Eindhoven Atletiek november 2017


Geldrop, zondag 26 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 't is voor niks loop, gratis door de natuur
Klik hier voor alle uitslagen

Recreanten 42, 42500 m
1 Gert Mertens 64 AC Lierse 2:56:42
2 Sander Turnhout 74 Sporters voor Natuur 3:10:37
3 Frank Klomp 68 Run for Health 3:15:58
34 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 3:57:30
91 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:38:15

Recreanten 30, 30340 m
1 Camille Hendrikx 71 Reusel 2:04:58
2 René Hendriks 65 Eindhoven 2:15:05
3 Joost van Rijswijk 79 Lommel 2:16:46
18 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 2:35:08
50 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:55:50
92 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 3:41:50

Recreanten 21, 21230 m
1 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 1:24:29
2 Arno Arts 69 Nuenen 1:25:37
3 Herman Borg 67 Mierlo 1:27:23
4 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:27:44
105 Johan van den Eijnden 62 Eindhoven Atletiek 1:56:26
117 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:58:22
120 Gavin Phillips 70 Eindhoven Atletiek 1:58:51
122 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:59:12
130 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 2:00:17
174 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:07:57
175 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 2:08:21
176 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 2:08:21
184 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 2:09:40
223 Harm-Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 2:48:00

Recreanten 15, 14340 m
1 Joris Wulfert 88 EUR Roadrunners 56:38
2 Bryan Sterken 00 Runnersclub Lieshout 59:26
3 Adriaan Borgermans 85 Heverlee 1:00:23
9 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:04:10
19 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:07:41
26 Angelique Meulendijks 67 Eindhoven Atletiek 1:10:30
38 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:13:04
114 Shelly Dassen 70 Eindhoven Atletiek 1:24:32
136 Marguerite Schiffmacher 59 Eindhoven Atletiek 1:28:59
137 Erik Scherpbier 65 Eindhoven Atletiek 1:28:59
140 Brigitte van der Heijden 75 Eindhoven Atletiek 1:30:39

Recreanten 10, 9980 m
1 Eric Maas 79 Eindhoven 39:23
2 Jean-Paul Bierens 73 Eindhoven 40:26
3 Steijn van den Boom 76 Geldrop 40:33
20 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 49:11
21 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 49:12
33 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 51:25
45 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 53:00
50 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 53:16
58 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 54:37
83 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 56:50
88 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 57:10
106 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 58:34
111 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 58:56
126 Miranda Schrijver 79 Eindhoven Atletiek 1:00:35
127 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 1:00:35
131 Yvonne Verplak 58 Eindhoven Atletiek 1:00:58
150 Marga Klomp 66 Eindhoven Atletiek 1:03:17
155 Martje van der List 60 Eindhoven Atletiek 1:03:40
162 Irene Krugers 70 Eindhoven Atletiek 1:04:29
172 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:06:17
173 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 1:06:23
180 Eddy Gijsberts 67 Eindhoven Atletiek 1:07:06
182 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:07:20

Recreanten 6, 6180 m
1 Thomas van Eijkeren 91 Amsterdam 25:19
2 Koen Hendrikx 79 Lierop 26:29
3 Mathieu van Lent 64 Geldrop 28:36
37 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 43:28

Sint-Oedenrode, zondag 26 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Driedorpencross van SV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9730 m
1 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 33:42
2 Casper van der Putten 95 Asterix 34:17
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 34:31
4 Waldo van Hemert 85 Eindhoven Atletiek 36:00
6 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 37:35
7 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 37:45
10 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 39:23
12 Tomas Stanko 89 Eindhoven Atletiek 40:40

Mannen 35, 7780 m
1 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 28:02
2 Ard Vlooswijk 79 AV '34 28:05
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 28:23
4 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 28:34
5 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 29:03
6 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 30:03
10 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 30:24
11 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 30:45

Mannen 45, 7780 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 28:44
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 29:13
3 Roland van Loon 72 Atletiek Oirschot 30:00
6 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 30:20
9 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 32:33
13 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 36:26

Mannen 55, 7780 m
1 Kees Wouters 62 DES 30:40
2 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 33:40
3 Geert Alofs 56 Prins Hendrik 34:11
5 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 35:34

Mannen 65, 7780 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 35:22
2 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 39:17
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 40:01

Vrouwen senioren, 7780 m
1 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 33:00
2 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 33:46
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 34:34
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 34:45
7 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 37:37
9 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 38:49

Vrouwen 35, 7780 m
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 31:53
2 Karin Dekkers 76 GVAC 38:38

Vrouwen 55, 7780 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 36:44
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 37:22
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 41:09

Mannen korte cross, 2542 m
1 Juul Knoester 00 GVAC 8:50
2 Vincent Sokolowski 82 Hellas 9:03
3 Joep van Oorschot 86 Prins Hendrik 9:16
5 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 9:31
6 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 9:39

Vrouwen korte cross, 2542 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:20
2 Margo Heurman 96 NSAV 't Haasje 10:29
3 Yosta de Stigter 99 Energie 10:40
4 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 10:50
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 11:53
9 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 12:22
12 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 18:36

Jongens junioren A-B, 3792 m
1 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 15:05

Jongens junioren C, 2542 m
3 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 10:20
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 10:40
6 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 10:45

Meisjes junioren C, 2542 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 10:41
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 11:22
6 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 12:09

Jongens junioren D, 1462 m
2 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:55
3 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:57
16 Kars Piket 05 Eindhoven Atletiek 7:17
17 Marnix de Putter 06 Eindhoven Atletiek 8:12

Jongens pupillen A, 1261 m
4 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:23
5 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:29
8 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 5:38
9 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:42
11 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:45
12 Sibbe Coenen 07 Eindhoven Atletiek 5:46
17 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 5:56
18 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 5:59
19 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 6:01

Jongens pupillen B, 943 m
3 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 1:45
6 Marinus Hofman 09 Eindhoven Atletiek 1:52
8 Seamus Salmon 09 Eindhoven Atletiek 2:02

Meisjes pupillen B, 943 m
3 Janske van den Berg 09 Eindhoven Atletiek 1:48
4 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 1:56

Meisjes pupillen C, 774 m
4 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 4:07
6 Molly Salmon 10 Eindhoven Atletiek 4:16

Mannen recreanten, 3880 m - 5830 m - 7780 m
Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 23:43
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 24:14
Roel Beckers 58 Eindhoven Atletiek 35:13
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 35:33
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 35:59
Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 38:07
Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 39:14
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 39:40

Vrouwen recreanten, 3880 m - 5830 m - 7780 m
Hylkje Scheffers Folke 67 Eindhoven Atletiek 33:42
Ingrid Stam 66 Eindhoven Atletiek 35:17
Maryll Koenraadt 76 Eindhoven Atletiek 37:12
Noë Broersma 08 Eindhoven Atletiek 37:13
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 37:44
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 43:54

Ell, zondag 26 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Ell van de Grenslaupers
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Paul Winkelmolen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Erik-Simon Strijk 85 Caesar 1:12:16
2 Stef Simons 91 Trisport M&K 1:13:06
3 Erik Vanhove 85 Trisport M&K 1:19:18
8 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 1:26:56
16 Tim van den Bos 90 Eindhoven Atletiek 1:34:55

Mannen 45, 21.1 km
1 Roger Rousseau 72 Atletiek Maastricht 1:15:15
2 Erik Houben 70 AV Weert 1:19:53
3 Jean-Jacques Herings 69 Atletiek Maastricht 1:23:16
18 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:37:52

Mannen 55, 21.1 km
1 Jack Niessen 58 Swift 1:23:27
2 Jack de Wilde 60 Valkenburg 1:33:56
3 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 1:35:31

Hilvarenbeek, zat. 25 en zon. 26 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Warandeloop op safari
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen cross, 10300 m
1 Laurens Vanderlinden 95 DC Leuven 32:29
2 Yannik Duppich 80 González Running Team 32:58
3 Aggrey Agaba 91 Attila 33:01
5 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 33:27
22 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 35:36
25 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 36:26

Mannen 45, 7300 m
1 Stefan van den Broek 72 AC Lierse 25:05
2 Marcel Laros 71 Scorpio 25:19
3 John Kluskens 70 Lebbeekse Atletiek 25:32
5 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 26:08

Jongens junioren A, 6300 m
64 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 27:32

Meisjes junioren A, 4300 m
5 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 15:52
8 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 16:12

Jongens junioren B, 4300 m
21 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 15:24
37 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 15:47
54 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 16:25
69 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 17:01

Jongens junioren C 2, 2700 m
2 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 7:36
5 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 7:59
11 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 8:17

Meisjes junioren C 2, 2350 m
3 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:12

Jongens junioren C 1, 2700 m
31 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 9:18

Meisjes junioren D 2, 1700 m
5 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:41

Jongens junioren D 1, 1700 m
24 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:14

Meisjes pupillen A 1, 1350 m
3 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:39

Recreanten cross, 5800 m
38 Twan Jansen 80 Eindhoven Atletiek 25:14

Recreanten, halve marathon
56 Lucas van Houtert 69 Eindhoven Atletiek 1:41:12

Nijmegen, zondag 19 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zeven Heuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Mark Jurgens, Ewout van der Laan, Joost van Boxmeer, Carlos Schoenmakers, Arno Nieuwlaat, Barbara van den Enden, Barbara Saat en Annelies van der Zwart

Mannen senioren, 15 km
1 Joshua Cheptegei 96 Uganda 41:16 41:16
2 Amdework Walelegn 99 Ethiopië 42:40 42:39
3 Noah Kipkemboi 93 Kenia 42:43 42:43
184 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 57:02 56:49
421 Tim Aben 87 Eindhoven Atletiek 1:02:12 1:00:36

Mannen 35, 15 km
28 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 55:31 55:21
50 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 57:47 57:26
429 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 1:25:43 1:07:48
438 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:25:41 1:07:57
822 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:27:33 1:13:09
845 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 1:35:34 1:13:23
1022 Pieter Peterson. 78 Eindhoven Atletiek 2:06:14 1:15:45

Mannen 40, 15 km
41 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 58:41 58:28
274 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:13:07 1:06:34
449 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 1:31:56 1:09:42

Mannen 45, 15 km
3 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 50:56 50:55
49 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:00:28 59:29
268 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:13:03 1:06:07
633 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:24:04 1:11:16
666 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:30:02 1:11:33
786 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:34:56 1:12:45
801 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:27:27 1:14:24
1467 Gavin Phillips 70 Eindhoven Atletiek 2:07:46 1:19:46
1874 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 1:50:07 1:25:14
2241 Robčrt Drost 72 Eindhoven Atletiek 2:15:58 1:34:27

Mannen 50, 15 km
5 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 55:13 54:41
42 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 1:02:15 1:00:36
150 Ton Stikkelbroeck 66 Eindhoven Atletiek 1:05:39 1:05:31
1144 Jack Bergman 63 Eindhoven Atletiek 2:09:52 1:20:22

Mannen 55, 15 km
60 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 1:06:24 1:05:25
70 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:09:47 1:06:01
166 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:15:39 1:09:25
283 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:34:26 1:12:11
317 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:28:41 1:13:07
475 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:45:33 1:16:10
551 Gerard Vermeulen 58 Eindhoven Atletiek 2:02:16 1:17:31
698 Ron van Anholt 59 Eindhoven Atletiek 1:44:32 1:20:26

Mannen 60, 15 km
286 Jos van de Ven 52 Eindhoven Atletiek 2:02:03 1:32:01
684 Frank Meulendijks 57 Eindhoven Atletiek 2:38:23 1:34:50

Vrouwen senioren, 15 km
1 Birke Debele Ethiopië 48:52 48:50
2 Mercyline Chelangat 97 Uganda 48:54 48:54
3 Evaline Chirchir 98 Kenia 48:54 48:53
241 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 1:50:54 1:11:24
257 Marieke Raemakers. 85 Eindhoven Atletiek 1:45:19 1:11:59
1247 Lilian de Groot 84 Eindhoven Atletiek 1:34:06 1:24:16
1581 Christel Delforterie 84 Eindhoven Atletiek 2:16:13 1:28:00

Vrouwen 35, 15 km
55 Barbara Heijman-van den Enden 78 Eindhoven Atletiek 1:31:47 1:13:18
92 Astrid Toftkaer 78 Eindhoven Atletiek 1:55:46 1:15:57

Vrouwen 40, 15 km
14 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 1:09:47 1:06:01
30 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 1:33:11 1:08:54

Vrouwen 45, 15 km
237 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 2:17:21 1:22:01

Vrouwen 50, 15 km
70 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:45:38 1:16:15
91 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 1:52:01 1:17:36
141 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 1:50:09 1:20:45
506 Margot Wientjen 64 Eindhoven Atletiek 2:36:23 1:34:35

Vrouwen 65, 15 km
34 Annelies Kuypers 50 Eindhoven Atletiek 2:09:50 1:45:01

Valencia, zondag 19 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valencia Marathon van Valencia Ciudad del Running
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman, Henk Vos en Michel Braak

Mannen senioren, marathon
1 Sammy Kirop Kitwara 86 Kenia 2:05:15 2:05:15
2 Evans Kiplagat Chebet 88 Kenia 2:05:30 2:05:30
3 Deribe Robi Melka 86 Ethiopia 2:06:38 2:06:38

Mannen masters A, marathon
641 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 3:15:59 3:14:11

Mannen masters B, marathon
2401 Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 4:03:00 4:02:33

Mannen masters D, marathon
125 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 3:10:11 3:08:23

Mannen masters E, marathon
209 Hans van Dinther 58 Eindhoven Atletiek 3:43:48 3:39:10
297 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 3:53:19 3:51:16
598 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 4:32:26 4:30:22

Vrouwen masters B, marathon
108 Nermin Gören 75 Eindhoven Atletiek 3:49:06 3:47:02

Vrouwen masters D, marathon
122 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 4:15:17 4:14:50

Vrouwen masters E, marathon
15 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 3:55:48 3:53:44

Mannen masters D, 10 km
226 Steven Edixhoven 67 Eindhoven Atletiek 59:30 57:20

Monster, zaterdag 18 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van Monster van Olympus '70
Klik hier voor alle uitslagen (PDF)

Mannen 45, halve marathon
1 Jan van Hoeven 68 Olympus '70 1:30:56 1:30:56
2 Folkert van der Krol 72 CAV Energie 1:31:15 1:31:12
3 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:36:23 1:36:23

Eersel, zondag 12 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijt cross van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10000 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 35:10
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 37:04
3 Waldo van Hemert 85 Eindhoven Atletiek 38:05
4 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 39:00
5 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 39:42

Mannen 35, 8000 m
1 Geert Schroven 77 Looise AV 28:32
2 Joan School 74 GVAC 29:01
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 30:13
4 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 30:32
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 30:40
7 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 32:00
9 Joost van Boxmeer 76 Eindhoven Atletiek 32:11
76 Erik Crombag 82 Eindhoven Atletiek 37:07

Mannen 45, 8000 m
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 31:11
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 31:25
3 Roland van Loon 72 Atletiek Oirschot 31:42
8 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 33:24
9 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 33:26
10 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 34:20
11 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 36:31

Mannen 55, 8000 m
1 Frans Deenen 61 ATV Venray 31:49
2 Kees Wouters 62 DES 31:58
3 Theo van der Loop 57 De Keien 34:21
6 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 35:37
8 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 36:43

Mannen 65, 8000 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 37:32
2 Johan van Litsenburg 52 GVAC 39:09
3 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:35
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 48:03

Vrouwen senioren, 8000 m
1 Jolien Bruininx 97 AVR '69 36:39
2 Yvonne Vosters 90 AVR '69 36:56
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 37:22
5 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 40:30

Vrouwen 35, 8000 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 32:45
2 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 33:21
3 Katleen Boeckx 77 Looise AV 35:41
4 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 37:47

Mannen korte cross, 2200 m
1 Rik van Wijlick 90 Scopias 6:58
2 Sam Lavrijsen 87 Scopias 6:59
3 Michael Beuwer 89 Asterix 7:04
9 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 7:55
12 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 8:24

Vrouwen korte cross, 2200 m
1 Marissa Damink 95 Asterix 8:04
2 Vera Lurvink 99 Prins Hendrik 8:23
3 Heleen Broers 89 Eindhoven Atletiek 8:25
4 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 8:52
6 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 9:22
7 Marta Pape Garcia 83 Eindhoven Atletiek 9:24
8 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 9:51
9 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 10:20
10 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 10:32
12 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 14:20

Jongens junioren A-B, 4350 m
1 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 16:05
4 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 18:38

Meisjes junioren A-B, 2900 m
1 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 10:40
4 Janneke Bouten 99 Eindhoven Atletiek 14:29

Jongens junioren C, 2200 m
3 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:13
6 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 8:58
7 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 9:16

Meisjes junioren C, 2200 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 9:00
3 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 9:20
8 Meike Verbaandert 04 Eindhoven Atletiek 10:22
9 Yvette Garretsen 03 Eindhoven Atletiek 10:29

Jongens junioren D, 1500 m
2 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 5:59
6 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:10
7 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:13
9 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:26
19 Rik van den Nieuwenhof 06 Eindhoven Atletiek 7:16

Jongens pupillen A, 1310 m
2 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:09
5 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:19
8 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:23
10 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 5:29
15 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:38
16 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 5:40
22 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:51

Meisjes pupillen A, 1310 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:15
6 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 5:55
15 Lotte Peters 07 Eindhoven Atletiek 7:34
16 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 7:43

Jongens pupillen B, 1120 m
3 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 4:33
6 Hau Wang 09 Eindhoven Atletiek 4:58

Meisjes pupillen B, 1120 m
3 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 4:49

Jongens pupillen C, 750 m
6 Kyano van Gestel 10 Eindhoven Atletiek 3:38

Meisjes pupillen C, 750 m
6 Nina Stam 10 Eindhoven Atletiek 3:54

Jongens mini pupillen, 750 m
3 Xavi Reek 12 Eindhoven Atletiek 4:41

Mannen recreanten, 4000 m - 6000 m - 8000 m
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 24:42
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 31:03
Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 35:12
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 37:58
Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 38:06
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 44:44

Helmond, zondag 12 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Molenvencross van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9220 m
1 Ben Vriends 90 Asterix 30:45
2 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 32:15
3 Casper van der Putten 95 Asterix 33:18
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:31
7 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 34:49
8 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 35:07
9 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 35:37

Mannen 40, 9220 m
1 Ramond van Hall 74 Doesburg 35:59
2 Ronald Langenhuizen 77 Roermond 36:27
3 Kevin Bek 76 Eindhoven Atletiek 36:38

Mannen 50, 9220 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 35:38
2 Frank Fonteyne 67 Lottum 37:36
3 Jos de Groot 66 De Rips 38:52

Vrouwen, 9220 m
1 Eefje Melssen 80 GAC Gemert 43:49
2 Birgit Beitrand 74 Kerkrade 44:56
3 Demi Boerekamp 98 Someren 45:37
4 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 45:40

Mannen, 4740 m
1 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:21
2 Jan van den Hoogen 89 Prins Hendrik 16:26
3 Rik van der Steen 94 Lopersgroep Deurne 16:31

Vrouwen senioren, 4740 m
1 Linda Korten 93 AV Weert 18:44
2 Jolanda Verstraten 83 Atletiek Helden 19:13
3 Stephanie Crooijmans 89 Prins Hendrik 20:39
4 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 22:51

Vrouwen 45, 4740 m
1 Jozet Tomassen 71 Atletiek Leudal 21:16
2 Nicole Loeve 64 HAC 22:18
3 Anita Verkoelen 69 Lopersgroep Deurne 23:59
7 Ingrid Stam 66 Eindhoven Atletiek 28:04

Jongens junioren B, 4740 m
2 Thijs van Lith 02 Eindhoven Atletiek 16:57
3 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 17:06
4 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 18:14

Jongens junioren C, 2500 m
1 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 8:36

Meisjes junioren C, 2500 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 9:13

Jongens junioren D, 1890 m
5 Jeroen van Lith 05 Eindhoven Atletiek 7:30

Meisjes junioren D, 1470 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:21

Lieshout, zondag 12 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van D'n Duvelscross van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 8 km
1 Hans van Loon 80 Prins Hendrik 30:56
2 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 32:34
3 Paul Cooijmans 65 Loopgroep Aart Stigter 34:30
18 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 43:26

Vrouwen, 8 km
1 Anne Smeets 80 Beek en Donk 39:02
2 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 39:51
3 Maike van Veggel 80 Lieshout 40:07

Weert, zondag 12 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Weert van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, Trail 30 km
12 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:51:03

Mannen 45, Trail 30 km
1 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 2:08:52

Vrouwen 45, Trail 15 km
15 Monique Lorier 62 Eindhoven Atletiek 1:34:28
16 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 1:34:28

Schiermonnikoog, zaterdag 11 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Devil's Trail - Schiermonnikoog
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, Mozes Trail 27.5 km
3 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 2:08:33

New York, zondag 5 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de New York City Marathon NYCM van NYRR
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, marathon
1 Geoffrey Kamworor 92 Kenia 2:10:53 2:10:53
2 Wilson Kipsang 82 Kenia 2:10:56 2:10:56
3 Lelisa Desisa 90 Ethiopia 2:11:32 2:11:32

Mannen 55, marathon
158 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 3:40:23 3:36:56

Sint-Oedenrode, zondag 5 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon van Rooi van Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman en met een twee personen estafette van Elles van de Vorst en Mieke de Lepper

Mannen senioren, marathon
1 Leon van de Rijt 81 's-Hertogenbosch 2:47:37
2 Addie van der Vleuten 90 Generaal Michaelis 2:55:40
3 Rob van den Elzen 89 Erp 2:57:32
7 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 3:19:41

Mannen 40, marathon
1 Thijs Dekkers 76 Fortuna '67 2:56:11
2 Dennis van de Meulengraaf 71 Mariahout 3:15:52
3 Edwin Gelinck 69 Marvel 3:18:32
10 Rob Janssen 71 Eindhoven Atletiek 3:43:02
20 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 4:21:36

Mannen 50, marathon
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:53:35
2 Dorus Jaspers 66 GAC Gemert 3:08:42
3 Marcel van Dinther 67 Loopgroep Wijbosch 3:24:24

Mannen 60, marathon
1 Cees van Gageldonk 57 Spiridon 3:15:24
2 Gerard Kivits 56 Loopgroep Rosmalen 3:35:37
3 Wim van Leest 55 Groene Ster 3:40:44
12 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 4:56:24

Vrouwen 50, marathon
1 Jannet Lange 64 avVN 3:38:04
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 3:45:38
3 Jo Toebosch 67 Loopgroep Rosmalen 3:48:17
5 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:14:07

Valkenswaard, zondag 5 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Valkenloop van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ties Brands, Rianne Grotenhuis en Barbara Ceelen-Saat

Mannen senioren, halve marathon
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:11:33 1:11:32
2 Bart Spruijt 85 Kalmthout 1:14:19 1:14:18
3 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 1:14:35 1:14:34
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 1:14:38 1:14:37
5 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 1:19:50 1:19:49
10 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:27:37 1:27:36

Mannen 35, halve marathon
1 Joan School 74 GVAC 1:15:26 1:15:25
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:19:04 1:19:03
3 Bart van de Voort 78 GVAC 1:22:38 1:22:35
18 Wilko Hommes 86 Eindhoven Atletiek 1:34:42 1:34:17
28 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 1:38:59 1:38:36
30 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:39:14 1:38:54
42 Paul van Haaren 74 Eindhoven Atletiek 1:41:58 1:41:25
59 Joris Graaumans 74 Eindhoven Atletiek 1:47:37 1:46:44
62 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:48:19 1:47:49
64 Fabrizio Evangelista 75 Eindhoven Atletiek 1:49:05 1:48:39
85 Jeroen Meulendijks 73 Eindhoven Atletiek 1:58:59 1:58:16

Mannen 45, halve marathon
1 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:20:27 1:20:26
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:22:20 1:22:19
3 Evert van Veldhuizen 68 GVAC 1:22:55 1:22:53
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:27:00 1:26:57
10 Hans-Peter van Wersch 71 Eindhoven Atletiek 1:27:37 1:27:34
13 Sjakko Sandee 68 Eindhoven Atletiek 1:28:37 1:28:35
14 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 1:29:12 1:29:10
22 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:34:36 1:34:31
23 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:35:23 1:35:17
24 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:35:24 1:35:17
34 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:39:14 1:38:54
45 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 1:40:28 1:39:55
49 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:42:07 1:42:02
58 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:44:54 1:44:27
59 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:45:20 1:44:48
62 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:45:54 1:45:30
77 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:48:54 1:48:32
84 Patrick Straver 66 Eindhoven Atletiek 1:50:47 1:50:03
105 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:57:08 1:56:23
110 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:58:52 1:58:32
116 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 2:00:57 2:00:29
131 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 2:23:19 2:22:35

Mannen 55, halve marathon
1 Bart van Nijlen 62 ARAC 1:24:10 1:24:08
2 Albert Warnders 55 LOGO 1:31:44 1:31:37
3 Carlo Buijs 62 GVAC 1:31:55 1:31:52
7 Roel Beckers. 58 Eindhoven Atletiek 1:34:58 1:34:47
22 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:42:12 1:42:06
33 Peter van Burken. 61 Eindhoven Atletiek 1:48:08 1:47:38
34 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:48:13 1:47:46
38 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:48:55 1:48:31
39 Godfried van Hoof 62 Eindhoven Atletiek 1:49:09 1:48:47
43 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 1:50:29 1:50:00
44 Roel van Es 57 Eindhoven Atletiek 1:50:33 1:50:06
46 Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 1:50:49 1:50:04
64 Cor Verbeek 62 Eindhoven Atletiek 2:09:18 2:08:49
68 Cor Lambregts 55 Eindhoven Atletiek 2:10:50 2:09:52

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 1:33:33 1:33:30
2 Marian Otter 83 GVAC 1:41:36 1:41:14
3 Fransie Cornelissen 95 Valkenswaard 1:42:33 1:42:11
5 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 1:46:23 1:45:37
7 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 1:50:47 1:50:18

Vrouwen 35, halve marathon
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 1:29:05 1:29:01
2 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 1:34:31 1:34:25
3 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 1:34:35 1:34:30
10 Barbara Heijman-van den Enden 78 Eindhoven Atletiek 1:50:49 1:50:20

Vrouwen 45, halve marathon
1 Anita Monen 68 GVAC 1:36:19 1:36:12
2 Katrien Kinnaert 67 Veltem-Beisem 1:38:54 1:38:39
3 Fiona Jaberg 64 Lopersgroep Deurne 1:39:52 1:39:39
14 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:52:18 1:51:55
20 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 1:58:05 1:57:37
21 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 1:58:59 1:58:16
30 Hylkje Scheffers 67 Eindhoven Atletiek 2:10:06 2:10:06
32 Jacqueline van Erp 64 Eindhoven Atletiek 2:11:27 2:10:34

Vrouwen 55, halve marathon
1 Karin Verheijden 58 GVAC 1:35:24 1:35:17
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:36:08 1:35:58
3 Ine Heijnemans 59 AVV 1:46:17 1:46:01

Mannen recreanten, 12.5 km
3 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 52:11
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 53:39
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 53:39
11 Peter Verdonk 59 Eindhoven Atletiek 54:33
12 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 54:44
13 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 55:12
104 Robčrt Drost 72 Eindhoven Atletiek 1:22:38

Vrouwen recreanten, 12.5 km
6 Gerda Baas 69 Eindhoven Atletiek 1:03:57
9 Ankie van der Sar 74 Eindhoven Atletiek 1:04:47
14 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 1:05:47
47 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:13:35
60 Marguerite Schiffmacher 59 Eindhoven Atletiek 1:15:46
65 Rian van den Nieuwenhof 70 Eindhoven Atletiek 1:16:37

Vrouwen recreanten, 7.1 km
1 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 32:09
63 Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 47:41
78 Lily Jong 67 Eindhoven Atletiek 55:14
79 Mieke Gevers 59 Eindhoven Atletiek 55:14

West-Terschelling, zondag 5 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berenloop van SV Friesland
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Berend-Jan Bel en Gwynny Hamilton

Mannen senioren, 42.2 km wedstrijd
1 Riekele Kobes 86 SV Friesland 2:38:27 2:38:27
2 Rick Salome 82 Sprint 2:40:30 2:40:29
3 Jan Stuursma 87 SV Veendam 2:40:39 2:40:39
11 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 3:21:55 3:21:50

Mannen 40, 42.2 km wedstrijd
1 Willem de Boer 77 Lionitas 2:41:45 2:41:45
2 Jan Venhuizen 68 Lionitas 2:52:13 2:52:13
3 Barry Bronsema 75 Groningen Atletiek 3:02:18 3:02:14
7 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 3:18:29 3:18:24

Vrouwen 35, 42.2 km wedstrijd
1 Ylona Kruis 73 Horror 3:16:03 3:16:03
2 Jelly van der Kloet 81 Impala 3:17:51 3:17:42
3 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 3:21:52 3:21:46

Mannen senioren, 21.1 km wedstrijd
1 Erwin Akkerman 79 HAC '63 1:14:05 1:14:05
2 Jan Sytze Jonker 86 AV Heerenveen 1:15:12 1:15:12
3 Joost Hindriks 85 De Sperwers 1:16:07 1:16:06
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:19:31 1:19:31

Mannen 40, 21.1 km wedstrijd
1 Erik Negerman 75 GAC Hilversum 1:13:30 1:13:30
2 Martijn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 1:23:09 1:23:08
3 Johann-Frederick te Peele 69 Phanos 1:23:42 1:23:42
6 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 1:25:56 1:25:55

Drunen, zondag 5 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drunense Duinen Cross van DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 8400 m
1 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 30:01
2 Tom Huijben 82 Scorpio 30:47
3 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 32:16

Belfeld, zondag 5 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maalbeekcross van Scopias (Limbra Cross Competitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9120 m
1 Ron Koster 78 Atletiek Helden 33:13
2 Kai Weyers 94 Brüggen 33:41
3 Abdel Aziz Kanfaoui 78 Eindhoven Atletiek 34:05

Mannen 45, 9120 m
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 33:24
2 Erik Houben 70 AV Weert 35:37
3 Arno Arts 69 Nuenen 36:46

Mannen 50, 9120 m
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 35:25
2 Paul Coolegem 67 avVN 36:06
3 Jos de Groot 66 De Rips 38:18

Mannen 40, 4860 m
1 Rob Linders 75 avVN 18:04
2 Eric Hermans 65 Stein 18:32
3 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 18:55

Woudrichem, zaterdag 4 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de VestingstadRun van Altena Road Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 21.1 km wedstrijd
1 Marcel Laros 71 Scorpio 1:12:22
2 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 1:15:24
3 Aart Baan 68 Energie 1:19:44

Mill, zaterdag 4 november 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Raboloop van AV Olympus
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 10 km
1 Aziz Serifi Kanfaoui 76 Marokko 36:17 36:15
2 Milan Perc 71 Cuijk 37:02 37:01
3 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 38:22 38:09

Vrouwen senioren, 10 km
1 Ieneke Voets 83 Elst 44:09 44:04
2 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 48:14 48:07
3 Lisa van Boxtel 91 Uden 52:22 52:15

Vrouwen senioren, 5 km
1 Marlin van Hal 93 Langenboom 17:24 17:23
2 Kaate Mulders 08 Gennep 21:19 21:16
3 Emy Hermens 89 Ledeacker 21:21 21:16
4 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 22:43 22:36