Eindhoven Atletiek mei 2019


Vught, donderdag 30 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jens Peeters en Sanne Denneman

Mannen senioren, 3000 m
8 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 8:23,58
23 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 8:43,91

Mannen senioren, 800 m
8 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:55,82

Vrouwen senioren, 400 m
6 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 57,18

's-Hertogenbosch, zondag 26 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vestingloop van Artishock events & marketing
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Rick Hartogs DAK 47:50 47:50
2 Luc Schout GAC Gemert 48:04 48:04
3 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 49:51 49:51
11 Thijs Verhagen Eindhoven Atletiek 56:52 56:50

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Koos Verweij DAK 53:10 53:10
2 Corné Van Oirschot Tilburg Road Runners 54:25 54:25
3 Rob Bravenboer Prins Hendrik 56:20 56:18
13 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:08:39 1:08:37

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Peter van Zundert Scorpio 58:25 58:25
2 Gijs Van den Hurk avVN 1:02:12 1:02:11
3 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:03:34 1:03:33
12 Joop Quik Eindhoven Atletiek 1:40:47 1:38:19

Mannen recreanten, 15 km
27 Jim Portegies Eindhoven Atletiek 1:05:38 1:03:28
44 Stijn Sleutjes Eindhoven Atletiek 1:05:27 1:05:09
283 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 1:16:55 1:15:48
326 Pieter Peterson Eindhoven Atletiek 1:19:46 1:17:19
501 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:25:56 1:25:00
551 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 1:29:42 1:27:15
644 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 1:36:14 1:34:33
694 Frank Meulendijks Eindhoven Atletiek 1:53:10 1:51:36

Vrouwen recreanten, 15 km
106 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 1:26:45 1:24:17
114 Brigitte van der Heijden Eindhoven Atletiek 1:25:55 1:24:59
197 Linda Kleinhout Eindhoven Atletiek 1:33:41 1:31:19
201 Nicole Maatsen Eindhoven Atletiek 1:34:09 1:31:36
239 Monique Timmermans Eindhoven Atletiek 1:38:26 1:35:59
240 Nicole Willems Eindhoven Atletiek 1:38:26 1:35:59
275 Sandra Maatsen Eindhoven Atletiek 1:42:59 1:40:26
296 Annelies Kuypers Eindhoven Atletiek 1:52:38 1:51:04

Mannen recreanten, 10 km
433 Dimitri van de Kelft Eindhoven Atletiek 51:35 50:59
1083 Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 1:06:45 1:04:17

Vrouwen recreanten, 10 km
45 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 49:03 49:01
342 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 1:00:38 58:23
545 Debby Toepoel Eindhoven Atletiek 1:04:17 1:02:02
687 Mieke Hovens Eindhoven Atletiek 1:08:52 1:05:19
688 Tineke Wijffels Eindhoven Atletiek 1:08:38 1:05:22

Eindhoven, zondag 26 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Mannen en Vrouwen senioren 2e divisie poule 5 bij ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Renee Sijbesma, Kathelijn Lemmens, Jens Peeters en Sanne Denneman

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 10:13,11
3 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 10:31,40

Mannen senioren, 1500 m
3 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:01,66
6 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 4:12,52

Vrouwen senioren, 800 m
11 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 2:31,98

Mannen senioren, 400 m
5 Hans Velthuis Eindhoven Atletiek 51,33

Vrouwen senioren, 400 m
1 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 57,31
15 Milenay Günsoy Eindhoven Atletiek 1:06,00

Deurne, zaterdag 25 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Deurne City Run van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Henk Vos, Dries Christiaens en Vincent Dumont

Mannen senioren, 10 km
1 Werner Gentle Deurne 34:49 34:47
2 Christian Tiemann Eindhoven Atletiek 38:51 38:49
3 Ivo Starren Gemert 39:25 39:21

Mannen 40, 10 km
1 Harold Donkers Eindhoven 39:19 39:16
2 Jos de Groot De Rips 39:26 39:23
3 Martijn Vergeer Beuningen 40:26 40:24
19 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 52:27 52:10

Mannen 40, 5 km
1 Raymond van Hall Doesburg 17:49 17:47
2 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 17:53 17:51
3 Hans van de Mortel Deurne 18:06 18:03
6 Henk Vos Eindhoven Atletiek 19:09 19:05
7 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 19:42 19:37
8 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 19:54 19:50
10 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 20:28 20:24
11 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 21:21 21:16
12 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 21:26 21:19
14 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 21:59 21:52
15 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 22:31 22:24
16 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 23:04 22:58

Vrouwen 40, 5 km
1 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 19:53 19:49
2 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 20:47 20:44
3 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 22:33 22:28

Utrecht, vrijdag 24 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met iedereen een PR

Jongens junioren A, 3000 m
1 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 8:44,86

Jongens junioren A, 1500 m
4 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 4:05,46

Jongens junioren B, 1500 m
2 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 4:14,71
3 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:14,75
9 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 4:39,04

Jongens junioren A, 800 m
6 Jesper Fortuin 00 Eindhoven Atletiek 2:09,51

Eindhoven, donderdag 23 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baanwedstrijd van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Filip Lijnen, Ujendre Ramautarsing, Vincent Dumont, Karin Bessembinder, Jens Peeters en Silke Peeters

Mannen senioren, 3000 m
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 8:50,96
5 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 9:36,46
6 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 9:37,58
11 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 9:51,95
12 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 10:05,48
13 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 10:05,53
16 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 10:20,07
17 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 10:21,00
18 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 10:38,65
20 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 10:40,75
21 Dennis Gerritse 85 Eindhoven Atletiek 11:13,50
22 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 11:15,60
23 Henk Vos Eindhoven Atletiek 11:18,50
24 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 11:45,80
25 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 11:49,50
26 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 11:56,20
27 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 12:03,00
29 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 12:12,30
30 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 12:17,00
31 Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 12:51,70
32 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 12:56,80

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Jil Ney 97 Eindhoven Atletiek 11:37,20
3 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 11:48,50
4 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 12:00,10
7 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 12:24,90

Mannen senioren, 1 EM
3 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 5:34,56
4 Koen Magnee 04 Eindhoven Atletiek 5:45,29
5 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 5:47,17
6 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 6:07,38
7 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 6:17,09

Vrouwen senioren, 1 EM
3 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 6:22,73
4 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 6:27,72

Mannen senioren, 800 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 1:57,03
8 Robin Boom 91 Eindhoven Atletiek 2:19,04
9 Rogier Venderbos. 70 Eindhoven Atletiek 2:33,94

Vrouwen senioren, 800 m
1 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 2:15,34
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 2:22,55
5 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 2:25,61
7 Anne van Mill 02 Eindhoven Atletiek 2:35,34
8 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 2:48,44

Nijmegen, zat. 18 en zon. 19 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marikenloop van de stichting Zevenheuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met op zaterdag Mannen en Trail

Vrouwen, 10 km
1 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 37:28 37:28
2 Lotte de Hosson Groningen Atletiek 39:27 39:27
3 Ingrid Klaassen Running Holland 39:44 39:44

Vrouwen senioren, 10 km
285 Yvonne Jansen Eindhoven Atletiek 1:20:18 1:14:51

Vrouwen 45, 10 km
28 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 1:00:01 59:44

Vrouwen, 7.5 km
1 Frouke ten Broeke V4 Grave 32:34 32:31
2 Linda Kuijper VS Deurne 32:42 32:42
3 Melissa van den Reek JU Deurne 33:04 33:04

Vrouwen 45, 7.5 km
79 Margot Hartman Eindhoven Atletiek 1:07:47 1:03:18

Vrouwen 50, 7.5 km
65 Lily Jong Eindhoven Atletiek 1:04:30 1:00:01

Vrouwen 55, 7.5 km
49 Mieke Gevers Eindhoven Atletiek 1:04:30 1:00:01

Vrouwen 60, 7.5 km
15 Henja van Zundert Eindhoven Atletiek 1:00:46 56:18
17 Sophie Beer Eindhoven Atletiek 1:01:33 57:07

Vrouwen, 5 km
1 Susan Krumins AV Cifla 15:40 15:40
2 Lotte van der Pol NSAV 't Haasje 16:35 16:35
3 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 16:48 16:48

Vrouwen 65, 5 km
20 Peggy Spill Eindhoven Atletiek 47:55 39:17

Mannen, 10 km
2 Joost Bouwman Eindhoven 39:28 39:26

Mannen 55, 25 km Trail
23 Johan Slot Eindhoven Atletiek 3:44:10 3:41:28

Vrouwen senioren, 18 km Trail
4 Aagje Evers Eindhoven Atletiek 1:44:38 1:44:02

Mannen 55, 18 km Trail
24 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 2:20:50 2:19:51

Mannen senioren, 12 km Trail
13 Stijn Sleutjes Eindhoven Atletiek 1:02:23 1:01:34

Mannen 35, 7 km Trail
15 René Adriaanse Eindhoven Atletiek 49:45 47:52

Vrouwen 45, 7 km Trail
36 Irma Swevels Eindhoven Atletiek 56:49 54:52

Lisse, zaterdag 18 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ter Specke Bokaal van AV De Spartaan
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Sven Roosen

Mannen senioren, 400 m
4 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 48,54

Gouda, vrij. 17 t/m zon. 19 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Masters bij AV Gouda
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, 1500 m
6 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 5:32,02

Mannen 55, 800 m
1 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek 2:29,21

Mannen 60, 800 m
3 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:41,72

Vrouwen 35, 2000 m Steeple
1 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 8:09,48

Wageningen, vrijdag 17 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste Wageningen Track Meeting van AV Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
2 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 15:29,03

Jongens junioren B, 1500 m
18 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 4:42,08

Jongens junioren A, 800 m
1 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 1:59,02

Jongens junioren B, 800 m
5 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 2:01,05
8 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 2:04,07

Best, vrijdag 17 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Generaal Michaelis
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Filip Lijnen

Mannen senioren, 1500 m
2 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 4:15,62
5 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 4:38,88
6 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 4:39,82
9 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 4:45,57

Mannen masters, 1500 m
1 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 4:32,50
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 4:33,81
3 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 4:47,51
4 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 4:56,55
7 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 5:09,57
8 Henk Vos Eindhoven Atletiek 5:25,36
10 Walter van Loon Eindhoven Atletiek 6:01,03

Vrouwen senioren, 1500 m
2 Dana Leemans Eindhoven Atletiek 5:33,15
3 Jil Ney Eindhoven Atletiek 5:39,72
5 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 5:55,37

Vrouwen masters, 1500 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 5:10,56
3 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 5:42,03

Mannen senioren, 400 m
2 Toon IJzerman Eindhoven Atletiek 51,75
3 Hans Velthuis Eindhoven Atletiek 51,83

Jongens junioren A, 1500 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:12,26

Meisjes junioren B, 1500 m
2 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 5:04,51

Meisjes junioren A, 400 m
2 Milenay Günsoy Eindhoven Atletiek 1:07,99

Jongens junioren B, 400 m
1 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 51,53
3 Pelle Mutsaers Eindhoven Atletiek 59,66

Meisjes junioren B, 400 m
1 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 1:06,31
2 Richa Zope Eindhoven Atletiek 1:06,71

Uden, woensdag 15 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Instuifwedstrijd van De Keien Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Meisjes junioren B, 800 m
1 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 2:33,62

Mannen wheelers, 800 m
1 Kenny van Weeghel Eindhoven Atletiek 1:42,02

Weert, dinsdag 14 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Baancircuitwedstrijd van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eefje Ottevanger

Mannen senioren, 3000 m
3 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 10:01,56
4 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 10:26,05

Mannen masters, 3000 m
1 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 9:55,20
7 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 12:36,58

Vrouwen senioren, 3000 m
3 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 12:37,45

Vrouwen masters, 3000 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 11:07,94

Sittard, zondag 12 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Junioren A poule 33 bij AV Unitas
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Daan van der Velden

Jongens junioren A, 3000 m
1 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 9:21,07
5 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 9:33,02

Jongens junioren A, 800 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 1:59,00
2 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 2:03,51

Jongens junioren A, 400 m
2 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 52,52
4 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 53,60

Utrecht, zondag 12 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Utrecht Marathon van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Johan Horst Running Holland 2:50:44 2:50:44
2 Erik Tange AV Aalsmeer 2:54:00 2:54:00
3 Pim Freriks Utrecht 2:54:51 2:54:49

Mannen senioren, halve marathon
1 Vincent Rono Kenia 1:02:55 1:02:55
2 Leonard Komon Kenia 1:08:32 1:08:32
3 Lars Cazander Hellas 1:08:52 1:08:52

Mannen 35, halve marathon
3 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 1:21:02 1:20:53

Mannen 45, halve marathon
52 Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 1:45:37 1:42:04

Vrouwen 50, halve marathon
19 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:01:27 1:58:46

Gemert, zaterdag 11 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gemert City Run van Running Events
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Vincent Dumont, Kathelijn Lemmens en Natasja Gerritzen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Gert-Jan Wassink AV'34 31:24 31:23
2 Davy Stieperaere Wevelgem 32:25 32:24
3 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 32:37 32:36
8 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 37:59 37:59
11 Michael van Oorsouw Eindhoven Atletiek 55:48 55:36
12 Erik van Kempen Eindhoven Atletiek 1:02:11 1:01:43

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Stevan Leppink GAC Gemert 36:55 36:54
2 Ties Brands Eindhoven Atletiek 37:33 37:32
3 Harald van Engeland GAC Gemert 38:37 38:35
7 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 58:07 57:36

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Edwin Jansen Eindhoven Atletiek 37:10 37:10
2 Edwin Kok GAC Gemert 37:13 37:12
3 Erwin van Dommelen GAC Gemert 37:22 37:20
6 Henk Vos Eindhoven Atletiek 40:07 40:05
9 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 45:16 45:13
11 Walter van Loon Eindhoven Atletiek 46:38 46:26

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Yasmin Hillebrink Loopgroep Aart Stigter 37:33 37:33
2 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 37:59 37:59
3 Lies Deruddere Wevelgem 38:50 38:48

Vrouwen 35, 10 km wedstrijd
1 Angela Schonenberg GAC Gemert 54:22 54:18
2 Elina Peltola. Eindhoven Atletiek 58:09 57:38
3 Marja Raijmakers AV Valkenswaard 1:01:01 1:00:45

Vrouwen 45, 10 km wedstrijd
1 Fannie van Bree GAC Gemert 43:36 43:33
2 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 43:44 43:42
3 Marjan de Greef HAC 1:07:45 1:07:22

Mannen recreanten, 10 km
83 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 48:36 48:24

Vrouwen recreanten, 10 km
7 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 47:17 47:05

Mannen recreanten, 5 km
56 Werner Doens Eindhoven Atletiek 24:12 24:05
78 Michael van Oorsouw Eindhoven Atletiek 26:19 26:14

Vrouwen recreanten, 5 km
2 Anne Huver-Castelijns Eindhoven Atletiek 19:43 19:41
9 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 22:30 22:24
16 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 24:09 24:02
31 Jose Koelink Eindhoven Atletiek 25:22 25:17

Horst, zaterdag 11 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Rundje um ut Hundje van de Peelrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 km
1 Frank Fonteyne Peelrunners 37:49 37:48
2 Peter Thijssen Broekhuizen 39:55 39:52
3 Léon van den Hombergh Lottum 40:23 40:20
7 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 43:57 43:55

Mannen 55, 10 km
1 Willy Kanters Lopersgroep Deurne 38:25 38:25
2 Ton Grommen Maasbree 39:31 39:31
3 Wim Janssen Atletiek Helden 40:00 39:57
5 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 42:11 42:09

Vrouwen 55, 5 km
1 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 21:30 21:24
2 Nicole Loeve HAC 22:10 22:04
3 Rinie Peeters Sevenum 23:32 23:27

Helmond, dinsdag 7 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Baancircuitwedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wim van Hameren, Taras Stanko, Bart Niesten, Ujendre Ramautarsing en Eefje Ottevanger

Mannen senioren, 5000 m
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 15:30,30
2 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 17:17,90
3 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 17:43,60

Mannen masters, 5000 m
2 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 17:19,33
3 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 17:34,20
5 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 19:24,88
7 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 20:49,97
8 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 20:53,32

Vrouwen masters, 5000 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 19:08,66

Mannen masters, 800 m
2 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 2:27,02
4 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:41,77

Vrouwen senioren, 800 m
2 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 2:55,73

Jongens junioren C, 800 m
3 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 2:14,80

Meisjes junioren C, 800 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 2:22,11
5 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 2:35,53

Utrecht, vrijdag 3 mei 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 10000 m
2 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 32:14,66

Jongens junioren A, 1500 m
5 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 4:13,01
9 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:15,37

Jongens junioren A, 800 m
13 Jesper Fortuin Eindhoven Atletiek 2:10,04

Jongens junioren B, 800 m
1 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 2:03,06
3 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 2:04,35
20 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 2:19,75

Meisjes junioren B, 800 m
4 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 2:22,66