Eindhoven Atletiek januari 2019


Best, zondag 27 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann Bosloop van AV Generaal Michaelis
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10880 m
1 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 38:37
2 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 38:51
3 Robin Spijkerboer Nederlandse Triathlonbond 42:22
4 Stan Rutten Eindhoven Atletiek 44:48
6 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 45:43

Mannen 35, 8340 m
1 Joan School GVAC 31:21
2 Peter Eshuis Generaal Michaelis 32:20
3 Ricardo Damen AVV 33:45
4 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 34:13

Mannen 45, 8340 m
1 Peter Mijsberg De Keien 32:33
2 Erik de Laat AV Weert 33:01
3 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 33:29
5 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 34:09
7 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 34:50
9 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 35:04
12 Karel Hageman  Eindhoven Atletiek 36:33
14 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 37:37
15 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 37:40

Mannen 55, 8340 m
1 Renť van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 35:46
2 Carlo Buijs GVAC 36:54
3 Wil Boudewijns avVN 37:33
4 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 39:20

Mannen 65, 8340 m
1 Frans van der Staak Atletiek Oirschot 36:47
2 Joop Slagboom GVAC 44:17
3 Toon de Rouw Marvel 45:18
4 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 47:06
6 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 58:43

Vrouwen senioren, 8340 m
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 35:41
2 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 39:53
3 Lianne Verloop Generaal Michaelis 40:01
8 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 43:20

Vrouwen 35, 8340 m
1 Rian van der Burgt GVAC 36:23
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 38:02
3 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 38:24
4 Angťlique de Vries Eindhoven Atletiek 38:50

Jongens junioren A-B, 5400 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 19:12

Meisjes junioren A-B, 3920 m
1 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 19:38

Meisjes junioren C, 2440 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:49
5 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 9:44

Jongens junioren D, 2060 m
2 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 9:02
11 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 10:16

Meisjes junioren D, 1540 m
10 Sophie van de Sande Eindhoven Atletiek 8:17

Jongens pupillen A, 1540 m
3 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 6:38
8 Timon Bijvoet Eindhoven Atletiek 7:05
9 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 7:06
12 Ezra Born Eindhoven Atletiek 7:17
17 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 7:47
19 Koen Stam Eindhoven Atletiek 7:58

Meisjes pupillen A, 1540 m
2 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:55
6 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 7:42
11 Puck Holshuijsen Eindhoven Atletiek 7:57
22 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 9:34

Jongens pupillen B, 1060 m
9 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 5:39

Meisjes pupillen B, 1060 m
1 Isabelle van de Sande Eindhoven Atletiek 5:20
12 Nina Stam Eindhoven Atletiek 6:33

Jongens pupillen C, 1060 m
1 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 5:31
2 Bram van der Meulen Eindhoven Atletiek 5:36
3 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 5:53
5 Bran van Stiphout Eindhoven Atletiek 6:17

Meisjes pupillen C, 1060 m
4 Tess Roks Eindhoven Atletiek 5:57

Recreanten, 5880 m - 8340 m
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 37:10
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 39:20
Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 39:46
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 40:13
Pieter Peterson Eindhoven Atletiek 40:37
Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 40:41
Dennis Rhoe Eindhoven Atletiek 40:44
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 40:56
Stefan van Boggel Eindhoven Atletiek 42:08
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 42:32
Anne Rindt Eindhoven Atletiek 42:39
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 42:53
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 43:34
Werner Doens Eindhoven Atletiek 45:56
Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 45:58
Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 50:23

Breda, zondag 27 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 7938 m
1 Anne Luijten Olympus '70 28:30
2 Roos Blokhuis Passaat 28:51
3 Diane van Es PAC 28:58
4 Ellen van der Kolk TION 29:08
5 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 29:08

Jongens junioren A, 7131 m
2 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 22:45
24 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 25:33
27 Jesper Fortuin Eindhoven Atletiek 26:44

Jongens junioren B, 4884 m
7 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 16:26
22 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 17:49

Vrouwen, 23 km Trail (zaterdag)
10 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 1:51:46

Kerkrade, zondag 20 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van Achilles-Top
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Samuel Fitwi LG Vulkaneifel 32:58
2 Tarik Ahmed el Amri Saudi-ArabiŽ 33:11
3 David Nilsson Zweden 33:18
23 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 36:24

Jongens junioren A, 7400 m
4 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 24:36
16 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 26:36
22 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 27:03

Meisjes junioren A, 5200 m
3 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 20:17

Jongens junioren B, 4600 m
8 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 16:01
22 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 17:42

Jongens junioren D, 1750 m
7 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 6:45

Eersel, zondag 20 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijt Cross van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 34:54
2 Marco van Erp Leiden Atletiek 35:15
3 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 36:01

Mannen 35, 8400 m
1 Joan School GVAC 29:08
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 29:45
3 Peter Eshuis Generaal Michaelis 30:43
4 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 31:24
6 Richard Dekker Eindhoven Atletiek 32:24
9 Walter Stals Eindhoven Atletiek 32:56

Mannen 45, 8400 m
1 Roland van Loon Atletiek Oirschot 31:36
2 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 32:09
3 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 32:16
4 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 32:25
5 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 32:38
7 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 35:34
8 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 36:02
9 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 36:46

Mannen 55, 8400 m
1 Frans Deenen ATV Venray 32:39
2 Carlo Buijs GVAC 34:45
3 Wil Boudewijns avVN 35:19
5 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 36:00
6 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 37:08

Mannen 65, 8400 m
1 Frans van der Staak Eindhoven Atletiek 35:05
2 Gert van Kooij DES 41:11
3 Joop Slagboom GVAC 41:44
5 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 42:56

Vrouwen senioren, 8400 m
1 Lysanne Wilkens Prins Hendrik 31:01
2 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 33:25
3 Tamara Renders GVAC 37:21

Vrouwen 35, 8400 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 33:16
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 35:51
3 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 36:07

Meisjes junioren A-B, 4000 m
1 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 18:06

Meisjes junioren C, 2000 m
3 Danae Leemans Eindhoven Atletiek 8:20

Jongens junioren D, 2000 m
3 Michiel Jasper Kruk Eindhoven Atletiek 7:44
15 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 9:07
17 Hidde Holshuijsen Eindhoven Atletiek 10:03

Meisjes junioren D, 1700 m
7 Sanne Knikkink Eindhoven Atletiek 8:15

Jongens pupillen A, 1000 m
1 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 3:35
12 Ezra Born Eindhoven Atletiek 4:08
17 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:21

Meisjes pupillen A, 1000 m
1 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 3:00
4 Puck Holshuijsen Eindhoven Atletiek 4:15
8 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 4:23
19 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 5:06

Jongens pupillen B, 1000 m
6 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:44

Jongens pupillen C, 700 m
3 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:00
4 Bram van de Meulen Eindhoven Atletiek 3:02
5 Twan van Liempt Eindhoven Atletiek 3:05
6 Floris Jedema Eindhoven Atletiek 3:22
8 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 3:40

Meisjes pupillen C, 700 m
3 Caro Clijsen Eindhoven Atletiek 3:17
5 Wiep Eshuis Eindhoven Atletiek 3:46

Jongens mini pupillen, 700 m
8 Bruis Eshuis Eindhoven Atletiek 4:42

Mannen recreanten, 2100 m - 4200 m - 6300 m - 8400 m
Linus la Grand Eindhoven Atletiek 10:32
Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 16:30
Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 35:37
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 36:19
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 36:57
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 37:04
Joris Kuppens Eindhoven Atletiek 38:35
Walter van Loon Eindhoven Atletiek 38:51
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 40:12
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 42:32
Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 48:08

Vrouwen recreanten, 6300 m - 8400 m
Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 39:01
Karen Bessembinder Eindhoven Atletiek 39:17
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 41:16
Willy Gommers Eindhoven Atletiek 46:19
Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 48:08

Posterholt, zondag 20 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Annendaalloop van Running Roerdalen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Maciek Miereczko Erftstadt 1:09:36
2 Stef Simons Bree 1:12:01
3 Dennis Oomkens Maastricht 1:12:55
8 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 1:18:17
9 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 1:20:35
12 Jurriaan Nolles Eindhoven Atletiek 1:24:06
14 Jur Gerris Eindhoven Atletiek 1:25:28

Mannen 40, halve marathon
1 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 1:19:59
2 Gaetano Vita Luik 1:22:01
3 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 1:22:19
7 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 1:23:54

Mannen 50, halve marathon
1 Bert van Wersch Vijlen 1:16:24
2 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 1:20:56
3 Jan Winters Caesar 1:24:31

Vrouwen 45, halve marathon
1 Lily-Anne Smeets Swift 1:42:08
2 Astrid Juurlink Maasrunners 1:46:11
3 Anne Meitzel Selfkant 1:49:30
8 Ineke van Rosmalen Eindhoven Atletiek 2:09:28

Egmond, zondag 13 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Ayele Abshero EthiopiŽ 1:04:57 1:04:57
2 Taoufik Allam Marokko 1:04:59 1:04:59
3 Wiliam Wanjiku Kenia 1:05:00 1:05:00
9 Ronald SchrŲer AV Zaanland 1:07:08 1:07:08

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Haven Hailu EthiopiŽ 1:14:51 1:14:50
2 Jackline Chepngeno Kenia 1:15:06 1:15:05
3 Maeregu Hayelom EthiopiŽ 1:16:49 1:16:48
4 Ruth van der Meijden Cifla 1:17:20 1:17:20

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
69 John de Wert Eindhoven Atletiek 1:56:22 1:55:41

Mannen 45, halve marathon wedstrijd
58 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:50:28 1:50:28

Vrouwen 60, halve marathon wedstrijd
7 Heather MacDuff Eindhoven Atletiek 2:03:34 2:03:15

Mannen recreanten, halve marathon
1532 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 1:45:08 1:44:29
1554 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:47:56 1:44:40
5690 Hans Schepers Eindhoven Atletiek 2:04:44 2:01:49
5955 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 2:22:18 2:13:45
6116 Michel Prijt Eindhoven Atletiek 2:23:29 2:16:11

Vrouwen recreanten, halve marathon
888 Kim Huijs Eindhoven Atletiek 2:02:42 2:01:17
1334 Hylkje Scheffers Folkertsma Eindhoven Atletiek 2:17:16 2:08:43
1696 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 2:16:22 2:14:36

Mannen recreanten business, halve marathon
43 Joost van Boxmeer Eindhoven Atletiek 1:31:50 1:31:44

Vrouwen recreanten business, halve marathon
42 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 1:56:13 1:55:25

Mannen, kwart marathon wedstrijd
43 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 55:22 55:20

Mannen recreanten, kwart marathon
501 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:00:22 59:38
505 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 1:00:14 59:46
1295 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 1:18:11 1:17:05

Vrouwen recreanten, kwart marathon
727 Yvonne Verplak Eindhoven Atletiek 1:08:37 1:08:20
859 Majola Slot Eindhoven Atletiek 1:10:55 1:09:51
1203 Berny Wijsman Eindhoven Atletiek 1:15:41 1:14:35

Netersel, zondag 13 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwintercross van VV Netersel en AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10000 m
1 Bart Damen Reusel 39:26
2 Jeroen Waterschoot Bladel 39:46
3 Tom Michielsen Baarle Nassau 40:16
14 Henk Vos Eindhoven Atletiek 44:34
41 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 55:22

Vrouwen, 10000 m
1 Kim Walraven Geldrop 43:15
2 Loes van de Voort Lage Mierde 47:26
3 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 42:08

Dortmund, zondag 6 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van het Hallensportfest van TV Einigkeit Dortmund Barop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een Nederlands Record Indoor Mannen 50 voor Peter van der Velden

1500 m
1 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 4:15,03
4 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 4:20,76
11 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 4:36,29

Bosschenhoofd, zondag 6 januari 2019

loop uitslagen   

De uitslagen van de Pagnevaartcross van AVO 1983 met het Brabants Kampioenschap Cross
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren D, 2000 m
3 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 7:35