Eindhoven Atletiek april 2017


Eindhoven, zondag 30 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Vrouwen senioren 3e divisie poule 14 bij ESAV Asterix
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Eefje Ottevanger

Vrouwen senioren, 3000 m
4 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:14,31
8 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 12:34,72

Vrouwen senioren, 800 m
3 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 2:26,86
4 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 2:36,36

Vrouwen senioren, 400 m
2 Marrit Stierman 93 Eindhoven Atletiek 1:02,10
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 1:08,66

Wageningen, zondag 30 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de 1ste competitie wedstrijd Mannen senioren 2e divisie poule 5 bij WAV Tartletos
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 5000 m
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 15:36,83
12 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 16:57,24

Mannen senioren, 800 m
5 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:00,78
18 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 2:11,88

Mannen senioren, 400 m
6 Joris Petterson 91 Eindhoven Atletiek 51,97

Horst, zaterdag 29 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rundje um ut Hundje van de Peelrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen recreanten, 5 km
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 15:48 15:48
2 Leon Hendrikx 84 Venloop Running Team 16:04 16:03
3 Victor den Haan 93 Venlo 16:36 16:36
7 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 17:36 17:35
46 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 21:23 21:21

Wijbosch, donderdag 27 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wijboschloop van Loopgroep Wijbosch
Klik hier voor alle uitslagen

Met veel PR's

Mannen 40, 10 km
1 Tony de Groot 73 Marvel 35:16
2 Patrick Cromsigt 75 Marvel 36:06
3 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 36:09
4 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 38:12

Mannen 50, 10 km
1 Leon van de Laar 54 29:26
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 35:59
3 Koen Joosse 67 Eindhoven Atletiek 38:25
6 Geert Peeters 65 Eindhoven Atletiek 39:51
25 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 48:35
28 René Bos 62 Eindhoven Atletiek 49:18

Vrouwen 50, 10 km
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 43:54
2 Marjo Eshuis 63 OSS-VOLO 44:46
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 46:24

Mannen, 5 km
1 Raymon van den Berg 82 Prins Hendrik 18:03
2 Marco Verbeek 96 Fortuna '67 18:12
3 Frans Deenen 61 ATV Venray 18:18
4 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:30
7 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:57
12 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 20:45
19 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 21:34
20 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 21:36
21 Walter van Loon 66 Eindhoven Atletiek 21:40
23 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 21:48
24 Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 21:58
31 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 23:50

Vrouwen, 5 km
1 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 20:30
2 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 20:51
3 Senna Manders 03 De Keien 21:04
4 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 21:51
8 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 23:42

Enschede, zondag 23 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Enschede Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bart Niesten (debuut) en Erik de Laat

Mannen senioren, marathon
1 Jonas Roels 83 Hamme 2:31:10 2:31:09
2 David Stevens 83 Roosdaal 2:31:15 2:31:15
3 Riekele Kobes 86 Friesland 2:33:30 2:33:30
7 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 2:44:24 2:44:24
8 Johan van der Dennen 80 Eindhoven Atletiek 2:55:48 2:55:48

Mannen 35, marathon
1 Nico Klein Poelhuis 80 TION 2:40:36 2:40:36
2 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 2:43:22 2:43:22
3 Ioannis Alexandropoulos 81 Athens 2:44:09 2:44:08
5 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 2:58:04 2:58:04

Mannen 45, marathon
1 Edwin Veenstra 67 TION 2:41:15 2:41:15
2 Johan Boom 69 Spurt '88 2:44:03 2:44:02
3 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 2:44:23 2:44:23
6 Wilfred van Mill 69 Eindhoven Atletiek 2:55:48 2:55:48
28 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 3:26:50 3:26:43

Mannen 50, marathon
1 Jeroen Machielsen 66 Atletics Nijverdal 2:53:37 2:53:37
2 Han Wolsing 65 Altis 2:55:43 2:55:41
3 Johan Lek 63 De Sperwers 2:56:11 2:56:09
46 Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 3:52:25 3:52:07

Vrouwen senioren, marathon
1 Betty Wilson Lempus 95 Kenia 2:29:31 2:29:31
2 Agnes Mutune 86 Kenia 2:33:21 2:33:21
3 Rose Maru 87 Kenia 2:35:05 2:35:05

Mannen 40, halve marathon
1 Menno Mud 74 Lionitas 1:18:54 1:18:52
2 Tom Hoefnagels 73 Marathon Pim Mulier 1:21:54 1:21:51
3 Rik Schulte 77 Enschede 1:24:11 1:24:08
20 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:32:53 1:32:45

Vrouwen 40, halve marathon
1 Mirjam Koersen 74 GAC Hilversum 1:21:37 1:21:35
2 Katharina Hauterman 76 Münster 1:28:46 1:28:35
3 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 1:28:56 1:28:50

London, zondag 23 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de London Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, marathon
1193 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 3:29:44

Antwerpen, zondag 23 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Antwerpen 10 Miles & Marathon van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10 EM
1 Yassine Rachik 93 Bergamo 47:18
2 Nick van Peborgh 84 Ekeren 47:22
3 Yannik Michiels 91 Berchem 48:25
1162 Kai van Sluisveld 86 Eindhoven Atletiek 1:13:29

Mannen 35, 10 EM
91 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 1:04:38
144 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 1:07:37

Mannen 40, 10 EM
169 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:10:04

Mannen 50, 10 EM
20 Michael Harris 66 Eindhoven Atletiek 1:02:35

Wenen, zondag 23 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vienna Marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Wilko Foolen

Mannen senioren, marathon
1 Albert Korir 94 Kenia 2:08:40 2:08:40
2 Ishmael Chemtan 91 Kenia 2:08:42 2:08:42
3 Ezekiel Omullo 87 Kenia 2:09:10 2:09:10

Mannen 40, marathon
562 Joris Graaumans 74 Eindhoven Atletiek 4:32:56 4:01:05

Mannen 45, marathon
277 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 3:54:09 3:34:51

Mannen 50, halve marathon
752 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 2:33:47 2:11:28

Mannen 60, halve marathon
212 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 2:53:29 2:20:51

Vrouwen 50, halve marathon
245 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 2:49:05 2:16:27

Roermond, zondag 23 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Roermond City Run van Jovo Sports Management
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 10 km
1 Simon Dahl 87 Bergisch Gladbach 32:37 32:36
2 Ricardo Floris 90 Atletiek Maastricht 32:50 32:50
3 Jos Tilmans 80 Roermond 33:36 33:35
13 Mark Jurgens 88 Eindhoven Atletiek 37:19 37:19
51 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 42:31 42:23

Mannen, 5 km
1 Youssef Bouissane 94 Brussel 15:26 15:25
2 Guus Winkelmolen 98 Swift 15:55 15:54
3 Thom Reynders 99 Swift 15:57 15:55
4 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 16:27 16:27
344 Jan Reinartz 46 Eindhoven Atletiek 32:53 32:08

Lieshout, zondag 23 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oranjeloop van Runnersclub Lieshout
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
22 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:28:34

Mannen, 10 km
1 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 35:43
8 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 41:57

Mannen, 5 km
7 Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 19:39
16 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 22:10

Vrouwen, 5 km
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 22:27

Hardenberg, vrijdag 21 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Hardenberg City Run
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, halve marathon
1 Saik Kanfaoui 75 Gouda 1:14:45 1:14:45
2 Bennie Thunker 70 Kampen 1:19:04 1:19:04
3 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 1:24:06 1:24:06

Helmond, maandag 17 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Openingswedstrijd van HAC
Klik hier voor alle uitslagen

Door een probleem is er geen uitslag van de Engelse Mijl. Handgeklokt door Leon: Pepijn van der Westerlo 4:32, Niels Helgers 4:34, Arjan Donkerbroek 4:37, Tim Kragten 4:38, Oscar Mulder 4:39 en Viola van den Berk 6:11

Mannen masters, 5000 m
2 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 19:56,27

Vrouwen masters, 5000 m
1 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 21:33,63

Meisjes junioren C, 600 m
1 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 1:53,75

Jongens junioren D, 600 m
3 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 1:51,11

Texel, maandag 17 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zestig van Texel van AV Texel
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen, 120 km
1 Maartje Bastings 84 Eindhoven Atletiek 11:21:45

Vrouwen 40, 60 km
1 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 5:13:20

Boxtel, maandag 17 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Paasloop van AV Marvel
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 15 km
1 Bram Verhagen 93 Den Dungen 54:31
2 Tony de Groot 73 Marvel 54:31
3 Jeffrey van Hout 78 Olland 1:01:12
14 Andy Verhoeven 62 Eindhoven Atletiek 1:09:51
17 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 1:10:37

Oisterwijk, zaterdag 15 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Taxandria Vennenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jur Pauw

Mannen 35, 15 km wedstrijd
1 Evert van Nigtevecht 81 Sprint 51:55 51:53
2 Joël Geurts 75 Sprint 55:05 55:02
3 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 55:45 55:43

Mannen 55, 15 km wedstrijd
1 Bart van Exsel 54 Sprint 1:01:53 1:01:50
2 Geert Alofs 56 Prins Hendrik 1:02:48 1:02:45
3 Jack van de Huygevoort 61 Achil '87 1:03:26 1:03:22
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 1:05:03 1:04:58

Mannen receranten, 15 km
1 Michiel Smets 79 Eindhoven Atletiek 57:04 56:58

Mannen receranten, 10 km
5 Eric Aarts 77 Eindhoven Atletiek 38:26 38:24
28 Marcel Nowee 62 Eindhoven Atletiek 45:20 44:39

Jongens, 1500 m
4 Daniel Hensen 04 Eindhoven Atletiek 5:42

Someren, donderdag 13 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Limbra Baancircuit wedstrijd van AV 't Jasper Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, 3000 m
3 Ruud Mom 62 Eindhoven Atletiek 11:40,71

Vrouwen senioren, 1000 m
1 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 3:40,48

Jongens junioren B, 1000 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:40,21

Deventer, zondag 9 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de IJsselloop van AV Daventria 1906
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 15 km
1 Ilse Pol 82 Running2000 55:39 55:38
2 Lotte van de Put 85 Daventria 58:35 58:33
3 Gerja Zielman 80 BB lopers 1:01:14 1:01:12
7 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 1:12:18 1:11:52

Vrouwen 40, 10 km
1 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 41:01 40:54
2 Maureen Houtman 77 De Gemzen 41:18 41:04
3 Ouahiba Denys-Ouadfel 73 Westervoort 45:43 45:36

Rotterdam, zondag 9 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rotterdam Marathon van Golazo (13065 deelnemers)
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Karel Hageman, Merijn Trommar, Ted Benschop (debuut), Carlos Schoenmakers, Jos Harmsen (debuut), Peter van de Laar en John de Wert

Mannen senioren, marathon
1 Marius Kimutai 88 Kenia 2:06:04 2:06:03
2 Lawrence Cherono 88 Kenia 2:06:21 2:06:20
3 Laban Korir 85 Kenia 2:06:25 2:06:25
13 Michel Butter 85 Castricum 2:11:00 2:10:58
369 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 3:15:33 3:14:52
392 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 3:17:17 3:16:49

Mannen 35, marathon
185 Gerrit Naus 79 Eindhoven Atletiek 3:10:52 3:09:18
320 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 3:25:12 3:22:25
541 Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 3:42:03 3:40:36

Mannen 40, marathon
45 Krijn Bustraan 76 Eindhoven Atletiek 2:53:06 2:52:33
453 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 3:33:04 3:33:02
1155 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 4:19:50 4:16:08

Mannen 45, marathon
355 Edwin Michelson 69 Eindhoven Atletiek 3:36:01 3:32:23
650 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 3:55:52 3:54:24

Mannen 50, marathon
115 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 3:24:11 3:22:55
484 Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 3:59:28 3:57:02
538 Peter van de Laar 66 Eindhoven Atletiek 4:02:44 4:02:21

Mannen 55, marathon
107 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 3:41:10 3:39:42
189 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 3:54:49 3:53:21

Vrouwen senioren, marathon
1 Meskerem Assefa 85 Ethiopië 2:24:18 2:24:17
2 Eunice Chumba 93 Bahrein 2:24:27 2:24:27
3 Lucy Karimi 86 Kenia 2:25:17 2:25:16
5 Ruth van der Meijden 84 Cifla 2:31:15 2:31:13

Vrouwen 45, marathon
230 Simone Verbeek 69 Eindhoven Atletiek 4:28:46 4:26:15

Mannen, kwart marathon
6033 Arco Krijgsman 76 Eindhoven Atletiek 1:22:17 1:20:49

Vrouwen, kwart marathon
3666 Susanne van der Sanden 78 Eindhoven Atletiek 1:10:16 1:08:13

Veldhoven, vrijdag 7 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Circuit 14 avondbaanwedstrijd van GVAC
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen, Bram Cuijpers, Eefje Ottevanger en Viola van den Berk

Mannen senioren, 3000 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 9:06,68
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 9:14,07
3 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 9:28,53

Mannen masters, 3000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:19,50
2 Arjan Donkerbroek 80 Eindhoven Atletiek 9:37,28
3 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 9:39,12
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 9:49,83
8 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 10:38,80
12 Leon Schrijvers 65 Eindhoven Atletiek 11:18,71

Vrouwen masters, 3000 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 10:52,91
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 11:29,28

Mannen senioren, 1000 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 2:28,56
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 2:39,10
6 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 2:42,73
7 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 2:52,85

Mannen masters, 1000 m
1 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 2:43,96
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 2:47,34

Vrouwen senioren, 1000 m
2 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 3:14,64
4 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 3:22,97
5 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 3:31,47

Jongens junioren A, 3000 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 11:11,97

Jongens junioren B, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 10:02,40

Jongens junioren B, 1000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 2:34,57
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 2:41,80
4 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:42,97
5 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 2:48,38
6 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 2:57,30

Meisjes junioren B, 1000 m
1 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 3:01,08
6 Joelle Donkers 01 Eindhoven Atletiek 3:47,59
7 Lotte Gommers 00 Eindhoven Atletiek 3:49,81

Jongens junioren C, 1000 m
1 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 2:46,45
2 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 2:47,88
9 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 2:54,84
12 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 3:30,76

Meisjes junioren C, 1000 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 3:09,65
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 3:17,18
7 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 3:32,18
8 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 3:32,29
9 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:33,20
10 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 3:34,97

Rome, zondag 2 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Maratona di Roma
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen 50, marathon
1 Maria Regina Yamin Morales 64 Mexico 3:05:48
2 Nicole Desille 67 België 3:16:09
3 Francoise Dumas 65 Frankrijk 3:21:44
14 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 3:37:22

Brunssum, zondag 2 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Parelloop van de stichting Parelloop
Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor een videoverslag

Vrouwen senioren, 10 km TOP Run
1 Naom Jebet 94 Kenia 32:07 32:07
2 Eunice Mombua Kioko 87 Kenia 32:07 32:07
3 Maryanne Wanjiru 86 Kenia 32:18 32:18
8 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 35:55 35:53
9 Britt Ummels 93 Atletiek Maastricht 36:35 36:33

Mannen, 10 km Prestatie- en Recreatie Run
1 Stef Simons 91 AV Toekomst Bree 34:17 34:17
2 Jos Timans 81 Atletiek Maastricht 34:53 34:53
3 Bas Pierik 76 AVON 36:15 36:15
197 Sjef Orbons 53 Eindhoven Atletiek 55:57 55:36

Druten, zondag 2 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Drutenloop van de stichting Drutenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, halve marathon
1 Albert Timmers 78 Vught 1:19:40 1:19:40
2 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:19:54 1:19:54
3 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:21:11 1:21:11

Reusel, zaterdag 1 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Grensloop van AV Reusel '69 en Arac
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Tein Somers, Jur Pauw en Erik de Laat

Mannen 35, 10 EM wedstrijd
1 Timothy Karanu 80 Eindhoven Atletiek 54:41
2 Bart Lieckens 77 AC Lyra Westerlo 55:18
3 Geert Schroven 77 Looise AV Tessenderlo 56:06
5 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 58:59
6 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 59:05
8 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:08:44

Mannen 45, 10 EM wedstrijd
1 Luc van Asbroeck 65 KAA Gent Welle 57:19
2 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 59:00
3 Michel Kerstens 63 Arendonk AC Beerse 59:33

Mannen 55, 10 EM wedstrijd
1 Kees Wouters 62 DES 1:03:07
2 Sjef van Beers 59 AVR '69 1:09:39
3 Albert Warnders 55 LOGO 1:11:15
5 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 1:12:33

Mannen 65, 10 EM wedstrijd
1 Henk van Zantvoort 51 Loopgroep Aart Stigter 1:14:16
2 Piet van der Nat 48 GVAC 1:17:37
3 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 1:36:40

Mannen recreanten, 10 EM
57 Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 1:33:05
61 William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 1:34:21

Valkenburg, zaterdag 1 april 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Cauberg Trail Run van stichting Duursport Valkenburg a/d Geul
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 30 km Trail
21 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 2:33:44 2:33:40
26 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 2:37:06 2:37:03
49 Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 2:49:18 2:49:04

Vrouwen, 30 km Trail
29 Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 3:30:05 3:29:48

Vrouwen, 18 km trail
1 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 1:31:47 1:31:35
78 Ans Cuijpers 58 Eindhoven Atletiek 2:10:47 2:10:35

Mannen, 9 km trail
1 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 35:47 35:43

Vrouwen, 9 km trail
99 Anja Smits 59 Eindhoven Atletiek 1:17:49 1:17:26