Eindhoven Atletiek mei 2017


Valkenswaard, dinsdag 30 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Vriends (Asterix), Ben Souwen, Teun Duisters, Karin Bessembinder, Eefje Ottevanger en Barbara Ceelen-Saat

Mannen senioren, 3000 m
1 Ben Vriends 90 Asterix 8:48,79
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 8:56,21
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 9:07,61
4 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 9:23,15
5 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 9:31,66
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 9:39,66
7 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 9:53,54
8 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 10:04,78
9 Sander Halin 85 Eindhoven Atletiek 10:19,17
10 Ties Brands 83 Eindhoven Atletiek 10:31,34
11 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 10:43,81
13 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 11:07,00

Mannen masters, 3000 m
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 9:53,83
3 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 9:54,19
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 9:56,06
5 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 10:08,45
6 Alexander Bouman 80 Eindhoven Atletiek 10:18,01
7 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 10:41,40
10 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 11:28,78
11 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:31,48
12 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 11:40,91
13 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 11:44,49
14 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 12:10,86
15 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 12:26,46

Vrouwen senioren, 3000 m
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:44,04
2 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 12:32,57

Vrouwen masters, 3000 m
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:08,69
2 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 11:48,00
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 12:34,03

Mannen masters, 1 EM
1 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 5:07,04

Mannen masters, 400 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 55,59
2 Marco Heijmans 69 Eindhoven Atletiek 1:11,61

Jongens junioren B, 3000 m
1 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 10:50,68

Jongens junioren C, 1000 m
1 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 2:54,95
4 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 3:28,70

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:14,24
5 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 3:40,25

Jongens junioren A, 400 m
1 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 52,57

Meisjes junioren A, 400 m
2 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 1:09,06

Tilburg, zondag 28 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marathon Tilburg van de stichting Marathon Tilburg
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman

Mannen 35, marathon
1 Tesfaalem Mulugeta 81 HAC 2:40:45 2:40:45
2 Kas van Veen 81 Prins Hendrik 2:47:17 2:47:17
3 Sunny Schippers 81 Phanos 3:01:23 3:01:23
13 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 3:19:47 3:19:45

Mannen 55, marathon
465 Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 5:32:56 5:32:53

Mannen 35, halve marathon
1 Bram van Hoek 75 Spiridon 1:25:59 1:25:59
2 Jan van Stigt 72 Altena Road Runners 1:27:14 1:27:13
3 Bas van Gestel 78 Attila 1:28:29 1:28:28
52 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:46:48 1:45:39

Mannen, kwart marathon
1 Mesgina Tesfay 93 HAC 38:31 38:31
2 Robbert van de Wouw 87 Parcival 38:43 38:43
3 Leon van de Rijt 81 's-Hertogenbosch 41:01 41:01
18 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 46:13 46:11

Uden, zondag 28 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Vrouwen senioren 3e divisie poule 14 bij AV De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
5 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 11:50,85
6 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 11:58,00

Vrouwen senioren, 800 m
5 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:37,77

Vrouwen senioren, 400 m
2 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 59,08

Breda, zondag 28 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 2e competitie wedstrijd Mannen senioren 2e divisie poule 5 bij AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 1500 m
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:06,26
14 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 4:20,72

Mannen senioren, 400 m
2 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 50,52

Vught, donderdag 25 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Harry Schulting Games van Prins Hendrik
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Rosanne van Hoesel

Mannen senioren, 3000 m
1 Ralph van Houwelingen 94 Prins Hendrik 8:21,39
18 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 9:40,66

Mannen senioren, 3000 m - Geen uitslag 2e serie !
Ben Vriends 90 Asterix
Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek
Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek
Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek

Vrouwen senioren, 3000 m
2 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:33,29

Mannen senioren, 800 m
19 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 1:59,23

Vrouwen senioren, 800 m
8 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:24,48

Mannen senioren, 400 m
12 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,20

Meisjes junioren A, 3000 m
1 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 10:25,64

Jongens junioren B, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 8:44,32

Jongens junioren D, 1000 m
8 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 3:31,21

Meisjes junioren D, 1000 m
8 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:31,88
10 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:34,81

Jongens junioren B, 800 m
7 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:05,11
9 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 2:08,82

Meisjes junioren B, 800 m
2 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 2:14,07

Jongens junioren C, 800 m
5 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:05,88
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:06,91
11 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 2:15,48

Jongens junioren A, 400 m
1 Toon IJzerman 98 Eindhoven Atletiek 51,89

Deurne, donderdag 25 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dreefloop van AV Lopersgroep Deurne
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Peter Rossieau, Arno Sinjou, Henk Vos en Werner Doens

Mannen senioren, 15 km wedstrijd
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 52:09
2 Aziz Kanfaoui. 76 Eindhoven Atletiek 54:55
3 Ara van den Eijnde 85 GAC Gemert 1:07:03

Mannen 40, 15 km wedstrijd
1 Rob Kerkhof 68 Olympus Land van Cuijk 57:27
2 Alexandre Lechat 77 HAC 57:42
3 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 58:52

Mannen 60, 15 km wedstrijd
1 Gijs van den Hurk 55 avVN 59:35
2 Ron Vermeulen 54 GAC Gemert 1:04:53
3 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 1:06:53

Mannen recreanten, 10 km
4 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 37:56
13 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 42:50
14 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 44:22
15 Trevor Bomas 70 Eindhoven Atletiek 45:06
22 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 47:57
25 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 49:09
28 Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 50:08
30 Rob van Galen 63 Eindhoven Atletiek 50:28

Vrouwen recreanten, 10 km
3 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 45:06
5 Barbara Heijman 78  Eindhoven Atletiek 50:44

Mannen recreanten, 5 km
2 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:53
4 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 18:21
8 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:09
15 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 20:24
18 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 20:49
19 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 20:54
20 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:21
21 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 21:28
23 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 21:50
24 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 21:51
29 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 22:42
30 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 22:57
33 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 23:01
37 Leon Offermans 84 Eindhoven Atletiek 23:44

Vrouwen recreanten, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 20:44
2 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 20:49
3 Hanneke van der Meide 84 Eindhoven Atletiek 20:51
14 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 24:48
18 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 26:16

's-Hertogenbosch, zondag 21 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vestingloop van Artishock events & marketing
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Dries Christiaens, Joris Kuppens, Walter van Loon en Paul Winkelmolen

Mannen senioren, 15 km wedstrijdloop
1 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 49:04 49:03
2 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 49:22 49:22
3 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 50:14 50:13

Mannen recreanten, 15 km
39 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:05:50 1:05:22
47 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:06:11 1:06:06
71 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:08:09 1:07:41
159 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:12:23 1:12:05
399 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:20:32 1:17:53
557 Jeroen van der Harst 68 Eindhoven Atletiek 1:27:20 1:25:38

Vrouwen recreanten, 15 km
258 Mirjam Wiertz 78 Eindhoven Atletiek 1:46:33 1:44:58
269 Elise de Groot 68 Eindhoven Atletiek 1:55:43 1:54:10
270 Daphne Jansen 84 Eindhoven Atletiek 1:55:44 1:54:08

Bedrijvenloop, 15 km
5 Hans Brons 65 Eindhoven Atletiek 55:48 55:46

Mannen recreanten, 10 km
127 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 46:16 43:14
155 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 46:50 45:07
218 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 48:31 46:48
255 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 49:17 47:35
351 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 51:12 46:16
451 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 53:12 48:16
469 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 53:29 48:31
580 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 55:29 52:13
623 Dimitri van de Kelft 69 Eindhoven Atletiek 56:17 53:55
760 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 59:14 54:17
1091 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 1:07:39 1:02:55
1111 Ad Nonnekes 64 Eindhoven Atletiek 1:08:27 1:02:58
1131 Nanco de Cortie 62 Eindhoven Atletiek 1:09:11 1:03:13
1240 Robert Drost 72 Eindhoven Atletiek 1:17:11 1:13:22

Vrouwen recreanten, 10 km
94 Petra Nijnens 66 Eindhoven Atletiek 54:31 49:33
112 Anouchka Krol 65 Eindhoven Atletiek 55:28 52:12
113 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 55:37 50:40
119 Angelique Evers 69 Eindhoven Atletiek 56:02 53:39
211 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 59:13 54:15
446 Maud Kastelijn 75 Eindhoven Atletiek 1:05:04 59:06
555 Rian van den Nieuwenhof 70 Eindhoven Atletiek 1:07:39 1:02:55
574 Mieke Hovens 59 Eindhoven Atletiek 1:08:27 1:02:59
582 Ina Bruns 58 Eindhoven Atletiek 1:08:33 1:03:05
644 Andra Davelaar 57 Eindhoven Atletiek 1:10:03 1:04:35
727 Tineke Wijffels. 66 Eindhoven Atletiek 1:12:47 1:05:30

Bedrijvenloop, 10 km
2 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:47 38:42
5 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 41:02 39:53
92 Bianca Broumels 84 Eindhoven Atletiek 53:10 49:32

Mannen recreanten, 5 km
13 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 19:03 19:03
16 Ruben Drost 86 Eindhoven Atletiek 19:50 19:50
385 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 29:02 29:02
541 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 34:23 34:23

Vrouwen recreanten, 5 km
20 Mariska Machiels 90 Eindhoven Atletiek 23:36 23:36

Bedrijvenloop, 5 km
2 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 19:50 18:40

Jongens 10-12, 1 km
5 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 3:10 3:10

Meisjes 7-9, 1 km
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:14 3:14

Nijmegen, zondag 21 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Marikenloop van de stichting Zevenheuvelenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Kim Dillen

Vrouwen, 10 km
1 Christine Venhuizen 81 AV Cifla 38:25 38:25
2 Jacqueline Rustidge 68 Isala '96 39:17 39:17
3 Diana Golek 83 Straelen 40:47 40:46

Vrouwen 35, 10 km
38 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 1:05:32 52:49
249 Cindy Westbroek 79 Eindhoven Atletiek 1:30:32 1:10:13

Vrouwen 40, 10 km
174 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 1:15:10 1:02:24
261 Esther van Oosterom 75 Eindhoven Atletiek 1:30:31 1:10:14

Vrouwen 45, 10 km
61 Chantal Klaassen 70 Eindhoven Atletiek 1:15:32 55:26
206 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:26:06 1:05:57
241 Ilja Grumnagel 71 Eindhoven Atletiek 1:28:27 1:08:22

Vrouwen 50, 10 km
97 Margareth Bressers 63 Eindhoven Atletiek 1:21:04 1:01:03
193 Veertje Vestergaard 66 Eindhoven Atletiek 1:35:51 1:15:45

Vrouwen, 7.5 km
1 Fleur Baljet 95 AV Horror 28:58 28:58
2 Sjoukje van den Boom 83 AV de Keien 29:40 29:40
3 Marleen Scholten 93 Utrecht 29:59 29:58

Vrouwen 35, 7.5 km
216 Nicole Maatsen 80 Eindhoven Atletiek 1:09:40 53:37

Vrouwen 40, 7.5 km
227 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 1:09:40 53:38

Vrouwen, 5 km
1 Ruth van der Meijden 84 AV Cifla 16:14 16:14
2 Irene van Lieshout 93 AV Cifla 16:25 16:25
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 16:32 16:32

Vrouwen 35, 5 km
32 Margot van der Horst. 81 Eindhoven Atletiek 1:00:08 34:54

Vrouwen 55, 5 km
7 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 24:02 23:58

Meisjes junioren, 5 km
35 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 24:01 23:54

Helmond, zaterdag 20 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de NightRun van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Christian Tiemann en Ghislain Eijkelenberg

Mannen 50, 15 km
1 Ad Meeuws 58 Someren 1:09:09 1:09:06
2 Jeroen Langenhuijsen 67 HAC 1:09:15 1:09:09
3 Claudio Plati 65 Suisio Bergamo 1:12:45 1:12:36
14 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 1:29:12 1:28:30

Mannen senioren, 10 km
1 Eyob van Lent 94 Talententeam Lent 33:37 33:36
2 Habtom van Lent 98 Talententeam Lent 36:13 36:12
3 Bart Cooymans 97 Helmond 36:52 36:52
4 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 37:22 37:20
5 Ghislain Eijkelenberg 96 Eindhoven Atletiek 40:41 40:41

Vrouwen 50, 10 km
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 43:16 43:16
2 Regina Faber 64 HAC 47:19 46:40
3 Mariëtte van Hooff 60 HAC 48:48 48:44

Mannen senioren, 5 km
1 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 16:23 16:23
2 Essi Darwishi 84 Talententeam Lent 16:35 16:35
3 Sami van Lent 97 Talententeam Lent 16:57 16:57
43 Bas van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 28:35 28:30

Heukelum, zaterdag 20 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Krakelingenloop van AV Typhoon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 36:20 36:19
2 Hafid Chaaby 63 Typhoon 36:37 36:36
3 Erik Klooster 65 Passaat 36:55 36:53

Den Haag, zaterdag 20 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de competitie wedstrijd NK Teams bij Haag Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 3000 m
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 9:56,90

Vrouwen senioren, 1500 m
3 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 4:36,58

Vrouwen senioren, 800 m
7 Serana Tielbeek-Kemp 84 Eindhoven Atletiek 2:22,93

Vrouwen senioren, 400 m
4 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 55,61

Aalten, zaterdag 20 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gerard Tebroke Memorialloop van AVA '70
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Joeri Wolf 91 Cifla 30:26
2 Dennis Licht 84 AV '34 30:32
3 Frank Futselaar 91 De Liemers 30:41
4 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 31:20

Mannen, 5 km
1 Mudesir Awal Aman 99 Argo 16:28
2 Stan Prinsen 99 AVA '70 16:45
3 Marc Averesch 96 AV Rijssen 16:51
24 Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 19:33

Eindhoven, vrijdag 19 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Baanwedstrijd van ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Teun Duisters, Jur Pauw, Henk Vos, Ted Benschop, Vincent Dumont en Pepijn van de Westerlo

Mannen senioren, 3000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 8:58,66
2 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 9:13,77
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:16,81
6 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 10:07,67

Mannen masters, 3000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:13,69
2 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 9:56,96
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 9:59,33
5 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 10:12,76
6 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 10:30,56
7 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 10:56,12
9 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 10:57,62
10 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 10:57,94
11 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 11:05,37
12 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 11:34,50
13 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 12:18,25

Vrouwen masters, 3000 m
1 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 11:44,42
2 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 11:57,05

Mannen senioren, 800 meter
3 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 1:58,22
9 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 2:26,20

Vrouwen senioren, 800 m
1 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:26,29
6 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 2:42,53
8 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 2:44,12
9 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 2:49,12

Mannen masters, 400 m
3 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 1:16,29

Vrouwen senioren, 400 m
1 Sanne Denneman 97 Eindhoven Atletiek 1:01,12

Jongens junioren B, 3000 m
1 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:34,86
2 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:52,48
4 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 9:58,93

Jongens junioren A, 800 m
1 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 1:57,19

Meisjes junioren A, 800 m
1 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 2:27,37

Jongens junioren B, 800 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:56,72
2 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:05,62
3 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:05,83

Meisjes junioren B, 800 m
2 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 2:24,70
4 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 2:33,30
5 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 2:43,93

Uden, woensdag 17 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Instuif van AV De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 3000 m
2 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 10:53,38

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,59

Vrouwen senioren, 800 m
1 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:49,30

Dongen, woensdag 17 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondbaanwedstrijd van Atledo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1 EM
1 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 5:44,95

Vrouwen senioren, 1 EM
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 6:26,22

Meisjes junioren C, 800 m
4 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 2:45,55

Gemert, zaterdag 13 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Gemert City Run van Stichting Running Events
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Alexander Bouman, Henk Vos, Vincent Dumont en Eefje Ottevanger

Mannen, 10 km
1 Paul Zwama 87 Phanos 31:37 31:36
2 Onesphore Nkunzimana 85 Burundi 31:39 31:39
3 Tecle Mekonen 82 Nijmegen Atletiek 32:33 32:30
6 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:58 32:57
13 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 34:51 34:49
15 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 35:19 35:17
18 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 36:23 36:21
24 Alexander Bouman 80 Eindhoven Atletiek 37:47 37:42
28 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 38:25 38:23
37 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 40:24 40:17
81 Wilko Hommes 76 Eindhoven Atletiek 44:34 44:25
98 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 45:52 45:45
155 Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 51:55 50:01
221 Leon Offermans 84 Eindhoven Atletiek 55:17 54:30

Vrouwen, 10 km
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 41:09 41:06
2 Nathalie Thijssen 91 Gemert 41:30 41:24
3 Kim Geerts 81 Gemert 43:22 42:55
7 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 45:11 45:07

Mannen, 5 km
1 Essi Darvishi 84 Cifla 16:48 16:46
2 Stijn van Kessel 91 Deurne 16:50 16:49
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:57 16:56
40 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:52 21:50

Vrouwen, 5 km
1 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 17:02 17:01
2 Fanos Tekle 93 Loopgroep Aart Stigter 17:12 17:10
3 Tirza van der Wolf 94 SC Reeuwijk 17:21 17:19

Oirschot, zaterdag 13 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oirschotse Stoelloop van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Christian Tiemann

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Milan Stawicki 92 Cifla 33:54
2 Joan School 74 GVAC 34:46
3 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 35:12
4 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 38:16
6 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 38:30

Recreanten, 10 km
Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 42:49
Marcel Nowee 62 Eindhoven Atletiek 45:26

Jeugd, 2.5 km
Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 16:12

Panningen, zaterdag 13 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Avondloop van Atletiek Helden (Middenlimburgs Avondloopcriterium)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 5 km
1 Victor den Haan 93 Venlo 16:19
2 Remco de Veem 89 Linne 16:22
3 Tim Goutier 90 Panningen 16:58
4 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:20

Jongens, 5 km
1 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 17:17

Oosterhout, zaterdag 13 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kaaienloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 5 km
1 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 16:34 16:33
2 Cor Datema 71 Prins Hendrik 17:26 17:24
3 Corné van Oirschot 70 Tilburg Road Runners 17:37 17:36
5 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 17:52 17:49

Utrecht, vrijdag 12 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de eerste trackmeeting van U-track en AV Phoenix
Klik hier voor alle uitslagen

1500 m Series
JB Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 4:01,74
M Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 4:11,33
JB Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 4:14,20
JB Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 4:22,25
JB Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 4:31,20
JB Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 4:36,09

Helmond, dinsdag 9 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Open Limbra Baancircuitwedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 5000 m
4 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 18:14,26
5 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 18:16,94
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 19:28,67
10 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:29,11
11 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 19:51,24

Vrouwen masters, 5000 m
1 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 20:48,89

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:05,79
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:18,19

Vrouwen senioren, 800 m
1 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:25,46

Mannen masters, 400 m
1 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 56,61

Vrouwen senioren, 400 m
1 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 56,26
2 Lisa Francini 89 Eindhoven Atletiek 59,60

Jongens junioren C, 800 m
4 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 2:16,64

Vlaardingen, zondag 7 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Mannen masters poule 23 bij AV Fortuna
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen masters, 1500 m
18 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 5:03,79

Mannen masters, 400 m
6 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 58,05

Gulpen, zat. 6 en zon. 7 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Koning van Spanje van MST met NK Trail over 42 km
Klik hier voor alle uitslagen zaterdag
Klik hier voor alle uitslagen zondag

Mannen, 22 km Trail zondag
1 Paul van de Wouw 76 Oosterhout 1:31:56
2 Michiel de Ruiter 86 NOVA 1:33:07
3 Daniël Pijpers Urmond 1:35:47
5 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 1:40:59
12 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 1:48:02
92 Math Creemers 62 Eindhoven Atletiek 2:17:45

Mannen, 15 km Trail zaterdag
1 Tim van den Broeke 95 Maastricht 1:02:02
2 Oscar Sebel 92 Leidschendam 1:04:54
3 Rik Heijnen 90 Atletiek Helden 1:04:57
4 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 1:06:42
100 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 1:34:15
210 Harrie Kuiten 63 Eindhoven Atletiek 1:58:36

Vrouwen, 15 km Trail zaterdag
1 Linda Ooms 83 Hanzesport 1:09:48
2 Anouk Claessens 85 Leiden Atletiek 1:10:55
3 Noortje Corstjens 88 Cifla 1:12:17
102 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 1:50:15

Mannen, 11 km Trail zondag
1 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 49:02
2 Guido Klaassen 96 Lycurgus 49:59
3 Roger Brandts 83 Maastricht 52:06

Vrouwen, 11 km Trail zondag
1 Nesrine Leene 83 Hellas 53:56
2 An Lenders 90 Venloop Running Team 56:46
3 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 1:01:13
146 Sanne Poell 85 Eindhoven Atletiek 1:36:06
164 Monique Timmermans 71 Eindhoven Atletiek 1:40:31

Eindhoven, dinsdag 2 mei 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Met veel PR's (debuten)

Mannen senioren, 5000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 14:54,64
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 15:57,51
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:02,87
4 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 16:07,53
5 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:25,48
6 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 16:42,10
7 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:35,56
8 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 17:50,56
9 Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 18:35,79

Mannen masters, 5000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 15:58,66
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 16:22,15
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 17:14,32
4 Alexander Bouman 80 Eindhoven Atletiek 17:43,43
5 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 18:33,82
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:27,89
8 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:43,31
9 Bert Zwart 74 Eindhoven Atletiek 20:24,80
10 Erik Hummel 62 Eindhoven Atletiek 20:44,44
11 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:04,87

Vrouwen masters, 5000 m
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 19:21,85
2 Laura Huijbregts 80 Eindhoven Atletiek 20:12,09
3 Barbara Ceelen-Saat 74 Eindhoven Atletiek 20:46,92

Mannen recreanten, 5000 m
1 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 20:13,68
2 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 20:16,55
3 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 20:42,99
4 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 20:55,60
5 Gerard Rietman 70 Eindhoven Atletiek 21:13,49
8 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 21:33,97
9 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 21:38,94
11 Carlos Schoenmaker 70 Eindhoven Atletiek 22:10,44
12 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 22:26,54
13 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 24:00,60
15 Bas Huijbregts 71 Eindhoven Atletiek 26:59,55

Vrouwen recreanten, 5000 m
6 Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 21:13,92
7 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 21:31,81
10 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 21:39,87
14 Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 24:31,28
16 Minke Huijbregts. 99 Eindhoven Atletiek 27:58,20

Mannen senioren, 800 m
3 Niek van Son 85 Eindhoven Atletiek 2:11,43

Mannen masters, 800 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:04,52
4 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 2:36,79

Vrouwen senioren, 800 m
2 Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 2:52,89

Jongens junioren B, 5000 m
1 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 19:05,30

Jongens junioren A, 800 m
1 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 1:59,74

Meisjes junioren A, 800 m
3 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 2:28,49
4 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 2:41,11

Jongens junioren B, 800 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 1:59,60
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:00,30
4 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:03,67
5 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:07,98

Meisjes junioren B, 800 m
1 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 2:17,68
5 Joelle Donkers 01 Eindhoven Atletiek 2:59,89

Jongens junioren C, 800 m
1 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:08,30
2 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:08,43
5 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 2:14,06
6 Guus Winkelman 03 Eindhoven Atletiek 2:14,35
8 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 2:18,17

Meisjes junioren C, 800 m
1 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 2:30,80
5 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 2:45,96