Eindhoven Atletiek januari 2017


Best, zondag 29 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Joe Mann bosloop van AV GM
Klik hier voor alle uitslagen

Videoverslag van Maurice van den Berge

Mannen senioren, 10800 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 38:41
2 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 39:24
3 Luc Krotwaar 68 Eindhoven Atletiek 39:51
4 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 40:04
5 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 40:36
6 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 41:38
9 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 44:44
12 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 45:40

Mannen 35, 8340 m
1 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 30:49
2 Tony de Groot 73 Marvel 31:36
3 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 32:05
4 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 32:23
5 Jur Pauw 77 Eindhoven Atletiek 32:27
6 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 32:33
10 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 34:06
15 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 35:04
16 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 35:17

Mannen 45, 8340 m
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 31:33
2 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 31:36
3 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 32:14
7 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 34:24
10 Marc Breukers 68 Eindhoven Atletiek 35:14

Mannen 55, 8340 m
1 Wil Boudewijns 61 avVN 35:33
2 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 36:15
3 Peter van Houts 56 De Keien 36:24
7 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 37:55
9 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 39:33

Mannen 65, 8340 m
1 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 37:19
2 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 37:58
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 40:10
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 48:10

Vrouwen senioren, 7440 m
1 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 33:39
2 Jolien Bruininx 97 AVR '69 33:42
3 Kathelijn Lemmens 93 Caesar 34:02

Vrouwen 35, 7440 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 31:50
2 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 33:18
3 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 36:23

Vrouwen korte cross, 1960 m
1 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 10:30
2 Yosta de Stigter 99 Energie 10:42
3 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 10:47
4 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 11:29
5 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 12:40
8 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 16:11

Jongens junioren A+B, 4500 m
2 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 18:05
3 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 18:43

Jongens junioren C, 3020 m
5 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 13:01
6 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 13:16
9 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 14:48

Meisjes junioren C, 2060 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 8:53
5 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 9:28

Jongens junioren D, 2060 m
3 Thorben Segers 0 Eindhoven Atletiek 9:19
4 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 9:22
7 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 9:54
15 Tim Hulsen 05 Eindhoven Atletiek 11:27
18 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 12:57

Meisjes junioren D, 1540 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:31
4 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:48
11 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 7:13
13 FLeur Boender 04 Eindhoven Atletiek 7:18

Jongens pupillen A, 1540 m
3 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:42
5 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:55
7 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:57
10 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 7:11
17 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 7:36
30 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 9:16
31 Marnix de Putter 06 Eindhoven Atletiek 10:13

Meisjes pupillen A, 1540 m
12 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 8:15
14 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 8:22

Jongens pupillen B, 1060 m
1 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 4:47
5 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 5:10
6 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:12
7 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 5:17
8 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 5:19
13 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 5:41
14 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 5:45
15 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:51
17 Loek Hulsen 08 Eindhoven Atletiek 6:20

Meisjes pupillen B, 1060 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:45
6 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 5:25
10 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 5:53
15  Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 6:30
16 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 6:47

Jongens pupillen C, 1060 m
3 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 5:37

Meisjes pupillen C, 1060 m
5 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 5:59

Recreanten, 3420 m - 5880 m - 8340 m
Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 20:57
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 26:55
Anita Opheij 66 Eindhoven Atletiek 32:13
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 33:05
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 33:20
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 35:03
Karel Hageman 79 Eindhoven Atletiek 36:07
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 37:54
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 39:09
Nadja van der Schoot 74 Eindhoven Atletiek 39:12
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 39:16
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 39:38
Steven Lucassen 72 Eindhoven Atletiek 40:02
Michel Braat 59 Eindhoven Atletiek 40:48
Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 41:26
Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 41:33
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 42:03
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 42:24
Vincent Dumont 72 Eindhoven Atletiek 42:56
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 43:17
Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 43:29
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 44:02
Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 44:31
Mariëtte van Tuijl 60 Eindhoven Atletiek 44:32
Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 46:05
Nicole Maatsen 80 Eindhoven Atletiek 46:06
Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 46:43
Peter Rossieau 65 Eindhoven Atletiek 47:11
Lisette Cornelissen 71 Eindhoven Atletiek 48:32
Felix Berntsen 63 Eindhoven Atletiek 50:09
Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 53:34
Iris Guns 91 Eindhoven Atletiek 54:58
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 56:50
Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 57:54

Venray, zondag 29 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Vlakwatercross van ATV Venray
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8040 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 26:23
2 Jeroen Kramer 80 Zaanland 27:18
3 Martijn Beurskens 82 Cifla 28:14
6 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 28:40

Mannen senioren, 4020 m
1 Gijs Jacobs 87 Nijmegen Atletiek 12:42
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 13:09
3 Sjors Thielen 89 ATV Venray 13:24
5 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 14:01

Breda, zondag 29 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mastboscross van AV Sprint
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 10060 m
1 Ronald Schroer 84 Zaanland 30:51
2 Mike Foppen 96 Cifla 30:59
3 Onesphore Nkunzimana 85 Burundi 31:11
Pieter van Beekveld 83 Eindhoven Atletiek 34:54

Jongens junioren B, 5375 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 17:25
12 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 18:22
24 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 19:21

Meisjes junioren B, 3325 m
6 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 12:19

Jongens junioren C, 3130 m
4 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 10:35
8 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 10:50
20 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 11:18
21 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 11:20

Meisjes junioren C, 2575 m
3 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 9:08

Apeldoorn, zaterdag 28 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van het Indoor van AV PEC 1910 uit Zwolle in Omnisport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 1500 m
14 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 4:07,38

Mannen senioren, 400 m
17 Hans Velthuis 95 Eindhoven Atletiek 51,19

Vrouwen senioren, 400 m
17 Joyce Puts 85 Eindhoven Atletiek 59,25

Jongens junioren B, 800 m
6 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 2:05,15

Meisjes junioren B, 400 m
15 Janna Doumpas 01 Eindhoven Atletiek 1:07,50

Hoornaar, zaterdag 28 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dirk IV loop (Grote Rivieren Loopcircuit)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 10 km
1 Marcel Laros 71 Scorpio 33:23 33:23
2 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 34:02 34:01
3 Michel Doeser 69 Typhoon 36:38 36:36

Zoetermeer, zondag 22 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Rokkeveense Dekkerloop
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 21.1 km
1 Menno Lieven 82 Capelle aan den IJssel 1:18:14 1:18:13
2 Richard van Waardenburg 77 Pallas '93 1:19:52 1:19:52
3 Rui Catalão 88 Amsterdam 1:20:13 1:20:13
16 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 1:33:49 1:33:46

Mannen, 10 km
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 32:42 32:42
2 Patrick de Man 85 Phanos 35:11 35:10
3 Sunny Schippers 81 Phanos 36:11 36:11

Heerde, zaterdag 21 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Zwolse Bos Loop van AV De Gemzen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 40, 21.1 km
1 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 1:17:23 1:17:22
2 Jeroen ten Klooster 74 Wijhe 1:20:05 1:20:03
3 Bennie Thunker 70 Isala '96 1:21:13 1:21:13

Eersel, zondag 15 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Dieprijt cross van DES
Klik hier voor alle uitslagen

Videoverslag van Maurice van den Berge

Mannen senioren, 10000 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 34:56
2 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 35:22
3 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 36:06
4 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 39:58
6 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 40:36

Mannen 35, 8000 m
1 Geert Schroven 77 Tessenderlo 28:16
2 Bert Wouters 82 AVT 28:43
3 Joan School 74 GVAC 28:56
4 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 29:29
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 30:33
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 30:40
8 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 32:15
10 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 33:12
13 Walter Stals 75 Eindhoven Atletiek 33:53

Mannen 45, 8000 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 30:54
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 31:05
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 31:10
4 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 31:40
9 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 34:55

Mannen 55, 8000 m
1 Wil Boudewijns 61 avVN 33:36
2 Peter van Houts 56 De Keien 34:51
3 Sjef van Beers 59 AVR '69 35:05
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 35:53
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 39:55

Mannen 65, 8000 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 35:15
2 Frans Bekers 49 Loopgroep PK 36:05
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 37:51
4 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 42:51
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 50:10

Vrouwen 35, 8000 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 34:11
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 35:10
3 Katleen Boeckx 77 Geel 36:04

Vrouwen korte cross, 2200 m
1 Marissa Damink 95 Asterix 8:40
2 Aleid Groenewoudt 91 Asterix 9:27
3 Rianne van Slooten 93 AVV 10:24
4 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 10:27
5 Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 10:53
7 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 13:55

Jongens junioren A, 4350 m
1 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 17:06

Jongens junioren C, 2200 m
1 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 7:52
3 Jack Abernethy 02 Eindhoven Atletiek 8:00
5 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 8:09
7 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 9:03
9 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 9:05
11 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 9:40
13 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 10:34

Meisjes junioren C, 2200 m
1 Naomi van Opstal 03 Eindhoven Atletiek 9:01
4 Saar van den Nieuwenhof 03 Eindhoven Atletiek 9:32

Jongens junioren D, 1500 m
2 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 6:13
3 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:22
11 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:04
15 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:32

Meisjes junioren D, 1500 m
1 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:17
2 Carme Coombs 04 Eindhoven Atletiek 6:35
3 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:40
5 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 6:46
9 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:55
19 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:45

Jongens pupillen A, 1310 m
3 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 5:40
5 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 5:43
6 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 5:49
11 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 6:08
13 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 6:14
21 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 6:54
26 Marnix de Putter 06 Eindhoven Atletiek 8:52

Meisjes pupillen A, 1310 m
7 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 6:50
11 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 7:09

Jongens pupillen B, 1120 m
1 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 5:06
2 Timon Bijvoet 08 Eindhoven Atletiek 5:07
5 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 5:25
6 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 5:26
7 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 5:33
8 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 5:35
11 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 5:45
14 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 6:05
15 Sjoerd Doens 08 Eindhoven Atletiek 7:08

Meisjes pupillen B, 1120 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 5:02
3 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 5:35
4 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 5:50
9 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 6:55
10 Dinte Vlinder Wilting 08 Eindhoven Atletiek 7:05

Meisjes pupillen C, 750 m
4 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:54

Mannen recreanten, 4000 m - 6000 m - 8000 m
Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 23:30
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 34:19
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 36:16
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 37:10
Dries Christiaans 78 Eindhoven Atletiek 37:12
Silvester van Amerongen 66 Eindhoven Atletiek 37:15
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 37:57
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 38:01
Rene Bos 62 Eindhoven Atletiek 40:54
Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 41:32
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 44:00
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 46:21

Vrouwen recreanten, 4000 m - 6000 m - 8000 m
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 38:50
Karin Bessembinder 88 Eindhoven Atletiek 40:12
Nemir Gören 75 Eindhoven Atletiek 41:34
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 42:09
Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 42:53

Helden, zondag 15 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Heldense Bossen Cross van Atletiek Helden
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9064 m
1 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 32:15
2 Ron Koster 78 Atletiek Helden 33:36
3 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:01

Meisjes junioren B, 2935 m
3 Vera Sneijders 01 Eindhoven Atletiek 13:41

Posterholt, zondag 15 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Annendaalloop van Running Roerdalen
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ruud de Wert

Mannen senioren, halve marathon
1 Menno Koolhaas 95 Unitas 1:09:26
2 Marco van der Stel 91 Unitas 1:11:22
3 Kevin Verluyten 89 Lubbeek 1:12:00
6 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:16:56

Mannen 40, halve marathon
1 Andy Leliaert 75 Niel-Bij-As 1:17:41
2 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:17:58
3 Philippe Corboisier 77 Liege 1:19:14
25 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:45:04

Mannen recreanten, 5 km
1 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 16:34
2 Jean-Jacques Herings 69 Atletiek Maastricht 18:30
3 Deafvon Frenken 94 Unitas 19:39

Kerkrade, zondag 15 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Abdijcross van Achilles-Top
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen korte cross, 2600 m
1 Lars Gerritsen 94 Passaat 8:24
2 Bas van Hooren 91 Atletiek Maastricht 8:25
3 Jelmer van der Linden 96 Statina 8:28
20 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 9:21
23 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 9:34

Jongens junioren B, 4600 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 16:02
3 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 16:26
15 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 17:17

Meisjes junioren B, 3350 m
10 Luzan Janssen 00 Eindhoven Atletiek 14:13

Jongens junioren C, 2900 m
3 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 10:39

Egmond, zondag 8 januari 2017

egmond   

De uitslagen van de Egmond Halve Marathon van Le Champion
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Dawit Wolde 91 Ethiopië 1:02:41 1:02:41
2 Abdi Nageeye 89 Cifla 1:02:43 1:02:43
3 Ghirmay Ghebreslassie 95 Eritrea 1:02:43 1:02:43

Mannen 40, halve marathon wedstrijd
41 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:33:15 1:32:52
48 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:35:46 1:35:27

Mannen 50, halve marathon wedstrijd
3 Egbert Hooijkaas 65 Eindhoven Atletiek 1:17:23 1:17:21

Vrouwen senioren, halve marathon wedstrijd
1 Desi Jisa 97 Bahrein 1:12:08 1:12:08
2 Azemera Abreha Ethiopië 1:12:11 1:12:11
3 Ivy Kibet 90 Kenia 1:12:14 1:12:14

Vrouwen 55, halve marathon wedstrijd
1 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:39:17 1:38:55

Mannen recreanten, halve marathon
2270 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:48:19 1:48:10
2602 Clark Becker 71 Eindhoven Atletiek 1:50:21 1:50:09
3076 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 1:52:50 1:52:44

Vrouwen recreanten, halve marathon
277 Kim Huijs 77 Eindhoven Atletiek 1:51:21 1:50:37

Mannen recreanten, kwart marathon
62 Wilko Foolen 68 Eindhoven Atletiek 49:33 49:22
541 Patrick Stassen 46 Eindhoven Atletiek 59:26 59:19
958 Marc van den Nieuwenhof 62 Eindhoven Atletiek 1:06:47 1:05:35
1090 Leon Offermans 84 Eindhoven Atletiek 1:09:42 1:08:24
1170 Peter Overschie 69 Eindhoven Atletiek 1:11:24 1:10:14
1217 Theo Wijsman 54 Eindhoven Atletiek 1:12:50 1:11:38
1221 Johan van Rhijn 57 Eindhoven Atletiek 1:13:26 1:11:50
1341 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 1:17:15 1:16:51

Vrouwen recreanten, kwart marathon
700 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 1:08:41 1:07:32
953 Berny Wijsman 65 Eindhoven Atletiek 1:12:27 1:11:17
1187 Nicole Willems 75 Eindhoven Atletiek 1:17:25 1:15:00
1190 Liset Kersten 70 Eindhoven Atletiek 1:17:26 1:15:01
1270 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 1:17:16 1:16:52
1383 Sandra Maatsen 74 Eindhoven Atletiek 1:21:05 1:20:39

Asten, zondag 8 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Jaspercross van 't Jasper Sport
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 8000 m
1 Erwin Vanderplancke 95 Wandre 28:27
2 Mark van Kessel 89 Lopersgroep Deurne 29:00
3 Leon Hendrikx 84 Venloop Running Team 30:23
9 Tein Somers 77 Eindhoven Atletiek 32:31
15 Richard Dekker 83 Eindhoven Atletiek 34:26

Mannen 40, 8000 m
1 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 32:12
2 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 32:18
3 Martijn Tuin 73 Lopersgroep Deurne 33:05

Mannen 60, 8000 m
1 Adriaan Dekkers 56 GAC Gemert 35:12
2 Nico Verstraten 53 Atletiek Helden 35:25
3 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 36:21
6 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 39:55

Jongens junioren C, 3000 m
7 Maarten Debeij 02 Eindhoven Atletiek 13:14

Uden, zondag 8 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bedaf-cross van De Keien
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9240 m
1 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 36:11
2 Tony de Groot 73 Marvel 36:18
3 Bas van Summeren 79 De Keien 37:10

Netersel, zondag 8 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Midwintercross van VV Netersel en AVR'69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 9000 m
1 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 31:30
2 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 33:01
3 Tom Michielsen 87 Gloria 33:40
4 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 33:52

's-Gravenhage, zaterdag 7 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollencross van HAAG Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Vrouwen senioren, 7140 m
1 Hendrike Oosterhof 85 Hague Road Runners 32:38
2 Clasina Jansen 88 Hague Road Runners 34:10
3 Naomi Geleynse 98 Haag Atletiek 34:59
4 Elles van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 35:03

Woudenberg, zaterdag 7 januari 2017

loop uitslagen   

De uitslagen van de Florijn Winterloop van VV Woudenberg
Klik hier voor alle uitslagen

Door sneeuw en ijzel zijn de 10EM wegwedstrijd en jeugdlopen niet van start gegaan.
De 10EM lopers konden aan de 5.5 en 11 km deelnemen. Alleen de 11 km uitslag is vermeld

Mannen senioren, 11 km bosloop
1 Albert Meijer 84 Ede 36:30 36:28
2 Mark Hamersma 93 Veenendaal 38:08 38:06
3 Fenno Gaderman 93 Clytoneus 39:00 38:59
105 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 1:02:07 1:00:52