Eindhoven Atletiek november 2018


Geldrop, zondag 25 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 't is voor niks loop, gratis door de natuur
Klik hier voor alle uitslagen

Recreanten 42, 42500 m
1 Gert Mertens m50 AC Lierse 3:01:17
2 Patrick Vandebeek m40 Bertem AC 3:01:17
3 Leo Martens m45 Geldrop 3:07:57
29 Peter Leermakers m50 Eindhoven Atletiek 3:47:08

Recreanten 30, 30340 m
1 Roy Sparrenburg m40 Hendrik Ido Ambacht 2:02:05
2 Ricardo Damen m40 AVV 2:21:50
3 Rob van den Elzen m25 AV De Keien 2:23:47
7 Rob Janssen m45 Eindhoven Atletiek 2:28:57
79 Henny Valks m60 Eindhoven Atletiek 3:59:53

Recreanten 21, 21230 m
1 Erwin Coopmans m35 Kasteellopers 1:21:57
2 Tein Somers m40 Eindhoven Atletiek 1:24:54
3 Fedor Wesseling m40 Roosendaal 1:25:00
76 Claudia Striekwold v30 Eindhoven Atletiek 1:50:26
118 Rob van Galen m55 Eindhoven Atletiek 1:58:26
186 Ans Cuijpers v60 Eindhoven Atletiek 2:11:17
199 Manon Reijnders v30 Eindhoven Atletiek 2:13:16
200 Angelique Evers v45 Eindhoven Atletiek 2:13:17
202 Harrie Kuiten m55 Eindhoven Atletiek 2:13:30
214 Ineke van Rosmalen v45 Eindhoven Atletiek 2:17:13
225 Carin van der Palen v45 Eindhoven Atletiek 2:21:14
236 Werner Suttner m50 Eindhoven Atletiek 2:44:25

Recreanten 15, 14340 m
1 Stijn Jacobs m40 Kasteellopers 53:23
2 Tony Jacobs m40 Eindhoven 54:01
3 Piet Ysabie m50 Hagelandse Running Club 55:30
13 Allard van der Meer m45 Eindhoven Atletiek 1:03:20
36 Wilma Kalf v50 Eindhoven Atletiek 1:11:47
37 Marcel Verwegen m50 Eindhoven Atletiek 1:11:58
45 Carla van Buuren v40 Eindhoven Atletiek 1:14:04
100 Hylkje Scheffers Folkertsma v50 Eindhoven Atletiek 1:21:07
112 Brigitte van der Heijden v40 Eindhoven Atletiek 1:22:55
131 Gianne van den Boogaard v50 Eindhoven Atletiek 1:27:08
136 Rian van den Nieuwenhof v45 Eindhoven Atletiek 1:28:30
137 Brigit Wendrich v40 Eindhoven Atletiek 1:28:31
138 Shelly Dassen v45 Eindhoven Atletiek 1:28:31
140 Rinus van Dijck m75 Eindhoven Atletiek 1:28:36
143 Coen Schroots m40 Eindhoven Atletiek 1:28:53
154 Nicole Willems v40 Eindhoven Atletiek 1:30:06

Recreanten 10, 9980 m
1 Joan Stip m25 Eindhoven 36:31
2 Joep Sommers m20 TC TvP 38:57
3 Eric Maas m35 Eindhoven 39:03
25 Ruud Dekens m50 Eindhoven Atletiek 48:43
48 Peter Overschie m45 Eindhoven Atletiek 53:54
49 Arno Sinjou m55 Eindhoven Atletiek 53:59
57 Djonlee Pietersz m15 Eindhoven Atletiek 55:36
61 George Guns m60 Eindhoven Atletiek 55:44
65 Gerben Hameetman m40 Eindhoven Atletiek 56:07
71 Anita Pietersz v40 Eindhoven Atletiek 56:55
87 Marga Klomp v50 Eindhoven Atletiek 58:37
94 Majola Slot v55 Eindhoven Atletiek 59:09
112 Monique Timmermans v45 Eindhoven Atletiek 1:01:29
116 Yvonne Verplak v60 Eindhoven Atletiek 1:01:34
123 Miranda Schrijver v35 Eindhoven Atletiek 1:02:00
130 Kimberly Foolen v20 Eindhoven Atletiek 1:02:30
132 Thera Derwort v50 Eindhoven Atletiek 1:02:31
136 Brigitte Hamstra v55 Eindhoven Atletiek 1:02:56
155 Ilja Grumnagel v45 Eindhoven Atletiek 1:05:14
174 Eddy Gijsberts m50 Eindhoven Atletiek 1:07:58
175 Theo Wijsman m60 Eindhoven Atletiek 1:07:59
176 Jack Smulders m55 Eindhoven Atletiek 1:07:59
181 Edwin van der Voorde m60 Eindhoven Atletiek 1:08:54
182 Marina van Dijk v45 Eindhoven Atletiek 1:08:55

Recreanten 6, 6180 m
1 Thomas van Eijkeren m25  Houten 24:06
2 Harm van Laanen m30 Gemert 25:54
3 Mieke Verhappen v25 Geldrop 29:06
15 Bianca Broumels v30 Eindhoven Atletiek 35:19
28 Berny Wijsman v50 Eindhoven Atletiek 40:03
34 Truus van Camp v70 Eindhoven Atletiek 41:56
52 Mattie Metselaar v60 Eindhoven Atletiek 46:39

Ell, zondag 25 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve van Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Dennis Oomkens Maastricht 1:13:55
2 Hein de Groot Oss '78 1:15:21
3 Bob Martens Meerssen 1:17:32
10 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:29:44

Mannen 40, 21.1 km
1 Dimitri Gelders Hasselt 1:21:21
2 Jurgen Verhelst Hamme 1:22:14
3 Pipeleers Kris Voeren 1:24:38
6 Walter Stals Eindhoven Atletiek 1:27:07

Mannen 45, 21.1 km
1 Roger Rousseau Atletiek Maastricht 1:16:25
2 Sádik el Mourabite Running Team Eindhoven 1:24:23
3 Vincent van Lieshout Beek 1:26:44
4 Hans-Peter van Wersch Eindhoven Atletiek 1:27:13

Mannen, 12.5 km
15 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 54:04

Sint-Oedenrode, zondag 25 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9730 m
1 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 32:03
2 Tesfay Mesgina Eindhoven Atletiek 32:14
3 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 32:52
4 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 33:36
5 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 33:41

Mannen 35, 7780 m
1 Joan School GVAC 27:24
2 Peter Eshuis Generaal Michaelis 29:27
3 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 29:48
5 Bart Govers Eindhoven Atletiek 32:39

Mannen 45, 7780 m
1 Peter Mijsberg De Keien 28:55
2 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 30:32
3 Roland van Loon Atletiek Oirschot 30:37
4 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 30:49
9 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 32:17

Mannen 55, 7780 m
1 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 30:40
2 Wil Boudewijns avVN 33:06
3 Carlo Buijs GVAC 33:22
5 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 33:49
7 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 35:12
8 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 35:43
10 Ton Jacquot Eindhoven Atletiek 36:49

Mannen 65, 7780 m
1 Gert van Kooij DES 39:41
2 Wim Hermans Eindhoven Atletiek 40:11
3 Joop Slagboom GVAC 42:02

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 30:15
2 Heleen Boes Asterix 32:07
3 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 32:11
4 Anne Castelijns Eindhoven Atletiek 34:21
7 Nicky de Jonge Eindhoven Atletiek 37:06
11 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 39:18

Vrouwen 35, 7780 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 31:41
2 Rian van der Burgt GVAC 33:08
3 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 34:53
4 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 35:03

Vrouwen korte cross, 2542 m
1 Laura Hoogers NSAV 't Haasje 10:00
2 Margo Heurman NSAV 't Haasje 10:40
3 Yosta de Stigter Energie 10:40
5 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 12:57

Jongens junioren A-B, 3792 m
1 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 13:36
5 Arend Eijk Eindhoven Atletiek 16:06
6 Lucas van der Leij Eindhoven Atletiek 16:09

Meisjes junioren A-B, 2849 m
1 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 13:29
2 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 13:55
3 Vera Vereijken Eindhoven Atletiek 14:01

Jongens junioren D, 1462 m
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 5:50
11 Broos Hendriks Eindhoven Atletiek 6:29
12 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 6:32
17 Hidde Holshuijsen Eindhoven Atletiek 7:27

Jongens pupillen A, 1261 m
5 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 5:18
6 Sam Boender Eindhoven Atletiek 5:20
7 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 5:23
8 Timon Bijvoet Eindhoven Atletiek 5:25
11 Ezra Born Eindhoven Atletiek 5:36
16 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 5:56
19 Marinus Hofman Eindhoven Atletiek 6:15
22 Koen Stam Eindhoven Atletiek 6:29

Meisjes pupillen A, 1261 m
2 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 5:28
19 Dinte Vlinder Wilting Eindhoven Atletiek 7:40

Jongens pupillen B, 943 m
11 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:46

Meisjes pupillen B, 943 m
3 Nina Stam Eindhoven Atletiek 4:52

Meisjes pupillen C en mini pupillen, 774 m
1 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:16
4 Wouter Kabel Eindhoven Atletiek 3:47

Jongens pupillen C en mini pupillen, 774 m
2 Tess Roks Eindhoven Atletiek 3:43

Mannen recreanten, 5830 m - 7780 m
Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 34:31
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 35:15
Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 35:33
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 37:09
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 38:28

Vrouwen recreanten, 5830 m - 7780 m
Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 37:17
Maaike de Vries Eindhoven Atletiek 46:18

Tilburg, zat. 24 en zon. 25 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 7300 m
1 Jonas Roels Hamme 22:44
2 Erwin Harmes González Running Team 22:45
3 Michiel van Nispen Sprint 23:02
18 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 25:53

Mannen korte cross, 2300 m
1 Richard Douma Zaanland 6:34
2 Niek Blikslager Groningen Atletiek 6:35
3 Nick Jensen Oslo 6:38
61 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 7:48

Jongens junioren A, 6300 m
4 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 19:01
67 Jesper Fortuin Eindhoven Atletiek 23:24

Jongens junioren B, 4300 m
8 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 13:54
25 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 14:40

Meisjes junioren C 1, 2000 m
9 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 8:28

Jongens junioren D 2, 1600 m
17 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 6:16

Nijmegen, zondag 18 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met (via de link) tijden per km. Met dank aan Uitslagen.nl

Mannen senioren, 15 km
1 Joshua Cheptegei MS Uganda 41:05 41:05
2 Abrar Osman MS Eritrea 42:34 42:34
3 Muktar Edris MS Ethiopië 42:55 42:55
41 Ben Souwen MS Eindhoven Atletiek 48:56 48:53
183 Thijs Verhagen MS Eindhoven Atletiek 56:10 55:49
203 Mark Jurgens MS Eindhoven Atletiek 56:47 56:26
205 Norbert van Hoof MS Eindhoven Atletiek 56:46 56:29
291 Jim Portegies MS Eindhoven Atletiek 58:43 58:07
728 Stijn Sleutjes MS Eindhoven Atletiek 1:07:37 1:03:59
1647 Frank Timmermans. MS Eindhoven Atletiek 1:32:17 1:10:14
2794 Ruud Gubbels. MS Eindhoven Atletiek 1:47:30 1:18:36

Mannen 35, 15 km
6 Luca Ferroglio M35 Eindhoven Atletiek 50:53 50:50
62 Ewout van der Laan M35 Eindhoven Atletiek 57:31 57:09
1384 Ronny Hiense. M35 Eindhoven Atletiek 2:18:51 1:22:08

Mannen 40, 15 km
89 Joost van Boxmeer M40 Eindhoven Atletiek 1:00:07 59:32
255 Dries Christiaens M40 Eindhoven Atletiek 1:14:13 1:05:29
433 Joris Kuppens M40 Eindhoven Atletiek 1:21:32 1:08:49
814 Stefan van Bogget M40 Eindhoven Atletiek 1:23:46 1:13:44
870 Martijn van Spreuwel M40 Eindhoven Atletiek 1:45:39 1:14:31
1001 Paul van Tuijl M40 Eindhoven Atletiek 1:19:37 1:16:52
1637 Gerben Hameetman M40 Eindhoven Atletiek 2:25:34 1:28:49

Mannen 45, 15 km
76 Stefan van Happen M45 Eindhoven Atletiek 1:00:54 1:00:19
132 Menno Verhoeven M45 Eindhoven Atletiek 1:08:31 1:02:36
180 Allard van der Meer M45 Eindhoven Atletiek 1:06:56 1:03:46
470 Carlos Schoenmakers M45 Eindhoven Atletiek 1:21:51 1:09:10
543 Rik-Jan Zwartenkot M45 Eindhoven Atletiek 1:27:47 1:10:03
605 Conrad van Veenendaal M45 Eindhoven Atletiek 1:42:03 1:10:54
607 Jeroen Knikkink. M45 Eindhoven Atletiek 1:27:00 1:10:55
647 John Thoolen M45 Eindhoven Atletiek 1:24:29 1:11:21
762 Werner Doens M45 Eindhoven Atletiek 1:25:33 1:12:52

Mannen 50, 15 km
27 Hans van Delft M50 Eindhoven Atletiek 59:12 58:36
178 Henk Vos M50 Eindhoven Atletiek 1:14:13 1:05:29
249 Etienne Vissers M50 Eindhoven Atletiek 1:10:55 1:07:21
1059 Rob Turksema M50 Eindhoven Atletiek 1:39:26 1:19:08
1620 Steven Edixhoven M50 Eindhoven Atletiek 2:25:31 1:28:34

Mannen 55, 15 km
44 Fred Eijpe M55 Eindhoven Atletiek 1:12:42 1:03:58
140 Andy Verhoeven M55 Eindhoven Atletiek 1:08:40 1:08:11
405 Bas Dirkson M55 Eindhoven Atletiek 1:43:41 1:14:31
406 Arno Nieuwlaat M55 Eindhoven Atletiek 1:43:41 1:14:31
960 Ron van Anholt M55 Eindhoven Atletiek 1:36:15 1:25:38

Mannen 60, 15 km
46 Jos Bergervoet M60 Eindhoven Atletiek 1:09:40 1:07:52
239 Ton Jacquot M60 Eindhoven Atletiek 1:38:18 1:16:18

Mannen 65, 15 km
108 Sjef Orbons M65 Eindhoven Atletiek 1:48:31 1:19:50

Vrouwen senioren, 15 km
1 Stella Chesang VS Uganda 47:19 47:19
2 Evaline Chirchir VS Kenia 47:35 47:35
3 Susan Krumins-Kuijken VS AV Cifla 47:41 47:41
26 Kim Dillen VS Eindhoven Atletiek 55:57 55:55
384 Manon Reijnders VS Eindhoven Atletiek 1:37:42 1:13:53
615 Denise van Hout VS Eindhoven Atletiek 1:46:06 1:16:57
1757 Inge Zomer VS Eindhoven Atletiek 2:11:25 1:30:30

Vrouwen 35, 15 km
20 Elles van de Vorst V35 Eindhoven Atletiek 1:09:31 1:04:49
371 Elina Peltola. V35 Eindhoven Atletiek 2:21:11 1:24:27
527 Loes van den Acker V35 Eindhoven Atletiek 2:25:34 1:28:50
761 Lieke van Opstal V35 Eindhoven Atletiek 2:35:49 1:42:09

Vrouwen 40, 15 km
25 Barbara Saat V40 Eindhoven Atletiek 1:15:37 1:06:53
30 Annelies van der Zwart V40 Eindhoven Atletiek 1:11:08 1:07:55
298 Kim Huijs V40 Eindhoven Atletiek 1:50:04 1:22:33
623 Debby Toepoel V40 Eindhoven Atletiek 2:39:58 1:30:57

Vrouwen 45, 15 km
123 Angelique Evers V45 Eindhoven Atletiek 2:02:07 1:17:39
563 Ineke van Rosmalen V45 Eindhoven Atletiek 2:33:52 1:30:33

Vrouwen 50, 15 km
32 Paula Fikkert. V50 Eindhoven Atletiek 1:25:40 1:12:22
40 Natasja Gerritzen V50 Eindhoven Atletiek 1:42:40 1:13:30
112 Petra Nijnens V50 Eindhoven Atletiek 1:48:30 1:19:19
127 Willy Gommers V50 Eindhoven Atletiek 1:49:11 1:20:00
340 Marga Klomp V50 Eindhoven Atletiek 2:25:31 1:28:35

Mannen 40, 7 km
76 Michiel van der Weele Eindhoven Atletiek 35:00 34:13

Vrouwen 40, 7 km
266 Sandra Maatsen Eindhoven Atletiek 57:19 42:45

Veldhoven, zondag 11 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9120 m
1 Dave Maes Hechtel 30:48
2 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 31:09
3 Mesgina Tesfay Eindhoven Atletiek 31:14
4 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 32:25
5 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 32:54
7 Stan Rutten Eindhoven Atletiek 36:42
8 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 36:43
10 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 37:55

Mannen 35, 7890 m
1 Joan School GVAC 28:57
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 30:25
3 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 30:49
4 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 31:04
7 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 32:23
8 Jur Pauw Eindhoven Atletiek 32:41
13 Berend-Jan Bel Eindhoven Atletiek 34:52

Mannen 45, 7890 m
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 30:34
2 Wilfred van Mill Eindhoven Atletiek 31:28
3 Roland van Loon Atletiek Oirschot 32:27
4 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 32:49
7 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 33:45
10 Jos Harmsen Eindhoven Atletiek 35:34
11 Peter Verdonk Eindhoven Atletiek 35:55
14 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 38:04

Mannen 55, 7890 m
1 René van de Weijenberg Eindhoven Atletiek 32:10
2 Kees Wouters DES 32:29
3 Wil Boudewijns avVN 34:57
8 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 37:29
9 Dis Kusters Eindhoven Atletiek 37:30

Mannen 65, 7890 m
1 Gert van Kooij DES 43:05
2 Rinus Dijck Eindhoven Atletiek 48:27

Vrouwen senioren, 7890 m
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 33:52
2 Tamara Renders GVAC 38:21
3 Jolien Bruininx AVR '69 39:28

Vrouwen 35, 7890 m
1 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 33:44
2 Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 35:01
3 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 36:28
4 Annelies van der Zwart Eindhoven Atletiek 37:15

Vrouwen senioren korte cross, 2450 m
1 Yosta de Stigter Energie 9:53
2 Margo Heurman NSAV 't Haasje 10:08
3 Rianne van Slooten AVV 10:49
6 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 12:13

Jongens junioren A korte cross, 2450 m
1 Sven Roosen Eindhoven Atletiek 8:53

Jongens junioren A, 5430 m
1 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 19:32
2 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek 19:57
4 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 21:03

Jongens junioren B, 4200 m
5 Arend Eijk Eindhoven Atletiek 18:24
6 Lucas van der Leij Eindhoven Atletiek 18:36

Meisjes junioren B, 2970 m
2 Saar van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 13:31

Jongens junioren C, 2450 m
1 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 9:00
9 Jasper ten Berge Eindhoven Atletiek 14:48

Meisjes junioren C, 1890 m
1 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 7:19

Jongens junioren D, 1480 m
2 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 5:44
14 Levi Sweegers Eindhoven Atletiek 6:24
15 Robin Hendriks Eindhoven Atletiek 6:31
20 Hidde Holshuijsen Eindhoven Atletiek 7:10

Meisjes junioren D, 1480 m
7 Sophie van der Sande Eindhoven Atletiek 7:04

Jongens pupillen A, 1330 m
1 Joep Caljouw Eindhoven Atletiek 4:52
3 Wessel Eijsermans Eindhoven Atletiek 4:55
12 Ezra Born Eindhoven Atletiek 5:23
13 Koen Stam Eindhoven Atletiek 5:28
17 Noah Reek Eindhoven Atletiek 5:35
27 Niels Breedland Eindhoven Atletiek 6:05
28 Kasper Breedland Eindhoven Atletiek 6:10
29 Bo van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 6:48

Meisjes pupillen A, 1330 m
2 Valerie Savelsberg Eindhoven Atletiek 5:18
5 Marit Hendriks Eindhoven Atletiek 5:49
6 Puck Holshuijsen Eindhoven Atletiek 5:51
17 Dinte Vlinder Wilting Eindhoven Atletiek 6:31

Jongens pupillen B, 920 m
5 Sep de Kraker Eindhoven Atletiek 3:57
6 Jules van Bree Eindhoven Atletiek 3:58
7 Gijs de Vries Eindhoven Atletiek 4:02
9 Pim Niezen Eindhoven Atletiek 4:08
16 Jeremy Smits Eindhoven Atletiek 4:47

Meisjes pupillen B, 920 m
1 Isabelle van der Sande Eindhoven Atletiek 3:53
9 Nina Stam Eindhoven Atletiek 4:23

Jongens pupillen C, 920 m
2 Sam van de Wijdeven Eindhoven Atletiek 3:52
4 Bran van der Meulen Eindhoven Atletiek 4:08
5 Julian Savelsberg Eindhoven Atletiek 4:16
7 Sep Bardoel Eindhoven Atletiek 4:26
12 Bran van Stiphout Eindhoven Atletiek 5:29

Meisjes pupillen C, 920 m
2 Tess Roks Eindhoven Atletiek 4:18

Recreanten, 4200 m - 5430 m - 6660 m - 7890 m
Harm-Jan Strating Eindhoven Atletiek 29:08
Jan Smetsers Eindhoven Atletiek 33:09
Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 36:47
Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 37:15
Roel Beckers Eindhoven Atletiek 37:32
Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 37:33
Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 38:47
Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 40:20
Stefan van Bogget Eindhoven Atletiek 40:22
Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 40:32
Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 40:43
Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 44:56
Maaike de Vries Eindhoven Atletiek 49:57

Helmond, zondag 11 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9220 m
1 Yorben Ruiter PAC 29:55
2 Mohamed Benghir Marokko 31:53
3 Christoph Verhalen Xanten 32:55
11 Frank van der Burgt Eindhoven Atletiek 37:02

Mannen 50, 9220 m
1 Marco Tramontina Running Team Eindhoven 36:21
2 Frank Fonteyne Lottum 37:37
3 Leon Stijnen Atletiek Leudal 39:17
19 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 45:49

Mannen 60, 9220 m
1 Jan Oehlen avVN 41:34
2 Wiel van Lier Atletiek Helden 42:24
3 Hein Gilsing Mierlo 43:57
4 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 44:46

Vrouwen, 9220 m
1 Linda Wrede Köln 35:49
2 Anna-Lina Dahlbeck Xanten 39:32
3 Judith Haaren Weeze 41:18
8 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 45:12
10 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 46:19
15 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 49:17

Valkenswaard, zondag 4 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valkenloop van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kathelijn Lemmens en Maryll Koenraadt

Mannen senioren, halve marathon
1 Khalifa Zarhnoun Marokko 1:09:14 1:09:14
2 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 1:10:30 1:10:30
3 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 1:14:07 1:14:06
5 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 1:21:24 1:21:22
6 Norbert van Hoof Eindhoven Atletiek 1:22:23 1:22:22
27 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 1:36:44 1:36:35
30 Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 1:37:38 1:37:29
38 Manu Goudar. Eindhoven Atletiek 1:41:00 1:40:49

Mannen 35, halve marathon
1 Michiel Vink Eindhoven Atletiek 1:10:37 1:10:37
2 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 1:18:57 1:18:56
3 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 1:19:08 1:19:07
11 Joost van Boxmeer Eindhoven Atletiek 1:27:34 1:27:25
17 Menno Noordzij. Eindhoven Atletiek 1:30:20 1:30:17
23 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:34:13 1:34:10
26 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:35:41 1:35:31
50 Pieter Peterson Eindhoven Atletiek 1:50:03 1:49:15
67 Arno Smithuis. Eindhoven Atletiek 1:58:30 1:57:43

Mannen 45, halve marathon
1 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 1:18:58 1:18:57
2 Marco Tramontina Running Team Eindhoven 1:21:11 1:21:10
3 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 1:22:38 1:22:37
13 Ben Pas. Eindhoven Atletiek 1:27:44 1:27:42
23 Rob Janssen Eindhoven Atletiek 1:33:45 1:33:33
24 Edwin Michelson Eindhoven Atletiek 1:34:01 1:34:00
26 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 1:34:47 1:34:43
28 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:35:43 1:35:40
40 Lucas van Houtert Eindhoven Atletiek 1:41:51 1:41:42
51 Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 1:44:53 1:44:42
57 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 1:45:38 1:45:03
64 Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 1:47:34 1:47:20
69 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 1:49:32 1:49:21
73 Patrick Straver Eindhoven Atletiek 1:50:47 1:50:02
75 Alfred Dortmans. Eindhoven Atletiek 1:50:57 1:50:28
94 Steven Edixhoven Eindhoven Atletiek 1:58:29 1:57:31
101 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 2:02:56 2:02:35
109 Michel Prijt Eindhoven Atletiek 2:11:15 2:10:34
112 Werner Doens Eindhoven Atletiek 2:19:03 2:18:50

Mannen 55, halve marathon
1 Bart van Nijlen Arendonk AC 1:23:54 1:23:53
2 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:30:23 1:30:18
3 Carlo Buijs GVAC 1:31:56 1:31:52
6 Roel Beckers Eindhoven Atletiek 1:34:35 1:34:27
8 Ben van der Plas Eindhoven Atletiek 1:35:36 1:35:31
25 Mark Baudoin Eindhoven Atletiek 1:45:08 1:44:22
28 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:45:27 1:45:14
45 Arno Nieuwlaat Eindhoven Atletiek 1:51:48 1:51:04
54 Rob van Galen Eindhoven Atletiek 1:54:52 1:53:59
63 Roel van Es Eindhoven Atletiek 1:59:04 1:58:12
68 Harrie Kuiten Eindhoven Atletiek 2:05:04 2:04:43
71 Cor verbeek Eindhoven Atletiek 2:10:23 2:09:25
78 Sjef van de Ven Eindhoven Atletiek 2:21:52 2:21:09
80 Henny Valks Eindhoven Atletiek 2:26:27 2:26:21

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 1:27:44 1:27:42
2 Jamie van Lieshout Valkenswaard 1:28:39 1:28:28
3 Anne van Kooten Eindhoven 1:30:46 1:30:38

Vrouwen 35, halve marathon
1 Kim Smits GVAC 1:33:20 1:33:14
2 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 1:34:13 1:34:09
3 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:35:42 1:35:39
14 Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 1:51:39 1:50:53
15 Carla van Buuren Eindhoven Atletiek 1:52:12 1:51:14
21 Ankie van der Sar. Eindhoven Atletiek 1:55:13 1:54:41
35 Nicole Willems Eindhoven Atletiek 2:16:25 2:15:26

Vrouwen 45, halve marathon
1 Anita Monen GVAC 1:36:43 1:36:34
2 Helen de Laat Loopgroep Cranendonck 1:45:23 1:44:46
3 Lieve Annerel Joggers Team Tienen 1:46:26 1:45:53
9 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:50:45 1:50:01
12 Petra Nijnens Eindhoven Atletiek 1:53:17 1:52:33
18 Alinda Lambregts. Eindhoven Atletiek 1:56:35 1:56:02
20 Hylkje Scheffers Folkerts. Eindhoven Atletiek 1:57:18 1:56:58
21 Gerda Baas. Eindhoven Atletiek 1:58:13 1:57:42
33 Monique Timmermans Eindhoven Atletiek 2:16:00 2:15:02
36 Carin van der Palen Eindhoven Atletiek 2:21:42 2:20:43

Vrouwen 55, halve marathon
1 Irčne Hamblok DALO Lommel 1:41:18 1:41:14
2 Ellen van Beek Loopgroep Waalre 1:45:48 1:45:23
3 Ine Heijnemans AVV 1:47:40 1:47:25
11 Ans Cuijpers Eindhoven Atletiek 2:05:12 2:04:50
19 Carina Verhulst Eindhoven Atletiek 2:16:25 2:15:26

Mannen recreanten, 12.5 km
2 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 49:59
4 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 51:05
8 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 54:07
37 Jos van de Ven Eindhoven Atletiek 1:05:13
71 René Lombarts Eindhoven Atletiek 1:12:41
80 Rinus van Dijck Eindhoven Atletiek 1:13:56

Vrouwen recreanten, 12.5 km
2 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 54:21
3 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 58:15
11 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 1:04:19
37 Gianne van den Boogaard Eindhoven Atletiek 1:11:49
41 Rian van den Nieuwenhof Eindhoven Atletiek 1:13:09
46 Marga Klomp Eindhoven Atletiek 1:13:54
49 Fleur Dekker Eindhoven Atletiek 1:14:07
80 Colette van Miert-Adank Eindhoven Atletiek 1:20:30
82 Brigitte Hamstra Eindhoven Atletiek 1:21:04
88 Sandra Maatsen Eindhoven Atletiek 1:23:53

Mannen recreanten, 7.1 km
16 Jurriaan Nolles Eindhoven Atletiek 38:31
18 René Adriaanse Eindhoven Atletiek 39:17
24 Guido Weers Eindhoven Atletiek 42:41

Vrouwen recreanten, 7.1 km
41 Irma Swevels Eindhoven Atletiek 44:50
44 Truus van Camp Eindhoven Atletiek 45:26
54 Martje van der List Eindhoven Atletiek 46:52
58 Henja van Zundert Eindhoven Atletiek 47:21
59 Monique Roest Eindhoven Atletiek 47:22
68 Sophie Beer Eindhoven Atletiek 54:38
69 Margot Hartman Eindhoven Atletiek 54:46
70 Lily Jong Eindhoven Atletiek 54:58
71 Mieke Gevers Eindhoven Atletiek 54:58

Jongens 10-12, 1 km
1 Wout Harmsen Eindhoven Atletiek 3:39

New York, zondag 4 november 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de New York City Marathon NYCM van NYRR
Klik hier voor alle uitslagen

Joost heeft hiermee alle zes marathons van de World Marathon Majors gelopen

Mannen, marathon
1 Lelisa Desisa Ethiopië 2:05:59 2:05:59
2 Shura Kitata Ethiopië 2:06:01 2:06:01
3 Geoffrey Kamworor Kenia 2:06:26 2:06:26

Mannen 40, marathon
1171 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 3:43:26 3:39:37