Eindhoven Atletiek mei 2018


Someren, donderdag 31 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Baancircuitwedstrijd van AV 't Jasper Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tessa Mom

Mannen senioren, 3000 m
2 Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 10:55,04
3 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 11:01,49

Mannen masters 40, 3000 m
2 Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 12:52,95

Mannen masters 55, 3000 m
1 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 12:01,23

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 12:18,25
2 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 12:57,58

Nijmegen, zondag 27 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marikenloop van de stichting Zevenheuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km
1 Miranda Boonstra 72 Nijmegen Atletiek 37:48 37:48
2 Ellen Houweling 90 Nijmegen 40:26 40:26
3 Ilse van de Wijgert 94 Oss 40:51 40:51

Vrouwen senioren, 10 km
93 Judith Clarijs. 90 Eindhoven Atletiek 56:24 53:40

Vrouwen 45, 10 km
10 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 52:49 52:28

Vrouwen, 7.5 km
1 Nathalie Vierdag 72 Bemmel 29:57 29:57
2 Arte Brueren 93 Nijmegen 32:07 32:03
3 Natalie Sinke 74 González Running Team 34:01 34:01

Vrouwen 40, 7.5 km
101 Janneke Heldur. xx Eindhoven Atletiek 57:00 48:48

Vrouwen 45, 7.5 km
67 Chantal Klaassen 70 Eindhoven Atletiek 52:20 46:47
84 Helga Schoots 70 Eindhoven Atletiek 56:56 48:42

Vrouwen 50, 7.5 km
37 Brigitte Moolenaar 66 Eindhoven Atletiek 53:30 45:15

Vrouwen, 5 km
1 Nina Lauwaert 88 St Niklaas 16:22 16:22
2 Ruth van der Meijden 84 AV Cifla 16:22 16:22
3 Julia van Velthoven 94 AV Cifla 16:29 16:29

Vrouwen senioren, 5 km
398 Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 58:48 31:57

Vrouwen 40, 5 km
122 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 50:45 31:19

Vrouwen 50, 5 km
168 Lily Jong 67 Eindhoven Atletiek 1:04:56 38:06

Vrouwen 55, 5 km
99 Sophie Beer. xx Eindhoven Atletiek 1:04:56 38:01

Vrouwen 60, 5 km
4 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 25:32 25:27

Veenendaal, zondag 27 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Vrouwen senioren 1e Divisie Poule 2 bij VAV
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 1500 m
11 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 5:24,13

Vrouwen senioren, 800 m
8 Manon van Weezel 99 Eindhoven Atletiek 2:30,72

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,69

Vrouwen senioren, 3000 m Steeple
6 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 13:26,01

Arnhem, zondag 27 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Mannen senioren 2e Divisie Poule 5 bij Ciko '66
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
13 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:17,71

Mannen senioren, 400 m
2 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,33
5 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 50,69

Mannen senioren, 3000 m Steeple
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 10:26,28

's-Hertogenbosch, zondag 27 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vestingloop van Artishock events & marketing
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Kas van Veen 81 Tilburg Road Runners 51:13 51:11
2 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 51:57 51:56
3 Imo Muller 80 AAC 53:02 53:00

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Peter van Zundert 62 avVN 59:24 59:22
2 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:05:17 1:05:16
3 Theo van der Loop 57 De Keien 1:07:36 1:07:34

Mannen recreanten, 15 km
66 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:09:58
361 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:22:48
396 Gavin Phillips 70 Eindhoven Atletiek 1:24:22

Vrouwen recreanten, 15 km
56 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 1:22:32
175 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:33:05
185 Linda Kleinhout 75 Eindhoven Atletiek 1:34:51
218 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:42:57
219 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:42:57
233 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 1:49:35

Mannen recreanten, 10 km
60 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 43:38
117 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 45:46
121 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 45:50
355 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 51:15
1079 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 1:09:36

Vrouwen recreanten, 10 km
90 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 53:58
451 Thea Smits 60 Eindhoven Atletiek 1:03:03

Bedrijvenloop, 10 km
3 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 40:14

Mannen recreanten, 5 km
10 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 19:31
140 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 25:34

Vrouwen recreanten, 5 km
29 Amanda van der Wielen. 80 Eindhoven Atletiek 25:24

Bedrijvenloop, 5 km
19 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 22:12

Meisjes 4-6, 1 km
51 Evie op den Buijs xx Eindhoven Atletiek 19:11

Gemert, zaterdag 26 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gemert City Run van Stichting Running Events
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Gert-Jan Wassink 85 AV'34 31:47 31:46
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:49 32:47
3 Sami Tesfaldet xx Nijmegen 33:22 33:20
6 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 34:27 34:26
10 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 37:12 37:10
11 Tein Sommers 77 Eindhoven Atletiek 37:22 37:20
12 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 37:36 37:36
15 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 38:35 38:33
18 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 40:40 40:37
23 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 41:26 41:23
27 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 42:45 42:42
60 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 48:06 47:48
90 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 50:23 50:07
95 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 51:12 50:55
105 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 52:36 52:19
116 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 53:17 53:13

Vrouwen, 10 km
1 Kim Geerts 81 Gemert 42:31 42:25
2 Nathalie Thijssen 91 Gemert 43:01 42:53
3 Kirsten Hogebrug 92 Putten 43:15 43:07
9 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 46:45 46:41
16 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 51:16 51:00
32 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 56:46 56:28
34 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 57:44 57:18
35 Manon Reijnders 88 Eindhoven Atletiek 57:44 57:19

Mannen, 5 km
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 16:14 16:13
2 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 16:42 16:42
3 Niels Verhagen 98 Oss '78 17:00 17:00
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 17:26 17:25
16 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 19:33 19:32
37 Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 24:03 23:12

Vrouwen, 5 km
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 19:34 19:32
2 Cindy van der Avoort 90 GAC Gemert 20:37 20:35
3 Kim Geerts 81 Gemert 21:58 21:47
34 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 28:39 27:48

Tilburg, maandag 21 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de T-meeting van AV Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 400 m
15 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 50,93
22 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 52,21

Vrouwen senioren, 400 m
7 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 59,55

Jongens junioren A, 1500 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:00,73

Jongens junioren B, 1500 m
6 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:25,26

Wageningen, vrijdag 18 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste Wageningen Track Meeting van AV Pallas '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Daan van der Velden (debuut) en Kjell Segers

Mannen senioren, 5000 m
1 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 15:05,88
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 15:12,65

Mannen masters, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:47,04

Mannen senioren, 1500 m
5 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:06,06

Jongens junioren A, 5000 m
2 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 16:19,50

Jongens junioren B, 1500 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:03,47
2 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 4:18,09

Jongens junioren A, 800 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:57,16

Jongens junioren B, 800 m
3 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 2:03,10
14 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 2:09,44
18 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 2:11,12

Valkenswaard, dinsdag 15 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karin Bessembinder

Mannen senioren, 5000 m
2 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 17:14,37
4 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 18:57,80

Mannen masters, 5000 m
2 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 17:21,75
3 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 17:27,18
4 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 18:09,21
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 18:09,24
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:36,89
9 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 21:24,36

Vrouwen senioren, 5000 m
1 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 21:25,72

Vrouwen masters, 5000 m
2 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 20:55,29
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 21:18,38

Mannen senioren, 1 EM
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 4:25,89
3 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 4:28,33
7 Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 5:25,13

Mannen masters, 1 EM
1 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:28,37

Vrouwen senioren, 1 EM
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 5:40,58
2 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 5:48,39
3 Marloes Everts 89 Eindhoven Atletiek 6:01,98

Jongens junioren C, 1000 m
2 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 3:09,75

Meisjes junioren A, 400 m
1 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 58,94

Jongens junioren B, 400 m
1 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 54,98
2 Maarten Debeij 02 Eindhoven Atletiek 55,80

Kerkrade, zondag 13 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Mannen masters poule 23 bij AV Achilles Top
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1500 m
16 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:20,56

Mannen masters, 400 m
8 Arco Krijgsman 76 Eindhoven Atletiek 59,88

Oirschot, zaterdag 12 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oirschotse Stoelloop van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 37:15
2 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:05
3 Ricardo Damen 75 AVV 38:08
10 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 53:27

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Kees Wouters 62 DES 39:28
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 39:48
3 Frans van der Staak 53 AV Oirschot 42:40

Recreanten, 10 km
Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 43:41
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 45:13

Jeugd, 2.5 km - 5 km
Diana Hounjet 03 Eindhoven Atletiek 13:08
Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 25:13

Utrecht, vrijdag 11 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Mark Jurgens

1500 m Series
JB Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 4:28,30
JB Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 4:32,24
M Mark Jurgens Eindhoven Atletiek 4:35,67
JB Thorben Segers Eindhoven Atletiek 5:13,11

Vught, donderdag 10 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen

Mannen senioren, 3000 m
19 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 8:39,60
26 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 8:48,52
43 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:12,97

Mannen senioren, 800 m
19 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:56,59
28 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:00,19
60 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:11,92

Vrouwen senioren, 800 m
25 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 2:27,65

Mannen senioren, 400 m
12 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 50,95

Vrouwen senioren, 400 m
8 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,88
15 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 1:01,47

Jongens junioren D, 1000 m
18 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 3:36,40

Meisjes junioren D, 1000 m
3 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 3:20,08

Deurne, donderdag 10 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dreefloop van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Walter van Loon en Karin Bessembinder

Mannen recreanten, 10 km
4 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 38:19
11 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 43:53
19 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 47:08
24 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 48:38
33 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 53:18

Vrouwen recreanten, 10 km
1 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 43:39
3 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 45:19

Mannen recreanten, 5 km
4 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 17:15
15 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:51
16 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 20:06
19 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 20:19
21 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 20:45
25 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 21:01
26 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 21:06
27 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 21:08
28 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 21:16
35 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 22:04
38 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 22:21
39 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 22:25
45 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 23:13

Vrouwen recreanten, 5 km
2 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 20:56
3 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 21:06
7 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 23:33
16 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 27:52

Helmond, dinsdag 8 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Open Limbra Baancircuitwedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Vincent Dumont en Viola van den Berk

Mannen senioren, 5000 m
6 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 17:57,71
7 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 18:49,71

Mannen masters, 5000 m
1 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 17:25,68
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 17:28,72
3 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 17:31,54
4 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 17:42,51
5 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 17:49,94
6 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 17:53,12
10 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 19:41,86
11 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 19:48,41
12 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:55,66
13 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 20:35,77
15 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 21:21,65
16 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 21:32,78

Vrouwen senioren, 5000 m
1 Anne Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 20:33,38
2 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 21:33,27

Vrouwen masters, 5000 m
1 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 20:50,84

Mannen senioren, 800 m
5 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 2:06,10
9 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 2:19,16

Mannen masters, 800 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 2:08,16

Vrouwen senioren, 800 m
3 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:33,18
4 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 2:34,61

Mannen senioren, 400 m
1 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,13

Jongens junioren A, 800 m
2 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:58,85
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:05,74

Jongens junioren B, 800 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 1:59,84
3 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:07,48
5 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 2:09,56

Meisjes junioren C, 600 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 1:45,91
5 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 1:53,22

Jongens junioren D, 600 m
2 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 1:52,68
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 1:58,59

Gulpen, zat. 5 en zon. 6 mei 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Koning van Spanje van MudSweatTrails
Klik hier voor alle uitslagen zaterdag
Klik hier voor alle uitslagen zondag

Mannen, 23 km Trail zondag
23 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 2:05:13 2:05:09
51 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 2:18:16 2:17:21

Vrouwen, 23 km Trail zondag
4 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 1:57:40 1:57:35
54 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 2:50:22 2:50:00

Mannen, 16 km Trail zaterdag
184 Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 1:53:55 1:53:21

Vrouwen, 16 km Trail zaterdag
79 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 1:54:57 1:54:05

Vrouwen, 11 km Trail zondag
199 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:44:43 1:44:25
200 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:44:43 1:44:26