Eindhoven Atletiek september 2017


Berlijn, zondag 24 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Berlin Marathon van SCC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR en EK ticket voor Kim Dillen, een PR voor Bram Cuijpers en een debuut voor Ben Souwen en Oscar Mulder.
Wilfred liep 2:48 voor een groot deel als haas voor Kim

Mannen, marathon
1 Eliud Kipchoge 84 Kenia 2:03:32
2 Guye Adola 90 EthiopiŽ 2:03:46
3 Mosinet Geremew 92 EthiopiŽ 2:06:09
124 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 2:30:43 2:30:34
354 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 2:40:53 2:40:45
501 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 2:45:09 2:45:00
526 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 2:45:50 2:45:41
529 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 2:46:13 2:45:48

Vrouwen, marathon
1 Gladys Cherono 83 Kenia 2:20:23
2 Ruti Aga 94 EthiopiŽ 2:20:41
3 Valary Ayabei 91 Kenia 2:20:53
10 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 2:33:24 CR
1656 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 4:10:22 3:48:18

Eersel, zondag 24 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelrun van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Henk Vos

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 53:22
2 Jaimy Voogt 00 CAV Energie 54:51
3 Jens Nederpel 89 Lithoijen 59:37
4 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 59:50

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 54:20
2 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 57:17
3 Tijn Seuntjens 79 Bladel 57:57
4 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 59:07

Mannen 45, 15 km wedstrijd
1 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 57:58
2 Angelo Jansen 71 GVAC 59:26
3 Ronnie van Dortmont 71 Generaal Michaelis 59:39
4 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 59:51
6 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:06:49
7 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 1:07:38
8 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:08:11
9 Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 1:09:06
13 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:12:49
15 Trevor Bomas 70 Eindhoven Atletiek 1:14:11
17 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 1:14:31
18 Marco Heijmans 69 Eindhoven Atletiek 1:15:59
19 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 1:18:45
20 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:18:45

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Kees Wouters 62 DES 57:28
2 Carlo Buijs 62 GVAC 1:04:25
3 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:08:34
5 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 1:10:08
12 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 1:13:41
13 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:14:31
17 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:20:42
19 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:22:48

Vrouwen senioren, 15 km wedstrijd
1 Linda Hermans 84 Eindhoven 1:02:30
2 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 1:04:51
3 Kim Slagboom 84 GVAC 1:20:57

Vrouwen 35, 15 km wedstrijd
1 Mies van Gogh 74 Valkenswaard 1:02:49
2 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 1:06:37
3 Marloes Laurenssen 77 Mierlo 1:08:52
8 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 1:24:33

Vrouwen 45, 15 km wedstrijd
1 Annekien Jongbloet 72 Bergeijk 1:12:27
2 Jolande van der Krieken 71 Eersel 1:13:20
3 Elly Daniels 65 Eersel 1:18:40
4 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 1:18:45
5 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 1:20:51

Mannen, 10 km
1 Kevin Bek 76 Eindhoven Atletiek 38:14
2 Cris Toonders 77 Lommel 39:05
3 Dries van den Borne 83 Hooge Mierde 39:50

Vrouwen, 5 km
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 19:31
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 20:09
3 Judith Gijsbers 83 AV Weert 21:19

Naaldwijk, zondag 17 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Promotie/Degradatie wedstrijd Mannen senioren 1e-2e divisie bij AV Olympus '70
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 5000 m
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 15:55,26
13 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 16:18,11

Mannen senioren, 800 m
12 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 2:04,47

Mannen senioren, 400 m
9 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 52,93

Mannen senioren, 3000 m Steeple
9 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 10:53,80

Amsterdam, zondag 17 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Promotie/Degradatie wedstrijd NK Teams Vrouwen senioren 1e divisie bij AAC
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:47,69

Vrouwen senioren, 1500 m
2 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 4:44,55

Vrouwen senioren, 800 m
2 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 2:15,64

Vrouwen senioren, 400 m
5 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 1:00,46

Vrouwen senioren, 3000 m Steeple
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 12:01,45

Uden, zondag 17 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de halve marathon en 10 km van AV de Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 10 km
1 Liv Geurts 93 Uden 43:34 43:28
2 Jojanneke Hermes 88 Eindhoven Atletiek 46:55 46:53
3 Britt van de Kerkhof 85 Deurne 48:11 48:03

Amsterdam-Zaandam, zondag 17 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dam tot Damloop van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen business, 10 EM wedstrijd
2 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 53:01 52:59

Business, 10 EM recreanten
2363 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 1:18:05 1:18:00
10728 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 1:37:23 1:35:08
15310 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:57:50 1:52:07

Goede doelen, 10 EM
1296 Marlies Snels 76 Eindhoven Atletiek 1:32:33 1:30:25
2585 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 1:51:37 1:48:16

Recreatieloop, 10 EM
1748 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:20:12 1:20:07
3983 Esther Knijn 74 Eindhoven Atletiek 1:33:14 1:28:01
9509 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:51:12 1:45:59

Hilvarenbeek, zondag 17 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Beekse Marathon van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, marathon
1 Lauren Kearney 66 Carlsbad 3:46:00 3:45:55
2 Gea Leenstra 52 De Drentsche Aa 4:06:06 4:05:58
3 Gertie Theunissen 61 Eindhoven Atletiek 4:17:49 4:17:36

Mannen, 31 km
1 Joan School 74 GVAC 1:57:37 1:57:36
2 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:59:37 1:59:36
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 2:03:13 2:03:12
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 2:03:18 2:03:17
5 Peter van Gool 73 Lage Mierde 2:17:12 2:17:01
13 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 2:27:05 2:27:01
21 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 2:37:15 2:37:12
53 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 3:22:53 3:22:40
54 Harrie Kuiten 63 Eindhoven Atletiek 3:24:01 3:23:46

Vrouwen, 31 km
1 Ellen van Cantfoort 88 Retie 2:11:01 2:11:00
2 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 2:24:42 2:24:39
3 Jet Bles 64 Achil '87 2:27:29 2:27:29
9 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 2:40:56 2:40:52
24 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 3:16:20 3:16:04
25 Sylvia Hoppenbrouwers 61 Eindhoven Atletiek 3:17:29 3:17:14

Mannen, 10 km
1 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 39:44
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 39:45
3 Rein van de Wouw 86 Hilvarenbeek 40:02

Soerendonk, zondag 17 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve en Kwart Marathon van Loopgroep Cranendonck
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:09:42
2 Roel Wijmenga 92 Unitas 1:10:09
3 Jelle Tielemans 88 Lier 1:20:13

Mannen 40, halve marathon
1 Pieter Adriaens 71 Weert 1:15:37
2 Carlo Michielsen 71 Genk 1:19:28
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:20:10
5 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 1:24:49
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:28:34
23 Patrick Sanders 68 Eindhoven Atletiek 1:41:09
29 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:49:26

Mannen 50, halve marathon
1 Michel Kerstens 63 Beerse 1:18:51
2 Gunnar Mitzner 62 NiederkrŁchten 1:21:42
3 Leon Stijnen 66 Atletiek Leudal 1:24:56
8 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 1:35:34
16 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:42:06

Mannen 60, halve marathon
1 Staf Wielockx 53 Mol 1:38:28
2 Peter Hendrikx 49 't Jasper Sport 1:39:58
3 Piet van der Nat 48 GVAC 1:43:57
11 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 2:02:56

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Astrid Lensink 97 Tartlťtos 1:34:07
2 Karen Geysen 83 Mol 1:34:09
3 Femke Kastelein 89 Woerden 1:36:31
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:37:44

Vrouwen 45, halve marathon
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:37:48
2 Judith de Bruin 70 Atletiek Helden 1:41:22
3 Rinie Ebisch 54 Atletiek Helden 1:47:04

Mannen senioren, kwart marathon
1 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 36:28
2 Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 39:05
3 Ralf Smets 87 AVV 40:19

Mannen 40, kwart marathon
1 Leon Boer 69 Weert 40:09
2 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 40:54
3 Frank Hooghordel 68 Loopgroep Cranendonck 44:03

Mannen 50, kwart marathon
1 Bart Claessens 65 Caesar 39:52
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 39:53
3 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 43:46

Wageningen, vrijdag 15 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wageningen Track Meeting van Pallas'67
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:35,37

Mannen masters, 1500 m
6 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:29,13

Mannen masters, 800 m
4 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:38,17

Jongens junioren B, 1500 m
16 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:24,90
23 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 4:39,59

Meisjes junioren B, 1500 m
4 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 4:44,97

Arnhem, zondag 10 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bridge to Bridge van WE-link
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 EM
1 Frank Futselaar 91 De Liemers 55:29 55:25
2 Nick van Nieuwenhuizen 88 Ciko '66 55:53 55:50
3 Wim Nieuwkerk 81 AV Standdaarbuiten 56:25 56:22
12 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:01:41 1:01:36

Vrouwen 55, 10 EM
1 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 1:18:34 1:18:15
2 Jolanda Zweep 61 Rheden 1:19:03 1:18:33
3 Herma Inklaar 61 Westervoort 1:27:57 1:26:56

Geldrop, zondag 10 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Liberty Loop van Geldrop-Mierlo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 EM
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 54:01
2 Bastijns Maarten 79 Mol 1:04:32
3 Erik Brunenberg 75 Weert 1:05:00
6 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:08:05
27 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:17:54
40 Marcel Verwegen 67 Eindhoven Atletiek 1:22:15

Vrouwen, 10 EM
1 Sanne Peters Mierlo 1:13:26
2 Marion Kuiten 70 LOGO 1:14:35
3 Marloes Laurenssen 77 Mierlo 1:14:57
4 Nicky de Jonge 86 Eindhoven Atletiek 1:18:25
5 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 1:20:30

Deurne, zondag 10 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eric Crombaghs en Carlos Schoenmakers

Mannen senioren, halve marathon
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 1:10:48
2 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 1:16:58
3 Boris de Bruijn 82 AV '56 1:20:15

Mannen 40, halve marathon
1 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:17:10
2 Paul Coolegem 67 avVN 1:18:53
3 Ruud Nefkens 77 Cifla 1:19:47

Mannen recreanten, halve marathon
1 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 1:19:39
20 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:40:14
23 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 1:40:32

Mannen 50, 10 km
1 Hans van de Mortel 61 Lopersgroep Deurne 37:09
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 38:22
3 Mart van Rooij 61 ATV Venray 41:32
4 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 43:00

Mannen 60, 10 km
1 Bart Mulders 52 Cifla 42:05
2 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 43:24
3 Piet Jaspers 52 't Jasper Sport 46:07

Vrouwen 45, 10 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 44:17
2 Gonny Manders 62 't Jasper Sport 53:00
3 Beppie Teuwen 57 't Jasper Sport 58:36

Mannen, 5 km
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 18:06

Vrouwen, 5 km
1 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 18:11
2 Rian van der Burgt 75 GVAC 19:38
3 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 19:45
14 Jose Koelink 83 Eindhoven Atletiek 26:58

Wageningen, zaterdag 9 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het NSK Teams 2017
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 9:15,34

Mannen senioren, 400 m
7 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 52,97

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 59,70

Winschoten, zaterdag 9 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Run Winschoten van Ultraloop Winschoten
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 100 km
1 Wouter DeCock 83 Brugge 6:46:12
2 Gerrit Wegener 81 Germany 7:18:31
3 Ondrej Velicka 83 Czech Republic 7:19:47
5 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 7:24:25 2e NED
DNF Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 4:56:28 50 km

Mannen senioren, 50 km
1 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 3:09:23
2 Robbie Bell 77 Marathon Pim Mulier 3:34:09
3 Fabian Altebšumer 83 Germany 3:52:45

Waalre, zaterdag 9 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ronde van Waalre van Loopgroep Waalre
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jur Pauw en Ujendre Ramautarsing

Mannen, 15 km
1 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 55:17
2 Erik Caluwaerts 76 Lier 56:20
3 Evert van Veldhuizen 68 GVAC 56:48
4 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 56:55
5 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 57:43
6 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 57:51
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 1:00:36
Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:31:06

Mannen, 10 km
1 Stefan van Marrewijk 69 Made 37:19
2 Lennart van der Burg 89 Leiden 38:11
3 Dries van den Borne 83 Hooge Mierde 39:19
9 Bram van Gessel 83 Eindhoven Atletiek 44:50
30 Willie van Steen. 52 Eindhoven Atletiek 55:33

Pijnacker, zondag 3 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Marathon Oostland
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, halve marathon
1 Karin Magnusson 85 Enschede 1:25:10 1:25:05
2 Pauline van Donkelaar 86 PAC 1:27:26 1:27:23
3 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 1:40:03 1:39:54

Tilburg, zondag 3 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Tilburg Ten Miles van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM wedstrijd
1 Rodgers Kwemoi 98 Kenia 45:03 45:03
2 Evans Chebet 88 Kenia 45:06 45:06
3 Abdallah Mande 95 Uganda 45:39 45:39
30 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 53:59 53:57
31 Ben Vriends 90 Eindhoven Atletiek 54:05 54:04
39 Michael Beuwer 89 Asterix 56:18 56:15
42 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 56:57 56:54
51 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 1:00:24 1:00:17
60 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 1:07:40 1:07:31

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
2 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 57:50 57:47
7 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 1:01:14 1:01:08

Mannen 40, 10 EM wedstrijd
15 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 1:12:36 1:12:22

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
7 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 59:52 59:49

Mannen 50, 10 EM wedstrijd
1 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 57:41 57:39
2 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 59:56 59:52
20 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 1:14:11 1:14:08
23 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:17:32 1:17:23

Mannen recreanten, 10 EM
292 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 1:12:46 1:12:44

Vrouwen recreanten, 10 EM
25 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 1:19:46 1:16:30

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd Ladies run
1 Senbere Teferi 95 EthiopiŽ 30:38 30:38
2 Agnes Tirop 95 Kenia 31:00 31:00
3 Beatrice Mutai 87 Kenia 31:28 31:28
9 Jip Vastenburg 94 AV '34 33:32 33:32
12 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 34:22 34:22
30 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 46:03 46:00

Mannen recreanten, 5 km
12 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 18:06 18:05

Vrouwen recreanten, 5 km
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 19:42 19:36

Utrecht, vrijdag 1 september 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de vijfde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

5000 m Series
M45 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:21,70

1000 m Series
JB Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 2:49,34

800 m Series
JB Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 2:16,34