Eindhoven Atletiek juni 2017


Weert, dinsdag 27 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Baancircuit wedstrijd van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Mark Jurgens en Kathelijn Lemmens

Mannen senioren, 3000 m
1 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:38,55
2 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 9:56,19

Mannen masters, 3000 m
1 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 10:01,62
2 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:29,72

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 11:29,40

Vrouwen masters, 3000 m
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 11:45,38

Jongens junioren C, 3000 m
1 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 10:07,03

Brasschaat, zondag 25 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Halve Triathlon 2017 van Sociëteit Triathlon Brasschaat
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Annelies van der Zwart op de halve triathlon en met lopen een PR op de halve marathon (1:38:55)

Vrouwen 40, halve triathlon (ZFL 1.9-89-20.8 km)
1 Ellen de Kimpe 77 Merelbeke 4:58:44
2 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 4:59:44
3 Nicole Warnier 73 Maasrunners 5:08:41

Berkel-Enschot, zondag 25 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Galgenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 EM
1 Joël Geurts 75 Sprint 59:34 59:33
2 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 59:48 59:46
3 Edwin de Neijs 72 Tilburg Road Runners 1:00:08 1:00:06

Mannen 45, 10 EM
1 Marcel Laros 71 Scorpio 55:07 55:06
2 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 56:35 56:35
3 Corné van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 59:30 59:29
22 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 1:27:52 1:27:37

Zevenbergen, zondag 25 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Mannen masters poule 23 bij AV Groene Ster
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR (debuut) voor Niels Helgers

Mannen masters, 5000 m
8 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 18:01,05
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:11,78

Mannen masters, 800 m
1 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 2:07,26
7 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 2:15,44

Appingedam, zaterdag 24 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stadsloop Appingedam
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km wedstrijd internationaal
1 John Langat 96 Kenia 28:06 28:06
2 Geoffrey Yegon 88 Kenia 28:16 28:15
3 Noah Kigen 89 Kenia 28:19 28:19
7 Khalid Choukoud 86 Haag Atletiek 29:57 29:57
11 Colin Bekers 79 Scorpio 31:23 31:22
13 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 31:41 31:40
14 Ben Vriends 90 Asterix 31:54 31:52

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd internationaal
1 Fancy Chemutai 95 Kenia 30:23 30:23
2 Yvonne Jelagat 93 Kenia 31:38 31:38
3 Peninah Kandie 92 Kenia 32:34 32:34
4 Hanna Vandenbussche 87 MAC Westhoek 34:21 34:19
5 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 34:31 34:30
6 Andrea Deelstra 85 AV Heerenveen 34:52 34:51

Sneek, vrijdag 23 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mar.athon rond Sneek en Meer van de stichting Sport als Stimulans
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, marathon
1 Jan Venhuizen 68 Lionitas 2:41:58 2:41:58
2 Harry Wiersma 72 Lionitas 2:51:21 2:51:12
3 Ilan Palstra 72 Workum 2:58:14 2:58:13
33 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 3:43:16 3:42:51

Utrecht, vrijdag 23 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de derde trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

3000 m Series
M Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 9:10,41
M Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:17,35

1500 m Series
M Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:07,07
JB Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 4:26,14
JB Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 4:24,50
JB Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:28,28
JB Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 4:25,73
JB Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 4:39,79
M55 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:27,98

800 m Series
JB Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:56,84
JB Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:05,37

Drunen, donderdag 22 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondwedstrijd DAK
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 2:42,50

Mannen masters, 1000 m
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:42,56 NR+CR
3 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 3:02,42

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 3:04,58

's-Hertogenbosch,dinsdag 20 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jeroen Boschloop van OSS Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman

Mannen, 10 km
155 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:01:32 1:01:23

Vrouwen, 10 km
13 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 52:40 52:10

Mannen, 5 km
3 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 19:16 19:10
4 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 19:31 19:25

Nijmegen, zondag 18 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Mannen senioren 2e divisie poule 5 bij Nijmegen Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Competitiestand voorronden mannen senioren: 5e plaats voor Eindhoven Atletiek
en zijn gekwalificeerd voor de Promotiewedstrijd op 17 september

Mannen senioren, 5000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 15:33,08
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 15:39,33

Mannen senioren, 800 m
3 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 1:57,39
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 1:59,14

Mannen senioren, 400 m
3 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 51,86

Roermond, zondag 18 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 3e competitie wedstrijd Vrouwen senioren 3e divisie poule 14 bij Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Competitiestand voorronden vrouwen senioren: 9e plaats voor Eindhoven Atletiek
en zijn gekwalificeerd voor de Promotiewedstrijd op 17 september

Vrouwen senioren, 1500 m
7 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 5:23,63

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 59,95
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 1:08,06

Sint-Oedenrode, zondag 18 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vaderdaglopen van AV Fortuna '67
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ujendre Ramautarsing, Henk Vos, John de Wert en Petra Nijnens

Mannen 35, halve marathon wedstrijd
1 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 1:16:12
2 Thijs Dekkers 76 Fortuna '67 1:27:20
3 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:28:30
6 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:45:39

V55, halve marathon wedstrijd
1 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 1:47:03
2 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 1:48:47
3 Tineke Mous 58 Fortuna '67 2:06:25

Mannen recreanten, halve marathon
12 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:38:20
15 Rob Janssen 71 Eindhoven Atletiek 1:42:20
17 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:45:39
24 Karel van der Pol 62 Eindhoven Atletiek 1:51:07
25 Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 1:51:32
54 Leon Offermans 84 Eindhoven Atletiek 2:08:35
56 Dean Martens 58 Eindhoven Atletiek 2:13:42
60 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 2:32:21

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Patrick Sanders 85 Fortuna '67 39:37
2 Marco Verbeek 96 Fortuna '67 41:09
3 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 41:23

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 36:10
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 36:34
3 Tony de Groot 73 Marvel 37:01
4 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 37:20
6 Alexander Bouman 80 Eindhoven Atletiek 37:56

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 36:01
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:31
3 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 39:32
7 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 41:42
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 43:07
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 44:11
13 Bas Dirkson 70 Eindhoven Atletiek 50:54

Mannen 55, 10 km wedstrijd
1 Theo van der Loop 57 De Keien 41:48
2 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 42:19
3 Paul Peeters 55 avVN 45:21
4 John de Wert 56 Eindhoven Atletiek 50:04

Mannen 65, 10 km wedstrijd
1 Toon de Rouw 51 Marvel 48:05
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 56:31

Vrouwen 35, 10 km wedstrijd
1 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 45:58
2 Saskia Kivits 72 Loopgroep Wijbosch 51:18
3 Nienke Nederveen 79 Fortuna '67 1:04:45

Vrouwen 45, 10 km wedstrijd
1 Marina Smeets 64 Geleen 46:43
2 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 51:56
3 Ingrid Jansen 64 Fortuna '67 52:15

Mannen recreanten, 10 km
7 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 41:25
9 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 42:38
12 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 43:44
14 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 43:57
15 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 44:21
21 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 45:22
22 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 45:24
23 Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 45:25
28 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 47:07
29 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 47:36
30 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 47:58
33 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 48:33
34 Trevor Bomas 70 Eindhoven Atletiek 49:00
35 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 49:01
40 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 50:28
41 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 50:54
43 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 50:55
76 Harm-Jan Strating 63 Eindhoven Atletiek 1:02:19

Vrouwen recreanten, 10 km
1 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 42:46
2 Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 44:50
3 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 46:10
7 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 50:53
20 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 57:37

Mannen recreanten, 5 km
11 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 20:42
15 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 23:50

Vrouwen recreanten, 5 km
1 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 23:14
16 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 32:28

Meisjes 11, 1 km
7 Annemijn Lijnen 09 Eindhoven Atletiek 4:59

Gilze, woensdag 14 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het Hardloopgala Gilze van Roadrunner Gilze
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5 km
1 Freek van de Weerd 97 Running Breda 15:06 15:05
2 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 15:09 15:08
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 15:14 15:12
7 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:01 15:58
12 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 16:35 16:33
19 Bart Candel. 90 Eindhoven Atletiek 17:10 17:08
21 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 17:30 17:27
27 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 18:40 18:37

Mannen 35, 5 km
1 Colin Bekers 79 Scorpio 15:02 15:02
2 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 15:14 15:13
3 Rick Salome 82 Sprint 16:28 16:26

Vrouwen senioren, 5 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:40 16:37
2 Marjon van der Wansem 91 De Langstraat 18:27 18:25
3 Sara van Grunsven 97 Tilburg Road Runners 18:52 18:50
6 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 20:27 20:21

Best, dinsdag 13 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Generaal Michaelis
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Niek van Son en Elles van de Vorst. Ook een PR (debuut) voor Mark Jurgens, Filip Lijnen en Tein Somers. Op de Medley Relay (DMR=1200-400-800-1600m) een Nationaal Record voor de Mannen en Vrouwen

Mannen senioren, 1500 m
2 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 4:20,83
5 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 4:36,94
7 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 4:41,88
10 Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 5:01,62

Mannen masters, 1500 m
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 4:38,30
3 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 4:41,37
6 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:16,93
7 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:21,90
8 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 5:25,33
9 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 5:25,72
10 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 5:28,17

Vrouwen senioren, 1500 m
2 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 5:33,00

Vrouwen masters, 1500 m
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 5:46,96 CR

Mannen masters, 400 m
1 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 55,49

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 1:00,96

Jongens junioren B, 1500 m
1 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 4:52,02

Meisjes junioren B, 1500 m
1 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 4:41,97

Jongens junioren C, 1500 m
1 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 4:20,96
2 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 4:32,23

Meisjes junioren C, 1500 m
1 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 4:48,74
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 5:14,00
4 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 5:40,46
5 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 5:54,14

Jongens junioren A, 400 m
2 Lucas van Vroonhoven 98 Eindhoven Atletiek 1:01,70

Meisjes junioren A, 400 m
3 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 1:08,90

Jongens junioren B, 400 m
2 Stijn van der Burg 01 Eindhoven Atletiek 55,94

Jongens junioren C, 400 m
1 Juno Schuwer 02 Eindhoven Atletiek 53,87
6 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 1:06,44

Mannen senioren, 3000 m Steeple
3 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 10:19,22

Vrouwen masters, 3000 m Steeple
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 12:24,62

Eindhoven, zondag 11 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ladiesrun van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 10 km
3 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 41:06 41:06
52 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 54:27 54:01
54 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 54:35 54:31
82 Marlies Snels 76 Eindhoven Atletiek 56:04 55:38
84 Ingeborgh Thomasse 66 Eindhoven Atletiek 56:37 55:14
109 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 58:11 56:29
114 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 58:22 58:19
157 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 59:47 59:20
180 Susan van den Broek 76 Eindhoven Atletiek 1:00:24 1:00:13
186 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 1:00:34 59:11
262 Diana Oorbeek Eindhoven Atletiek 1:03:19 1:02:07
277 Inge Zomer 87 Eindhoven Atletiek 1:03:40 1:01:52
298 Jolanda Sinha-Rasser 66 Eindhoven Atletiek 1:04:19 1:04:00
357 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 1:06:22 1:05:17
358 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:06:22 1:05:18
388 Saskia Konings 78 Eindhoven Atletiek 1:07:11 1:06:03
428 Liesbeth Oosterink 74 Eindhoven Atletiek 1:08:42 1:06:45
460 Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 1:10:05 1:09:10
559 Judith van Griensven 64 Eindhoven Atletiek 1:14:22 1:13:28
628 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 1:23:19 1:21:33

Vrouwen, 7.5 km
13 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 39:42 39:42
36 Chantal Klaassen 70 Eindhoven Atletiek 43:04 42:17
171 Maud Kastelijn 75 Eindhoven Atletiek 50:04 48:48
178 Cindy Westbroek 79 Eindhoven Atletiek 50:08 49:24
220 Maya Lee Eindhoven Atletiek 51:26 49:05
251 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 52:21 51:37
252 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 52:22 51:34
273 Brigitte Moolenaar 66 Eindhoven Atletiek 53:02 50:41
278 Janneke Slabbers Eindhoven Atletiek 53:27 51:07
299 Esther van Oosterom 75 Eindhoven Atletiek 53:57 53:14
365 Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 58:46 56:03
366 Astrid Hoppenbrouwers 64 Eindhoven Atletiek 58:58 56:16

Vrouwen, 5 km
1 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 20:54 20:54
2 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 21:25 21:24
3 Carmen Coombs 04 Eindhoven Atletiek 21:36 21:36
154 Inne van Ussel Eindhoven Atletiek 33:04 32:22
224 Cynthia Bussemaker 65 Eindhoven Atletiek 34:22 33:32
226 Faryal Chedi Eindhoven Atletiek 34:23 33:32
498 Iris Casemier 77 Eindhoven Atletiek 42:10 39:54
499 Charlotte Lambooy Eindhoven Atletiek 42:10 39:53
500 Merel van Bree Eindhoven Atletiek 42:10 39:54
516 Charlotte Higgins 60 Eindhoven Atletiek 42:46 40:49

Gouda, vrij. 9 t/m zon. 11 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Masters bij AV Gouda
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters 45, 10000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 33:28,33

Mannen masters 50, 10000 m
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:37,39

Mannen masters 45, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:43,05

Mannen masters 50, 1500 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 4:32,10
3 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 4:33,50
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 4:35,69
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:02,63

Mannen masters 50, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:06,93
4 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:13,59

Mannen masters 35, 400 m
4 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 55,46

Mannen masters 50, 400 m
4 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 57,46

Mannen masters 50, 3000 m Steeple
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 10:54,83
2 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 11:18,73

Vrouwen masters 35, 2000 m Steeple
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 7:37,55
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 8:01,16

Weert, vrijdag 9 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Singelloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Steven Heemskerk 78 Lanaken 31:50
2 Pieter Berben 85 Meeuwen 33:31
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 33:45
17 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 40:34

Mannen 40, 10 km
1 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 35:56
2 Christophe Moreau 68 Neeroeteren 36:03
3 Erik Houben 70 AV Weert 36:49

Mannen recreanten, 5 km
3 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:22

Meisjes 10-12, 1 km
8 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 4:05

Tilburg, maandag 5 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de T-Meeting van AV Attila
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Joyce Puts

Mannen senioren, 400 m
22 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,11
27 Toon IJzerman (6e JJA) 98 Eindhoven Atletiek 51,79

Vrouwen senioren, 400 m
2 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 55,29
8 Lisa Francini 89 Eindhoven Atletiek 58,55
10 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 58,94

Jongens pupillen B, 1000 m
2 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 3:45,35

Eerde, maandag 5 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlagheideloop van Loopsport Meierijstad
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 km
1 Leon van de Rijt 81 's-Hertogenbosch 36:08
2 Patrick Cromsigt 75 Marvel 36:34
3 Bas van Summeren 79 De Keien 36:42
4 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 37:44
6 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 37:51
12 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 42:02

Mannen 45, 10 km
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 36:28
2 Gerard Lensvelt 67 Spiridon 37:15
3 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 40:03

Vrouwen 45, 10 km
1 Marina Smeets 64 Geleen 46:18
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 47:15
3 Evonne van der Pol 70 Fortuna '67 48:31

Mannen, 5 km
5 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 19:59
6 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 20:14
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 20:15
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:13

Vrouwen, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 20:19
2 Anne Huver Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 22:39

Heythuysen, zondag 4 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trailrun Leudal van Atletiek Leudal
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 29 km Trail
13 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 2:36:20

Mannen, 20 km Trail
54 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 1:54:02
117 Hans Schepers 57 Eindhoven Atletiek 2:12:57

Vrouwen, 20 km Trail
13 Neelke Ebben 79 Eindhoven Atletiek 2:01:33

Mannen, 12 km Trail
109 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:32:35

Vrouwen, 12 km Trail
2 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:07:11
21 Claudia Striekwold 87 Eindhoven Atletiek 1:19:17

Nuenen, zaterdag 3 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Van Goghloop van LONU
Klik hier voor alle uitslagen

Met veel PR's

Mannen, halve marathon
8 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 1:28:18 1:28:17
29 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:39:49 1:39:49
70 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 1:58:59 1:58:47

Mannen, 15 km
18 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:13:50 1:13:23
34 Paul Touw 55 Eindhoven Atletiek 1:21:35 1:21:20
53 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:28:02 1:27:25

Vrouwen, 15 km
2 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:09:42 1:09:41
14 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 1:23:29 1:23:11
20 Yvonne Aben 58 Eindhoven Atletiek 1:28:39 1:27:49

Mannen, 10 km
3 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:47 32:46
4 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 36:50 36:50
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:42 38:40
10 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 40:27 39:46
16 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 43:57 43:48
17 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 44:03 43:19
23 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 45:30 45:30
26 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 46:01 45:58
32 Mark Vermeulen 76 Eindhoven Atletiek 46:43 45:55
34 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 47:05 46:21
35 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 47:07 46:49
37 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 47:16 46:57
48 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 48:41 47:57
60 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 50:19 49:49
64 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 51:09 50:38
82 Edwin de Lely 68 Eindhoven Atletiek 54:32 53:21
86 Sin-Hang Wat 76 Eindhoven Atletiek 54:53 53:50
91 Dion den Hartog 58 Eindhoven Atletiek 55:36 55:28
100 Tim van Klooster 76 Eindhoven Atletiek 57:47 56:44
108 Rudolf Moers 55 Eindhoven Atletiek 58:10 57:35
112 Frank Volf 67 Eindhoven Atletiek 58:28 57:23
145 Jack van Rijthoven 53 Eindhoven Atletiek 1:05:38 1:04:29
147 Jos Heesakkers 63 Eindhoven Atletiek 1:05:57 1:05:14

Vrouwen, 10 km
5 Riann Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 50:20 49:49
7 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 51:11 50:41
12 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 54:15 53:06
46 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 1:00:48 59:38
56 Rian van den Nieuwenhof 70 Eindhoven Atletiek 1:03:11 1:02:26
61 Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:04:13 1:03:48
72 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 1:05:44 1:04:36
76 Liset Kersten 70 Eindhoven Atletiek 1:06:38 1:05:31

Mannen, 5 km
1 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 17:16 17:16
2 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 18:17 18:15
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:11 19:07
10 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 19:28 19:25
12 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 19:52 19:46
13 Ton Hulshof 70 Eindhoven Atletiek 19:56 19:52
15 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 20:16 20:15
16 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 20:38 20:34
18 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 21:11 21:07
19 Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 21:13 21:08
20 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:23 21:20
23 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 21:37 21:29
25 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 22:06 22:00
33 Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 23:49 23:37
37 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 24:29 23:59
40 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 24:35 24:24
50 Marco Heijmans 69 Eindhoven Atletiek 26:03 25:28
74 Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 29:16 28:40
80 Wilbert de Wijs 72 Eindhoven Atletiek 30:16 29:36

Vrouwen, 5 km
1 Kirsten Marinussen 76 Eindhoven Atletiek 20:04 20:01
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 20:23 20:21
5 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 20:41 20:38
6 Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 21:12 21:05
7 Yvonne Groenen 84 Eindhoven Atletiek 22:22 22:14
8 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 22:23 22:14
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 22:31 22:25
11 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 24:01 23:55
12 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 24:11 23:53
15 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 24:49 24:22
16 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 25:20 24:52
23 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 28:49 28:39

loop uitslagen

Voor de start een groepsfoto van de Prestatielopers (Foto Peter Kramer)


Utrecht, vrijdag 2 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de tweede trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

3000 m Series
M45 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:02,83
JB Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:40,02
M Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 9:58,12

1500 m Series
JB Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 4:27,45
JB Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:30,73
JB Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 4:45,07

800 m Series
JB Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:09,60

Nijmegen, vrijdag 2 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Nijmegen Global Athletics
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen, 1500 m Serie 2
6 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:05,15
7 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 4:06,08

Meisjes tegen Jongens junioren C, 1500 m
2 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 4:50,35
3 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 5:02,06

Jongens junioren A en B, 800 m
5 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:06,42

Meisjes junioren, 800 m EK limiet race
3 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 2:14,54

Barendrecht, donderdag 1 juni 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Energie Mila Track Meeting van CAV Energie
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1000 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:42,23