Eindhoven Atletiek april 2019


Antwerpen, zondag 28 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Antwerp 10 Miles & Marathon van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman

Mannen 40, marathon
1 Colin Bekers Scorpio 2:26:57
2 Nico van Damme Sint Maria Lierde 2:38:32
3 Olivier Paturel Courbevoie 2:48:55
14 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 2:57:30

Mannen 40, 10 EM
773 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 1:27:31

Vrouwen 50, 10 EM
12 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:18:01

Düsseldorf, zondag 28 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon Düsseldorf van rhein-marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Peter van de Laar

Mannen senioren, marathon
1 Tom Gröschel TC Fiko Rostock 2:13:49 2:13:49
2 Malcom Hicks Wesley AHC 2:13:51 2:13:51
3 Thijs Nijhuis Viborg AM 2:14:18 2:14:18

Mannen 45, marathon
192 Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 4:01:28 4:00:03

Mannen 50, marathon
167 Peter van de Laar Eindhoven Atletiek 3:53:48 3:52:23

Mannen 55, marathon
75 John de Wert Eindhoven Atletiek 3:52:08 3:50:43

Wijbosch, zaterdag 27 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wijboschloop van Loopgroep Wijbosch
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing, Dries Christiaens en Kathelijn Lemmens

Mannen senioren, 10 km
1 Rob Nijskens 85 OSS-VOLO 34:54 34:52
2 Teun van Gorp 81 Tilburg Road Tilburg 36:16 36:16
3 Bart van de Kamp 91 AV Oss 36:25 36:25
4 Thijs Verhagen 89 Eindhoven Atletiek 36:54 36:54
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:27 38:27

Mannen 45, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 De Keien 36:02 36:02
2 Marco Tramontina 68 Eindhoven Atletiek 36:32 36:32
3 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 37:16 37:16
5 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 38:40 38:40
7 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 39:22 39:22
18 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 43:37 43:35

Vrouwen senioren, 10 km
1 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 45:51 45:49
2 Susan Govers 84 Uden 46:29 46:19
3 Wendy Verschuren 92 Wendy Verschuren 46:46 46:46

Vrouwen 55, 10 km
1 Marjo Eshuis 63 OSS-VOLO 47:03 46:55
2 Maria Dooyenburg 59 Prins Hendrik 47:25 47:21
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 47:33 47:29

Mannen, 5 km
1 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 17:30 17:28
2 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 18:03 18:00
3 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 18:34 18:31
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 18:49 18:46
5 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 19:11 19:04
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:54 19:47
9 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 20:34 20:25
11 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 21:28 21:18
12 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 21:35 21:23
13 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 21:40 21:32
15 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 22:18 22:05
16 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 23:03 22:53

Vrouwen, 5 km
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 18:47 18:44
2 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 19:15 19:10
3 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 19:20 19:14
4 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 20:45 20:38
5 Aagje Evers 93 Eindhoven Atletiek 20:59 20:52
6 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 21:11 21:06
10 Jojanneke Hermes 88 Eindhoven Atletiek 23:36 23:07

Helmond, maandag 22 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Openingswedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1 EM
2 Stephan Haans Eindhoven Atletiek 5:37,67
3 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 5:59,43
5 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 6:23,30

Vrouwen senioren, 1 EM
2 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 6:36,00

Meisjes junioren B, 1 EM
2 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 6:27,81

Meisjes junioren C, 600 m
5 Danae Leemans 04 Eindhoven Atletiek 2:06,90

Vught, maandag 22 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Testbaanwedstrijd van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 600 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 1:37,99

Jongens junioren B, 600 m
1 Ids van Korven Eindhoven Atletiek 1:30,23

Meisjes junioren C, 600 m
1 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 1:48,49

Haarzuilens, maandag 22 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve van De Haar
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Kimberley Timmins Utrecht 1:30:17 1:30:15
2 Dana Tiggelman Vleuten 1:33:14 1:33:11
3 Manon Tolboom Soest 1:33:54 1:33:52
83 Tessa Bekers Eindhoven Atletiek 2:16:31 2:14:43
87 Sien van Bommel Eindhoven Atletiek 2:18:40 2:16:52

Vrouwen 40, halve marathon
45 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 2:08:03 2:07:27

Boxtel, maandag 22 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Paasloop van AV Marvel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10.5 km
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 40:04 40:04
2 Patrick Sanders 85 Sint-Oedenrode 42:47 42:44
3 Sam van Loon 96 Heeswijk-Dinther 43:26 43:24

Mannen 40, 10.5 km
1 Hichame Frej 70 Running Team Eindhoven 37:26 37:26
2 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 41:12 41:12
3 Jos de Groot 66 De Rips 42:52 42:52
4 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 44:05 44:05

Vrouwen senioren, 10.5 km
1 Renee Sijbesma 01 Eindhoven Atletiek 40:04 40:04
2 Sophie van den Dungen 95 Boxtel 44:53 44:52
3 Kim van de Sande 85 Boxtel 48:35 48:28

Oisterwijk, zaterdag 20 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Taxandria Vennenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 15 km
8 Peter van Burken Eindhoven Atletiek 1:15:13 1:15:07

Mannen recreanten, 5 km
3 Henk Vos Eindhoven Atletiek 20:11 20:10
32 Daniel Hensen Eindhoven Atletiek 29:47 29:44

Vrouwen recreanten, 5 km
3 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 21:20 21:18

Valkenswaard, vrijdag 19 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Mesgina Tesfay, Filip Lijnen, Ujendre Ramautarsing, Kathelijn Lemmens, Anne Castelijns en Jens Peeters

Mannen senioren, 3000 m
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 8:58,00
2 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 9:01,30
4 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 9:57,40
5 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 10:13,30
6 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 10:28,10
7 Robin Boom Eindhoven Atletiek 10:38,90

Mannen masters, 3000 m
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 9:47,30
2 Sam Krop Eindhoven Atletiek 9:48,80
3 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 10:09,20
4 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 12:00,90
5 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 12:19,30

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 10:43,40

Vrouwen masters, 3000 m
2 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 10:40,90
3 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 11:24,00

Mannen masters, 1 EM
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 4:49,67

Mannen senioren, 400 meter
1 Hans Velthuis Eindhoven Atletiek 51,55
3 Toon IJzerman Eindhoven Atletiek 52,44

Vrouwen senioren, 400 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 58,19

Jongens junioren A, 3000 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 8:49,10

Jongens junioren A, 1 EM
1 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 5:11,81

Jongens junioren B, 400 m
1 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 52,48

Meisjes junioren B, 400 m
3 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 1:04,51
4 Richa Zope Eindhoven Atletiek 1:06,96
5 Kirsten Peeters Eindhoven Atletiek 1:09,33

Oud Beijerland, donderdag 18 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baancircuitwedstrijd van AV Spirit
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Daan van der Velden en Merlijn van der Velden

Mannen masters, 3000 m
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 9:09,51

Jongens junioren A, 3000 m
6 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 8:58,46

Jongens junioren B, 3000 m
4 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 9:13,61

Someren, donderdag 18 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Baancircuitwedstrijd van AV 't Jasper Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
1 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 10:08,39
10 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 13:11,26

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 13:11,99

Enschede, zondag 14 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Enschede Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Merlijn Wijn

Mannen senioren, marathon
1 Geart Jorritsma Lichtlopen 2:26:34 2:26:32
2 Stef Simons Bree AC 2:26:44 2:26:42
3 Fabian ten Kate Vitalis 2:27:53 2:27:50
7 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 2:34:33 2:34:30

Mannen 35, marathon
1 Benny Fischer Oostende 2:27:15 2:27:13
2 Dirk Goeyers Vilvoorde 2:28:33 2:28:30
3 Erwin Harmes González Running Team 2:30:05 2:30:03
5 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 2:35:48 2:35:44

Mannen 40, marathon
1 Richard Loendersloot LAAC Twente 2:40:30 2:40:25
2 Henk van der Stelt Scorpio 2:42:54 2:42:45
3 Sam Landman Marathon Pim Mulier 2:45:55 2:45:50
10 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 3:01:04 3:00:58

Overloon, zondag 14 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kleffenloop van AV Sporting Boxmeer
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 10 km
1 Sadik el Mourabite Eindhoven Atletiek 39:27 39:26
2 Edwin van den Woldenberg Venray 45:06 44:59
3 Dirk van de Elzen Uden 45:19 44:59

Mannen 50, 10 km
1 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 37:34 37:34
2 Mart van Rooij ATV Venray 41:33 41:30
3 Peter Huls Cifla 41:55 41:55

Vrouwen senioren, 10 km
1 Mirte Simmelink Eindhoven 43:43 43:39
2 Emy Hermens Olympus Land van Cuijk 47:02 47:00
3 Marlou Siroen. Eindhoven Atletiek 48:43 48:39

Mannen 50, 5 km
1 Frans Deenen ATV Venray 19:24 19:23
2 John de Rooij ATV Venray 19:30 19:28
3 Geert Linders ATV Venray 19:56 19:56
4 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 20:46 20:46

Gouda, zondag 14 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Mannen en Vrouwen senioren 2e divisie poule 5 bij AV Gouda
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
6 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 15:25,31
7 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 15:27,90

Mannen senioren, 800 m
7 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 2:03,85
8 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 2:04,29

Mannen senioren, 400 m
5 Hans Velthuis Eindhoven Atletiek 51,97

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 10:36,45
10 Jil Ney Eindhoven Atletiek 11:46,82

Vrouwen senioren, 800 m
9 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 2:33,06

Vrouwen senioren, 400 m
1 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 57,92

Hulst, zaterdag 13 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon Zeeuws-Vlaanderen van Terneuzen naar Hulst
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman

Mannen senioren, marathon
1 Maarten van Zetten Ilion Zoetermeer 2:28:07 2:28:05
2 Leendert van der Lugt Capelle aan den IJssel 2:30:57 2:30:55
3 Erwin Adan Dynamica Koudekerke 2:33:47 2:33:45
21 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 3:01:48 3:01:42

Austerlitz, zaterdag 13 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Pyramide NK Cross Duathlon van Triathlon Vereniging Soest – de Schieter
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 40, NK cross duathlon (LFL 8-22-2.6 km)
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 1:50:52 Goud
2 Saskia Elemans Wageningen 1:52:58
3 Suzanne van Gelder Heerenveen 1:59:38

Rotterdam, zondag 7 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rotterdam Marathon (14558) van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Michael Beuwer, Wim van Hameren, Jur Gerris, Jurriaan Nolles, Sjakko Sandee en Aagje Evers

Mannen senioren, marathon
1 Marius Kipserem Kenia 2:04:11 2:04:11
2 Kaan Özbilen Turkije 2:05:27 2:05:26
3 Emanuel Saina Kenia 2:05:42 2:05:42
4 Abdi Nageeye Global Sports Com 2:06:17 2:06:17
98 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 2:45:04 2:44:25
348 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 3:07:45 3:06:53
379 Jur Gerris Eindhoven Atletiek 3:09:54 3:09:01
412 Jurriaan Nolles Eindhoven Atletiek 3:12:10 3:11:17

Mannen 45, marathon
918 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 4:11:36 4:08:29

Mannen 50, marathon
30 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 3:03:52 3:03:00
491 John Thoolen Eindhoven Atletiek 4:00:49 4:00:46

Mannen 55, marathon
660 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 5:11:32 5:10:55

Vrouwen senioren, marathon
1 Ashete Bekere Ethiopië 2:22:55 2:22:52
2 Stella Barsosio Kenia 2:23:36 2:23:34
3 Aliphine Tuliamuk USA 2:26:50 2:26:48
148 Aagje Evers Eindhoven Atletiek 3:47:02 3:46:56

Vrouwen 35, marathon
358 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 4:43:33 4:40:52

Vrouwen 60, marathon
3 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 3:55:06 3:54:04
31 Ans Cuijpers Eindhoven Atletiek 4:59:14 4:58:37

Vught, zondag 7 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Junioren A poule 33 bij Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren A, 1500 m
2 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 4:13,00
7 Jesper Fortuin 00 Eindhoven Atletiek 4:35,87

Jongens junioren A, 800 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:58,00

Reusel, zaterdag 6 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Grensloop van AV Reusel '69 en Arac
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Rick Hartogs DAK 31:41
2 Lauran Beijens Tilburg Road Runners 32:44
3 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 33:14
5 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 36:26
6 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 37:25
8 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 43:36

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 33:57
2 Gino Steemans ARAC 34:24
3 Harald van Gils Loopgroep Aart Stigter 36:22
5 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 39:23

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Corné van Oirschot Tilburg Road Runners 35:44
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 36:28
3 Erwin van Dommelen GAC Gemert 36:34
4 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 36:37
5 Edwin Jansen Eindhoven Atletiek 37:39
7 Sadik el Mourabite Eindhoven Atletiek 39:25
8 Henk Vos Eindhoven Atletiek 41:36

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Michel Kerstens Turnhout Atletiekclub 36:56
2 Eddy Oomen ARAC 41:04
3 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 42:02

Vrouwen 45, 10 km wedstrijd
1 Fannie van Bree GAC Gemert 43:26
2 Anita Monen GVAC 43:49
3 Marie-Sophie Schamp DES 44:19
4 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 44:46

Mannen recreanten, 10 km
6 Frans Merckx. Eindhoven Atletiek 40:09
12 Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 45:55

Eindhoven, donderdag 4 april 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dommelloop van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Maryll Koenraadt

Mannen, 10 km
1 Tom Reep Asterix 34:29 34:27
2 Adomas Repšys Asterix 37:19 37:17
3 Rob Rutjes Running Team Eindhoven 37:21 37:20
5 Jim Portegies Eindhoven Atletiek 38:24 38:21
29 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 45:43 45:26
34 Joost van Boxmeer Eindhoven Atletiek 47:22 47:12
68 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 55:48 55:26
69 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 56:14 56:08
70 Cor Verbeek Eindhoven Atletiek 56:29 56:22
72 Gerben Hameetman. Eindhoven Atletiek 56:53 56:36
74 Steven Edixhoven Eindhoven Atletiek 57:15 57:07
80 Henny Valks Eindhoven Atletiek 1:02:04 1:02:00

Vrouwen, 10 km
1 Hannah Oldroyd Haag Atletiek 36:34 36:31
2 Eline de Jong De Liemers 38:51 38:49
3 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 42:35 42:33
4 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 43:16 43:14
5 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 44:46 44:43
26 Elina Peltola Eindhoven Atletiek 54:47 54:31
32 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 58:46 58:39
37 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:04:54 1:04:47

Mannen, 5 km
1 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 16:10 16:09
2 Fin Timmermans Asterix 16:29 16:28
3 Hichame Frej Running Team Eindhoven 16:30 16:29
4 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 16:45 16:44
25 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 21:02 21:01
34 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 22:34 22:30
46 Sjef Orbons Eindhoven Atletiek 26:08 25:50
54 Bart van der Zanden Eindhoven Atletiek 28:51 28:31

Vrouwen, 5 km
1 Serana Tielbeek Running Team Eindhoven 19:04 19:02
2 Luca Reniers Tartlétos 19:53 19:51
3 Carmen Reep Asterix 19:53 19:51
12 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 23:49 23:46
22 Yvonne Verplak. Eindhoven Atletiek 28:02 27:43
35 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 30:59 30:39