Eindhoven Atletiek januari 2018


Breda, zondag 28 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10818 m
1 Joel Ayeko 98 Uganda 32:11
2 Michel Butter 85 AV Castricum 32:53
3 Edwin de Vries 92 AV Castricum 33:30
18 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 36:04
20 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 36:14
37 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 40:16

Mannen 45, 7131 m
1 Huub Maas 70 THOR 23:55
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 25:06
3 Jean-Pierre Hoeboer 72 Sprint 25:23

Jongens junioren A, 7131 m
5 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 23:43
17 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 26:23

Meisjes junioren A, 4884 m
4 Luzan Janssen 00 Running Team Eindhoven 17:27

Jongens junioren B, 4884 m
13 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 16:38

Jongens junioren C, 3071 m
15 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 11:14

Meisjes junioren C, 2637 m
1 Yara Schoenmakers 03 Running Team Eindhoven 9:26

Meisjes junioren D, 1853 m
8 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 7:09

Best, zondag 28 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann Bosloop van AV Generaal Michaelis
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10800 m
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 38:42
2 Mesgina Tesfay 93 HAC 38:45
3 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 39:34
4 Martin Mom 94 Running Team Eindhoven 39:53
7 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 44:23
9 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 45:32
10 Taras Stanko 89 Eindhoven Atletiek 48:12

Mannen 35, 8340 m
1 Joan School 74 GVAC 30:28
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 30:56
3 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 31:09
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 31:58
7 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 33:04
9 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 33:30
10 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 33:38
11 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 33:42
13 Stan Rutten 79 Eindhoven Atletiek 34:16
15 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 34:47

Mannen 45, 8340 m
1 Jeroen Groesz 71 AV Weert 32:25
2 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 32:39
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 33:01
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 33:21
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 34:36
10 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 35:23
12 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 35:58
16 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 38:30

Mannen 55, 8340 m
1 Kees Wouters 62 DES 33:49
2 Theo van der Loop 57 De Keien 36:08
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:58
4 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 38:03
5 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 38:08
8 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 39:38
10 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 40:27

Mannen 65, 8340 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 39:12
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 44:00
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 45:16
4 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 48:10

Vrouwen senioren, 8340 m
1 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 37:32
2 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 38:13
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 38:25
5 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 39:49
7 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 40:36
9 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 41:48
10 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 42:18

Vrouwen 35, 8340 m
1 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 39:37
2 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 39:41
3 Karin Dekkers 76 GVAC 43:42

Vrouwen 55, 8340 m
1 Karin Verheijden 58 GVAC 39:51
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 40:49
3 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 41:10

Mannen korte cross, 2540 m
1 Casper van der Putten 95 Asterix 8:35
2 Rob Michiels 94 AVR '69 9:05
3 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 9:26

Vrouwen korte cross, 2540 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:38
2 Rosanne van Hoesel 91 Running Team Eindhoven 10:40
3 Yosta de Stigter 99 CAV Energie 10:44
4 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 10:50
6 Mira Laurier 92 Running Team Eindhoven 11:04
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 11:36

Jongens junioren A-B, 4500 m
3 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 18:15
4 Rob Rutjes 00 Running Team Eindhoven 20:18

Jongens junioren C, 3020 m
3 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 12:40
4 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 13:07
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 13:25

Meisjes junioren C, 2060 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 9:06
5 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 9:45

Jongens junioren D, 2060 m
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 9:44

Meisjes junioren D, 1540 m
7 Sanne Knikkink 06 Eindhoven Atletiek 7:55

Jongens pupillen A, 1540 m
5 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 6:31
6 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 6:33
12 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 7:11
14 Sibbe Coenen 07 Eindhoven Atletiek 7:14
15 Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 7:16
16 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 7:17
17 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 7:19
19 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 7:23
22 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 7:40

Meisjes pupillen A, 1540 m
9 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 7:38
12 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 7:52
21 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 9:34
22 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 9:53

Jongens pupillen B, 1060 m
3 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 7:17

Meisjes pupillen B, 1060 m
5 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 7:58

Jongens pupillen C, 1060 m
2 Gijs Berkers 10 Eindhoven Atletiek 5:27
7 Jeremy Smits 10 Eindhoven Atletiek 6:10

Meisjes pupillen C, 1060 m
3 Isabelle van der Sande 10 Eindhoven Atletiek 5:56
6 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 6:14

Jongens mini pupillen, 1060 m
4 Bran van der Meulen 11 Eindhoven Atletiek 5:44
5 Has van de Rakt 11 Eindhoven Atletiek 5:57

Recreanten, 3420 m - 5880 m - 8340 m
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 18:11
Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 24:43
Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 35:41
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 37:57
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 38:48
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 38:53
Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 39:36
Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 39:41
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 40:57
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 41:16
Twan Jansen 80 Eindhoven Atletiek 41:37
Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 42:06
Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 42:28
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 43:38
Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 43:40
Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 44:00
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 45:54
Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 54:08
Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 55:11
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 55:22

Venray, zondag 28 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlakwatercross van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8040 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 26:43
2 Jos Elfring 85 Eindhoven Atletiek 27:58
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 28:06

Mannen 50, 8040 m
1 Peter Mijsberg 65 De Keien 29:42
2 Paul Coolegem 67 avVN 30:11
3 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 31:34

Jongens junioren B, 4020 m
2 Thijs van Lith 02 Running Team Eindhoven 13:50

Jongens junioren D, 2050 m
4 Jeroen van Lith 05 Running Team Eindhoven 7:32

Apeldoorn, zaterdag 27 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Indoor van AV PEC 1910 uit Zwolle in Omnisport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 800 m
25 Marc van Gils 67 Running Team Eindhoven 2:07,97

Mannen senioren, 400 m
19 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,99

Vrouwen senioren, 400 m
15 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,99

Helden, zondag 21 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heldense Bossen Cross van Atletiek Helden
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8820 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 30:48
2 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 31:46
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 32:46

Mannen 45, 8820 m
1 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 34:34
2 Erik Houben 70 AV Weert 35:09
3 Edwin Kok 72 HAC 37:37

Mannen 50, 8820 m
1 Peter Mijsberg 65 De Keien 33:46
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 33:53
3 Koen Martens 64 Loopgroep Aart Stigter 33:59

Mannen korte cross, 4580 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 15:15
2 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 15:25
3 Rik van der Steen 94 Lopersgroep Deurne 15:59

Vrouwen senioren, 4580 m
1 Linda Korten 93 AV Weert 17:57
2 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 18:52
3 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 21:28

Meisjes junioren B, 3440 m
8 Channelyn Ambrosiussen 01 Running Team Eindhoven 17:43

Kerkrade, zondag 21 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van Achilles-Top
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10500 m
1 Chakib Lachgar 89 Spanje 34:02
2 Samuel Fitwi 97 LG Vulkaneifel 34:04
3 Abdi Ulad Hakin 91 Hvidovre AM 34:04
26 Michael Beuwer 89 Eindhoven Atletiek 39:17

Mannen 45, 7400 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 27:08
2 Ruben Romkes 69 Zaanland 30:07
3 David-John Williams 72 LG Germania Freund 34:55

Jongens junioren A, 7400 m
9 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 26:31
21 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 28:30

Meisjes junioren A, 5200 m
2 Luzan Janssen 00 Running Team Eindhoven 19:58

Jongens junioren B, 4600 m
9 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 16:43
19 Thijs van Lith 02 Running Team Eindhoven 17:14
21 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 17:22
23 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 17:31

Jongens junioren C, 2900 m
4 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 1 2:28

Meisjes junioren C, 2550 m
1 Yara Schoenmakers 03 Running Team Eindhoven 10:07

Meisjes junioren D, 1750 m
5 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:58

Jongens junioren D, 1750 m
12 Jeroen van Lith 05 Running Team Eindhoven 7:04

Egmond, zondag 14 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Edwin Kiptoo 93 Kenia 1:02:36 1:02:36
2 Leonard Langat 85 Kenia 1:04:15 1:04:15
3 Ronald Kirui 98 Kenia 1:04:26 1:04:26

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Zeyneba Yemer 98 EthiopiŽ 1:12:19 1:12:19
2 Evaline Chirchir 98 Kenia 1:12:26 1:12:26
3 Tadelech Bekele 91 EthiopiŽ 1:12:29 1:12:29

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
31 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 1:30:10 1:29:51

Vrouwen 60, halve marathon wedstrijd
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:42:36 1:42:25

Mannen recreanten, halve marathon
108 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 1:30:22 1:30:12
173 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 1:32:07 1:31:57
1393 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:45:45 1:45:28
2311 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:54:54 1:51:08

Vrouwen recreanten, halve marathon
223 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 1:55:35 1:52:05

Mannen recreanten business, halve marathon
578 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 2:06:43 2:05:58

Mannen 70, kwart marathon wedstrijd
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:07:44 1:07:44

Mannen recreanten, kwart marathon
222 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 54:10 53:38
579 Peter Overschie 69 Eindhoven Atletiek 1:00:00 59:35
1189 Johan van Rhijn 57 Eindhoven Atletiek 1:10:07 1:09:50
1359 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:14:29 1:14:24
1411 Willem Wardenaar 52 Eindhoven Atletiek 1:18:02 1:17:34
1483 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:23:11 1:22:43
1484 Edwin van der Voorde 54 Eindhoven Atletiek 1:23:12 1:22:43

Vrouwen recreanten, kwart marathon
261 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:00:58 1:00:33
735 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:06:48 1:06:43
991 Rian van den Nieuwenhof 70 Eindhoven Atletiek 1:10:19 1:09:48
1432 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 1:17:28 1:16:18
1632 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 1:23:12 1:22:43

Vrouwen business, kwart marathon
66 Boukje Huijben 86 Eindhoven Atletiek 1:02:26 1:02:17

Veldhoven, zondag 14 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Witven Cross van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9120 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 31:41
2 Mesgina Tesfay 93 HAC 31:44
3 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 31:54
5 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 32:51
6 Martin Mom 94 Running Team Eindhoven 33:05
7 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 33:19
8 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 34:31
9 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 36:53

Mannen 35, 7890 m
1 Michiel van Nispen 82 Sprint 27:20
2 Joan School 74 GVAC 28:50
3 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 29:07
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 29:14
5 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 29:34
7 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 29:52
8 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 30:02
10 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 31:14
11 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 31:18
13 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 31:52
16 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 32:26
18 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 32:34

Mannen 45, 7890 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 28:04
2 Luc Krotwaar 68 Running Team Eindhoven 28:57
3 Peter Mijsberg 65 De Keien 29:27
5 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 30:26
7 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 30:57
8 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 31:00
12 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 31:37
13 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 32:11
14 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 33:14
17 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 34:43
20 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 38:26

Mannen 55, 7890 m
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 30:13
2 Kees Wouters 62 DES 31:26
3 Frans Deenen 61 ATV Venray 33:35
6 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 35:19
8 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 35:54

Mannen 65, 7890 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 36:53
2 Johan van Litsenburg 52 GVAC 38:13
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 44:27

Vrouwen senioren, 7890 m
1 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 35:07
2 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 36:13
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 36:57
6 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 38:40

Vrouwen 55, 7890 m
1 Karin Verheijden 58 GVAC 37:48
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 39:10
3 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 40:15

Vrouwen senioren korte cross, 2450 m
1 Heleen Boers 89 Eindhoven Atletiek 9:38
2 Lieke Neijens 94 Generaal Michaelis 10:49
3 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 10:53
4 Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 12:28

Vrouwen 35 korte cross, 2450 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:08
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 10:32
3 Ans Saalberg 60 GVAC 13:50

Jongens junioren A, 4200 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 14:29
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 15:15
5 Rob Rutjes 00 Running Team Eindhoven 15:55

Jongens junioren B, 4200 m
1 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 14:35
2 Thijs van Lith 02 Running Team Eindhoven 14:48
3 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 14:51
4 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 14:56
8 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 16:21

Jongens junioren C, 2450 m
3 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 9:06
6 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:50
8 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 10:02
10 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 10:23

Meisjes junioren C, 1890 m
3 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:17
9 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 8:09

Jongens junioren D, 1480 m
4 Jeroen van Lith 05 Running Team Eindhoven 5:33
10 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:11
11 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:13
13 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:17
14 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:20
24 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 7:17
29 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:27

Meisjes junioren D, 1480 m
1 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:47
11 Sanne Knikkink 06 Eindhoven Atletiek 7:37

Jongens pupillen A, 1330 m
11 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:17
16 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:26
20 Levi Sweegers 07 Eindhoven Atletiek 5:45
21 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:46
22 Sibbe Coenen 07 Eindhoven Atletiek 5:47
28 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 5:56
32 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 5:59
36 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 6:13
40 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 6:28

Meisjes pupillen A, 1330 m
16 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 6:13
19 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 6:26
25 Imme Lijnen 07 Eindhoven Atletiek 6:36
30 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 7:13
31 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 7:22
32 Valerie van Kessel 08 Eindhoven Atletiek 7:23

Jongens pupillen B, 920 m
7 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 3:57

Meisjes pupillen B, 920 m
6 Annemijn Lijnen 09 Eindhoven Atletiek 4:10
10 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 4:17

Meisjes pupillen C, 920 m
6 Isabelle van der Sande 10 Eindhoven Atletiek 4:27
12 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 5:03

Jongens mini pupillen, 920 m
9 Jeremy Smits 10 Eindhoven Atletiek 5:11

Recreanten, 4200 m - 5430 m - 6660 m - 7890 m
Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 22:49
Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 25:59
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 27:19
Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 37:21
Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 38:01
Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 38:05
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 38:54
Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 39:50
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 40:07
Barbara van den Enden 78 Eindhoven Atletiek 41:48
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 42:42

Asten, zondag 7 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van ‘t Jasper Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 28:59
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 29:51
3 Werner Gentle 86 Lopersgroep Deurne 31:18

Mannen 40, 8000 m
1 Ron Koster 78 Atletiek Helden 30:42
2 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 31:47
3 Ronald Langenhuizen 77 Roermond 32:15

Mannen 45, 8000 m
1 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 32:17
2 Erik Houben 70 AV Weert 32:53
3 Sven van den Hurk 72 Lopersgroep Deurne 35:07

Mannen 50, 8000 m
1 Peter Mijsberg 65 De Keien 32:02
2 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 33:10
3 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 33:50

Mannen 60, 8000 m
1 Jan Oehlen 56 avVN 35:37
2 Adriaan Dekkers 56 GAC Gemert 35:47
3 Nico Verstraten 53 Atletiek Helden 36:15
11 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 43:27

Mannen korte cross, 4000 m
1 Marco Schopen 93 Eschweiler 13:56
2 Rik van der Steen 94 Lopersgroep Deurne 14:33
3 Teun Duisters 93 Running Team Eindhoven 14:40

Jongens junioren A, 4000 m
1 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 14:46

Jongens junioren B, 4000 m
2 Thijs van Lith 02 Running Team Eindhoven 14:56

Jongens junioren D, 4000 m
3 Jeroen van Lith 05 Running Team Eindhoven 8:28

Meisjes pupillen C, 1000 m
5 Anouk Schuitema 11 Eindhoven Atletiek 7:41

Woudenberg, zaterdag 6 januari 2018

loop uitslagen   

De uitslagen van de Florijn Winterloop van VV Woudenberg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 10 EM
1 Egbert Hooijkaas 65 Altena Road Runners 57:11 57:09
2 Ronald de Roos 65 Hellas 59:04 59:02
3 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 1:00:46 1:00:39