Eindhoven Atletiek december 2018


Reusel, zondag 16 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre cross van AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Dave Maes AVT Houthalen 35:02
2 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 35:06
3 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 36:56
6 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 41:06

Mannen 35, 7780 m
1 Bart Lieckens AC Lyra 29:28
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 29:43
3 Bram Everaert Hoogstraten 30:07
5 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 31:24
6 Tein Somers Eindhoven Atletiek 31:51
7 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 32:05
9 Walter Stals Eindhoven Atletiek 32:49
11 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 33:13

Mannen 45, 7780 m
1 Stefaan Cools VABCO 30:40
2 Peter Mijsberg De Keien 31:01
3 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 32:15
5 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 32:41
12 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 36:09
13 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 36:22
16 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 38:25

Mannen 55, 7780 m
1 Michel Kerstens Turnhout Atletiekclub 30:53
2 Karel Teunkens VABCO 31:38
3 Bart van Nijlen Arendonk AC 33:36
5 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 37:11
6 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 37:23
7 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 37:27

Mannen 65, 7780 m
1 Frans Bekers Loopgroep PK 37:29
2 Kees Verhoeven Tilburg Road Runners 39:36
3 Joop Slagboom GVAC 41:04
5 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 44:53

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Kim Nulens AVT Houthalen 32:31
2 Renee Sybesma Eindhoven Atletiek 32:36
3 Esther Schouten VABCO 33:27
4 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 34:28
6 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 36:12
8 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 39:07
12 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 40:17
15 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 41:48

Vrouwen 35, 7780 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 33:25
2 An Claes AC Lyra 33:41
3 Kathleen Steemans Arendonk AC 34:40
6 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 37:14
7 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 37:20

Vrouwen korte cross, 2020 m
1 Laura Hoogers NSAV 't Haasje 7:55
2 Yosta de Stigter CAV Energie 8:11
3 Margo Heurman NSAV 't Haasje 8:22
7 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 9:46

Dronten, zondag 16 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Elvis Tabarach Kenia 1:04:02 1:04:00
2 Julien Devanne Frankrijk 1:04:55 1:04:54
3 Alfred Cherop Kenia 1:05:02 1:05:01
14 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 1:12:37 1:12:35

Mannen 35, 21.1 km
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 1:08:17 1:08:15
2 Imo Muller Amsterdam AC 1:11:32 1:11:30
3 Joachim Poortmans Duffel 1:11:44 1:11:42

Oostvoorne, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Voorne's Duin Trail
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 44 km Trail
10 Gertie Theunissen Eindhoven Atletiek 5:39:00

Vrouwen, 29 km Trail
3 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 2:40:28
4 Claudia Striekwold Eindhoven Atletiek 2:40:29

Eindhoven, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
5 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 32:49
19 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 37:25
20 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 37:28
28 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 38:39
31 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 38:49
33 John Burger Eindhoven Atletiek 39:06
61 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 41:46
64 Johan Slot Eindhoven Atletiek 42:30
77 Anne-Nynke Blok Eindhoven Atletiek 43:36
89 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 44:37
90 Cor Verbeek Eindhoven Atletiek 44:38
112 Majola Slot Eindhoven Atletiek 46:21
114 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 46:34
116 Annemarie Keijzer Eindhoven Atletiek 46:36
117 Lex van Wel Eindhoven Atletiek 46:38
118 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 46:39
120 Sheik Bandhoe Eindhoven Atletiek 46:47
122 Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 47:05
128 Cynthia Bussemaker Eindhoven Atletiek 47:50
136 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 48:38
137 Carina Verhulst Eindhoven Atletiek 48:46
139 Jan Simons Eindhoven Atletiek 49:08
143 Hans Damen Eindhoven Atletiek 50:13
144 Hans den Ouden Eindhoven Atletiek 50:13
148 Marie-Josť Foolen-Donkers Eindhoven Atletiek 50:33
149 Jack Smulders Eindhoven Atletiek 50:33
151 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 50:47
152 Martje van der List Eindhoven Atletiek 50:54
153 Lucy Leswin Eindhoven Atletiek 51:24
160 Marina van Dijk Eindhoven Atletiek 52:36
161 Hans van den Elzen Eindhoven Atletiek 52:47
163 Daphne Jansen Eindhoven Atletiek 53:06
165 Geert Zuijlen Eindhoven Atletiek 53:21
166 Amber ter Haak Eindhoven Atletiek 53:23

Mannen/Vrouwen, 4 km
38 Thera van der List Eindhoven Atletiek 26:08
44 Simona Castagnoli Eindhoven Atletiek 27:07
46 Lonneke van der Sanden Eindhoven Atletiek 27:14
53 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 28:36
54 Anne Zoun Eindhoven Atletiek 28:36

Deurne, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 9445 m
1 Jaen-Pierre Hoeboer De Keien 36:07
2 Marco Gielen Scopias 36:14
3 Edwin Achterberg Nederlandse Triathlonbond 36:24
24 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 43:01

Mannen 50, 9445 m
1 Peter Mijsberg De Keien 36:02
2 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 36:45
3 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 38:48

Mannen 60, 9445 m
1 Jan Oehlen avVN 41:58
2 Geert Hertogs AV Weert 42:38
3 Albert Warnders LOGO 43:51
5 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 44:30

Vrouwen senioren, 4745 m
1 Serana Tielbeek-Kemp Running Team Eindhoven 18:31
2 Luzan Janssen Running Team Eindhoven 18:41
3 Brechtje Kraan Cifla 19:05
4 Jil Ney Eindhoven Atletiek 20:29

Jongens junioren A, 4745 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 16:07

Meisjes junioren B, 3095 m
4 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 14:36

Mannen recreanten, 7095 m
31 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 36:26

Vrouwen recreanten, 7095 m
2 Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 34:47
3 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 34:52
13 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 41:46

Mannen recreanten, 4745 m
19 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 25:12

's-Heerenberg, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Stephen Kissa 95 Uganda 43:21 43:21
2 Solomon Berihu 99 EthiopiŽ 43:21 43:20
3 Bashir Abdi 89 BelgiŽ 43:40 43:40
20 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 49:17 49:14
23 Mesigna Tesfay 93 Eindhoven Atletiek 50:18 50:16

Mannen 35, 15 km
1 Colin Bekers 79 Scorpio 47:36 47:33
2 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 48:56 48:55
3 Wynfrith Meijwes 82 Haag Atletiek 49:50 49:49
226 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:20:28 1:19:42

Mannen 55, 15 km
1 Rob van de Graaf 62 Loopgroep PK 57:07 57:04
2 Ab Reurslag 60 Hanzesport 58:34 58:24
3 Jacob van der Meulen 62 Groningen Atletiek 58:50 58:40
58 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:13:44 1:12:58

Vrouwen senioren, 15 km
1 Joan Melly 90 Kenia 48:44 48:44
2 Bekelech Gudeta 97 EthiopiŽ 49:19 49:16
3 Mercyline Chelangat 97 Uganda 49:26 49:24
7 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 55:01 54:59

Mannen, 7.5 km
191 Michiel van der Weele 76 Eindhoven Atletiek 41:21 38:30