Eindhoven Atletiek december 2018


kerst


Soest, maandag 31 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Peijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren A, 6000 m
7 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 21:08
27 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 23:00

Jongens junioren B, 4000 m
13 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 14:51
26 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 15:40

Weert, maandag 31 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Mohamed Bensghir Weert 30:28
2 Ruud Hoosemans Dynamica 34:33
3 Pieter van Beekveld Sterksel 35:11
5 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 36:33
6 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 36:39

Mannen 40, 10 km
1 Stefan van den Broek AC Lierse 32:19
2 Jay Sauer Cifla 34:09
3 Chris Wouters Diest 35:24
4 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 36:10
12 Walter Stals Eindhoven Atletiek 39:10

Mannen 50, 10 km
1 Marco Tramomtina Running Team Eindhoven 36:19
2 Leon Stijnen Atletiek Leudal 39:57
3 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 41:17
9 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 43:16

Vrouwen recreanten, 10 km
31 Anja Smits Eindhoven Atletiek 1:03:29

Houilles, zondag 30 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van La 47e édition de la corrida de Houilles
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Helen Bekele Tola Athlé St Julien 74 31:13 31:12
2 Susan Jepchirchir Kipsang Athlé St Julien 74 32:34 32:33
3 Karolina Nadolska Poland 32:44 32:43
8 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 34:18 34:16

Oirschot, zondag 30 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10120 m
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 34:18
2 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 34:37
3 Niek van Son Eindhoven Atletiek 35:10
7 Thijs Verhagen Eindhoven Atletiek 39:50
13 Kolley Eindhoven Atletiek 41:43

Mannen 35, 10120 m
1 Joost van Boxmeer Eindhoven Atletiek 31:18
2 Joan School GVAC 35:56
3 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 36:24
4 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 37:00
5 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 37:43
8 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 38:20
11 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 40:14
16 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 43:16

Mannen 45, 7780 m
1 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 29:58
2 Roland van Loon Atletiek Oirschot 30:02
3 Dirk van Stiphout Hardlopen.nl 30:18
4 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 30:30
5 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 30:37
13 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 32:46
16 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 33:40
18 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 35:29

Mannen 55, 7780 m
1 Michel Kerstens Arendonk AC 30:19
2 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 31:12
3 Carlo Buijs GVAC 32:54
7 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 33:44
9 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 33:59
10 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 35:15
14 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 37:49

Mannen 65, 7780 m
1 Frans van der Staak Atletiek Oirschot 33:08
2 Frans Bekers Loopgroep PK 33:39
3 Piet Jaspers 't Jasper Sport 37:49
7 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 40:11
9 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 45:01

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 33:01
2 Lianne Verloop Generaal Michaelis 34:52
3 Tamara Renders GVAC 35:42
7 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 37:50

Vrouwen 35, 7780 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 31:12
2 Rian van der Burgt GVAC 32:24
3 Angélique de Vries Eindhoven Atletiek 35:05

Vrouwen 55, 7780 m
1 Karin Verheijden GVAC 34:30
2 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 36:35
3 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 37:31

Vrouwen korte cross, 2120 m
1 Laura Hoogers NSAV 't Haasje 7:52
2 Yosta de Stigter Energie 7:59
3 Margo Heurman NSAV 't Haasje 8:01
12 Anne-Marijke Voets Eindhoven Atletiek 11:39

Meisjes junioren B, 3180 m
2 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 14:02
3 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 14:24

Meisjes junioren C, 2120 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:26
4 Dancie Leemans Eindhoven Atletiek 9:28

Jongens junioren D, 1520 m
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 5:45
8 Levi Sweegers Eindhoven Atletiek 6:22
12 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 6:32

Jongens pupillen A, 1060 m
2 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 4:03
6 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 4:13
12 Koen Stam Eindhoven Atletiek 4:29
14 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 4:39

Meisjes pupillen A, 1060 m
1 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 4:11
9 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 4:42
17 Puck Holshuijsen Eindhoven Atletiek 4:58

Jongens pupillen B, 1060 m
8 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:58

Meisjes pupillen B, 1060 m
2 Nina Stam Eindhoven Atletiek 4:53

Jongens pupillen C, 760 m
2 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:09
6 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 3:32
7 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 3:34

Meisjes pupillen C, 760 m
2 Tess Roks Eindhoven Atletiek 3:35

Recreanten, 4680 m - 7020 m - 9360 m
Maurice van den Berge Eindhoven Atletiek 27:21
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 28:53
Marcel Nowee Eindhoven Atletiek 35:24
Karel Hageman Eindhoven Atletiek 40:19
Henk Vos Eindhoven Atletiek 41:20
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 42:05
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 42:10
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 42:19
Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 43:24
Walter van Loon Eindhoven Atletiek 43:42
Marleen van Aartrijk Eindhoven Atletiek 45:01
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 45:08
Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 45:08
Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 45:30
Barbara Saat Eindhoven Atletiek 46:13
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 46:43
Karel van der Pol Eindhoven Atletiek 47:08
Werner Doens Eindhoven Atletiek 48:09
Majola Slot Eindhoven Atletiek 57:11

Sprundel, woensdag 26 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstcross van Comite Kerstcross Sprundel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Melvin Franken DJA 27:13,1
2 Ronald Cockx DJA 27:45,3
3 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 28:38,5

Linschoten, zaterdag 22 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Linschotenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 21.1 km
1 Wilfred Verhagen Thorian Sports Institute 1:12:09 1:12:09
2 Arjan Kaashoek Typhoon 1:14:19 1:14:18
3 Leonard Tersteeg AV Phoenix 1:14:27 1:14:27
9 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 1:19:12 1:19:06
27 Ruud de Wert Eindhoven Atletiek 1:23:52 1:23:46

Mannen 45, 21.1 km
1 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 1:10:38 1:10:38
2 Arthur van Dijk Olympus '70 1:13:41 1:13:40
3 Boudewijn Happé Atverni 1:18:16 1:18:13
23 Andres Stelling Eindhoven Atletiek 1:27:17 1:27:15

Amstelveen, zondag 16 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Phanos Boscross
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren A, 6000 m
15 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 22:43

Jongens junioren B, 4500 m
6 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 17:10

Spijkenisse, zondag 16 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Spijkenisse-Spark Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Krijn Bustraan

Mannen 35, marathon
1 Erwin Harmes Middelburg 2:30:17 2:30:15
2 Wouter Decock Brugge 2:35:15 2:35:14
3 Menno Lieven Capelle aan den IJssel 2:49:24 2:49:22
4 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 2:50:22 2:50:21
32 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 3:59:32 3:59:29

Mannen 40, marathon
1 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 2:49:59 2:49:57
2 Roy Sparenburg Hendrik-Ido-Ambacht 2:53:16 2:53:14
3 Ron de Heij Alphen aan den Rijn 3:01:18 3:01:16
40 Rob Janssen Eindhoven Atletiek 3:42:47 3:42:44

Reusel, zondag 16 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre cross van AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Dave Maes AVT Houthalen 35:02
2 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 35:06
3 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 36:56
6 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 41:06

Mannen 35, 7780 m
1 Bart Lieckens AC Lyra 29:28
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 29:43
3 Bram Everaert Hoogstraten 30:07
5 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 31:24
6 Tein Somers Eindhoven Atletiek 31:51
7 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 32:05
9 Walter Stals Eindhoven Atletiek 32:49
11 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 33:13

Mannen 45, 7780 m
1 Stefaan Cools VABCO 30:40
2 Peter Mijsberg De Keien 31:01
3 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 32:15
5 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 32:41
12 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 36:09
13 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 36:22
16 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 38:25

Mannen 55, 7780 m
1 Michel Kerstens Turnhout Atletiekclub 30:53
2 Karel Teunkens VABCO 31:38
3 Bart van Nijlen Arendonk AC 33:36
5 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 37:11
6 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 37:23
7 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 37:27

Mannen 65, 7780 m
1 Frans Bekers Loopgroep PK 37:29
2 Kees Verhoeven Tilburg Road Runners 39:36
3 Joop Slagboom GVAC 41:04
5 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 44:53

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Kim Nulens AVT Houthalen 32:31
2 Renee Sybesma Eindhoven Atletiek 32:36
3 Esther Schouten VABCO 33:27
4 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 34:28
6 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 36:12
8 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 39:07
12 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 40:17
15 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 41:48

Vrouwen 35, 7780 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 33:25
2 An Claes AC Lyra 33:41
3 Kathleen Steemans Arendonk AC 34:40
6 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 37:14
7 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 37:20

Vrouwen korte cross, 2020 m
1 Laura Hoogers NSAV 't Haasje 7:55
2 Yosta de Stigter CAV Energie 8:11
3 Margo Heurman NSAV 't Haasje 8:22
7 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 9:46

Jongens junioren A-B, 4040 m
2 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 14:32

Meisjes junioren A-B, 4040 m
2 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 19:09
4 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 19:09

Meisjes junioren C, 2020 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:06

Jongens junioren D, 1540 m
4 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 6:15
19 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 7:35

Meisjes junioren D, 1540 m
7 Sanne Knikkink Eindhoven Atletiek 7:55

Jongens pupillen A, 1540 m
4 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 6:43
5 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 6:44
13 Ezra Born Eindhoven Atletiek 7:22
16 Koen Stam Eindhoven Atletiek 7:32
18 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 7:38

Meisjes pupillen A, 1540 m
2 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 6:57
17 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 8:09
36 Dinte Wilting Eindhoven Atletiek 9:35

Jongens pupillen B, 770 m
4 Tommy Grooten Eindhoven Atletiek 3:36
14 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:09

Meisjes pupillen B, 770 m
8 Nina Stam Eindhoven Atletiek 4:16

Jongens pupillen C, 770 m
1 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:36
4 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 4:00

Meisjes pupillen C, 770 m
5 Tess Roks Eindhoven Atletiek 4:07

Meisjes mini pupillen, 770 m
3 Robin Bijsterveld Eindhoven Atletiek 4:55

Recreanten, 5560 m - 7780 m - 10000 m
Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 37:13
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 37:49
Jeroen Knikkink Eindhoven Atletiek 40:49
Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 44:05
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 48:48
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 51:02
Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 51:06
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 52:45
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 52:59
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 54:34
Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 54:43
Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 54:45
Werner Doens Eindhoven Atletiek 56:09
Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 56:20
Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 58:29

Dronten, zondag 16 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Mesgina Tesfay en Michiel Vink

Mannen senioren, 21.1 km
1 Elvis Tabarach Kenia 1:04:02 1:04:00
2 Julien Devanne Frankrijk 1:04:55 1:04:54
3 Alfred Cherop Kenia 1:05:02 1:05:01
14 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 1:12:37 1:12:35

Mannen 35, 21.1 km
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 1:08:17 1:08:15
2 Imo Muller Amsterdam AC 1:11:32 1:11:30
3 Joachim Poortmans Duffel 1:11:44 1:11:42

Oostvoorne, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Voorne's Duin Trail
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 44 km Trail
10 Gertie Theunissen Eindhoven Atletiek 5:39:00

Vrouwen, 29 km Trail
3 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 2:40:28
4 Claudia Striekwold Eindhoven Atletiek 2:40:29

Eindhoven, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
5 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 32:49
19 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 37:25
20 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 37:28
28 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 38:39
31 Peter Overschie Eindhoven Atletiek 38:49
33 John Burger Eindhoven Atletiek 39:06
61 Hylkje Folkertsma Eindhoven Atletiek 41:46
64 Johan Slot Eindhoven Atletiek 42:30
77 Anne-Nynke Blok Eindhoven Atletiek 43:36
89 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 44:37
90 Cor Verbeek Eindhoven Atletiek 44:38
112 Majola Slot Eindhoven Atletiek 46:21
114 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 46:34
116 Annemarie Keijzer Eindhoven Atletiek 46:36
117 Lex van Wel Eindhoven Atletiek 46:38
118 Gerben Hameetman Eindhoven Atletiek 46:39
120 Sheik Bandhoe Eindhoven Atletiek 46:47
122 Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 47:05
128 Cynthia Bussemaker Eindhoven Atletiek 47:50
136 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 48:38
137 Carina Verhulst Eindhoven Atletiek 48:46
139 Jan Simons Eindhoven Atletiek 49:08
143 Hans Damen Eindhoven Atletiek 50:13
144 Hans den Ouden Eindhoven Atletiek 50:13
148 Marie-José Foolen-Donkers Eindhoven Atletiek 50:33
149 Jack Smulders Eindhoven Atletiek 50:33
151 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 50:47
152 Martje van der List Eindhoven Atletiek 50:54
153 Lucy Leswin Eindhoven Atletiek 51:24
160 Marina van Dijk Eindhoven Atletiek 52:36
161 Hans van den Elzen Eindhoven Atletiek 52:47
163 Daphne Jansen Eindhoven Atletiek 53:06
165 Geert Zuijlen Eindhoven Atletiek 53:21
166 Amber ter Haak Eindhoven Atletiek 53:23

Mannen/Vrouwen, 4 km
38 Thera van der List Eindhoven Atletiek 26:08
44 Simona Castagnoli Eindhoven Atletiek 27:07
46 Lonneke van der Sanden Eindhoven Atletiek 27:14
53 Theo Wijsman Eindhoven Atletiek 28:36
54 Anne Zoun Eindhoven Atletiek 28:36

Deurne, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 9445 m
1 Jaen-Pierre Hoeboer De Keien 36:07
2 Marco Gielen Scopias 36:14
3 Edwin Achterberg Nederlandse Triathlonbond 36:24
24 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 43:01

Mannen 50, 9445 m
1 Peter Mijsberg De Keien 36:02
2 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 36:45
3 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 38:48

Mannen 60, 9445 m
1 Jan Oehlen avVN 41:58
2 Geert Hertogs AV Weert 42:38
3 Albert Warnders LOGO 43:51
5 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 44:30

Vrouwen senioren, 4745 m
1 Serana Tielbeek-Kemp Running Team Eindhoven 18:31
2 Luzan Janssen Running Team Eindhoven 18:41
3 Brechtje Kraan Cifla 19:05
4 Jil Ney Eindhoven Atletiek 20:29

Jongens junioren A, 4745 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 16:07

Meisjes junioren B, 3095 m
4 Anne van Mill Eindhoven Atletiek 14:36

Mannen recreanten, 7095 m
31 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 36:26

Vrouwen recreanten, 7095 m
2 Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 34:47
3 Karin Bessembinder Eindhoven Atletiek 34:52
13 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 41:46

Mannen recreanten, 4745 m
19 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 25:12

's-Heerenberg, zondag 2 december 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Stephen Kissa 95 Uganda 43:21 43:21
2 Solomon Berihu 99 Ethiopië 43:21 43:20
3 Bashir Abdi 89 België 43:40 43:40
20 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 49:17 49:14
23 Mesigna Tesfay 93 Eindhoven Atletiek 50:18 50:16

Mannen 35, 15 km
1 Colin Bekers 79 Scorpio 47:36 47:33
2 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 48:56 48:55
3 Wynfrith Meijwes 82 Haag Atletiek 49:50 49:49
226 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:20:28 1:19:42

Mannen 55, 15 km
1 Rob van de Graaf 62 Loopgroep PK 57:07 57:04
2 Ab Reurslag 60 Hanzesport 58:34 58:24
3 Jacob van der Meulen 62 Groningen Atletiek 58:50 58:40
58 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:13:44 1:12:58

Vrouwen senioren, 15 km
1 Joan Melly 90 Kenia 48:44 48:44
2 Bekelech Gudeta 97 Ethiopië 49:19 49:16
3 Mercyline Chelangat 97 Uganda 49:26 49:24
7 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 55:01 54:59

Mannen, 7.5 km
191 Michiel van der Weele 76 Eindhoven Atletiek 41:21 38:30