Eindhoven Atletiek september 2018


Eersel, zondag 30 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelrun van AV DES
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen

Mannen senioren, 15 km
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 49:11
2 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 51:17
3 Miguel Silva Eindhoven 58:06
5 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 59:34
8 Jurriaan Nolles Eindhoven Atletiek 1:02:01
10 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:03:02

Mannen 35, 15 km
1 Joan School GVAC 51:26
2 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 54:50
3 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 55:31
4 Krijn Bustraan Eindhoven Atletiek 55:49
7 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 58:01
8 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 58:44
10 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 59:26

Mannen 45, 15 km
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 51:54
2 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 54:37
3 Erik de Laat Eindhoven Atletiek 56:46
4 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 59:42
5 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 1:00:02
6 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:00:54
7 Henk Vos Eindhoven Atletiek 1:01:30
10 Allard van der Meer Eindhoven Atletiek 1:06:06
13 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:09:31
15 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:10:02

Mannen 55, 15 km
1 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:03:10
2 Frans van der Staak Atletiek Oirschot 1:03:14
3 Geert Hertogs AV Weert 1:03:34
5 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:06:41
9 Bas Dirkson Eindhoven Atletiek 1:13:11
13 Arno Sinjou Eindhoven Atletiek 1:15:53

Vrouwen senioren, 15 km
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 1:03:39
2 Esther Waterschoot AV DES 1:07:16
3 Evelien Lauwers AVR'69 1:14:20
4 Laura Pauly Eindhoven Atletiek 1:14:42

Vrouwen 35, 15 km
1 Rian van der Burgt GVAC 1:05:18
2 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 1:07:01
3 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 1:07:15
12 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 1:26:05

Vrouwen 45, 15 km
1 Marie-Sophie Mutsaers AV DES 1:07:04
2 Annie Michiels AVR'69 1:07:07
3 Fiona Jaberg Lopersgroep Deurne 1:08:50
4 Natasja Gerritzen Eindhoven Atletiek 1:15:51

Velp, zondag 30 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Posbankloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Wesley Mols Nijmegen 50:11 50:05
2 Ties van den Hurk Nijmegen 51:05 51:00
3 Niek van Son Eindhoven Atletiek 52:30 52:30

Barendrecht, zondag 23 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de FLEX-meeting van CAV Energie
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Luuk Verbaandert

Mannen senioren, 3000 m
1 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 9:14,18

Mannen masters, 3000 m
1 Peter van der Velden Eindhoven Atletiek 9:16,50

Jongens junioren A, 3000 m
1 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 9:15,86
2 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 9:18,01

Jongens junioren B, 3000 m
1 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 9:18,46

Amsterdam-Zaandam, zondag 23 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dam tot Damloop van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
386 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 1:20:49 1:20:28

Business, 10 EM wedstrijd
5 Luca Ferroglio Eindhoven Atletiek 55:05 55:05

Business recreanten, 10 EM
49 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 1:06:37 1:02:32
1891 Maaike Roefs Eindhoven Atletiek 1:20:40 1:16:05
2737 Arjan Slot Eindhoven Atletiek 1:21:14 1:18:19
9541 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:34:47 1:33:00

Goede doelen, 10 EM
648 Marcel Verwegen Eindhoven Atletiek 1:21:50 1:21:11

Vrouwen recreanten, 10 EM
1003 Marlies Snels Eindhoven Atletiek 1:30:17 1:28:44
2901 Nicole Willems Eindhoven Atletiek 1:42:38 1:41:24
3486 Ilja Grumnagel Eindhoven Atletiek 1:47:27 1:46:13

Wageningen, vrijdag 21 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde Wageningen Track Meeting van AV Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 800 m
5 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 2:39,24

Jongens junioren B, 1500 m
10 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 4:54,63

Meisjes Junior B, 1500 m
4 Yana van Aarle Eindhoven Atletiek 5:11,05

Jongens junioren B, 800 m
3 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 2:05,41

Hilvarenbeek, zondag 16 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bikse Natuurmarathon van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Wim Rijken Mol 2:54:35 2:54:33
2 Nicolas de Roeck Turnhout 2:58:08 2:58:05
3 Vincent Meers Gent 2:58:18 2:58:16
12 Karel Hageman Eindhoven Atletiek 3:23:53 3:23:45

Vrouwen, marathon
1 Astrid Barendse Honselersdijk 3:43:45 3:43:12
2 Meta Sipkens Tilburg Road Runners 4:00:39 4:00:18
3 Trudie de Jong-Snijder Spado 4:15:02 4:14:49
5 Gertie Theunissen Eindhoven Atletiek 4:34:03 4:33:34

Mannen, 31 km
1 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 1:52:51 1:52:50
2 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 1:53:07 1:53:07
3 Joan School GVAC 1:55:31 1:55:30
7 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 1:59:50 1:59:50
9 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 2:01:21 2:01:20
10 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 2:02:54 2:02:54
11 Bram Cuijpers Eindhoven Atletiek 2:03:02 2:03:01
13 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 2:07:04 2:07:04
15 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 2:08:47 2:08:45
18 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 2:11:05 2:10:59
26 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 2:15:04 2:15:01
29 Sjakko Sandee Eindhoven Atletiek 2:18:13 2:18:10
33 Jurriaan Nolles Eindhoven Atletiek 2:24:39 2:24:28
56 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 2:44:13 2:44:04
57 Carlos Schoenmakers Eindhoven Atletiek 2:44:22 2:44:14
63 Joost Bekkers Eindhoven Atletiek 2:51:51 2:51:40
69 Fabrizio Evangelista Eindhoven Atletiek 2:54:39 2:54:29
79 Peter van Burken. Eindhoven Atletiek 3:01:59 3:01:43

Vrouwen, 31 km
1 Ingrid Versteegh Sprint 2:08:36 2:08:34
2 Loes Verstappen Tilburg Road Runners 2:16:24 2:16:21
3 Marjolein Menheere Prins Hendrik 2:24:54 2:24:49
5 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 2:28:22 2:28:17
9 Anne Rindt Eindhoven Atletiek 2:43:50 2:43:42

Mannen, halve marathon
1 Jan Debie Dessel 1:16:32 1:16:31
2 Roy Werner Dordrecht 1:18:54 1:18:50
3 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 1:19:31 1:19:30
30 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 1:40:26 1:40:22
58 Werner Doens Eindhoven Atletiek 1:49:14 1:49:04
68 Peter Rossieau Eindhoven Atletiek 1:55:53 1:55:45

Vrouwen, halve marathon
1 Ciska Hensen DAK 1:29:30 1:29:27
2 Leen Hannes Mol 1:36:45 1:36:38
3 Annie Michiels AVR '69 1:37:01 1:36:57
4 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 1:38:41 1:38:30

Mannen, 10 km
1 Bart Damen Reusel 37:20 37:18
2 Sammy Peter Tilburg Road Runners 40:21 40:20
3 Bart Vingerhoets Tilburg Road Runners 40:39 40:37
7 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 43:19 43:18
12 Eef Schellens Eindhoven Atletiek 44:35 44:33
14 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek 45:47 45:46

Mannen, 6 km
10 Ezra Born Eindhoven Atletiek 30:38 30:26

Soerendonk, zondag 16 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve en Kwart Marathon van Loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Luc Schout GAC Gemert 1:09:09
2 Teun Duisters Running Team Eindhoven 1:15:23
3 Sander Looymans Loopgroep Aart Stigter 1:20:28
7 Michiel Smets Eindhoven Atletiek 1:26:45
12 Paul Winkelmolen Eindhoven Atletiek 1:33:31
20 Dirk van Hunsel Eindhoven Atletiek 1:39:15

Mannen 40, halve marathon
1 Kris Lievens Noorderwijk 1:16:21
2 Iwan Theunissen Landgraaf 1:18:20
3 Jan Stickens Vorselaar 1:24:45
6 Stefan van Happen Eindhoven Atletiek 1:28:50
7 Walter Stals Eindhoven Atletiek 1:33:05

Mannen 50, halve marathon
1 Marco Tramontina Running Team Eindhoven 1:20:59
2 Bart van Nijlen Arendonk AC 1:25:15
3 Harold Donkers Eindhoven 1:27:36
4 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 1:33:35
12 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 1:43:13
27 Jan Boerema Eindhoven Atletiek 1:55:06

Mannen 60, halve marathon
1 Marc Quadflieg Maasmechelen 1:32:56
2 Geert Hertogs Loopgroep Cranendonck 1:34:51
3 Robert Sanchez Eindhoven Atletiek 1:37:07

Mannen senioren, kwart marathon
1 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 37:02
2 Rick de Greef Gastel 42:20
3 Eric Maas Eindhoven 42:34

Mannen 40, kwart marathon
1 Erik de Laat Eindhoven Atletiek 39:27
2 Harald Vranken Weert 45:13
3 Stefan Beelen AV Weert 46:14

Mannen 50, kwart marathon
1 Bart Claessens Caesar 40:51
2 Fons Liebregts Eindhoven Atletiek 41:39
3 Jos van der Vorst AV Weert 44:47
12 William Lueb Eindhoven Atletiek 1:01:59

Amersfoort, zondag 9 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Promotie/Degradatie wedstrijd Vrouwen senioren 1e-2e divisie bij Altis
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
14 Jil Ney Eindhoven Atletiek 11:44,60
15 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 11:55,34

Vrouwen senioren, 800 m
10 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 2:35,46

Vrouwen senioren, 400 m
5 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 1:00,92
17 Laura van der Elzen Eindhoven Atletiek 1:07,29

Deurne, zondag 9 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 1:16:35
2 Werner Gentle Lopersgroep Deurne 1:19:21
3 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 1:20:27

Mannen 40, halve marathon
1 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 1:18:15
2 Edwin Kok GAC Gemert 1:22:29
3 Benny van Genechten VABCO Mol 1:24:20

Mannen 50, halve marathon
1 Hans van de Mortel Lopersgroep Deurne 1:19:36
2 Tonnie de Winter AV Veluwe 1:34:15
3 Stefan Foreman Weeze 1:34:35
6 John de Wert Eindhoven Atletiek 1:48:47

Vrouwen 35, halve marathon
1 Gwynny Hamilton Eindhoven Atletiek 1:29:06
2 Ellen van der Velden Haag Atletiek 1:38:28
3 An Wielockx VABCO Mol 2:13:17

Mannen recreanten, halve marathon
23 Wilko Foolen Eindhoven Atletiek 1:42:46

Mannen senioren, 10 km
1 Wouter Rijckaert Eindhoven Atletiek 43:32

Mannen 50, 10 km
2 Rob Mellegers Eindhoven Atletiek 44:19

Mannen 60, 10 km
1 Kees van der Put Eindhoven Atletiek 47:23

Vrouwen senioren, 10 km
1 Kathelijn Lemmens Eindhoven Atletiek 40:52
2 Anne Huver-Castelijns Eindhoven Atletiek 42:49

Vrouwen 35, 10 km
1 Maryll Koenraadt Eindhoven Atletiek 43:29

Amsterdam, zondag 9 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 30 van Amsterdam Noord van AV Atos
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 30 km
1 Michiel de Ruiter NOVA 1:48:16 1:48:15
2 Gabriele Fantasia AAA 1:54:59 1:54:57
3 Daan van Doorn Pijnenburg 1:55:54 1:55:51
5 Niek van Son Eindhoven Atletiek 1:58:23 1:58:21

Mannen recreanten, 30 km
104 Etienne Vissers Eindhoven Atletiek 2:39:02 2:38:10

Geldrop, zondag 9 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Liberty Loop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 EM
1 Wesley Sleegers HAC 1:01:13
2 Mark Willems Cifla 1:03:34
3 Roel van Nuenen Geldrop 1:06:19
14 Leon Schrijvers Eindhoven Atletiek 1:15:37
21 John Thoolen Eindhoven Atletiek 1:18:22
24 Werner Suttner Eindhoven Atletiek 1:19:24

Mannen, 10 km
23 Merijn Trommar Eindhoven Atletiek 53:53
42 Erik Bosmans Eindhoven Atletiek 1:05:51

Mannen, 5 km
1 Kevin Bek Eindhoven Atletiek 21:06
5 Ezra Born Eindhoven Atletiek 26:43

Vrouwen, 5 km
1 Marloes Everts Eindhoven Atletiek 23:00
2 Jojanneke Hermes Eindhoven Atletiek 25:15

Jeugd 8 - 11, 1000 m
1 Sam Boender Eindhoven Atletiek 4:22

Winschoten, zaterdag 8 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Run Winschoten van Ultraloop Winschoten
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 100 km
DNF Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 3:40:26 50 km

Mannen 45, 50 km
1 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 3:16:17
2 Jan Venhuizen Lionitas 3:28:44
3 Heinz Taute Uplengen 4:22:45

Waalre, zaterdag 8 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ronde van Waalre van Loopgroep Waalre
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing

Mannen, 15 km
1 Ujendre Ramautarsing Eindhoven Atletiek 56:06 56:02
2 Seare Gebreberhon Veldhoven 56:11 56:07
3 Rob Jansen Eindhoven 59:21 59:18
4 Taras Stanko Eindhoven Atletiek 59:38 59:33
12 Roel Beckers Eindhoven Atletiek 1:04:37 1:04:33

Mannen, 10 km
1 Ricardo Damen Luyksgestel 36:35 36:31
2 Michiel Smets Eindhoven Atletiek 38:26 38:21
3 Pieter Alders Waalre 39:15 39:08

Mannen, 5 km
1 Juul Knoester Knegsel 16:28 16:25
2 William Webster Veldhoven 16:53 16:50
3 Lorens Niehof Waalre 18:40 18:37
5 Andy Verhoeven Eindhoven Atletiek 19:48 19:45
9 Ton Teunissen Eindhoven Atletiek 22:25 22:21

Tilburg, zondag 2 september 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tilburg Ten Miles van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen en Ewout van der Laan

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
26 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 53:29 53:27
55 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 1:02:13 1:02:04

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
10 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 59:55 59:51
13 Ewout van der Laan Eindhoven Atletiek 1:00:51 1:00:44

Mannen 40, 10 EM wedstrijd
3 Bart Niesten Eindhoven Atletiek 1:01:05 1:00:58

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
5 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 58:41 58:37

Mannen recreanten, 10 EM
369 Dries Christiaens Eindhoven Atletiek 1:18:44 1:15:44
748 Gerald Rietman Eindhoven Atletiek 1:24:14 1:20:00
2112 Huub Arts Eindhoven Atletiek 1:40:49 1:34:19
2244 Jeroen van der Harst Eindhoven Atletiek 1:38:15 1:35:42
2935 Henny Valks Eindhoven Atletiek 1:51:53 1:48:36

Vrouwen recreanten, 10 EM
33 Sandra Rijkers Eindhoven Atletiek 1:19:40 1:18:28
213 Barbara van den Enden Eindhoven Atletiek 1:31:29 1:27:14
265 Astrid Toftkaer Eindhoven Atletiek 1:30:51 1:29:00
337 Denise van Hout Eindhoven Atletiek 1:33:20 1:31:09
532 Marlies Snels Eindhoven Atletiek 1:38:23 1:35:39
536 Maaike Niesten Eindhoven Atletiek 1:38:15 1:35:41
629 Angelique Evers Eindhoven Atletiek 1:44:32 1:37:39
671 Anita Pietersz Eindhoven Atletiek 1:41:23 1:38:25
775 Gianne van den Boogaard Eindhoven Atletiek 1:43:51 1:40:35
1251 Marie-Josť Foolen Eindhoven Atletiek 2:03:51 1:59:53