Eindhoven Atletiek augustus 2017


Vught, zondag 27 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zuid Nederlandse Kampioenschappen van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
1 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:12,03

Jongens junioren B, 800 m
1 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:07,05

Veldhoven, zaterdag 26 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 10 Miles van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Christian Tiemann, Tein Somers, Eric Crombaghs, Filip Lijnen, Henk Vos en Hanneke van der Meide

Mannen senioren, 10 EM
1 Paul Zwama 87 Phanos 51:32 51:30
2 Ricardo Floris 90 Atletiek Maastricht 52:57 52:56
3 Stef Simons 91 AV Toekomst Bree 57:28 57:26
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 57:43 57:41
6 Peter-Paul Derks 83 Eindhoven Atletiek 1:00:26 1:00:25
9 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:05:20 1:05:17

Mannen 35, 10 EM
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 53:41 53:39
2 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 56:14 56:12
3 Bert Wouters 82 AV Toekomst 56:33 56:31
6 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 58:44 58:42
7 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 58:58 58:55
8 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 1:02:32 1:02:30
9 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:02:56 1:02:53
10 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 1:02:57 1:02:54
13 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 1:04:07 1:04:05
20 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 1:07:41 1:07:39
24 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 1:09:11 1:09:08
26 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 1:09:47 1:09:42
49 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:20:39 1:19:56
92 Erik Bosmans 81 Eindhoven Atletiek 1:46:16 1:45:32

Mannen 45, 10 EM
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 55:06 55:04
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 58:37 58:34
3 Ton Verbaandert 69 Eindhoven Atletiek 1:00:03 1:00:00
4 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:01:11 1:01:08
6 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:04:55 1:04:52
16 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:14:23 1:14:16
28 Werner Suttner 65 Eindhoven Atletiek 1:19:44 1:19:09
47 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 1:24:28 1:23:54
58 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 1:29:40 1:29:11

Mannen 55, 10 EM
1 Heddie Nieuwdorp 56 AV '56 1:02:36 1:02:33
2 Carlo Buijs 62 GVAC 1:10:19 1:10:15
3 Jan Portegijs 58 Eindhoven 1:10:20 1:10:13
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 1:13:39 1:13:36
19 Michael Toonders. 62 Eindhoven Atletiek 1:24:02 1:23:57
24 Gerard Vermeulen 58 Eindhoven Atletiek 1:25:04 1:24:34
36 Edwin de Lely 68 Eindhoven Atletiek 1:29:55 1:29:25
49 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:42:24 1:42:17

Mannen 65, 10 EM
1 Leo Lansbergen 51 AV Valkenswaard 1:15:07 1:14:48
2 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigter 1:15:28 1:15:23
3 Ton Weijters 50 avVN 1:25:40 1:25:36
8 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:30:48 1:30:41

Vrouwen senioren, 10 EM
1 Ellen van Cantfort 88 Arendonk AC 1:02:24 1:02:21
2 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 1:12:48 1:12:42
3 Michelle van Hooft 92 Tartlétos 1:14:29 1:14:24

Vrouwen 35, 10 EM
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:05:57 1:05:54
2 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 1:14:23 1:14:20
3 Elise Hautvast 81 GVAC 1:19:14 1:18:54

Vrouwen 45, 10 EM
1 Esther Schobbe 71 Loopgroep PK 1:08:41 1:08:35
2 Nicole van Gerwen 71 GVAC 1:11:28 1:11:22
3 Yolanda Knops. 68 Eindhoven Atletiek 1:17:02 1:16:43
12 Yolanda Borghouts 65 Eindhoven Atletiek 1:32:40 1:32:24
19 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 1:43:02 1:42:29

Vrouwen 55, 10 EM
1 Mari Helmond 1:23:24 1:23:16
2 Marjo Blom 56 Loopgroep Waalre 1:34:40 1:34:16
3 Anja Goossens 62 Hapert 1:38:06 1:37:39
5 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:41:44 1:41:27

Mannen, 5 EM
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 31:39 31:37
2 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 32:08 32:06
6 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 35:19 35:19
7 Rob Janssen 71 Eindhoven Atletiek 35:33 35:33
11 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 38:00 38:00
25 Peter van Emmerik 58 Eindhoven Atletiek 44:42 44:32
42 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 54:29 54:22

Vrouwen, 5 EM
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 32:37 32:35
5 Jose Koelink-Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 40:59 40:58
42 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 53:25 53:25

Gemert, zaterdag 26 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de C-B-A (3-in-1) Wedstrijd van GAC Gemert
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen masters, 5000 m
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 20:42,01

Mierlo, dinsdag 22 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wolfsvenloop van Geldrop Runners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 32:30
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 36:39
13 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 41:34

Vrouwen, 3.3 km
1 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 14:51

Velden-Klagenfurt, zondag 20 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wörthersee Halbmarathon, Kärnten Läuft van MJK Sportmarketing
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 60, halve marathon
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:40:17.9
2 Irene Malinsky 56 Austria LG St.Paul 1:49:56.9
3 Annemarie Berg 57 Austria 1:50:53.4

Boekel, zondag 20 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop Boekel
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eefje Ottevanger

Mannen, 5 km
1 Kevin Sels 83 Turnhout 16:52
2 Niels Verhagen 98 Oss '78 17:30
3 Maarten Vissers 92 Erp 18:51
11 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 20:02
16 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 21:19

Vrouwen, 5 km
1 Sjoukje van den Boom 83 De Keien 19:06
2 Eefje Ottenvanger 79 Eindhoven Atletiek 19:18
3 Ramona Sour 88 De Keien 20:17

Apeldoorn, zaterdag 19 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de AV Veluwe loop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Oscar Mulder en Bram Cuijpers

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Gert-Jan Wassink 85 Argo 32:36 32:35
2 Edwin Slijkhuis 87 Groningen Atletiek 33:00 33:00
3 GertJan Liefers 78 AV '34 33:54 33:54
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 33:58 33:58
6 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 34:27 34:26
9 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 35:59 35:58

Leuven, zaterdag 19 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Meeting voor Mon van Daring Club Leuven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen, 3000 m
1 Matthias Castrischer 94 STB Leichtathletik Bern 8:21,44
2 Bert van der Hoeven 89 Eendracht Aalst 8:21,85
3 Sander Verminck 89 AC Hamme 8:24,29
27 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 8:53,13
36 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 9:12,23

Burgh-Haamstede, zaterdag 19 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de halve marathon van AV Delta Sport
Klik hier voor alle uitslagen

De halve marathon is onderdeel van de Zeeuwse Hardloop3Daagse

Mannen 45, halve marathon - zaterdag
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:19:43
2 Edwin de Neijs 72 Tilburg Road Runners 1:21:31
3 John Ravia 70 Delta Sport 1:21:40

La Roche en Ardennes, zondag 13 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van Le Trail des Fantomes van Sportevents
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 19 km Trail
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:51:38

Utrecht, vrijdag 11 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de vierde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo en Niek van Son

3000 m Series
M Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 8:56,63
M Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 8:56,80
JB Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 9:29,59

1500 m Series
JB Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 4:20,31
JB Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:23,78
JB Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:39,62
M Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:52,89

800 m Series
JB Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:06,80
MB Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 2:20,28

Biest-Houtakker, woensdag 9 augustus 2017

loop uitslagen  

De uitslagen van de Vakantieloop van Achil '87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kai van Sluisveld en Jur Pauw

Mannen senioren, 10 km
1 Björn Koreman 91 Leiden Atletiek 31:22 31:22
2 Wesley van der Gouw 85 Prins Hendrik 32:11 32:10
3 Marco Keijsers 85 Scorpio 33:18 33:18
9 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 37:07 37:07
13 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 38:01 37:58
18 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 42:05 41:58
21 Tim van den Bos 90 Eindhoven Atletiek 43:10 43:06

Mannen 35, 10 km
1 Tom Huijben 82 Scorpio 34:57 34:55
2 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 35:09 35:08
3 Evert van Nigtevecht 81 Sprint 35:13 35:11
4 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 35:46 35:45
7 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 36:05 36:03
9 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 36:51 36:50
13 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 39:45 39:40
20 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 42:04 42:03
27 Ronald Croese 76 Eindhoven Atletiek 43:56 43:50

Mannen 45, 10 km
1 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 33:44 33:44
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:53 34:52
3 Edwin de Neijs 72 Tilburg Road Runners 35:17 35:15
14 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 42:29 42:29
26 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 45:49 45:42

Mannen 55, 10 km
1 Eddy van Steenbergen 61 Gloria 37:53 37:51
2 Jan Menssen 62 Spiridon 38:57 38:55
3 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 39:00 38:57
12 Jack van Wetten 58 Eindhoven Atletiek 45:45 45:38
22 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 1:00:53 1:00:51

Mannen 60, 10 km
1 Jaap Stijlaart 57 Triathlon 37:53 37:49
2 Sjaak Hofmans 54 Altena Road Runners 40:57 40:55
3 Gerard Wouters 51 Spiridon 41:31 41:30
6 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 43:05 43:03
14 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 50:08 50:01

Vrouwen senioren, 10 km
1 Nikki Bagchus 87 DAK 45:42 45:39
2 Maaike Roefs 85 Eindhoven Atletiek 46:20 46:14
3 Susan Meeuwis 88 Tilburg Road Runners 48:36 48:25

Vrouwen 35, 10 km
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 38:54 38:49
2 Janny Maas 76 Marvel 40:09 40:06
3 Jessica Joosten 77 ACW '66 43:00 43:00

Mannen, 4 km
9 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 19:08

Aarhus, don. 27 juli t/m zon. 6 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de European Masters Athletics Championships Stadia (EMACS) 2017
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, halve marathon
25 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 1:27:35

Mannen 50, 5000 m
14 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 17:00,39

Mannen 50, 800 m Finale
4 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:08,56

Mannen 50, 3000 m Steeple
6 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 10:55,13

Vrouwen 35, 2000 m Steeple
6 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 8:04,84

Lier, zaterdag 5 augustus 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Memorial Jos Verstockt van AC Lyra
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Niek van Son

Mannen, 5000 m After program
1 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 16:02,44
2 Maxime Valet 89 RCA Schaerbeek 16:05,59
3 Stijn Voorbraeck 89 AC Lyra 16:24,92