Eindhoven Atletiek februari 2019


Eindhoven, zondag 17 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 31:12
2 Kevin Schauwaers AC Herentals 32:09
3 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 32:16
4 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 33:10
5 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 33:35
6 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 34:03
10 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 35:53
14 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 36:59

Mannen 35, 7900 m
1 Joan School GVAC 27:00
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 27:21
3 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 27:54
5 Tein Somers Eindhoven Atletiek 28:19
7 Walter Stals Eindhoven Atletiek 29:49
13 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 32:43

Mannen 45, 7900 m
1 Jay Sauer Cifla 27:28
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 29:02
3 Roland van Loon Atletiek Oirschot 29:33
4 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 29:55
7 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 32:38

Mannen 55, 7900 m
1 Frans Deenen ATV Venray 30:08
2 Carlo Buijs GVAC 31:21
3 Wil Boudewijns avVN 32:21
4 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 32:23
6 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 32:54
7 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 34:02
9 Renť van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 34:57

Mannen 65, 7900 m
1 Joop Slagboom GVAC 39:52
2 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 40:47
3 Gert van Kooij DES 42:24
4 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 44:08

Vrouwen senioren, 7900 m
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 31:04
2 Carmen Reep Asterix 32:45
3 Laura Muskens Eindhoven Atletiek 32:56
4 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 34:37
6 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 35:53

Vrouwen 35, 7900 m
1 Rian van der Burgt GVAC 31:33
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 33:10
3 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 36:56

Vrouwen 45, 7900 m
1 Annie Michiels AVR '69 33:57
2 Marie-Sophie Schamp DES 35:15
3 Yolanda Knops Eindhoven Atletiek 37:28

Vrouwen 55, 7900 m
1 Karin Verheijden GVAC 34:31
2 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 36:56
3 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 37:25

Vrouwen korte cross, 2900 m
1 Margo Heurman NSAV 't Haasje 11:05
2 Yosta de Stigter Energie 11:31
3 Rian van der Burgt GVAC 11:42
6 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 14:14

Jongens junioren A, 7900 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 26:59

Jongens junioren B, 5800 m
5 Lucas van der Leij Eindhoven Atletiek 25:12

Meisjes junioren B, 3700 m
1 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 15:53
2 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 16:08

Meisjes junioren C, 2900 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 11:52
3 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 12:14

Jongens junioren D, 2200 m
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 8:16
11 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 9:37
14 Levi Sweegers Eindhoven Atletiek 9:55
19 Hidde Holshuijsen Eindhoven Atletiek 11:03

Jongens pupillen A, 1500 m
3 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 5:53
4 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 5:54
11 Ezra Born Eindhoven Atletiek 6:25
15 Marijn van der Blom Eindhoven Atletiek 6:40
17 Koen Stam Eindhoven Atletiek 6:52
18 Noah Reek Eindhoven Atletiek 6:53
20 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 6:55
21 Tigo Meulendijks Eindhoven Atletiek 7:02
24 Leon Schuurman Eindhoven Atletiek 8:11
26 Seamus Salmon Eindhoven Atletiek 8:42

Meisjes pupillen A, 1500 m
2 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:00
7 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 6:45
8 Puck Holshuijsen Eindhoven Atletiek 6:58
10 Annick de Bont Eindhoven Atletiek 7:21
17 Dinte Vlinder Wilting Eindhoven Atletiek 7:46

Jongens pupillen B, 1500 m
5 Sep de Kraker Eindhoven Atletiek 6:37
6 Joris van der Blom Eindhoven Atletiek 6:38
10 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 7:08

Meisjes pupillen B, 1500 m
3 Nina Stam Eindhoven Atletiek 7:31

Jongens pupillen C, 900 m
2 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:43
3 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 3:47
4 Josh Eshuis Eindhoven Atletiek 3:52
5 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 4:08
7 Bran van Stiphout Eindhoven Atletiek 4:25

Meisjes pupillen C, 900 m
4 Wiep Eshuis Eindhoven Atletiek 4:40
6 Molly Salmon Eindhoven Atletiek 4:54

Jongens mini pupillen, 900 m
4 Xavi Reek Eindhoven Atletiek 4:11
12 Bruis Eshuis Eindhoven Atletiek 5:55

Meisjes mini pupillen, 900 m
1 Lova la Grand Eindhoven Atletiek 4:27
4 Robin Bijsterveld Eindhoven Atletiek 5:02

Recreanten, 4300 m - 6400 m - 8400 m
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 21:04
Nort Liebrand Eindhoven Atletiek 26:03
Henja van Zundert Eindhoven Atletiek 30:15
Sophie Beer Eindhoven Atletiek 31:46
Charlotte Lambooy Eindhoven Atletiek 34:19
Margot Hartman Eindhoven Atletiek 34:19
Karel Hageman Eindhoven Atletiek 35:17
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 37:27
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 37:57
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 38:33
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 38:50
Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 39:33
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 39:45
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 39:45
Marga Klomp Eindhoven Atletiek 40:02
Vere van Rie Eindhoven Atletiek 40:45
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 40:58
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 41:25
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 41:40
Myrna van der Donk Eindhoven Atletiek 42:15
Michael van Oorsouw Eindhoven Atletiek 42:58
Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 44:50
Sjef Orbons Eindhoven Atletiek 46:12
Steven Edixhoven Eindhoven Atletiek 47:40
Mieke Gevers Eindhoven Atletiek 47:42
Lily Jong Eindhoven Atletiek 47:42
Felix Berntsen Eindhoven Atletiek 47:42
Tessa Bekers Eindhoven Atletiek 48:32
Sien van Bommel Eindhoven Atletiek 49:21
Cor verbeek Eindhoven Atletiek 49:49
Majola Slot Eindhoven Atletiek 52:09
Miranda Schrijver Eindhoven Atletiek 53:37
Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 53:37

Schoorl, zondag 10 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met het NK 10 km met een PR voor Michael Beuwer en Niek van Son

Mannen 65, 30 km
13 Fred Kruiswijk Eindhoven Atletiek 3:14:19 3:07:45

Vrouwen 35, 21 km
5 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 1:41:13 1:34:44

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Bashir Abdi SomaliŽ 28:07 28:06
2 Koen Naert BelgiŽ 28:37 28:36
3 Yakoub Labquira Marokko 28:52 28:51
39 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 31:18 31:14
64 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 32:02 31:59
82 Niek van Son Eindhoven Atletiek 32:36 32:30

Mannen 50, 10 km wedstrijd
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 31:56 31:56

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Meraf Bahta Eritrea 31:09 31:09
2 Susan Krumins-Kuijken AV Cifla 31:11 31:10
3 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 33:50 33:49

Meisjes junioren A, 10 km wedstrijd
3 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 39:11 39:08

Valkenswaard, zondag 10 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9720 m
1 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 33:36
2 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 38:01
3 Ralf Smets AVV 39:02

Mannen 35, 7770 m
1 Joan School GVAC 27:59
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 28:16
3 Tein Somers Eindhoven Atletiek 28:56
5 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 29:25
6 Peter Paul Derks Eindhoven Atletiek 30:03
9 Walter Stals Eindhoven Atletiek 31:17
14 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 35:15

Mannen 45, 7770 m
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 30:16
2 Roland van Loon Atletiek Oirschot 30:21
3 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 30:52
5 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 33:48

Mannen 55, 7770 m
1 Rene van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 32:21
2 Carlo Buijs GVAC 32:39
3 Wil Boudewijns avVN 33:14
5 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 34:51
7 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 37:08
8 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 37:25
9 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 38:09

Vrouwen senioren, 7770 m
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 31:45
2 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 32:00
3 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 35:37
6 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 37:10
8 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 37:57

Vrouwen 35, 7770 m
1 Rian van der Burgt GVAC 32:37
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 35:17
3 Marian Crombag-Otter GVAC 36:05

Meisjes junioren B, 3870 m
1 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 17:12

Meisjes junioren C, 2000 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:18

Jongens junioren D, 1550 m
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 5:53
9 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 6:49
12 Levi Sweegers Eindhoven Atletiek 6:59

Jongens pupillen A, 1110 m
3 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 4:12
4 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 4:15
5 Marijn van der Blom Eindhoven Atletiek 4:15
12 Ezra Born Eindhoven Atletiek 4:33
13 Koen Stam Eindhoven Atletiek 4:37
14 Bo Van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:38

Meisjes pupillen A, 1110 m
1 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 4:12
6 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 4:36
12 Puck Holshuijsen Eindhoven Atletiek 5:01
23 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 5:26

Jongens pupillen B, 1110 m
4 Joris van der Blom Eindhoven Atletiek 4:36
8 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:54

Meisjes pupillen B, 1110 m
7 Nina Stam Eindhoven Atletiek 5:33

Jongens pupillen C, 750 m
1 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:04
3 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 3:15
6 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 3:26

Recreanten, 5820 m - 7770 m - 9720 m
Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 30:57
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 44:47
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 44:51
Willy Gommers Eindhoven Atletiek 45:03
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 45:10
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 47:08
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 47:54
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 48:22
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 49:11
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 51:08
Werner Doens Eindhoven Atletiek 51:11

Apeldoorn, zat. 9 en zon. 10 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Indoor Junioren
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren A, 3000 m
1 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 8:45,03
6 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 9:30,50

Jongens junioren B, 3000 m
3 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 9:19,37
7 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 9:37,01

Jongens junioren A, 1500 m
4 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 4:10,22
8 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:26,91 (4:19,08)

Meisjes junioren B, 400 m
21 Noa Snijders Eindhoven Atletiek 1:06,46

Apeldoorn, zondag 3 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Asselronde mannen 45, 25 km
126 John Thoolen Eindhoven Atletiek 2:09:51 2:05:43

Asselronde mannen 50, 25 km
46 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 1:59:17 1:56:55
61 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 2:02:02 1:59:38
216 Rob Turksema Eindhoven Atletiek 2:25:21 2:21:38

Asselronde vrouwen senioren, 25 km
104 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 2:27:12 2:19:26

Asselronde vrouwen 35, 25 km
26 Nienke Bosma Eindhoven Atletiek 2:10:03 2:07:12

Asselronde vrouwen 45, 25 km
100 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 2:40:28 2:32:43

Asselronde vrouwen 50, 25 km
66 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:31:57 2:27:33

Mini marathon mannen 50, 10 EM
123 Lex van Wel. Eindhoven Atletiek 1:25:43 1:23:36

Mini marathon mannen 60, 10 EM
138 Hans van den Elzen Eindhoven Atletiek 1:59:23 1:50:23

Mini marathon vrouwen 40, 10 EM
111 Marlies Snels Eindhoven Atletiek 1:38:04 1:34:06
191 Aurea Wintermans Eindhoven Atletiek 2:00:26 1:51:25

Mini marathon vrouwen 50, 10 EM
160 Brigtte Moolenaar Eindhoven Atletiek 1:53:42 1:44:41
161 Annemarie Keijzer Eindhoven Atletiek 1:53:41 1:44:41
183 Marie-Josť Foolen Eindhoven Atletiek 2:03:06 1:54:06

Acht van Apeldoorn vrouwen 35, 8 km
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 26:46 26:44

Uden, zondag 3 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heuvelrug cross van De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10020 m
1 Roland Bassa Prins Hendrik 37:44
2 Jean Pierre Hoeboer De Keien 38:45
3 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 39:55
10 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 41:43

Apeldoorn, vrij. 1 t/m zon. 3 februari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Indoor Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Met een Nederlands Record Indoor Mannen 50 voor Peter van der Velden

Mannen 50, 3000 m
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 9:02,73

Mannen 55, 800 m
1 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek 2:15,34

Mannen 55, 400 m
2 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek 58,70