Eindhoven Atletiek februari 2017


Renesse, zondag 26 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Trail by the Sea Marathon van Sportpromotion Zeeland
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 42 km marathon Trail
1 Heleen Plaatzer 79 Eindhoven Atletiek 3:34:30 3:34:24

Vrouwen 40, 42 km marathon Trail
2 Corine Spaans 76 Eindhoven Atletiek 3:54:38 3:54:32

Mannen 40, 23.5 km Trail
13 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 2:00:33 2:00:29

Eindhoven, zondag 19 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Karpencross van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9200 m
1 Sjoerd Weijers 95 Nijmegen Atletiek 30:49
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 31:20
3 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 31:36
5 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 32:16
6 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 32:41
7 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 32:53
8 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 33:46
9 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 36:47

Mannen 35, 9200 m
1 Joan School 74 GVAC 32:32
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 33:11
3 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 34:09
4 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 34:31
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 34:54
7 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 37:31

Mannen 45, 9200 m
1 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 32:23
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:02
3 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:42
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 36:28
7 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 39:08

Mannen 55, 9200 m
1 Frans Deenen 61 ATV Venray 37:08
2 Wil Boudewijns 61 avVN 37:45
3 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 39:23
4 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 40:21
6 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 42:08
7 Ton Jacquot 58 Eindhoven Atletiek 42:58

Mannen 65, 9200 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 40:29
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 55:45

Vrouwen senioren, 7000 m
1 Jolien Bruininx 97 AVR '69 30:48
2 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 31:47
3 Evelien Lauwers 92 AVR '69 33:10

Vrouwen 35, 7000 m
1 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 28:50
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 30:03
3 Kim Walraven 73 Geldrop Runners 30:32
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 33:14

Vrouwen 55, 7000 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 33:38
2 An Rindt 58 Eindhoven Atletiek 34:19
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 36:25

Mannen korte cross, 2800 m
1 Marco van Erp 93 Asterix 8:39
2 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 8:55
3 Koen van der Meijden 96 Rotterdam Atletiek 8:56
7 Martijn Boon 97 Eindhoven Atletiek 9:43

Vrouwen korte cross, 2800 m
1 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 10:27
2 Heleen Boers 89 Eindhoven Atletiek 10:31
3 Marissa Damink 95 Asterix 10:50
4 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 10:56
9 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 16:06

Jongens junioren A, 5500 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 20:59

Jongens junioren B, 5500 m
2 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 20:54

Jongens junioren B, 2800 m
1 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 9:21
2 Kjell Segers 01 Eindhoven Atletiek 9:35

Meisjes junioren B, 2800 m
1 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 10:18

Jongens junioren C, 2800 m
1 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 9:14
4 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:31
6 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 9:38
7 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 9:43
10 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 10:45
11 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 10:49
13 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 12:10
14 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 12:58

Meisjes junioren C, 1900 m
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:29
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 7:59

Jongens junioren D, 1900 m
6 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 7:49
7 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 7:57
8 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 8:15
10 Kevin van den Heuvel 05 Eindhoven Atletiek 8:23
14 Casper van Haren 04 Eindhoven Atletiek 8:28
17 Lucas Bongers 05 Eindhoven Atletiek 9:23
18 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 9:39
21 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 9:55

Meisjes junioren D, 1900 m
3 Carmen Coombs 04 Eindhoven Atletiek 7:43
4 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 7:54
9 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 8:12
16 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 8:36
18 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 8:42
19 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 8:53
22 Anouk Zijlstra 04 Eindhoven Atletiek 9:04
23 Loes de Leeuw 05 Eindhoven Atletiek 9:16

Jongens pupillen A, 1300 m
3 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:07
4 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:10
7 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:22
10 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 5:35
15 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 5:47
17 Sibbe Coenen 07 Eindhoven Atletiek 5:49
19 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:25

Meisjes pupillen A, 1300 m
8 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 5:57
10 Lieke Zijlstra 06 Eindhoven Atletiek 6:04
11 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 6:14
15 Lilly Reuver 06 Eindhoven Atletiek 6:33
16 Sophie van der Sande 07 Eindhoven Atletiek 6:34

Scholieren 2007, 1300 m
3 Jona Meulendijks 07 Eindhoven Atletiek 6:44
4 Lou van Zijl 07 Eindhoven Atletiek 7:36
5 Mirte Bruskel 07 Eindhoven Atletiek 8:25

Jongens pupillen B, 1300 m
2 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:23
3 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:28
4 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 5:36
5 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 5:36
7 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 5:54
8 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 5:58
9 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 6:04
10 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 6:09
12 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 6:31
13 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 6:39
14 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 6:46
16 Casper Werkman 08 Eindhoven Atletiek 6:51

Meisjes pupillen B, 1300 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:16
3 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 5:54
4 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 6:01
7 Anne Roozen 08 Eindhoven Atletiek 6:44
9 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 7:17
10 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 7:29

Jongens pupillen C, 600 m
2 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 2:40
3 Alex van Zon 09 Eindhoven Atletiek 2:51
5 Joris van Haren 09 Eindhoven Atletiek 3:01

Meisjes pupillen C, 600 m
3 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 2:47

Scholieren 2009, 600 m
2 Tigo Meulendijks 09 Eindhoven Atletiek 2:47

Jongens mini pupillen, 600 m
4 David Bijvoet 10 Eindhoven Atletiek 3:12
6 Sep de Kraker 10 Eindhoven Atletiek 3:24
7 Rens Deenen 10 Eindhoven Atletiek 3:26

Meisjes mini pupillen, 600 m
1 Isabelle van der Sande 10 Eindhoven Atletiek 2:56
6 Lente Werkman 10 Eindhoven Atletiek 4:00

Recreanten, 2000 m - 4200 m - 6300 m - 8500 m
Peter Verdonk 69 Eindhoven Atletiek 9:33
Paul Scholte 57 Eindhoven Atletiek 17:38
Remco Smits 92 Eindhoven Atletiek 17:44
Jeroen van Duursen 69 Eindhoven Atletiek 25:05
Minkre Huijbregts 99 Eindhoven Atletiek 26:14
Bas Huijbregts 71 Eindhoven Atletiek 26:50
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 27:33
Helga Schoots 70 Eindhoven Atletiek 29:17
Mark Vanderhoydonks 64 Eindhoven Atletiek 29:17
Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 29:55
Lily Jong 67 Eindhoven Atletiek 30:11
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 33:59
Lisette Cornelissen 71 Eindhoven Atletiek 35:32
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 37:46
Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 38:21
Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 38:36
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 38:45
Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 38:50
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 39:12
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 39:20
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 39:30
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 39:37
Trevor Bomas 70 Eindhoven Atletiek 40:29
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 40:52
Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 40:58
Cor Verbeek 62 Eindhoven Atletiek 41:56
Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 42:37
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 42:48
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 42:55
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 43:01
Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 43:30
Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 44:38
Joost Haaksman 74 Eindhoven Atletiek 45:38
Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 45:57
Felix Berntsen 63 Eindhoven Atletiek 49:30
Henny Valks 57 Eindhoven Atletiek 49:37
Iris Guns 91 Eindhoven Atletiek 52:41
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 55:19
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 56:11
William Lueb 67 Eindhoven Atletiek 56:57

Apeldoorn, zat. 18 en zon. 19 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Indoor Junioren
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Jens Peeters

Jongens junioren B, 3000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 8:56,87

Jongens junioren A, 1500 m
6 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 4:11,06 (4:17,52)

Jongens Junior B, 1500 m
11 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek (4:29,27)

Meisjes junioren A, 800 m
8 Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek (2:38,10)

Jongens junioren B, 800 m
2 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 1:58,01 (1:59,65)
Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek (2:06,99)

Jongens junioren B, 400 m
2 Sven Roosen 01 Eindhoven Atletiek 51,37 (52,02)

Schoorl, zondag 12 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Groet uit Schoorl Run van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Met het NK 10 km en een PR voor Ben Souwen

30 km
421 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 2:29:06 2:28:33
505 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 2:35:16 2:31:36
857 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 3:00:12 2:45:34

Mannen senioren, 10 km wedstrijd
1 Abdi Nageeye 89 Cifla 28:45 28:45
2 Ross Millington 89 Groot-Brittannië 28:46 28:46
3 Jonny Mellor 86 Groot-Brittannië 28:55 28:55
65 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:47 32:44

Mannen 35, 10 km wedstrijd
1 Ambroise Uwiragiye 80 SAV 31:37 31:35
2 Ruben Scheurwater 80 Parthenon 31:41 31:41
3 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 31:48 31:48

Mannen 45, 10 km wedstrijd
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 31:56 31:55
2 Koos Verweij 71 DAK 32:21 32:20
3 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 32:46 32:46

Mannen 50, 10 km wedstrijd
1 Rachid Mohammadi 67 Atos 33:51 33:51
2 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 34:05 34:04
3 Lamko Hulzebos 67 HAC '63 34:21 34:18

Vrouwen senioren, 10 km wedstrijd
1 Susan Krumins-Kuijken 86 Cifla 31:43 31:43
2 Elizeba Cherono 88 THOR 33:00 33:00
3 Tabitha Gichia 83 Kenia 33:12 33:12
15 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 35:46 35:46

Vrouwen 60, 10 km wedstrijd
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 44:21 44:12
2 Tineke van de Vliert 56 Horror 46:24 46:16
3 Jannet Vermeulen-Stulen 55 Phoenix 47:02 46:53

Etten-Leur, zondag 12 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Crossduathlon Etten-Leur van Triathlon Evenementen MWB
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50, lange crossduathlon (LFL 6-20-3 km)
5 Hans van Delft 65 Eindhoven Atletiek 1:37:48

Vrouwen senioren, lange crossduathlon (LFL 6-20-3 km)
5 Claudia Striekwold 87 Eindhoven 1:45:15
6 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 1:45:21

Vrouwen 40, lange crossduathlon (LFL 6-20-3 km)
1 Annelies van der Zwart 76 Eindhoven Atletiek 1:45:46

Valkenswaard, zondag 12 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Wedertcross van AV Valkenswaard
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9720 m
1 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 33:36
2 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 34:09
3 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 34:10
5 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 35:32
7 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 38:03
9 Wim van Hameren 92 Eindhoven Atletiek 38:42

Mannen 35, 7770 m
1 Joan School 74 GVAC 26:59
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 27:20
3 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 28:19
4 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 28:43
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 29:02
7 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 30:26
9 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 31:02
10 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 31:14

Mannen 45, 7770 m
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 28:56
2 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 29:25
3 Cornelis de Stigter 67 Loopgroep Aart Stigter 29:50
4 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 30:07

Mannen 55, 7770 m
1 Wil Boudewijns 61 avVN 31:34
2 Theo van der Loop 57 De Keien 32:24
3 Peter van Houts 56 De Keien 32:34
5 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 33:17
7 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 34:46

Mannen 65, 7770 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 33:14
2 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 43:28
3 Peter Hellings 46 Fortuna '67 49:58

Vrouwen senioren, 5820 m
1 Laura Muskens 87 Eindhoven Atletiek 23:06
2 Kathelijn Lemmens 93 Eindhoven Atletiek 24:53
3 Jolien Bruininx 97 AVR '69 25:41

Vrouwen 35, 5820 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 22:46
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 23:23
3 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 24:08
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 27:06

Mannen korte cross, 2560 m
1 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 8:36
2 Jan van den Hoogen 89 Prins Hendrik 8:41
3 Rob Michiels 94 AVR '69 8:48

Vrouwen korte cross, 2560 m
1 Yosta de Stigter 99 Energie 10:12
2 Heleen Boers 89 Eindhoven Atletiek 10:15
3 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 10:37
5 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 12:11
8 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 15:32

Jongens junioren A+B, 3870 m
2 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 15:12
3 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 15:15

Jongens junioren B, 2560 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 8:38
2 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 9:29

Meisjes junioren B, 2560 m
1 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 9:56

Jongens junioren C, 2560 m
1 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 8:57
3 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 9:07
6 Jack Abernethy 02  Eindhoven Atletiek 9:28
7 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 10:26
8 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 10:32
12 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 11:06

Meisjes junioren C, 2000 m
2 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 7:50
5 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 8:10

Jongens junioren D, 1550 m
4 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:10
11 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:54
18 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 7:31
22 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:39

Meisjes junioren D, 1550 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:18
4 Carmen Coombs 04 Eindhoven Atletiek 6:26
7 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:43
11 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:06
18 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:38

Jongens pupillen A, 1110 m
4 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 4:18
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 4:19
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:20
21 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 5:13

Meisjes pupillen A, 1110 m
9 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 4:49
10 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 5:21

Jongens pupillen B, 1110 m
3 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 4:35
5 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 4:41
6 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 4:50
7 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 4:51
9 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 4:56
11 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 4:58
15 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:14
20 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 5:49

Meisjes pupillen B, 1110 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:18
3 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 4:50
5 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 5:07
12 Dinte Wilting 08 Eindhoven Atletiek 5:51

Jongens pupillen C, 570 m
3 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 2:14

Meisjes pupillen C, 570 m
5 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 2:21

Jongens mini pupillen, 570 m
6 David Bijvoet 10 Eindhoven Atletiek 2:43

Mannen recreanten, 3870 m - 5820 m - 7770 m - 9720 m
Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 22:22
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 32:05
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 36:32
Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 41:53
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 42:32
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 44:14
Paul Kanters 74 Eindhoven Atletiek 44:48
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 45:53
Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 46:03
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 46:11
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 48:59
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 49:07
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 49:22

Vrouwen recreanten, 5820 m - 7770 m - 9720 m
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 32:35
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 44:47
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 44:54
Nermin Gören 75 Eindhoven Atletiek 49:20
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 49:55
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 52:30

Cadzand-Bad, zondag 5 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter Halve Marathon van AV De Wielingen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, halve marathon
1 Tim Pleijte 85 Dynamica 1:12:33 1:12:31
2 Erwin Adan 92 Dynamica 1:12:58 1:12:56
3 Erwin Harmes 81 González Running Team 1:14:24 1:14:23
53 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:28:15 1:28:05
223 Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 1:41:10 1:40:28
248 Fred Eijpe 62 Eindhoven Atletiek 1:42:16 1:41:33
254 Allard van der Meer 69 Eindhoven Atletiek 1:42:36 1:42:05
256 Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 1:42:54 1:42:14
304 Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 1:44:52 1:44:10
359 Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 1:47:47 1:47:07
380 Joris Kuppens 76 Eindhoven Atletiek 1:49:23 1:48:02
468 Cor Mandigers 58 Eindhoven Atletiek 1:55:47 1:55:06
485 Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 1:57:17 1:56:31
496 Arno Nieuwlaat 59 Eindhoven Atletiek 1:57:35 1:56:15
504 John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 1:58:06 1:56:47
553 Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 2:01:33 2:00:49
564 Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 2:02:26 2:01:43
599 Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 2:06:08 2:05:25

Vrouwen, halve marathon
1 Anjolie Engels-Wisse 76 Zeeland Atletiek 1:25:31 1:25:31
2 Monique Verschuure 80 AV '56 1:30:42 1:30:33
3 Carolien van de Kreeke 74 Dynamica 1:31:32 1:31:29
28 Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 1:47:46 1:47:03
29 Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 1:47:46 1:47:03
45 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 1:52:55 1:52:14
69 Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 1:58:08 1:57:21
73 Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 1:58:54 1:58:09
87 Nermin Gören 75 Eindhoven Atletiek 2:00:28 1:59:30
92 Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 2:01:54 2:01:11
97 Patricia Vugts 81 Eindhoven Atletiek 2:02:26 2:01:40
98 Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 2:02:26 2:01:44
149 Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 2:14:06 2:12:46

Sint Michielsgestel, zondag 5 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dommelcross
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 11.7 km
1 Rob Nijskens 85 OSS-VOLO 50:20 50:11
2 Nick Verhoeven 90 Uden 50:54 50:47
3 Ralf Hamers 77 Esch 51:06 50:58
5 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 53:06 52:58
10 Marc Breukers 68 Eindhoven Atletiek 54:47 54:40

Vrouwen, 11.7 km
1 Janny Maas 76 Marvel 57:36 57:27
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 57:40 57:33
3 Marjo Eshuis 63 OSS-VOLO 1:07:14 1:07:04

Uden, zondag 5 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heuvelrug-cross van De Keien Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9450 m
1 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 38:18
2 Jeroen Vogels 80 De Keien 39:50
3 Thijmen van der Loop 92 Vitalis 40:28

Vrouwen senioren, 9450 m
1 Ramona Sour 88 De Keien 44:24
2 Dorinne Swinkels 72 De Keien 49:20
3 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 49:26

Apeldoorn, zondag 5 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwinter marathon
Klik hier voor alle uitslagen

Met zaterdag 4 februari een Marathon Trail door de natuur op de Veluwe

Asselronde mannen, 25 km
1 Dominik Fabianowski 89 ASV Köln 1:19:37 1:19:36
2 Thorben Dietz 89 LG Dorsten 1:20:19 1:20:19
3 Justin Mahieu 85 Vlessart 1:20:56 1:20:55
113 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 1:46:19 1:45:51
388 Menno Verhoeven 70 Eindhoven Atletiek 1:58:30 1:57:56
961 Rob Turksema 64 Eindhoven Atletiek 2:14:38 2:13:21
1664 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 2:43:16 2:37:15
1693 Harrie Boelens 57 Eindhoven Atletiek 2:46:23 2:42:17

Asselronde vrouwen, 25 km
1 Manuela Soccol 88 Genk 1:33:26 1:33:24
2 Mireille Baart 81 Pallas '67 1:36:28 1:36:27
3 Radka Churanova 77 Tsjechië 1:37:45 1:37:43
93 Nicole Loeve 64 Eindhoven Atletiek 2:07:41 2:07:38
128 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 2:10:48 2:08:37

Mini marathon mannen, 10 EM
160 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:10:09 1:10:06
2131 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 2:05:02 1:55:07

Mini marathon vrouwen, 10 EM
735 Yvonne van Baardwijk 95 Eindhoven Atletiek 1:42:12 1:33:07
1336 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 2:05:02 1:55:07

Acht van Apeldoorn vrouwen, 8 km
5 Kim Dillen 83 Eindhoven Atletiek 28:27 28:26

Lith, zondag 4 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lithse Hamcross van AV Oss'78 (Geert Peters Crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50 kort, 5440 m
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 23:44
2 Henk Kiffen 66 Megen 25:54
3 Fred van Baalen 62 Prins Hendrik 26:20

Apeldoorn, vrij. 3 t/m zon. 5 februari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het NK Indoor Masters
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 3000 m
1 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 9:09,96
2 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 9:12,19
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 9:52,14

Mannen 50, 3000 m
1 Tonnie Stouten 65 Veluwe 9:34,07
2 Rachid Mohammadi 67 Atos 9:36,25
3 Lamko Hulzebos 67 HAC '63 9:46,56
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 9:50,45

Mannen 45, 1500 m
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 4:17,77
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 4:27,94

Mannen 50, 1500 m
1 Tonnie Stouten 65 Veluwe 4:34,91
2 Rachid Mohammadi 67 Atos 4:35,76
3 Lamko Hulzebos 67 HAC '63 4:36,49
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 4:40,65

Mannen 50, 800 m
1 Peter Poppe 66 Rotterdam Atletiek 2:06,84
2 Marijn Michels 63 Altis 2:13,66
3 Falco Rademaker 63 Eindhoven Atletiek 2:14,85
5 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 2:19,52

Mannen 35, 400 m
1 Ricardo Rivers 79 Ciko '66 52,76
2 Bart van der Zanden 84 Eindhoven Atletiek 54,44 (55,75)
3 Tim van der Monde 81 ACO Van Elderen 54,85
4 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 55,42 (55,13)