 24:26 24:26
10 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 25:44 25:34
11 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 26:16 26:16
12 Petra Nijnens Eindhoven Atletiek 26:44 26:34
45 Majola Slot Eindhoven Atletiek 31:34 31:09