Eindhoven Atletiek april 2018


Oud Gastel, vrijdag 27 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlietloop van 't Veerke
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Barry van Beers 77 AVO 1983 1:14:07 1:14:06
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:20:25 1:20:23
3 Renť Vosters 82 Reusel 1:21:34 1:21:34

Wijbosch, vrijdag 27 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wijboschloop van Loopgroep Wijbosch
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor John de Wert, Paul Winkelmolen, Vincent Dumont, Gerald Rietman, Werner Doens, Barbara Saat en Karin Bessembinder

Mannen, 10 km
1 Jean-Pierre Hoeboer 72 Sprint 35:33 35:26
2 Leon van de Rijt 81 's-Hertogenbosch 35:44 35:33
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 36:18 36:08
4 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 36:25 36:15
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 38:03 37:52
11 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 39:07 38:57
21 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 40:54 40:42
49 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 45:12 44:56
56 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 46:43 46:28
63 Renť Bos 62 Eindhoven Atletiek 48:05 47:48
71 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 49:51 49:31

Vrouwen, 10 km
1 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 38:23 38:14
2 Karen Wijlaars 77 Prins Hendrik 38:35 38:24
3 Emmy Vink 81 Altena Road Runners 43:10 42:59
5 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 43:55 43:37

Mannen, 5 km
1 Rick Hendriks 93 Oss'78 17:32 17:26
2 Peter Mijsberg 65 De Keien 17:46 17:37
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 18:24 18:13
5 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 18:39 18:30
6 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 18:47 18:40
7 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 18:57 18:52
8 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 18:58 18:48
13 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:55 19:45
17 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 20:37 20:26
19 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 20:51 20:39
21 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 21:30 21:16
22 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 21:35 21:24
23 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 21:39 21:27
24 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 21:40 21:28
25 Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 22:32 22:19
28 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 22:43 22:26
29 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 22:57 22:38
30 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 23:07 22:48

Vrouwen, 5 km
1 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 18:26 18:15
2 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 20:47 20:36
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 21:22 21:04
4 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 21:44 21:32
6 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 22:53 22:33
8 Nermin GŲren 75 Eindhoven Atletiek 23:15 22:57
9 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 23:54 23:37
10 Barbara van den Enden 74 Eindhoven Atletiek 24:02 23:44
16 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 25:15 24:56
21 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 27:10 26:50

Enschede, zondag 22 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Enschede Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tim Kragten

Mannen senioren, marathon
1 Mohamed Oumaarir xx Baarn 2:28:23 2:28:21
2 Benny Fischer 83 Oostende 2:29:19 2:29:18
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 2:32:06 2:32:05

Mannen 35, marathon
1 Hicham el Barouki 79 Rabat 2:26:18 2:26:17
2 Christiaan Bosselaar 82 KAV Holland 2:28:35 2:28:33
3 Leon Sanderman 81 AV Rijssen 2:40:32 2:40:31
4 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 2:43:08 2:43:07
10 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 2:58:35 2:58:28

Mannen 40, marathon
1 Wim de Maeyer 78 RC Mechelen 2:37:07 2:37:04
2 Richard Loendersloot 77 LAAC Twente 2:45:33 2:45:30
3 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 2:45:44 2:45:43
4 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 2:47:23 2:47:21

Mannen 45, marathon
1 Jay Sauer 72 Cifla 2:42:08 2:42:05
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 2:47:10 2:47:07
3 Bennie Thunker 70 Isala '96 2:57:33 2:57:27

Mannen, 10 km
26 Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 43:12 42:50

Roermond, zondag 22 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de City Run van stichting Roermond City Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 EM
1 Ron Koster 78 Atletiek Helden 58:23 58:22
2 Willy Peter 79 Bilzen 58:52 58:50
3 Christian Zingsem 81 MŲnchengladbach 59:29 59:26
5 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:00:16 1:00:13

Mannen, 10 km
1 Simon Dahl 87 Bergisch Gladbach 33:24 33:24
2 Jon Thissen xx Amsterdam 36:40 36:40
3 Kenny Janssen 89 Atletiek Helden 37:45 37:44
14 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 40:55 40:53

Vught, zondag 22 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Mannen senioren 2e divisie poule 5 bij Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 5000 m
3 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 15:45,51
7 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 16:39,95

Mannen senioren, 800 m
5 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 1:58,12

Mannen senioren, 400 m
4 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 51,13
5 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,16

Bergen op Zoom, zondag 22 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Vrouwen senioren 1e divisie poule 2 bij Spado
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
7 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 11:20,96

Vrouwen senioren, 1500 m
8 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 5:22,89

Vrouwen senioren, 800 m
9 Laura van der Elzen 97 Eindhoven Atletiek 2:35,39

Vrouwen senioren, 400 m
4 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,73
9 Silke Peeters 99 Eindhoven Atletiek 1:00,82

Oisterwijk, zaterdag 21 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Taxandria Vennenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 5 km
12 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 20:33 20:28

Vrouwen recreanten, 5 km
2 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 21:21 21:18

Jongens, 1500 m
5 Daniel Hensen 04 Eindhoven Atletiek 5:28

Overloon, zondag 15 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kleffenloop van AV Sporting Boxmeer
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 5 km
1 Geert Linders 66 ATV Venray 19:47 19:45
2 Mart van Rooij 61 ATV Venray 19:58 19:57
3 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:05 21:04

Rotterdam, zondag 8 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rotterdam Marathon van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Sjakko Sandee, Elles van de Vorst en Ewout van der Laan (debuut)

Mannen senioren, marathon
1 Kenneth Kipkemoi 84 Kenia 2:05:44 2:05:42
2 Abera Kuma 90 EthiopiŽ 2:05:50 2:05:50
3 Kelkile Gezahegn xx EthiopiŽ 2:05:56 2:05:56

Mannen 35, marathon
4 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 2:29:35 2:29:33
188 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 3:10:30 3:09:44
1064 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 4:14:36 4:14:28

Mannen 40, marathon
1321 Pieter Peterson 78 Eindhoven Atletiek 4:34:23 4:32:20

Mannen 45, marathon
300 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 3:33:55 3:33:42
309 Menno Verhoeven 70 Eindhoven Atletiek 3:34:25 3:33:55
695 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 3:58:55 3:57:30

Mannen 50, marathon
40 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 3:05:08 3:04:41
411 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 3:57:24 3:56:03
843 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 4:31:57 4:30:02

Mannen 55, marathon
220 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 4:00:13 3:58:47
370 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 4:21:36 4:20:11

Vrouwen senioren, marathon
1 Visiline Jepkesho 88 Kenia 2:23:47 2:23:47
2 Biruktayit Eshetu 90 EthiopiŽ 2:26:56 2:26:56
3 Sentayehu Lewetegn 96 EthiopiŽ 2:30:29 2:30:29
139 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 3:42:54 3:41:12
700 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 4:35:22 4:32:48

Mannen, kwart marathon (10.6 km)
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 34:28 34:28

Vrouwen, kwart marathon (10.6 km)
746 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 1:01:51 56:56
3031 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 1:14:31 1:01:02
5772 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:25:19 1:07:43

Reusel, zaterdag 7 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Grensloop van AV Reusel '69 en Arac
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Jonas Roels 83 LAT 55:07
2 Rik Thijs 88 VABCO 56:02
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 58:46

Mannen 35, 10 EM
1 Sven Naets xx AC Herentals 56:43
2 Harald van Gils 74 Loopgroep Aart Stigter 1:01:22
3 Ricardo Damen 75 AVV 1:03:11
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:07:54

Mannen 45, 10 EM
1 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 1:03:37
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:04:02
3 Michel Meulemans xx ARAC 1:18:55

Mannen 65, 10 EM
1 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigter 1:14:52
2 Piet van der Nat 48 GVAC 1:20:43
3 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:31:49

Vrouwen senioren, 10 EM
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 1:18:45
2 Katrien Bruyninckx 86 ARAC 1:22:23
3 Hanne van Gils 89 Ravels 1:25:06

Vrouwen 35, 10 EM
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:09:10
2 Kathleen Steemans xx ARAC 1:09:46
3 Kim Steegen 82 ARAC 1:17:20

Mannen recreanten, 10 EM
12 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:09:07

Veldhoven, vrijdag 6 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Viola van den Berk

Mannen senioren, 3000 m
2 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 9:16,12
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:24,09
8 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 10:26,61
9 Jasper Lanters. 93 Eindhoven Atletiek 10:27,47
11 Taras Stanko 89 Eindhoven Atletiek 10:34,38

Mannen masters, 3000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:17,16
3 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 9:31,01
4 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 10:08,10
5 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 10:11,84
7 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 10:17,00
8 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 10:27,10
10 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 11:06,47
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 11:12,72
13 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 11:28,38
14 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 11:37,76
15 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 12:22,23
16 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 12:55,71

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Marloes Everts 89 Eindhoven Atletiek 12:38,35
3 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 12:38,40

Vrouwen masters, 3000 m
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:18,74
3 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 12:09,48

Mannen masters, 1000 m
3 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 3:29,53

Vrouwen senioren, 1000 m
2 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 3:29,78

Jongens junioren A, 3000 m
1 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:24,08

Jongens junioren B, 1000 m
1 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:46,46

Jongens junioren C, 1000 m
4 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 2:56,01
5 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 3:08,30
8 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 3:19,03
9 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 3:36,01

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 3:17,32

Boxtel, maandag 2 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Paasloop van AV Marvel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10.5 km
1 Koos Verweij 71 DAK 35:07
2 Tony de Groot 73 Marvel 36:22
3 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 37:59
48 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 50:37

Vrouwen, 10.5 km
1 Janny Maas 76 Marvel 42:51
2 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 43:46
3 Lianne Verloop 86 Generaal Michaelis 44:42

Haarzuilens, maandag 2 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kasteelloop de Halve van de Haar van de stichting de Halve van de Haar
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Ad Sluijter 81 Loopgroep Aart Stigter 1:12:42 1:12:42
2 Wilfred Verhagen 81 Running2000 1:12:54 1:12:54
3 Florus van Meijl 82 Vleuten 1:17:20 1:17:20
5 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 1:20:51 1:20:50

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Eline Lam 91 Phanos 1:33:18 1:33:10
2 Romy Woldring xx Utrecht 1:37:35 1:37:34
3 Anne Kuijer xx Utrecht 1:38:12 1:37:41
25 Manon Reijnders 88 Eindhoven Atletiek 1:54:16 1:52:30

Helmond, maandag 2 april 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Openingswedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1 EM
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 4:49,84

Mannen masters, 1 EM
2 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:36,74
3 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 6:02,99

Vrouwen senioren, 1 EM
2 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 6:19,18

Vrouwen masters, 1 EM
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 5:38,14