Eindhoven Atletiek februari 2018


Eindhoven, zondag 25 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Bjorn Koreman 91 Leiden Atletiek 32:37
2 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 33:34
3 Mesgina Tesfay 93 HAC 33:40
4 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 34:23
5 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:32
6 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 34:51
7 Martin Mom 94 Running Team Eindhoven 34:55
8 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 35:24
9 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 35:42
10 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 35:51
12 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 38:15

Mannen 35, 8000 m
1 Joan School 74 GVAC 27:52
2 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 29:07
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 29:24
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 29:42
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 30:11
6 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 30:18
7 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 30:22
10 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 31:44

Mannen 45, 8000 m
1 Jay Sauer 72 Cifla 28:53
2 Jeroen Groesz 71 AV Weert 29:57
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 30:11
5 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 30:31
8 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 31:06
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 31:18
10 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 31:38
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 36:11

Mannen 55, 8000 m
1 Kees Wouters 62 DES 31:21
2 Wil Boudewijns 61 avVN 34:10
3 Theo van der Loop 57 De Keien 34:19
4 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 34:35

Mannen 65, 8000 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 38:01
2 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 41:25
3 Pieter van der Velden 42 Energie 43:53
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 45:20

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 34:14
2 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 34:50
3 Marian Crombag-Otter 83 GVAC 36:09
5 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 37:32

Vrouwen 55, 8000 m
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 38:33
2 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 42:07
3 Lizet van der Heijden 59 AVR '69 45:59

Mannen korte cross, 2300 m
1 Jan van den Hoogen 89 Prins Hendrik 7:35
2 Rens Simons 98 Venloop Running Team 7:39
3 Tom Reep 97 Asterix 7:41
5 Chiel Stikkelbroek 01 Eindhoven Atletiek 7:47
20 Aart Harmen Deetman Eindhoven Atletiek 10:01

Vrouwen korte cross, 2300 m
1 Roos Hop 00 Rotterdam Atletiek 8:18
2 Heleen Boers 89 Eindhoven Atletiek 8:39
3 Yosta de Stigter 99 Energie 9:02
5 Rosanne van Hoesel 91 Running Team Eindhoven 9:18
6 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 9:21
9 Esther Akihary 87 Eindhoven Atletiek 9:56
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 9:56
11 Marta Pape Garcia 83 Eindhoven Atletiek 10:04
16 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 11:10

Jongens junioren A, 3900 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 12:43
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 13:21
5 Rob Rutgers 00 Running Team Eindhoven 14:38

Jongens junioren B, 3900 m
2 Thijs van Lith 02 Running Team Eindhoven 13:57

Jongens junioren C, 2300 m
4 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 8:16
6 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:39
10 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 9:00
12 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 9:25

Meisjes junioren C, 1900 m
4 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:42
10 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 8:35
13 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 9:05

Jongens junioren D, 1900 m
3 Jeroen van Lith 05 Running Team Eindhoven 7:24
5 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 7:51
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 7:51
10 Jasper van Kaathoven Eindhoven Atletiek 8:11
14 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 8:50
17 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 9:14
18 Lucas Bongers 05 Eindhoven Atletiek 9:30

Meisjes junioren D, 1900 m
1 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 7:15
5 Renee Raaymakers Eindhoven Atletiek 7:52
9 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 8:50
13 Sanne Knikkink 06 Eindhoven Atletiek 9:01

Jongens pupillen A, 1100 m
4 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:05
7 Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 4:17
8 Emir Bektesevic Eindhoven Atletiek 4:18
10 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 4:21
11 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:21
12 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:22
13 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 4:23
14 Marijn van der Blom Eindhoven Atletiek 4:27
18 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 4:35
22 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 4:47
23 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 4:48
25 Jonas Leenders 07 Eindhoven Atletiek 4:52
27 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 4:56
28 Daan Koole 08 Eindhoven Atletiek 5:03
30 Niels Breedland 08 Eindhoven Atletiek 5:18
32 Brice Kielenstijn Eindhoven Atletiek 5:25
35 Sep Althuizen 07 Eindhoven Atletiek 5:35

Meisjes pupillen A, 1100 m
4 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 4:29
8 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 5:02
11 Bo Riemersma Eindhoven Atletiek 5:21
13 Imme Lijnen 07 Eindhoven Atletiek 5:27
16 Valerie van Kessel 08 Eindhoven Atletiek 5:35
18 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 5:56
19 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 6:11
20 Lotte Peters 07 Eindhoven Atletiek 6:12

Jongens pupillen B, 1100 m
3 Marinus Hofman 09 Eindhoven Atletiek 4:27
4 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 4:41
6 Niels Riemersma Eindhoven Atletiek 4:56
7 Tigo Meulendijks 09 Eindhoven Atletiek 4:56
10 Leon Schuurman Eindhoven Atletiek 5:15
11 Joris van Haren 09 Eindhoven Atletiek 5:24
12 Seamus Salmon 09 Eindhoven Atletiek 5:45

Meisjes pupillen B, 1100 m
4 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 5:04
5 Janske van den Berg 09 Eindhoven Atletiek 5:05
6 Annemijn Lijnen 09 Eindhoven Atletiek 5:27

Jongens pupillen C, 1100 m
6 Jeremy Smits 10 Eindhoven Atletiek 5:48

Meisjes pupillen C, 1100 m
1 Isabelle van der Sande 10 Eindhoven Atletiek 5:05
8 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 6:24

Jongens mini pupillen, 1100 m
2 Bran van der Meulen 11 Eindhoven Atletiek 5:05
3 Has van de Rakt 11 Eindhoven Atletiek 5:22
6 Bran van Stiphout Eindhoven Atletiek 6:06
10 Xavi Reek 12 Eindhoven Atletiek 7:09
12 Jurgen Bos Eindhoven Atletiek 8:33

Meisjes mini pupillen, 1100 m
1 Joy Mellegers 11 Eindhoven Atletiek 5:47
3 Molly Salmon 10 Eindhoven Atletiek 5:58
5 Anouk Schuitema 11 Eindhoven Atletiek 7:14
6 Maxime Hofstad Eindhoven Atletiek 7:28
7 Fileine Caljouw 11 Eindhoven Atletiek 7:32
9 Lynn Schuitema 13 Eindhoven Atletiek 9:20
10 Isabeau Hofstad Eindhoven Atletiek 9:23

Recreanten, 4300 m - 6400 m - 8400 m
Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 12:11
Sophie Beer Eindhoven Atletiek 34:12
Lily Jong 67 Eindhoven Atletiek 36:05
Mieke Gevers 59 Eindhoven Atletiek 36:05
Thomas Spiekhout 99 Eindhoven Atletiek 37:38
Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 38:23
Bas Caljouw 76 Eindhoven Atletiek 38:40
Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 38:51
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 38:54
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 39:18
Twan Jansen 80 Eindhoven Atletiek 39:32
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 39:42
Pieter Peterson 78 Eindhoven Atletiek 41:02
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 41:37
Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 43:05
Barbara van den Enden 74 Eindhoven Atletiek 43:17
Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 43:17
Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 44:24
Daphne Jansen 84 Eindhoven Atletiek 44:44
Mirjam Wiertz 78 Eindhoven Atletiek 44:44
Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 44:59
Edwin van Bussel 58 Eindhoven Atletiek 45:52
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 47:20
Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 47:23
Felix Berntsen 63 Eindhoven Atletiek 48:21
Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 49:51
Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 51:32
Jack van Rijthoven 53 Eindhoven Atletiek 51:46
Cor Verbeek 62 Eindhoven Atletiek 51:47
Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 53:33
Sjef Orbons 53 Eindhoven Atletiek 54:17
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 56:35

Waalwijk, zondag 25 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Cross ATB Duathlon van Maresia TLV
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, cross duathlon (LFL 8-20-4 km)
1 Claudia Striekwold 87 Eindhoven Atletiek 1:50:09

Vrouwen 40, cross duathlon (LFL 8-20-4 km)
1 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 1:53:04

Valkenswaard, zondag 18 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9720 m
1 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 32:26
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:44
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 33:17
4 Martin Mom 94 Running Team Eindhoven 33:25
5 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 33:31
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:53
8 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 34:46
9 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 35:46
11 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 37:07

Mannen 35, 7770 m
1 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 27:10
2 Joan School 74 GVAC 27:33
3 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 28:15
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 29:00
6 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 29:39
7 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 29:44
11 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 31:15
12 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 31:28
13 Stan Rutten 79 Eindhoven Atletiek 32:00

Mannen 45, 7770 m
1 Jeroen Groesz 71 AV Weert 29:02
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 29:24
3 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 29:28
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 31:04
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 33:44

Mannen 55, 7770 m
1 Kees Wouters 62 DES 30:13
2 Frans Deenen 61 ATV Venray 31:02
3 Albert Warnders 55 LOGO 33:35
5 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 34:03
9 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 34:45

Mannen 65, 7770 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 35:02
2 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 35:44
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 40:16
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 43:50

Vrouwen senioren, 7770 m
1 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 33:40
2 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 34:12
3 Jolien Bruininx 97 AVR '69 34:51
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 35:10
7 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 36:38
8 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 37:55

Vrouwen 55, 7770 m
1 Karin Verheijden 58 GVAC 35:12
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 36:49
3 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 37:40

Vrouwen korte cross, 2560 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:31
2 Yosta de Stigter 99 Energie 10:40
3 Rosanne van Hoesel 91 Running Team Eindhoven 10:57

Jongens junioren A-B, 3870 m
2 Rob Rutjes 00 Running Team Eindhoven 14:50

Jongens junioren C, 2560 m
4 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 10:24
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 11:05
9 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 11:52

Meisjes junioren C, 2000 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 8:30

Jongens junioren D, 1550 m
4 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:26
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:32

Meisjes junioren D, 1550 m
10 Sanne Knikkink 06 Eindhoven Atletiek 7:49

Jongens pupillen A, 1110 m
4 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:08
8 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:23
11 Marijn van der Blom Eindhoven Atletiek 4:30
13 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 4:30
15 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:30
17 Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 4:30
24 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 5:02
27 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:11

Meisjes pupillen A, 1110 m
4 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 4:41
18 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 5:43

Jongens pupillen B, 1110 m
8 Seamus Salmon 09 Eindhoven Atletiek 5:43

Meisjes pupillen B, 1110 m
6 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 5:14

Jongens pupillen C, 750 m
6 Jeremy Smits 10 Eindhoven Atletiek 3:53

Meisjes pupillen C, 750 m
8 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 4:05

Jongens mini pupillen, 750 m
3 Bran van der Meulen 11 Eindhoven Atletiek 3:30

Meisjes mini pupillen, 750 m
4 Molly Salmon 10 Eindhoven Atletiek 4:02

Mannen recreanten, 3870 m - 5820 m - 7770 m - 9720 m
Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 22:51
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 44:59
Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 46:07
Fabrizio Evangelista 78 Eindhoven Atletiek 49:08
Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 49:08
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 51:42

Vrouwen recreanten, 3870 m - 5820 m - 7770 m - 9720 m
Astrid Toftkaer 78 Eindhoven Atletiek 41:45
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 48:03
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 50:45

Apeldoorn, zat. 17 en zon. 18 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Indoor Senioren
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 400 m Series
14 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,03

Schoorl, zondag 11 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met het NK 10 km en een PR voor Ewout van der Laan

Mannen 55, 30 km
1 Louis Helsloot 59 Loopgroep PK 2:07:35 2:07:12
2 Piet Voorwinden 63 Typhoon 2:09:28 2:08:15
3 Pierre le Cat 62 Loopgroep Aart Stigter 2:08:53 2:08:51
12 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 2:36:42 2:26:11

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Callum Hawkins 92 Glasgow KAAC 29:03 29:03
2 Michel Butter 85 AV Castricum 29:14 29:14
3 Michel Butter 94 Marokko 29:16 29:16
39 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 31:31 31:30
43 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 31:52 31:49

Mannen 35, 10 km wedstrijd
15 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 36:06 36:03

Apeldoorn, zat. 10 en zon. 11 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Indoor Junioren
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren A, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 9:28,91
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:33,43

Jongens junioren B, 3000 m
5 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:21,98

Jongens junioren B, 800 m Series
10 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:05,05
12 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:05,74

Cadzand-Bad, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter Halve Marathon van AV De Wielingen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Sanne Swolfs 87 Knokke-Heist 1:16:18 1:16:16
2 Floris Willeboordse 90 Middelburg 1:16:50 1:16:49
3 Glenn Vermander 85 Dadizele 1:20:01 1:19:58

Mannen 35, halve marathon
53 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 1:34:38 1:33:53
124 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 1:47:17 1:46:20
182 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:55:28 1:54:35
213 Fabrizio Evangelista 78 Eindhoven Atletiek 2:03:04 2:02:04

Mannen 45, halve marathon
104 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:44:17 1:43:23
110 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:44:14 1:44:01
113 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 1:45:22 1:44:22
120 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:45:42 1:44:47
139 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 1:47:22 1:46:27
160 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:50:54 1:49:57
216 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:58:54 1:57:59
268 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:09:05 2:08:05

Mannen 55, halve marathon
18 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:43:30 1:42:35
34 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 1:48:05 1:47:04
36 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:48:05 1:47:10
69 Godfried van Hoof 62 Eindhoven Atletiek 2:00:00 1:58:59
71 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 2:00:40 1:59:41
72 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 2:00:39 1:59:44

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Gwendolyn de Deyne 87 Beverhout AC 1:26:20 1:26:18
2 Barbara de Brouwer 89 Olympic Brugge 1:29:42 1:29:38
3 Mirthe Overkamp 94 Vlissingen 1:34:02 1:33:57
24 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 2:03:04 2:02:04

Vrouwen 35, halve marathon
9 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 1:43:36 1:42:35
12 Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 1:45:17 1:44:22
51 Barbara van den Enden 78 Eindhoven Atletiek 2:03:04 2:02:04

Vrouwen 45, halve marathon
30 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 2:00:40 1:59:42
47 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 2:05:34 2:04:35

Vrouwen 55, halve marathon
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 1:48:21 1:48:09
6 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 1:58:42 1:57:45

Mannen, 5 km
38 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 26:45 25:50
42 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 27:07 26:09
59 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 29:35 28:34

Vrouwen, 5 km
12 Nicole Wijbrands 82 Eindhoven Atletiek 25:53 24:52
17 Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 26:45 25:51

Etten-Leur, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Cross ATB Duathlon van WBTV en Stem&wb
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, lange cross duathlon (LFL 6-20-3 km)
1 William Busch 65 Grobbendonk 1:36:50
2 Paul van Riel 62 Loenhout 1:38:28
3 Eddy Verschueren 68 Weerde 1:38:42
6 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 1:41:34

Vrouwen senioren, lange cross duathlon (LFL 6-20-3 km)
1 Femke van Kessel 89 Delft 1:41:23
2 Claudia Striekwold 87 Eindhoven Atletiek 1:44:04
3 Jolanda van de Velden 84 Breda 2:05:17

Vrouwen 40, lange cross duathlon (LFL 6-20-3 km)
1 Riikka Vreeswijk-Kelja 68 Gorinchem 1:42:17
2 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 1:46:01
3 Marije van Dun 75 Dorst 1:48:57

Apeldoorn, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Asselronde mannen 40, 25 km
263 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:29:22 2:25:38

Asselronde mannen 45, 25 km
24 Vincent Verboven 70 Eindhoven Atletiek 1:48:38 1:46:47

Asselronde mannen 50, 25 km
200 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 2:19:14 2:17:16

Asselronde mannen 60, 25 km
71 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:36:33 2:29:56

Asselronde vrouwen senioren, 25 km
102 Denise van Hout 88 Eindhoven Atletiek 2:25:43 2:19:13
153 Manon Reijnders 88 Eindhoven Atletiek 2:32:58 2:29:41

Asselronde vrouwen 40, 25 km
31 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 2:13:11 2:12:57

Asselronde vrouwen 45, 25 km
67 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 2:26:00 2:22:42

Asselronde vrouwen 50, 25 km
74 Michèle van der Laan 65 Eindhoven Atletiek 2:44:36 2:37:08

Mini marathon mannen senioren, 10 EM
34 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 1:04:29 1:04:26

Mini marathon mannen 60, 10 EM
113 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:52:16 1:44:07

Mini marathon vrouwen 50, 10 EM
65 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:41:11 1:34:35

Acht van Apeldoorn vrouwen senioren, 8 km
984 Bianca Witlox 86 Eindhoven Atletiek 1:05:05 57:54

Uden, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heuvelrug-cross van De Keien Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10000 m
1 Jasper Minkels 88 Nijmegen 38:31
2 Bas van Summeren 79 De Keien 40:17
3 Dennis Hopman 84 Loopgroep PK 41:18
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 42:30
29 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 52:42

Vrouwen, 10000 m
1 Ramona Sour 88 De Keien 45:31
2 Bianca van Vugt 71 De Keien 49:22
3 Diny Boogerd 63 De Keien 49:24
4 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 50:40

Landgraaf, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Hivernaltrail van stichting Foras!
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 20 km Trail
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:27:14 1:27:13
2 Christoph Lohse 68 Mönchengladbach 1:29:55 1:29:52
3 Koen Huizinga 87 Unitas 1:33:32 1:33:31

Sint Michielsgestel, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dommelcross
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen recreanten, 6 km
1 Janny Maas 76 Marvel 25:06 25:06
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 25:40 25:39
3 Margo Heurman 96 NSAV 't Haasje 27:38 27:37

Haelen, zondag 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Leudal Cross van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9405 m
1 Pieter Berben 85 Meeuwen 31:00
2 Stef Simons 81 Bree 31:27
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 32:35

Mannen 50, 9405 m
1 Peter Mijsberg 65 De Keien 34:52
2 Jean Pierre Dieteren 65 Caesar 35:00
3 Paul Coolegem 67 avVN 35:24

Mannen korte cross, 4630 m
1 Rik van der Sterren 96 Swift 15:14
2 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 15:20
3 Piet Crommen 83 Bilzen 15:23

Jongens junioren B, 4630 m
2 Thijs van Lith 02 Running Team Eindhoven 15:39

Jongens junioren D, 2580 m
2 Jeroen van Lith 05 Running Team Eindhoven 9:42

Meisjes mini pupillen, 880 m
6 Anouk Schuitema 11 Eindhoven Atletiek 5:22
8 Lynn Schuitema 13 Eindhoven Atletiek 7:00

Apeldoorn, vrij. 2 t/m zon. 4 februari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de NK Indoor Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 3000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:12,41
2 Ruud Beerepoot 68 AV Hera 9:16,67
3 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 9:22,49

Mannen 50, 1500 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:24,19
2 Jan Zijderlaan 68 Avantri 4:31,75
3 Rachid Mohammadi 67 AV Atos 4:32,83

Mannen 50, 800 m
1 Marc van Gils 67 Running Team Eindhoven 2:07,24
2 Peter Poppe 66 Rotterdam Atletiek 2:07,66
3 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:07,70