Eindhoven Atletiek december 2017


kerst


Hilvarenbeek, zondag 31 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km
1 Sammy Peter 73 Tilburg Road Runners 38:44 38:43
2 Steven van Bunningen 81 Sprint 39:02 38:59
3 Marcel Scherrenburg 77 Attila 39:08 39:04
19 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 49:26 49:15

Soest, zondag 31 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Pijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren prominenten, 10400 m
1 Soufiane Bouchikhi 90 BelgiŽ 35:08
2 Abdi Bashir 89 BelgiŽ 35:45
3 Jeroen D'Hoedt 90 BelgiŽ 36:04
22 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 38:26
62 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 42:20

Jongens junioren A, 6000 m
13 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 22:28

Meisjes junioren A, 4000 m
4 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 16:12
6 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 16:21

Jongens junioren B, 4000 m
15 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 15:04
33 Thijs van Lith 02 Eindhoven Atletiek 15:35

Jongens junioren C, 2000 m
16 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 7:56

Meisjes junioren C, 2000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:58
24 Bo Spoor 04 Eindhoven Atletiek 8:50

Jongens junioren D, 2000 m
27 Jeroen van Lith 05 Eindhoven Atletiek 8:46

Meisjes junioren D, 2000 m
5 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 8:37

Weert, zondag 31 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Paul Winkelmolen

Mannen senioren, 10 kn
1 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 33:13
2 Stef Simons 91 Bree 33:20
3 Vincent Nardozza 81 Veldwezelt 33:53
5 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 36:56
6 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 37:07
10 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 39:41

Mannen 40, 10 km
1 Jay Sauer 72 Cifla 34:20
2 Pieter Adriaens 71 Weert 34:57
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 36:46

Vrouwen recreanten, 10 km
20 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 51:28
37 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 57:34
38 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 57:40
41 Carina Verhulst 57 Eindhoven Atletiek 58:41
42 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 58:41
46 Yvonne Verplak 58 Eindhoven Atletiek 1:00:21

Oirschot, zondag 31 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9360 m
1 Ruben Winderickx 94 Kaulille 31:31
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 31:54
3 Dave Maes 91 Hechtel 32:37
4 Michael Beuwer 89 Asterix 32:49
5 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 33:21
6 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 34:15
10 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 35:45

Mannen 35, 9360 m
1 Joan School 74 GVAC 33:53
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 34:45
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 35:23
5 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 35:56
7 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 36:30
9 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 37:01
10 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 37:12
21 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 42:07

Mannen 45, 7020 m
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 25:03
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 25:53
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 26:21
5 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 27:39
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 31:28

Mannen 55, 7020 m
1 Kees Wouters 62 DES 27:37
2 Theo van der Loop 57 De Keien 29:34
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 29:48
5 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 31:08
6 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 31:20
9 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 33:10

Mannen 65, 7020 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 31:25
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 33:41
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 35:51
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 40:44

Vrouwen senioren, 7020 m
1 Antse Meylaers 99 Hechtel 29:31
2 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 30:41
3 Emy Theunissen 91 Tilburg 31:30
8 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 34:52

Vrouwen 35, 7020 m
1 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 27:51
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 32:16

Vrouwen 55, 7020 m
1 Karin Verheijden 58 GVAC 32:45
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 32:45
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 35:37

Mannen korte cross, 2120 m
1 Arne Agten 95 Mol 6:25
2 Casper van der Putten 95 Asterix 6:31
3 Tom Vanderbiesen 79 Hasselt 7:03
5 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 7:20

Vrouwen korte cross, 2120 m
1 Larissa Schut 94 Rotterdam Atletiek 8:05
2 Margo Heurman 96 NSAV 't Haasje 8:26
3 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 8:28
4 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 8:28
6 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 8:50
7 Josť Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 9:58
10 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 14:40

Jongens junioren A, 3180 m
2 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 13:06

Jongens junioren B, 3180 m
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 12:04

Jongens junioren C, 2120 m
1 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 7:57
3 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 8:53

Meisjes junioren C, 3180 m
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 15:00

Jongens junioren D, 1520 m
2 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 7:20
4 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 7:30
6 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 7:47

Jongens pupillem A, 1060 m
4 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 4:08
11 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:30
18 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 4:49
21 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 4:55
25 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:01

Meisjes pupillem A, 1060 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:11
9 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 5:09
10 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 5:11
16 Imme Lijnen 07 Eindhoven Atletiek 5:24
20 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 5:55

Jongens pupillem B, 1060 m
2 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 4:44

Jongens pupillem C, 760 m
3 Gijs Berkers 10 Eindhoven Atletiek 3:32

Meisjes pupillem C, 760 m
10 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 4:11

Jongens mini pupillen, 760 m
5 Has van de Rakt 11 Eindhoven Atletiek 3:57

Recreanten, 4680 m - 7020 m - 9360 m
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 23:03
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 26:36
Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 40:25
Femke De Koninck 73 Eindhoven Atletiek 41:04
Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 43:21
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 44:52
Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 45:47
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 46:09
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 47:45
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 47:45
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 47:47
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 48:05
Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 49:52

Sprundel, dinsdag 26 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstcross van Comite Kerstcross Sprundel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 27:17,1
2 Timo de Geus 90 Spirit Oud Beijerland 28:19,4
3 Mels Lambregts 96 THOR 28:38,5

Horst, dinsdag 26 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kasteelloop van SV Horst-Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 5 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:49,59
2 Koen Martens 64 Nijmegen 18:24,45
3 Frans Deenen 61 ATV Venray 18:55,31

Wilbertoord, zondag 24 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Winterloop van V.V. De Willy's (Competitie Land van Cuijk en Maasduinen)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 60, 10 km
1 Theo van der Loop 57 De Keien 41:04
2 Ton Weijters 50 avVN 44:13
3 Philip Wheeler 52 Cifla 47:31
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 48:55

Vrouwen senioren, 10 km
1 Ramona Sour 88 De Keien 42:44
2 Emy Hermens 89 Olympus Land van Cuijk 45:15
3 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 47:04

Roermond, zaterdag 23 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Neelder Veldloop van Swift
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9700 m
1 Ricardo Floris 90 Atletiek Maastricht 34:39
2 Mesgina Tesfay 93 HAC 35:28
3 Ron Koster 78 Atletiek Helden 37:26
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 38:02

Mannen 50, 9700 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 38:44
2 Mark van Erp 66 Unitas 39:55
3 Bart Claessens 64 Caesar 40:48

Mannen korte cross, 4700 m
1 Rick Paffen 96 Atletiek Maastricht 16:32
2 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:54
3 Jan Droessen 92 Wageningen 17:01

Jongens junioren B, 4700 m
5 Thijs van Lith 02 Eindhoven Atletiek 17:40

Jongens junioren D, 2250 m
6 Jeroen van Lith 05 Eindhoven Atletiek 9:08

Waalwijk, zondag 17 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lidocross van ACW'66
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9480 m
1 Ralph van Houwelingen 94 Prins Hendrik 30:06
2 Ivo Bijl 93 Passaat 30:45
3 Robin van Riel 00 Attila 30:56
9 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 33:33

Mannen 45, 9480 m
1 Koos Verwey 71 DAK 31:51
2 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 33:38
3 Stefan van Marrewijk 69 Scorpio 35:32
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 35:48
5 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 36:19
8 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 37:46

Jongens junioren A, 5040 m
4 Luuk Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 16:16

Meisjes junioren C, 2370 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 8:30

Dronten, zondag 17 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Vriends en Ben Souwen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Alfred Cherop 86 Kenia 1:03:08 1:03:06
2 Elvis Tabarach 97 Kenia 1:03:08 1:03:05
3 Malcom Hicks 87 Nieuw-Zeeland 1:04:29 1:04:28
11 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 1:08:57 1:08:55
12 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:09:58 1:09:56
19 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:16:28 1:16:24

Mannen 35, 21.1 km
1 Colin Bekers 79 Scorpio 1:08:25 1:08:23
2 Joachim Poortmans 76 Duffel AC 1:12:35 1:12:33
3 Maarten de Maeyer 80 RC Mechelen 1:13:07 1:13:05
9 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:19:27 1:19:24

Mannen 45, 21.1 km
1 Stefan van den Broeck 72 Duffel AC 1:09:02 1:09:00
2 Jay Sauer 72 Cifla 1:13:57 1:13:54
3 Vladimir Tontchinski 67 Wit-Rusland 1:14:53 1:14:51
4 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 1:15:47 1:15:45
8 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 1:20:13 1:20:10

Ameland, zaterdag 16 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Adventurerun van Sporteiland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Dennis Licht 84 AV '34 1:06:56 1:06:56
2 Michiel de Ruiter 86 NOVA 1:10:51 1:10:50
3 Patrick Stitzinger 81 Pegasus 1:11:24 1:11:24
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:13:54 1:13:54
9 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 1:16:00 1:15:58
10 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:16:09 1:16:08
15 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:18:57 1:18:55
25 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 1:25:57 1:25:55
35 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:30:02 1:30:01

Mannen 40, 21.1 km
1 Erik Negerman 75 GAC Hilversum 1:11:30 1:11:30
2 Menno Mud 74 Lionitas 1:16:59 1:16:58
3 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:19:23 1:19:22
5 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:19:44 1:19:43
7 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:21:22 1:21:21
14 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:27:04 1:27:03

Mannen 50, 21.1 km
1 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 1:24:26 1:24:25
2 Erik van Dijken 67 Loopgroep Bedum 1:27:07 1:27:02
3 Reinier Ingwersen 63 SV Friesland 1:28:40 1:28:30

Reusel, zondag 10 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre cross van AVR '69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Dave Maes 91 AVT Houthalen 36:32
2 Ruben Winderickx 94 AVT Houthalen 36:32
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 36:50
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 37:38
5 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 37:57
8 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 39:28
13 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 42:19
16 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 44:15

Mannen 35, 7780 m
1 Geert Schroven 77 Looise AV 28:59
2 Joan School 74 GVAC 29:22
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 30:47
5 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 31:46
6 Eric Crombraghs 77 Eindhoven Atletiek 32:03
8 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 32:22
11 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 32:44

Mannen 45, 7780 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 31:03
2 Ronny Fillťe 71 AVT Houthalen 31:09
3 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 31:38
4 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 31:51
5 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 31:53
6 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 32:24
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 33:12
14 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 38:03

Mannen 55, 7780 m
1 Kees Wouters 62 DES 32:38
2 Bart van Nijlen 62 Arendonk AC 33:27
3 Theo van der Loop 57 De Keien 36:32
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 36:43
5 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 37:20
6 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 37:51
7 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 38:45

Mannen 65, 7780 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 37:54
2 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 39:22
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 41:02
4 Wim hermans 45 Eindhoven Atletiek 44:57
7 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 52:04

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Katrien Verstraeten 96 AVT Houthalen 34:19
2 Jolien Bruininx 97 AVR '69 37:37
3 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 39:24
6 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 41:06

Vrouwen 45, 7780 m
1 Annie Michiels 65 AVR '69 36:42
2 Karin Verheijden 58 GVAC 39:23
3 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 40:27
4 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 40:38

Mannen korte cross, 2020 m
1 Wout DaniŽls 95 AVT Houthalen 6:25
2 Arne Agten 95 VABCO Mol 6:26
3 Ids van Korven 02 Eindhoven Atletiek 6:52
10 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 7:53

Vrouwen korte cross, 2020 m
1 Marissa Damink 95 Asterix 7:39
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 8:33
3 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 9:05
4 Marta Pape 83 Eindhoven Atletiek 9:10
5 Jose Koelink-Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 10:00

Jongens junioren A-B, 4040 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 15:25
3 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 16:09

Jongens junioren C, 2020 m
4 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:11
6 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 8:31

Meisjes junioren C, 2020 m
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 8:21
3 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 8:38

Jongens junioren D, 1540 m
4 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:46
8 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 7:13

Jongens pupillen A, 1540 m
4 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 7:12
5 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 7:13
7 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 7:40
12 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 8:12
15 Sibbe Coenen 07 Eindhoven Atletiek 8:20

Meisjes pupillen A, 1540 m
5 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 8:22
16 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 10:58
17 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 11:08

Jongens pupillen B, 770 m
2 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 3:44

Meisjes pupillen C, 770 m
6 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 4:51

Recreanten, 3340 m - 5560 m - 7780 m - 10000 m
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 18:59
Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 45:47
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 46:49
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 47:28
Barbara Saat 74 Eindhoven Atletiek 49:32
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 49:33
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 51:33
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 52:29
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 53:07
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 55:23
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 55:51
Barbara van den Enden 74 Eindhoven Atletiek 56:20
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 57:14
Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 58:18

Bladel, zondag 3 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kempen Trail van No Limits
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 17 km
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:04:36
7 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 1:12:28
91 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:38:00
110 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:47:03

Vrouwen, 17 km
3 Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 1:21:46
37 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 1:46:39
38 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 1:46:40

Waspik, zondag 3 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop Waspik van TLV De Langstraat
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 31:58 31:56
2 Lesley van Almkerk 94 Loopgroep Aart Stigter 32:19 32:18
3 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 32:24 32:22
20 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 45:05 45:02

Mannen 35, 10 km
1 Tom Huijben 82 Scorpio 35:02 35:01
2 Teun van Gorp 81 Tilburg Road Runners 36:16 36:15
3 Pawel Wojcik 76 Oosterhout 36:34 36:33
38 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 59:26 59:10

Eindhoven, zondag 3 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
9 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 32:05
12 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 33:09
18 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 35:12
19 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 35:29
29 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 37:28
44 MichaŽl Toonders 62 Eindhoven Atletiek 38:55
45 Hylkje Scheffers 67 Eindhoven Atletiek 38:56
63 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 41:06
67 Cor verbeek 62 Eindhoven Atletiek 41:16
68 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 41:17
71 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 41:20
74 Sjef van de Ven 57 Eindhoven Atletiek 41:36
81 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 42:30
84 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 42:34
92 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 42:47
93 Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 42:52
96 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 42:55
113 Marguerite Schiffmacher 59 Eindhoven Atletiek 44:44
115 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 45:20
116 Margareth Bressers 63 Eindhoven Atletiek 45:20
117 Paul Scholte 57 Eindhoven Atletiek 45:23
121 Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 45:56
122 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 45:58
125 Yvonne Otto 71 Eindhoven Atletiek 46:11
134 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 46:41
135 Brigitte Moolenaar 66 Eindhoven Atletiek 46:41
136 Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 46:43
137 Daphne Jansen 84 Eindhoven Atletiek 46:43
138 Truus van Camp 46 Eindhoven Atletiek 46:44
140 Carina Verhulst 57 Eindhoven Atletiek 46:54
141 Hans Damen 55 Eindhoven Atletiek 46:54
142 Amber ter Haak 65 Eindhoven Atletiek 46:55
146 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 47:08
148 Hans van den Elzen 57 Eindhoven Atletiek 47:24
150 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 47:36
151 Marie-Josť Foolen 68 Eindhoven Atletiek 47:45
156 Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 48:20
157 Abert Verlinden 67 Eindhoven Atletiek 48:26
159 Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 49:53
161 Edwin van der Voorde 54 Eindhoven Atletiek 50:30
162 Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 51:48
163 Judith van Griensven 64 Eindhoven Atletiek 51:49
165 Lily Jong 67 Eindhoven Atletiek 59:11
166 Mieke Gevers 59 Eindhoven Atletiek 59:11

Mannen/Vrouwen, 4 km
5 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 17:24
6 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 17:36
7 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 17:37
10 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 18:20
11 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 18:51

Deurne, zondag 3 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zandboscross van Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9800 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 31:49
2 Mesgina Tesfay 93 HAC 32:07
3 Tecle Mekonen 82 Nijmegen Atletiek 32:14
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 32:23
6 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 33:02
13 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 36:27
18 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 38:33

Mannen 40, 9800 m
1 Aziz Kanfaoui 76 Eindhoven Atletiek 33:54
2 Paul Coolegem 67 avVN 35:39
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 36:21
12 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 37:47
16 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:25

Mannen 50, 9800 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:07
2 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 35:17
3 Frank Fonteyne 67 ATV Venray 37:31

Mannen 60, 9800 m
1 Jan Oehlen 56 AVON 39:46
2 Theo van der Wielen 57 Cifla 39:55
3 Adriaan Dekkers 56 GAC Gemert 40:10
15 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 48:01

Vrouwen, 7375 m
1 Linda Korten 93 AV Weert 28:09
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 28:47
3 Judith Gijsbers 83 AV Weert 31:27

Mannen korte cross, 4950 m
1 Arne Agten 95 Hechtel 15:20
2 Neal Bouterse 93 Prins Hendrik 15:36
3 Sjors Thielen 89 ATV Venray 15:53
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:12

Vrouwen senioren, 4950 m
1 Sophie Dielissen 99 Venloop Running Team 17:36
2 Diana Golek 83 Straelen 18:22
3 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 18:37
6 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 21:43

Jongens junioren B, 3525 m
1 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 10:57
3 Thijs van Lith 02 Eindhoven Atletiek 11:25

Meisjes junioren B, 3525 m
5 Channelyn Ambrosiussen 01 Eindhoven Atletiek 15:17

Jongens junioren C, 2975 m
2 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 9:45

Meisjes junioren C, 2525 m
1 Bo Spoor 04 Eindhoven Atletiek 9:35

Mannen recreanten, 7375 m
13 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 31:01
14 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 31:07
16 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 31:25
18 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 32:11
25 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 33:30
42 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 36:36
44 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 37:26
50 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 37:46

Vrouwen recreanten, 7375 m
2 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 31:54
8 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 37:48

's-Heerenberg, zondag 3 december 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bram Cuijpers en Jos Harmsen

Mannen senioren, 15 km
1 Victor Chumo 87 Kenia 43:23 43:23
2 Alfred Barkach 97 Kenia 43:24 43:24
3 Noah Kipkemboi 93 Kenia 43:27 43:27
16 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 48:31 48:29
43 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 53:46 53:44

Mannen 35, 15 km
1 Edwin Wissema 78 De Liemers 50:04 50:02
2 Erik Driesen 78 NOP 50:42 50:41
3 Bram Som 80 Atletico '73 50:44 50:42
8 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 54:44 54:40

Mannen 45, 15 km
1 Jay Sauer 72 Cifla 51:55 51:53
2 Joop Vriend 67 LAAC Twente 53:16 53:13
3 Freddy Dekker 63 Lichtenvoorde 53:59 53:55
6 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 55:47 55:44
34 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 1:01:13 1:00:57

Mannen 55, 15 km
1 Fred Keurntjes 61 Zevenaar 55:39 55:37
2 Ab Reurslag 60 Hanzesport 56:58 56:53
3 Cor Ton 62 LSV Invictus 57:29 57:26
39 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:08:53 1:08:37

Vrouwen, 7.5 km
31 Manon Reijnders 88 Eindhoven Atletiek 37:44 36:58