Eindhoven Atletiek maart 2019


Venlo, zondag 31 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Venloop van de stichting Venlo-Loopstad
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Michael Beuwer, Marcel Verwegen en Kathelijn Lemmens

Mannen senioren, halve marathon
1 Robert Kipchirchir Mwei Kenia 1:00:21 1:00:20
2 Philemon Kiplimo Kimayo Kenia 1:00:44 1:00:43
3 Bethwel Biwott Yegon Kenia 1:00:57 1:00:56
45 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:10:00 1:09:58
49 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 1:11:09 1:11:07
97 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 1:21:23 1:21:15
138 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 1:25:35 1:25:22
139 Thijs Verhagen Eindhoven Atletiek 1:25:35 1:25:26

Mannen 35, halve marathon
17 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:18:51 1:18:44
35 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 1:23:25 1:23:16

Mannen 40, halve marathon
152 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:40:58 1:38:43
282 Bas Caljouw Eindhoven Atletiek 1:50:16 1:45:22

Mannen 45, halve marathon
52 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:29:03 1:28:55
139 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:39:06 1:38:56
253 Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 1:46:40 1:44:06
763 Gavin Phillips Eindhoven Atletiek 2:16:22 1:59:39

Mannen 50, halve marathon
5 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 1:22:28 1:22:13
80 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:37:37 1:35:11
660 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 2:13:35 2:03:23

Mannen 55, halve marathon
17 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:33:35 1:33:25
24 Fred Eijpe Eindhoven Atletiek 1:35:41 1:34:51

Mannen 60, halve marathon
249 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:38:23 2:26:01

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Dorcas Jepchumba Kimeli Kenia 1:08:19 1:08:18
2 Gete Alemayehu Ethiopië 1:08:23 1:08:23
3 Bo Ummels Unitas 1:14:02 1:14:00
20 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 1:25:35 1:25:27
39 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 1:37:41 1:37:30

Vrouwen 45, halve marathon
82 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 2:02:58 1:54:24
233 Monique Timmermans Eindhoven Atletiek 2:25:07 2:13:41

Mannen senioren, 10 km
1 Mark van Kessel Lopersgroep Deurne 32:04 32:02
2 Per Åke Robert Alexandersson Zweden 32:45 32:44
3 Rik van der Sterren Swift 33:45 33:44

Mannen 35, 10 km
308 Rene Adriaanse Eindhoven Atletiek 1:05:31 58:29

Mannen 40, 10 km
3 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 36:26 36:24

Mannen 45, 10 km
207 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 1:00:29 52:14

Mannen 50, 10 km
39 Patrick Sanders Eindhoven Atletiek 48:45 47:00

Mannen 55, 10 km
257 Marc van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 1:17:45 1:09:27

Mannen 60, 10 km
68 Joop Quik Eindhoven Atletiek 1:00:23 57:31
234 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 1:17:45 1:09:25

Vrouwen senioren, 10 km
1 Jana van Lent Atl. Volharding 36:58 36:58
2 Marlou Propst Sprint 38:18 38:16
3 An Lenders Venloop Running Team 38:37 38:35

Vrouwen 35, 10 km
132 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 1:05:51 59:53
165 Claudia Evers Eindhoven Atletiek 1:08:23 1:00:09

Vrouwen 40, 10 km
125 Brigitte van der Heijden Eindhoven Atletiek 1:05:36 57:33

Vrouwen 45, 10 km
204 Irma Swevels Eindhoven Atletiek 1:12:28 1:05:27
342 Ilja Grumnagel Eindhoven Atletiek 1:22:24 1:13:51

Vrouwen 50, 10 km
51 Yolanda Aarts Eindhoven Atletiek 1:05:32 57:17
140 Berny Wijsman Eindhoven Atletiek 1:12:38 1:04:21

Vrouwen 55, 10 km
83 Margareth Bressers Eindhoven Atletiek 1:09:13 1:00:40
123 Majola Slot Eindhoven Atletiek 1:12:40 1:04:22

Toruń, zon. 24 t/m zat. 30 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de WMACI World Masters Athletics Championchips Indoor Poland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50-54, 10 km wegrace
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 32:09 Goud
2 Piotr Poblocki Poland 32:59
3 Joaquim Figueiredo Portugal 33:18

Mannen 50-54, 3000 m
1 Miguel Molero-Eichwein Germany 9:09,98
2 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 9:10,21 Zilver
3 Joaquim Figueiredo Portugal 9:26,94

Veldhoven, vrijdag 29 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Anne Castelijns

Mannen masters, 5000 m
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 17:13,63
3 Bert Zwart Eindhoven Atletiek 19:43,41

Vrouwen masters, 5000 m
1 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 19:11,83
2 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 19:58,92

Vrouwen senioren, 1000 m
3 Jil Ney Eindhoven Atletiek 3:34,87
4 Vere van Rie Eindhoven Atletiek 3:38,89

Jongens junioren A, 1000 m
1 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 2:37,24

Meisjes junioren B, 1000 m
4 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 3:29,81

Jongens junioren C, 1000 m
5 Michiel Kruk Eindhoven Atletiek 3:30,55

Brunssum, zondag 24 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelloop van de stichting Parelloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km Prestatie- en Recreatie Run
1 Stef Simons Bree 33:27 33:27
2 Rob Linders Venlo 34:24 34:24
3 Didier Frambach Atletiek Maastricht 34:44 34:44
209 Sjef Orbons Eindhoven Atletiek 53:09 52:49

Mannen, 5 km Rabobank Talent Run
1 Clément Deflandre 97 Herve Running Team 14:48 14:48
2 Jelmer van der Linden Statina 14:51 14:51
3 Jeroen Bakker AV Triathlon 14:51 14:51
8 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 15:10 15:10
39 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 16:23 16:21
40 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 16:24 16:23
43 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 16:28 16:25
50 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 16:53 16:52

Vrouwen, 5 km Rabobank Talent Run
1 Eléa Henrard 99 Herve Running Team 17:19 17:18
2 Maartje Kusters Residentie Triathlon Club 17:36 17:34
3 Tess van Randtwijk AV '34 17:36 17:34
6 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 18:01 17:59

Drunen, zondag 17 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drunense Duinenloop van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Rick Hartogs 88 DAK 1:07:36 1:07:36
2 Henkjan den Braven 89 Passaat 1:14:50 1:14:48
3 Pieter Cappon 93 NTB 1:15:26 1:15:26

Mannen 35, halve marathon
1 Colin Bekers 79 Scorpio 1:10:26 1:10:26
2 Marc Janssen 83 Scorpio 1:17:15 1:17:15
3 Richard Stel 78 Groningen Atletiek 1:17:17 1:17:15
6 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:21:59 1:21:56
10 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:28:20 1:28:11

Mannen 45, halve marathon
1 Jeroen van Damme 72 THOR 1:12:50 1:12:50
2 Marcel Laros 71 Scorpio 1:14:26 1:14:26
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 1:14:35 1:14:35
11 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 1:24:59 1:24:55

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Juriena de Vries 88 Sprint 1:26:57 1:26:53
2 Dyanne Verpaalen 85 Spiridon 1:30:57 1:30:53
3 Elke Wouters 90 Sprint 1:32:50 1:32:48
6 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 1:36:17 1:34:52

Vrouwen 35, halve marathon
1 Ingrid Versteegh 78 Sprint 1:19:09 1:19:08
2 Anne Huver-Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 1:30:25 1:30:16
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:38:52 1:38:42

Mannen recreanten, halve marathon
47 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 1:32:18 1:32:14
111 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:40:19 1:38:55
155 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 1:43:36 1:42:04
159 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:43:58 1:42:31
189 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 1:46:11 1:44:41
232 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:49:40 1:48:13
294 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:52:55 1:51:20
295 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:53:12 1:51:43
513 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:18:52 2:17:20

Vrouwen recreanten, halve marathon
26 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:49:40 1:48:12
46 Barbara van den Enden 78 Eindhoven Atletiek 1:54:09 1:52:41

Mannen, 10 km
35 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 42:59 42:57

Vrouwen, 10 km
6 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 44:15 44:12
8 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 45:10 45:08
28 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 50:35 50:20

Hapert, zondag 17 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kempen Run van No-Limits
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Michael Beuwer, Tim Kragten, Wim van Hameren, Robin Boom, Aagje Evers en Pepijn van Westerlo

Mannen senioren, halve marathon
1 Gerd Devos Turnhout 1:08:26 1:08:26
2 Emmanuel Biwott Voorthuizen 1:08:39 1:08:39
3 Ramdan Snoussi Antwerpen 1:08:41 1:08:41
10 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:10:30 1:10:30
12 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 1:11:30 1:11:29
14 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 1:11:49 1:11:49
21 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 1:17:41 1:17:37
24 Jurriaan Nolles Eindhoven Atletiek 1:25:48 1:25:43
26 Robin Boom Eindhoven Atletiek 1:30:16 1:30:12

Mannen 35, halve marathon
1 Dirk Goeyers Vilvoorde 1:10:45 1:10:44
2 Gert Theunis Hannot 1:12:25 1:12:25
3 Sven Naets Herentals 1:14:10 1:14:07
7 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 1:18:51 1:18:50
8 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:18:55 1:18:54
10 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 1:21:18 1:21:16
14 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 1:22:23 1:22:19
18 Walter Stals Eindhoven Atletiek 1:26:50 1:26:45
21 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 1:31:30 1:31:24

Mannen 45, halve marathon
1 Fillip Lijnen Eindhoven Atletiek 1:19:15 1:19:12
2 Erik de Laat AV Weert 1:19:34 1:19:30
3 Edwin Jansen Eindhoven Atletiek 1:20:55 1:20:54
4 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 1:21:48 1:21:47
7 Hans-Peter van Wersch Eindhoven Atletiek 1:26:33 1:26:27
10 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:28:23 1:28:17
12 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 1:31:41 1:31:34

Mannen 55, halve marathon
1 Michel Kerstens Turnhout 1:18:17 1:18:14
2 Bart van Nijlen Arendonk 1:26:03 1:26:01
3 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:30:31 1:30:25
9 Math Creemers Eindhoven Atletiek 1:48:31 1:48:21

Mannen recreanten, halve marathon
1 Barthelemy Geldof Leuven 1:15:51 1:15:50
2 Frederik Waer Westerlo 1:19:07 1:18:59
3 Davy Paeshuyse Arendonk 1:19:17 1:19:16
19 Michiel Smets Eindhoven Atletiek 1:26:14 1:26:13
35 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:31:51 1:31:45
46 Rob Janssen Eindhoven Atletiek 1:35:18 1:35:04
157 Henny Valks Eindhoven Atletiek 2:25:15 2:24:54

Vrouwen recreanten, halve marathon
1 Karen Geysen Mol 1:31:46 1:31:44
2 Kathleen Lennartz Belsele 1:33:34 1:33:29
3 Judith Gijsbers Weert 1:37:53 1:37:45
6 Aagje Evers Eindhoven Atletiek 1:43:00 1:42:16
50 Thera Derwort Eindhoven Atletiek 2:19:14 2:18:16

Mannen recreanten, 10 km
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 32:20 32:20
2 Arne Agten VABCO Mol 32:30 32:30
3 Jorne van Herck VABCO Mol 33:55 33:54
7 Pepijn van Westerlo Eindhoven Atletiek 35:23 35:21
8 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 35:27 35:27
10 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 35:42 35:40
12 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 36:17 36:14
15 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 36:33 36:28
18 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 37:26 37:24
30 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 41:57 41:52
42 Roel Beckers Eindhoven Atletiek 44:23 44:06
51 Jack van Wetten Eindhoven Atletiek 45:49 45:32
53 Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 46:16 45:58
56 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 46:49 46:30
61 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 47:56 47:37
93 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 53:17 52:58
103 Ezra Born Eindhoven Atletiek 54:12 53:17
125 Arno Smithuis Eindhoven Atletiek 55:52 54:58

Vrouwen recreanten, 10 km
1 Serana Tielbeek Running Team Eindhoven 39:41 39:38
2 Inge Das GVAC 40:34 40:25
3 Lien Peeters Bree 43:09 43:00
4 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 43:13 43:08
6 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 43:30 43:28
10 Yolanda Knops Eindhoven Atletiek 46:11 46:02
12 An Rindt Eindhoven Atletiek 46:54 46:51
30 Anouchka Krol Eindhoven Atletiek 53:52 53:42
35 Brigitte van der Heijden Eindhoven Atletiek 54:37 54:27
38 Maaike Werson Eindhoven Atletiek 55:20 54:37
49 Tessa Bekers Eindhoven Atletiek 57:05 56:28
52 Sien van Bommel Eindhoven Atletiek 57:53 57:17
88 Irene Krugers Eindhoven Atletiek 1:03:38 1:02:58

Mannen recreanten, 6.5 km
34 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 59:42 59:30

Meisjes 7-8 jaar, 1 km
10 Joy Mellegers Eindhoven Atletiek 5:11 5:09

Nijmegen, zondag 17 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stevensloop van de stichting Zevenheuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Ronald Schröer AV Zaanland 1:08:43 1:08:41
2 Niels Theloosen Nijmegen Atletiek 1:11:01 1:11:01
3 Wesley Mols AV Cifla 1:11:26 1:11:26

Mannen 45, halve marathon
117 Rik-Jan Zwartenkot Eindhoven Atletiek 1:57:08 1:55:52

Vrouwen 35, halve marathon
40 Nienke Bosma Eindhoven Atletiek 2:13:01 2:04:35

Vrouwen 50, halve marathon
21 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:09:50 2:01:48
46 Ineke van Rosmalen Eindhoven Atletiek 2:29:06 2:21:17

Mannen 35, 10 km
160 Erik Bosmans Eindhoven Atletiek 1:10:58 1:01:57

Vrouwen 35, 10 km
41 Nienke Bosma Eindhoven Atletiek 1:04:40 55:27

Vrouwen 35, 5 km
26 Nienke Bosma Eindhoven Atletiek 32:02 29:09

Vrouwen 50, 5 km
14 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 32:02 29:08

Nuenen, zaterdag 16 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gerwen-Nederwetten Loop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman

Mannen, 15 km
1 Kevin Sleegers Running Team Eindhoven 54:24 54:24
2 Stephan Haans Nuenen 1:03:05 1:03:05
3 Murat Tagluk Eindhoven 1:03:14 1:03:14
11 Peter van Burken Eindhoven Atletiek 1:16:09 1:16:05
12 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:16:36 1:16:21

Mannen, 10 km
1 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 37:35 37:35
2 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 37:52 37:52
3 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 39:19 39:18
25 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 57:22 57:13

Vrouwen, 10 km
1 Doris Mayrhofer Triotters 44:25 44:24
2 Evonne van der Pol Fortuna 67 47:50 47:44
3 Myrna de Win Eindhoven 49:32 49:28
13 Yvonne Verplak Eindhoven Atletiek 1:00:38 1:00:31
17 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 1:04:59 1:04:50

Sint Anthonis, zaterdag 16 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van Sint Anthonis van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, halve marathon
1 Hugo Nijssen Baarlo 1:26:10 1:26:06
2 Pieter Platteel avVN 1:27:35 1:27:26
3 Eric van de Broek Venhorst 1:29:21 1:29:18
14 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:38:13 1:37:13

Mannen 55, halve marathon
1 Willy Kanters Lopersgroep Deurne 1:23:25 1:23:25
2 Wim Janssen Beringe 1:28:14 1:28:11
3 John Kocken HAC 1:29:29 1:29:26
22 John de Wert Eindhoven Atletiek 1:47:52 1:46:52

Mannen 60, halve marathon
1 Hans van Haren Vierlingsbeek 1:27:19 1:27:02
2 Theo van der Loop De Keien 1:30:56 1:30:54
3 Albert Warnders LOGO 1:32:28 1:32:17
51 Dion Liebrand Eindhoven Atletiek 2:35:17 2:34:22

Vrouwen 50, halve marathon
1 Erika Schoofs Kevelaer 1:42:24 1:42:21
2 Desiree Wierper Beuningen 1:42:53 1:42:47
3 Gera van Duijvenvoorde Leiden Atletiek 1:46:22 1:45:26
7 Willy Gommers Eindhoven Atletiek 1:58:21 1:57:21
11 Ingrid Hermans Eindhoven Atletiek 2:08:22 2:07:27

Tilburg, zondag 10 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de AttilaRun van AV Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 30 km
1 Stan de Vleminck Wolvertem 1:46:04
2 Kim de Cock Baasrode 2:01:59
3 Bastiaan Verwoert Rotterdam 2:05:08
4 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 2:09:13

Mannen 35, 30 km
1 Michiel van Nispen Sprint 1:49:23
2 Wouter Decock Brugge 1:51:57
3 Ferdy Migchelbrink Veldhoven 2:04:52
6 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 2:13:36

Vrouwen senioren, 10 km
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 39:20
2 Dyanne Verpaalen Spiridon 42:36
3 Evelien Lauwers AVR '69 43:47

Lelystad, zondag 3 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de 6e Winterloop van AV Spirit
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 35, 10 km
1 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 44:37
2 Ingrid van Weezep Lelystad 51:08
3 Ellen Heeren Dronten 56:15

Tilburg, zaterdag 2 maart 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kruikenloop van Tilburg Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Rick Hartogs DAK 47:49 47:49
2 Kevin Schauwaers Herselt 48:44 48:42
3 Robbert van de Wouw Parcival 52:14 52:13
7 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 55:37 55:32

Mannen 35, 15 km
1 Jeroen Maas Spiridon 51:15 51:15
2 Marc Janssen Scorpio 54:26 54:25
3 Rob Musters Sprint 55:27 55:23
4 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 57:17 57:13

Mannen 45, 15 km
1 Christ Donders Tilburg Road Runners 51:44 51:43
2 Corné van Oirschot Tilburg Road Runners 55:00 55:00
3 John van Heeswijk DAK 56:37 56:36
16 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 1:05:11 1:05:04