Eindhoven Atletiek juli 2018


Heiloo, vrijdag 20 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondinstuif van AV Trias
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 400 m
3 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek 58,63

Utrecht, vrijdag 13 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

3000 m Series
M35 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 9:17,49
M Luca Ferroglio Eindhoven Atletiek 9:24,65

1500 m Series
JB Jens Peeters Eindhoven Atletiek 4:26,26

800 m Series
JB Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek 2:05,79

Roosendaal, zaterdag 7 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van het Baan Classic 2018 van THOR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
1 Tim van Hellemont Eindhoven Atletiek 10:52,20

Roermond, vrijdag 6 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Avondwedstrijd van Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1500 m
3 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 5:32,89

Wageningen, vrijdag 6 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede Wageningen Track Meeting van AV Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
1 Ben Souwen Eindhoven Atletiek 15:15,36

Mannen masters, 5000 m
2 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 16:09,93

Mannen senioren, 1500 m
1 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 4:00,64
3 Ben Vriends Eindhoven Atletiek 4:06,14

Jongens junioren A, 1500 m
7 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 4:30,06

Jongens junioren B, 1500 m
2 Kjell Segers Eindhoven Atletiek 4:12,04

Jongens junioren B, 800 m
4 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek 2:05,44
9 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 2:10,49

Jongens junioren B, 400 m
1 Jack Abernethy Eindhoven Atletiek 54,82

Rotterdam, zondag 1 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Vrouwen senioren 1e Divisie Poule 2 bij PAC
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
11 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:41,20

Vrouwen senioren, 800 m
11 Manon van Weezel 99 Eindhoven Atletiek 2:32,23

Vrouwen senioren, 400 m
4 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 59,37
14 Laura van der Elzen 97 Eindhoven Atletiek 1:03,62

Nijmegen, zondag 1 juli 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Mannen senioren 2e Divisie Poule 5 bij Nijmegen Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 15:36,04
9 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:41,60

Mannen senioren, 800 meter
7 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 1:58,22
10 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:02,32

Mannen senioren, 400 meter
7 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,28
10 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 51,77