Eindhoven Atletiek juni 2018


Eindhoven, zaterdag 30 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van het Eef Kamerbeek Gala van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
1 Sven Schoonebeek 70 AV Zaanland 8:29,80
2 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 8:44,38
3 Mesgina Tesfay 93 Eindhoven Atletiek 9:11,64
4 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:20,58
5 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 9:25,44
6 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:44,19

Utrecht, don. 21 t/m zon. 24 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK senioren 2018 bij AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
25 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:03,43

Mannen senioren, 400 m Series
5 Hans Velthuis Eindhoven Atletiek 49,86
25 Toon IJzerman Eindhoven Atletiek 51,34

Vrouwen senioren, 400 m Series
1 Sanne Denneman Eindhoven Atletiek 58,00

Mannen senioren, 3000 m Steeple
8 Pepijn van de Westerlo Eindhoven Atletiek 9:58,98

Empel, zondag 24 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Omloop van Empel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 km
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:29
12 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 19:45

Veldhoven, zaterdag 23 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 10 Miles van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bram Cuijpers en Filip Lijnen

Mannen senioren, 10 EM
1 Casper van der Putten 95 Asterix 55:28 55:26
2 Luca Ferroglio 83 Eindhoven Atletiek 56:26 56:24
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 56:32 56:30
4 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 1:02:33 1:02:29
5 Taras Stanko 89 Eindhoven Atletiek 1:02:33 1:02:29

Mannen 35, 10 EM
1 Jonas Roels 83 Hamme 55:05 55:03
2 Joan School 74 GVAC 56:55 56:53
3 Bart Lieckens 77 AC Lyra 57:30 57:28
4 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 58:46 58:43
5 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 59:28 59:26
6 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 1:00:21 1:00:18
8 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:05:57 1:05:52

Mannen 45, 10 EM
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 58:22 58:19
2 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:04:41 1:04:39
3 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 1:05:48 1:05:45

Mannen 55, 10 EM
1 Kees Wouters 62 DES 1:03:00 1:02:58
2 Carlo Buijs 62 GVAC 1:09:15 1:09:11
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:09:53 1:09:48

Vrouwen senioren, 10 EM
1 Kathelijn Kragten-Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 1:08:13 1:08:09
2 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 1:14:30 1:14:22
3 Marian Crombag-Otter 83 GVAC 1:15:33 1:15:30

Vrouwen 35, 10 EM
1 An Claes 82 AC Lyra 1:05:31 1:05:27
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:07:01 1:06:58
3 Rian van der Burgt 75 GVAC 1:09:13 1:09:09

Mannen, 10 EM
65 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:17:00 1:16:10
80 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:18:33 1:18:24
127 Jos van de Ven 52 Eindhoven Atletiek 1:24:48 1:24:37
135 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:26:31 1:26:14
173 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:39:08 1:38:58

Vrouwen, 10 EM
54 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:37:12 1:36:34
62 Sien van Bommel. 91 Eindhoven Atletiek 1:40:01 1:39:27

Mannen, 5 EM
3 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 28:42 28:41
5 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 31:03 31:00
40 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 43:09 42:27
55 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 46:20 45:38
60 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 47:00 46:18
67 Gerben Hameetman. xx Eindhoven Atletiek 49:08 48:16
80 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 52:54 52:49

Drunen, donderdag 21 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondbaanwedstrijd van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 12:13,56

Vrouwen masters, 3000 m
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:46,23

's-Hertogenbosch, dinsdag 19 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jeroen Boschloop van OSS Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 10 km
136 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 53:31 53:20

Mannen recreanten, 5 km
11 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 20:07 20:04

Vrouwen recreanten, 5 km
17 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 24:07 24:05

Sint-Oedenrode, zondag 17 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van AV Fortuna'67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Walter van Loon en Karin Bessembinder

Mannen 35, halve marathon
1 Ocar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:19:37 1:19:37
2 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 1:22:03 1:22:03
3 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 1:22:26 1:22:26
6 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 1:30:58 1:30:57
7 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:31:34 1:31:29

Mannen 45, halve marathon
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:20:40 1:20:39
2 Marco Tramontina 68 Running Team Eindhoven 1:22:16 1:22:15
3 Jos van Vlierden 71 Eindhoven 1:24:25 1:24:24
5 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 1:25:11 1:25:10
20 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:52:41 1:52:35

Mannen 55, halve marathon
1 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:31:06 1:31:05
2 René Braam 62 De Keien 1:31:35 1:31:32
3 Bert Koopmans 63 Nuenen 1:31:48 1:31:45
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:34:21 1:34:18
18 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:19:19 2:19:17

Mannen senioren, 10 km
1 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 37:42 37:42
2 Patrick Sanders 85 Fortuna '67 39:56 39:55
3 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 41:19 41:17

Mannen 35, 10 km
1 Leon van de Rijt 81 's-Hertogenbosch 35:06 35:05
2 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 36:45 36:45
3 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 37:21 37:20
4 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 38:11 38:10
6 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 40:06 40:04
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 40:21 40:18
13 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 44:52 44:46
14 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 45:55 45:50
17 Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 47:03 46:56
23 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 56:46 56:21

Mannen 45, 10 km
1 Jean-Pierre Hoeboer 72 De Keien 35:42 35:41
2 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:39 39:36
3 Seth van der Wulen xx De Keien 40:23 40:18
5 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 40:37 40:35
8 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 43:30 43:26
10 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 44:52 44:46
11 John Thoolen. xx Eindhoven Atletiek 45:06 45:01
17 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 47:04 47:01
19 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 48:28 48:21
23 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 49:27 49:20
27 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 50:56 50:47

Mannen 55, 10 km
1 Geert Alofs 56 Prins Hendrik 41:25 41:25
2 Arie Verhoeven 59 Tilburg Road Runners 42:53 42:53
3 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 43:23 43:17
7 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 45:02 44:57
14 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 47:06 47:00
15 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 48:09 48:03

Mannen 65, 10 km
1 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 44:34 44:33
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 49:21 49:20
3 Martien van de Broek xx Boekel 51:32 51:21
7 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:02:00 1:01:52

Vrouwen senioren, 10 km
1 Lianne Verloop 86 Generaal Michaelis 41:57 41:48
2 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 45:54 45:51
3 Michelle van Iersel xx Sint-Oedenrode 48:33 48:21

Vrouwen 35, 10 km
1 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 45:50 45:49
2 Sanne Steffens xx Boxtel 52:12 52:04
3 Ilse van Heeswijk xx Fortuna '67 53:44 53:31

Vrouwen 45, 10 km
1 Anita Monen 68 GVAC 45:00 44:52
2 Nicole Spruit 70 GVAC 46:42 46:27
3 Evonne van der Pol 70 Fortuna '67 47:12 47:03
4 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 49:27 49:20

Mannen, 5 km
1 Kevin Sels 83 Turnhout 17:33 17:31
2 Maarten de Laat 79 Drunen 18:35 18:32
3 Ivar van der Sanden 04 Fortuna '67 18:44 18:44
6 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 20:04 20:03
11 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 22:01 21:57
16 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 23:13 23:07

Vrouwen, 5 km
1 Ramona Sour 88 De Keien 20:24 20:21
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 20:43 20:41
3 Emma van Oijen 03 Fortuna '67 24:09 24:07
6 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 24:51 24:48

Jongens 12-15, 2500 m
2 Nahuel Ramautarsing 07 Eindhoven 10:07

Meisjes 11, 1000 m
2 Luciana Ramautarsing 09 Eindhoven Atletiek 4:30
3 Imme Lijnen 07 Eindhoven Atletiek 4:33
4 Annemijn Lijnen 09 Eindhoven Atletiek 4:34

Dieren, zat. 16 en zon. 17 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Veluwezoomtrail van Uilekiek Horex Sports & Events
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km Trail
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 50:12

Vrouwen senioren, 15 km Trail
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 1:03:23

Mannen Ultra Trail, 11 km (UTK 11-18-33)
7 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 51:06 51:00

Mannen Ultra Trail, 18 km (UTK 11-18-33)
9 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 1:40:59 1:40:51

Mannen Ultra Trail, 33 km (UTK 11-18-33)
7 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 4:02:34 3:03:14

Totaal 2 daagse Ultra Trail Kort, 11 km - 18 km - 33 km
13 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 5:35:19

Dorst, zaterdag 16 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midzomer Trail van de stichting Midzomernacht Feesten
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km Trail
1 Eefje Ottevanger 72 Eindhoven Atletiek 48:45,38

Wageningen, vrijdag 15 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van het Tartlétos Loopgala en NSK meerkamp
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 1500 m
5 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 3:59,98

Mannen masters, 1500 m
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:07,91

Mannen senioren, 800 m
11 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 1:57,89

Best, dinsdag 12 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Generaal Michaelis
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
1 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 4:04,90
2 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 4:07,52
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 4:10,92
5 Mesgina Tesfay 93 Eindhoven Atletiek 4:24,33
10 Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 4:55,23

Mannen masters, 1500 m
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 4:23,00
4 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 4:38,27
5 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 4:39,12
6 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 4:40,61
7 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 4:41,25
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 4:44,01
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 4:56,10
10 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 4:57,75
11 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 5:09,00
13 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:13,45
14 Hans van Delft Eindhoven Atletiek 5:17,08
17 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 5:36,14
18 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:37,01
19 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 5:37,39

Vrouwen senioren, 1500 m
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 5:14,96
2 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 5:29,63

Eindhoven, zondag 10 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ladiesrun van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 5 km
3 Jojanneke Hermes 88 Eindhoven Atletiek 22:01 22:00
5 Astrid Toftkaer 78 Eindhoven Atletiek 23:38 23:38

Heythuysen, zondag 3 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Leudal van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 30 km Trail
2 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 2:23:36

Vrouwen, 30 km Trail
1 Claudia Striekwold 87 Eindhoven Atletiek 2:49:15
9 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 3:27:51

Mannen, 21 km Trail
14 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:45:45

Vrouwen, 21 km Trail
6 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 1:58:46

Vrouwen, 12 km Trail
88 Michčle van der Laan 65 Eindhoven Atletiek 1:31:11
109 Thera Derwort 67 Eindhoven Atletiek 1:37:42
110 Carin van der Palen 69 Eindhoven Atletiek 1:38:12

Zundert, zaterdag 2 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop Zundert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Ward van der Kelen 94 Eendracht Aalst 30:43 30:43
2 Laurent Bierinckx 95 Herenthout 31:01 31:01
3 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 31:27 31:27
4 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:07 32:07
5 Mesgina Tesfay 93 Eindhoven Atletiek 32:09 32:09

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Huub Maas 70 THOR 32:12 32:12
2 Edwin de Neijs 72 Tilburg Road Runners 34:40 34:38
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 36:30 36:28

Mannen senioren, 5 km wedstrijd
1 Sven Schoonebeek 97 Zaanland 14:55 14:55
2 Jorrit Cleij 87 Cifla 14:58 14:58
3 Vincent Bierinckx 90 AC Herentals 15:02 15:02
7 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 15:38 15:38

Nuenen, zaterdag 2 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LONU
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, halve marathon
36 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:39:39 1:39:39
54 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:51:02 1:51:01

Mannen, 15 km
28 Conrad van Veenendaal 73 Eindhoven Atletiek 1:19:13 1:18:51
48 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 1:24:19 1:23:40

Mannen, 10 km
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 33:31 33:30
11 Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 43:32 43:26
13 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 44:08 44:06
22 Martijn Jamry 80 Eindhoven Atletiek 45:14 45:05
34 Rob Mellegers 66 Eindhoven Atletiek 48:04 48:03
43 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 49:33 49:28
56 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 51:32 51:32
77 Sin Hang Wat 76 Eindhoven Atletiek 54:08 54:08
80 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 54:18 54:12
105 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 58:37 58:04
114 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 59:52 58:47
138 Jack van Rijthoven 53 Eindhoven Atletiek 1:03:18 1:02:19
158 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:08:30 1:07:58

Vrouwen, 10 km
2 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 43:31 43:29
4 Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 44:08 44:06
13 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 52:18 52:18
32 Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 59:22 58:49
57 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 1:03:44 1:03:10
72 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:07:09 1:06:40

Mannen, 5 km
2 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 18:17 18:17
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 18:52 18:52
5 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 19:14 19:11
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 20:03 20:01
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 20:13 20:12
12 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 20:25 20:22
14 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 20:28 20:28
16 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 20:52 20:50
19 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 21:33 21:30
20 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 21:34 21:34
21 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 21:46 21:43
23 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 21:58 21:52
28 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 22:49 22:47
29 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 22:51 22:45
30 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 22:55 22:50
33 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 23:31 23:27
35 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 23:46 23:46
37 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 23:52 23:44
44 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 24:30 24:30
46 Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 24:54 24:54
57 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 26:21 26:14

Vrouwen, 5 km
1 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 20:41 20:38
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 20:58 20:56
3 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 21:12 21:11
5 Nermin Gören 75 Eindhoven Atletiek 23:30 23:25
6 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 23:49 23:45
7 Marly Swinkels 80 Eindhoven Atletiek 24:16 24:11
10 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 25:46 25:42
13 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 26:20 26:20
41 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 29:52 29:05
55 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 31:05 30:18
59 Cynthia Bussemaker 65 Eindhoven Atletiek 31:28 30:49

Best, vrijdag 1 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baanwedstrijd van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
8 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 9:58,01
9 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 10:08,99

Mannen masters, 3000 m
2 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 9:50,85
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 9:57,90
4 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 10:17,84
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 10:18,87
6 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 11:02,06
7 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 11:05,10
8 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 11:26,99

Vrouwen senioren, 400 m
2 Laura van der Elzen 97 Eindhoven Atletiek 1:03,74

Meisjes junioren A, 800 meter
1 Manon van Weezel 99 Eindhoven Atletiek 2:31,89

Jongens junioren B, 800 m
1 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:05,09

Meisjes junioren C, 800 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 2:27,60

Meisjes junioren A, 400 m
1 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 59,75

Jongens junioren B, 400 m
1 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 54,93

Utrecht, vrijdag 1 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

1500 m Series
JB Kjell Segers Eindhoven Atletiek 4:16,09
JB Thorben Segers Eindhoven Atletiek 4:59,27

Gouda , vrij. 1 t/m zon. 3 juni 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Masters bij AV Gouda
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen Masters 45, 10000 m
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 33:42,22

Mannen Masters 45, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:46,48

Mannen Masters 55, 800 m
1 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:16,69

Mannen Masters 55, 400 m Finale
2 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 58,72