Eindhoven Atletiek juli 2017


Duizel, maandag 31 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop van de Wielerstichting 'Om De Gele Trui' Duizel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 36:08
2 Roel Kox 96 Hapert 37:46
3 Kees Wouters 62 DES 38:14
8 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 43:06

Utrecht, don. 13 t/m zon. 16 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK senioren 2017 bij AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joyce Puts

Mannen senioren, 400 m
49 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 52,10

Vrouwen senioren, 400 m Series
12 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,85

Vrouwen senioren, 400 m Finale
6 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 54,89

Grindelwald, zaterdag 15 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Eiger Ultra Trail 2017 van Verein Running Grindelwald
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 51 km Trail
1 Maren Tritschler 92 Basel Running Club 6:17:10,5
2 Franziska Etter 85 TV Oerlikon 6:18:47,8
3 Kirsten H. Amundsgård 89 Skåla IL Bergen 7:00:55,9
8 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 7:58:09,8
13 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 8:26:31,5

Roermond, vrijdag 14 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Avondinstuif van Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Niek van Son en Mark Jurgens

Mannen senioren, 1500 m
1 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 4:15,85
5 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 4:20,59
7 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 4:35,92

Jongens junioren B, 1500 m
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 4:27,87

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Yara Schoenmakers 02 Eindhoven Atletiek 3:06,06

Meisjes junioren D, 1000 m
1 Eva Kok 03 Eindhoven Atletiek 3:09,32

Uden, zondag 9 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Brabantse Kampioenschappen juniorenen CD bij De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Jongens junioren C, 1500 m
3 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 4:33,61

Meisjes junioren C, 1500 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 4:46,95

Jongens junioren D, 1000 m
13 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 3:27,39

Meisjes junioren D, 1000 m
3 Eva Kok 05 Eindhoven Atletiek 3:11,32
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 3:12,95
9 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:24,46
14 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 3:31,73

Jongens junioren C, 800 m
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:06,88

Meisjes junioren C, 800 m
6 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 2:29,70

Herten, zaterdag 8 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondloop Herten van Triathlon Vereniging Roermond en Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 km
1 Remco de Veen 89 Linne 17:03
2 Kevin Sels 83 Turnhout 17:04
3 Legesse Dawit 88 Tegelen 17:07
4 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 17:44
5 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:47

Jongens, 5 km
2 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:28

Wageningen, vrijdag 7 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede Wageningen Track Meeting van AV Pallas '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 5000 m
7 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 15:47,58
14 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 16:13,66

Mannen masters, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:33,86

Mannen senioren, 1500 m
5 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:02,93
12 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 4:20,50

Mannen masters, 800 m
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,14

Mannen senioren, 400 m
2 Alberto Brini 92 Eindhoven Atletiek 51,31
5 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,95

Jongens junioren B, 1500 m
8 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 4:19,81
9 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:21,76
13 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:30,24

Jongens junioren B, 800 m
14 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 2:15,93

Meisjes junioren A, 400 m
2 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 1:08,56

Venray, dinsdag 4 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra baancircuit wedstrijd van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
5 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 11:12,10

Vrouwen masters, 3000 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 11:45,31

Nuenen, zondag 2 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Triathlon Nuenen van Squadra Events
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, kwart triathlon 4e divisie zuid (ZFL 1-44-10 km)
4 Frank van der Burgt 94 EDO Sports Maastricht 2:05:14

Mannen, kwart triathlon (ZFL 1-36-10 km)
13 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 1:59:04
17 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 2:01:23
36 Wout Peters 76 Eindhoven Atletiek 2:09:15

Vrouwen, kwart triathlon (ZFL 1-36-10 km)
1 Claudia Striekwold 87 Eindhoven Atletiek 2:03:53
3 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 2:06:08
6 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 2:13:24

Mannen, achtste triathlon (ZFL 0.5-18-5 km)
7 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 1:06:34

Deurne, zaterdag 1 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondloop van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Tecle Mekonen 82 Nijmegen Atletiek 32:56 32:53
2 Ivo Meex 78 Ciko '66 35:34 35:31
3 Marc Cinjee 94 Loopgroep Aart Stigter 35:34 35:31
6 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:15 36:12
10 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 38:20 38:16
19 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 41:51 41:46

Vrouwen, 10 km
1 Esther Schobbe 71 Loopgroep PK 42:40 42:35
2 Anne Smeets 80 Beek en Donk 44:53 44:48
3 Marieke Koene 88 Ciko '66 46:57 46:42
4 Jojanneke Hermes 88 Eindhoven Atletiek 47:07 47:03

Mannen, 5 km
1 Michael Woldemesekel 01 ATV Venray 16:41 16:40
2 Raymond van Hall 74 Doesburg 17:53 17:51
3 Thijs van Lith 02 ATH 18:12 18:09
26 Erik van Kempen. 87 Eindhoven Atletiek 26:58 26:51

Vrouwen, 5 km
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 20:27 20:24
2 Laura Kok 00 HAC 20:46 20:41
3 Melissa Bevers 95 Asterix 21:01 20:58
5 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 22:59 22:53
7 Jose Koelink-Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 23:27 23:22

Chaam, zaterdag 1 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Chaamloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 km
1 Stein Posthuma 85 De Koplopers 15:53
2 Nick Jansen 95 Sprint 16:04
3 Juul van de Kruijs 92 Parcival 16:35
7 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 17:39
8 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:55

Vught, vrij. 30 juni t/m zon. 2 juli 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Junioren bij Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Klik hier voor de foto's van Jan Schellekens

Meisjes junioren A, 5000 m
3 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 17:19,87 Brons

Jongens junioren B, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 8:40,16 Goud

Jongens junioren A, 1500 m Finale
4 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 4:18,07

Jongens junioren B, 1500 m Finale
2 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:11,59 Zilver

Jongens junioren B, 1500 m Series
16 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 4:17,32

Meisjes junioren B, 1500 m Finale
7 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 4:48,56

Jongens junioren B, 800 m Series
13 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:03,93
14 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:03,94
20 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 2:04,81

Meisjes junioren B, 800 m Finale
5 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 2:16,42

Jongens junioren A, 400 m Series
11 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 51,64

Meisjes junioren A, 400 m Series
16 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 1:08,14

Jongens junioren B, 400 m Finale
5 Bodhi van Selow 00 Eindhoven Atletiek 52,12