Eindhoven Atletiek december 2016


kerst


Hilvarenbeek, zaterdag 31 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oudejaarsloop van Achil'87
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen, Frank van der Burgt en Mieke de Lepper

Mannen senioren, 10 km
1 Jop van der Steen 94 Tilburg Road Runners 31:56 31:55
2 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 32:50 32:49
3 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 33:40 33:39
8 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 34:56 34:55
9 Frank van der Burgt 94 Eindhoven Atletiek 36:03 36:01
14 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 37:38 37:34

Mannen 35, 10 km
1 Colin Bekers 79 Tilburg Road Runners 30:58 30:58
2 Tony de Groot 73 Marvel 35:16 35:15
3 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 35:41 35:40
5 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 35:57 35:56
7 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 36:29 36:27
8 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 36:33 36:32
13 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 38:34 38:31
26 Merijn Trommar 75 Eindhoven Atletiek 41:00 40:55
32 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 42:22 42:15

Mannen 45, 10 km
1 Koos Verwey 71 DAK 33:10 33:10
2 Robert Jongh 71 Spiridon 33:57 33:57
3 Terje Gulbrandsen 70 Fåberg 35:44 35:43
32 Carlos Schoenmakers 70 Eindhoven Atletiek 47:10 47:04

Mannen 55, 10 km
1 Frans Deenen 61 ATV Venray 38:01 37:59
2 Jaap Stijlaart 57 Triathlon 38:34 38:33
3 Marc Siebers 61 avVN 39:16 39:10
9 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 41:33 41:29

Vrouwen senioren, 10 km
1 Iris van Dalen 98 Tilburg Road Runners 40:06 40:03
2 Hilde Gilissen 88 Parcival 40:13 40:07
3 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 42:20 42:12

Vrouwen 35, 10 km
1 Janny Maas 76 Marvel 40:24 40:21
2 Chantal van Oudheusden 75 Sprint 43:48 43:48
3 Leandra Sprenkels 73 Sprint 47:39 47:26
14 Maaike Niesten 81 Eindhoven Atletiek 55:34 55:19

Mannen, 5 km
1 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 16:56 16:55
2 Tom Michielsen 87 Gloria 17:14 17:14
3 Jack van Avendonk 67 Attila 17:51 17:49
5 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 18:19 18:17

Vrouwen, 5 km
1 Marjon de Kok 74 Prins Hendrik 19:09 19:08
2 Sara van Grunsven 97 Tilburg Road Runners 20:11 20:10
3 Heleen Boers 89 Eindhoven Atletiek 20:13 20:12
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 23:55 23:53
11 José Verstraeten 83 Eindhoven Atletiek 24:45 24:42

Soest, zaterdag 31 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Sylvestercross van AV Pijnenburg
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen prominenten, 10400 m
1 Abdi Ulad Hakin 91 Kopenhagen 34:51
2 David Nilsson 87 Kalmar 34:58
3 Koen Naert 89 Roeselare 35:09
14 Ralph van Houwelingen 94 Prins Hendrik 37:29
25 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 38:15
38 Ben Vriends 90 Asterix 39:00

Mannen korte cross, 3200 m
1 Wouter Ploeger 92 AAC '61 10:27
2 Ali Hamdi 89 Beringen 10:34
3 Wesley de Kerpel 88 Heist-op-den-Berg 10:35
40 Stan van Helmond 98 Eindhoven Atletiek 11:38
53 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 12:00

Jongens junioren A, 6000 m
42 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 25:22

Jongens junioren B, 4000 m
1 Tim Verbaandert 00 Eindhoven Atletiek 13:59
13 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 14:49

Jongens junioren C, 2000 m
6 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 7:21

Meisjes junioren C, 2000 m
6 Yara Schoenmakers 03 Eindhoven Atletiek 7:54

Weert, zaterdag 31 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Oliebollenloop van AV Weert
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Filip Lijnen en Erik de Laat

Mannen senioren, 10 km
1 Jonas Roels 83 Hamme 32:38
2 Bert Wouters 82 Hechtel 33:49
3 Jonathan Put 81 Bree 33:50
5 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 34:46
17 Paul Winkelmolen 86 Eindhoven Atletiek 40:43

Mannen 40, 10 km
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 34:38
2 Pieter Adriaens 71 Weert 34:45
3 Jeroen Groesz 71 Weert 34:54
5 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 35:35
9 Sadik El Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 38:54

Mannen, 5 km
1 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 16:41
2 Mark Jurgens 88 Eindhoven 18:19
3 Onno de Boer 84 Heeze 18:27

Arnhem, dinsdag 27 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Derde Kerstdagloop
Klik hier voor alle uitslagen

In Memoriam Andre Westen (Derde Kerstdagloop/Grote Steden Trimreizen)

Mannen, halve marathon
1 Cornelis Scheltinga 91 Arnhem 1:16:45 1:16:44
2 Wilfred Bruil 79 Ede 1:16:58 1:16:57
3 Koen Rutjes 88 Huissen 1:17:15 1:17:15
51 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:32:25 1:32:01

Mannen, 14 km
1 Geert Janssen 87 Veldhoven 39:28 39:24
2 Zac Freudenburg 78 Diemen 46:50 46:50
3 Alex Mulders 80 Arnhem 53:22 53:22
113 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:13:32 1:13:12

Vrouwen, 14 km
1 Sandra de Jonge 73 Rozendaal 58:41 58:40
2 Floortje Gierman 85 Kampen 1:00:29 1:00:25
3 Nathalie Vierdag 72 Bemmel 1:03:55 1:03:12
5 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:06:44 1:06:24

Oirschot, maandag 26 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Auwjaorscross van AV Oirschot
Klik hier voor alle uitslagen

Videoverslag van Maurice van den Berge

Mannen senioren, 9360 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 31:37
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 32:51
3 Robin Spijkerboer 86 Generaal Michaelis 33:08
4 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 33:28
5 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 33:49
6 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 34:07

Mannen 35, 9360 m
1 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 34:26
2 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 35:12
3 Bas van Summeren 79 De Keien 35:46
4 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 35:58
5 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 36:30
6 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 36:45
9 Sadik el Mourabite 72 Eindhoven Atletiek 38:33
11 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 39:30
13 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 41:50

Mannen 45, 7020 m
1 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 25:25
2 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 26:19
3 Kees Wouters 62 DES 26:46
4 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 27:31
10 Dis Kusters 62 Eindhoven Atletiek 30:19

Mannen 55, 7020 m
1 Dirk Volders 59 AV Looise 28:25
2 Wil Boudewijns 61 avVN 28:27
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 28:37
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 28:59
6 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 29:33
8 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 30:37

Mannen 65, 7020 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 30:03
2 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 32:03
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 32:41
5 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 40:36

Vrouwen senioren, 7020 m
1 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 30:13
2 Christel Dekkers 82 GVAC 30:29
3 Jolien Bruininx 97 AVR '69 30:59

Vrouwen 35, 7020 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 28:01
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 28:17
3 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 29:45
4 Marleen van Aartrijk 79 Eindhoven Atletiek 31:46

Vrouwen 55, 7020 m
1 Nellie van Beers 55 Atletiek Oirschot 32:50
2 Anne Rindt 58 Eindhoven Atletiek 33:44
3 Rikie Huyberts 59 Fortuna '67 33:56

Mannen korte cross, 2120 m
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 6:29
2 Michael Beuwer 89 Asterix 6:32
3 Martin Flipsen 96 AV Weert 6:34
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 6:35
7 Niels Helgers 81 Eindhoven Atletiek 6:59
8 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 7:07
10 Chiel Stikkelbroeck 01 Eindhoven Atletiek 7:35

Vrouwen korte cross, 2120 m
1 Marissa Damink 95 Asterix 7:48
2 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 8:02
3 Yosta de Stigter 99 CAV Energie 8:14
4 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 8:20
6 Rosanne van Hoesel 91 Eindhoven Atletiek 8:45
7 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 9:33
9 Anne-Marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 11:34

Jongens junioren B, 3180 m
1 Jens Peeters 01 Eindhoven Atletiek 10:39
3 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 11:49
4 Rob Rutjes 00 Eindhoven Atletiek 11:58

Jongens junioren C, 2120 m
1 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 7:04
3 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 7:16
6 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 7:29
8 Arend Eijk 03 Eindhoven Atletiek 8:30
9 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 8:38
11 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 9:10

Jongens junioren D, 1520 m
4 Thorben Segers 04 Eindhoven Atletiek 6:03
6 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 6:21

Meisjes junioren D, 1520 m
1 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 5:59
2 Elise Mutsaers 05 Eindhoven Atletiek 6:08
8 Fleur Boender 04 Eindhoven Atletiek 6:41
12 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 6:58

Jongens pupillen A, 1060 m
3 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 4:06
8 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 4:34

Meisjes pupillen A, 1060 m
8 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 5:22

Jongens pupillen B, 1060 m
2 Sam Boender 08 Eindhoven Atletiek 4:36
5 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 4:57
6 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 4:58
7 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 5:20

Jongens pupillen B, 1060 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:15
4 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 5:04
7 Dinte Wilting 08 Eindhoven Atletiek 6:00

Meisjes pupillen C, 760 m
3 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:42

Recreanten, 4680 m - 7020 m - 9360 m
Tessa Mom 96 Eindhoven Atletiek 22:28
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 38:22
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 41:43
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 42:00
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 42:33
Gerald Rietman 70 Eindhoven Atletiek 43:06
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 43:20
Stefan van Bogget 75 Eindhoven Atletiek 45:16
Trevor Bomas 70 Eindhoven Atletiek 45:43
Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 47:01
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 47:07
Barbara Heijman 78 Eindhoven Atletiek 47:11
John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 48:44
Werner Doens 71 Eindhoven Atletiek 48:54
Arno Sinjou 61 Eindhoven Atletiek 51:20
Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 51:22
Patricia Couwenberg 72 Eindhoven Atletiek 1:00:55

Heerlen, maandag 26 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstcross van AVON Heerlen
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 7200 m
1 Ricardo Floris 90 Atletiek Maastricht 25:36
2 Koen Bastiaens 93 Eindhoven Atletiek 27:12
3 Guy Maas 93 Atletiek Maastricht 28:15

Wilbertoord, zondag 18 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Winterloop van V.V. De Willy's
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bram van Ekeren

Mannen senioren, 10 km
1 Sjors Thielen 89 ATV Venray 35:00
2 Harry Nillesen 79 Heijen 36:17
3 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 37:05

Herpen, zondag 18 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Herpenduincross van AV Oss'78 (Geert Peters Crosscompetitie)
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 50 kort, 4250 m
1 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 18:39
2 Bert van Lith 63 Prins Hendrik 21:05
3 Fred van Baalen 62 Prins Hendrik 21:37

Waalwijk, zondag 18 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Lidocross van ACW'66 met het Brabants Kampioenschap
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 45, 9480 m
1 Koos Verweij 71 DAK 32:16
2 Peter van der Velden 68 Eindhoven Atletiek 33:07
3 Christ Donders 71 Tilburg Road Runners 33:13
4 Peter Mijsberg 65 Eindhoven Atletiek 34:18

Jongens junioren B, 3360 m
3 Lars Harmsen 00 Eindhoven Atletiek 11:24
4 Daan van der Velden 00 Eindhoven Atletiek 11:26

Jongens junioren C, 2370 m
3 Ids van Korven 03 Eindhoven Atletiek 7:48
5 Luuk Verbaandert 02 Eindhoven Atletiek 8:00
7 Merlijn van der Velden 03 Eindhoven Atletiek 8:09

Meisjes junioren D, 1680 m
6 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:37

Jongens pupillen A, 1050 m
15 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 4:53

Meisjes pupillen B, 950 m
2 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 4:18

Eijsden, zondag 18 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mescherbergloop van de Maasrunners
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15.6 km
1 Jonathan Wayaffe 95 Sint-Katelijne-Waver 56:08 56:07
2 Tim van Hemel 90 Balen 57:16 57:14
3 Marco Akershoek 93 Sittard 57:52 57:52
82 Björn Schepers 96 Eindhoven Atletiek 1:29:41 1:29:23

Mannen 35, 15.6 km
1 Roger Heiligers 77 Beek 1:00:54 1:00:53
2 Jordi Meulenberg 77 Sittard 1:01:32 1:01:30
3 Stefan van Deurzen 79 Weert 1:01:47 1:01:46
40 Berend-Jan Bel 74 Eindhoven Atletiek 1:18:17 1:18:15

Vrouwen 35, 15.6 km
1 Maud Golsteyn 80 Nieuwstadt 1:09:03 1:09:02
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 1:11:33 1:11:32
3 Nicole Warnier 73 Eijsden 1:12:32 1:12:29

Vrouwen 55, 15.6 km
1 Vera Biesemans 55 Londerzeel 1:00:05 59:55
2 Karin Verheijden 58 GVAC 1:18:36 1:18:08
3 Rosy Thewissen 58 Hulsberg 1:26:00 1:25:46

Roermond, zondag 18 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Neelderveldloop van Swift Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen korte cross, 4700 m
1 Christoph Lohse 68 Mönchengladbach 15:21
2 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 15:46
3 Ron Koster 78 Atletiek Helden 16:00

Dronten, zaterdag 17 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Kerstloop van AV Flevo Delta
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Ben Souwen, Michiel Vink en Bram Cuijpers

Mannen senioren, 21.1 km
1 Kedir Besher Yousuf 97 Ethiopië 1:03:08 1:03:07
2 Mousaab Hadout 88 Marokko 1:03:16 1:03:15
3 Thomas Muke Kropp 95 Kenia 1:04:18 1:04:17
7 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 1:10:53 1:10:52
19 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 1:16:30 1:16:29

Mannen 35, 21.1 km
1 Mounir el Ouardi 74 Spanje 1:06:45 1:06:44
2 Stefan van den Broeck 72 België 1:08:40 1:08:39
3 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 1:08:41 1:08:40
10 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 1:18:38 1:18:36
36 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 1:31:52 1:31:42

Mannen 45, 21.1 km
1 Vladimir Tontchinski 67 Wit-Rusland 1:13:50 1:13:49
2 Egbert Hooijkaas 65 Scorpio 1:15:18 1:15:16
3 Bart Wassenberg 67 Hellas 1:15:26 1:15:23

Linschoten,zaterdag 17 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Linschotenloop
Klik hier voor alle uitslagen

Met een PR voor Bart Niesten, Wouter Rijckaert en Stefan van Happen

Mannen 35, 21.1 km
1 Ad Sluijter 81 Utrecht 1:09:27 1:09:27
2 Maarten van Ommen 80 Phoenix 1:15:48 1:15:47
3 Jelle Roozenburg 81 Delft 1:16:07 1:16:04
5 Bart Niesten 78 Eindhoven Atletiek 1:20:25 1:20:22
7 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 1:20:59 1:20:57
12 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 1:22:29 1:22:26
63 Maarten Hornikx 80 Eindhoven Atletiek 1:31:20 1:30:25

Vrouwen 35, 21.1 km
1 Simche Heringa 81 U-Track 1:25:28 1:25:28
2 Nanda Clarisse 79 Woerden 1:26:21 1:26:17
3 Gwynny Hamilton 75 Eindhoven Atletiek 1:26:57 1:26:56

Ameland, zaterdag 17 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Ameland Run van Sportpromotie Ameland
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 21.1 km
1 Ruben Scheurwater 80 Parthenon 1:10:48 1:10:47
2 Olfert Molenhuis 86 Friesland 1:10:56 1:10:54
3 Riekele Kobes 86 Friesland 1:13:00 1:12:57
5 Harm Sengers 82 Eindhoven Atletiek 1:14:28 1:14:26
7 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 1:15:47 1:15:45
11 Merlijn Wijn 82 Eindhoven Atletiek 1:19:36 1:19:32
12 Bram van Rijswijk 81 Eindhoven Atletiek 1:19:48 1:19:44
19 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 1:21:31 1:21:26

Mannen 40, 21.1 km
1 Erik Negerman 75 GAC Hilversum 1:10:52 1:10:49
2 Remon van Lunzen 69 Lionitas 1:15:52 1:15:49
3 Yke Zoetendal 72 Horror 1:17:42 1:17:36
7 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 1:20:01 1:19:57
8 Erik de Laat 70 Eindhoven Atletiek 1:21:14 1:21:10
10 Ruud de Wert 74 Eindhoven Atletiek 1:22:41 1:22:36

Mannen 50, 21.1 km
1 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 1:22:55 1:22:51
2 Herman Couperus 65 Athlos 1:23:11 1:23:04
3 Theo Woldberg 57 Phanos 1:24:47 1:24:42

Mannen 40, 10 km
7 Andres Stelling 72 Eindhoven Atletiek 40:35 40:32

Rotterdam, zondag 11 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Bruggenloop van Golazo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
68 Jermaine Maaijen 84 Eindhoven Atletiek 59:00 58:57

Mannen 35, 15 km
400 Patrick van Rooy 80 Eindhoven Atletiek 1:19:02 1:12:58

Mannen 50, 15 km
16 Stephen Morgan 65 Eindhoven Atletiek 1:04:33 1:04:21

Vrouwen 45, 15 km
235 Margot Adriaans 67 Eindhoven Atletiek 1:32:36 1:30:02
403 Carin van der Palen 69 Eindhoven Atletiek 1:41:29 1:38:55

Vrouwen 50, 15 km
93 Anja van der Maat 57 Eindhoven Atletiek 1:32:36 1:30:02
147 Andra Davelaar 59 Eindhoven Atletiek 1:37:09 1:31:56

Reusel, zondag 11 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de L'Avant Sylvestre cross van AVR '69
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 9650 m
1 Yannick Michiels 91 Vabco Mol 31:37
2 Lauran Beijens 92 Tilburg Road Runners 32:36
3 Ruben Geys 89 Vabco Mol 32:40
7 Ben Souwen 89 Eindhoven Atletiek 33:54
8 Teun Duisters 93 Eindhoven Atletiek 34:31
10 Tim Kragten 89 Eindhoven Atletiek 35:16
11 Sam Krop 83 Eindhoven Atletiek 36:28
15 Bram van Ekeren 82 Eindhoven Atletiek 38:52
21 Christian Tiemann 83 Eindhoven Atletiek 40:13

Mannen 35, 7490 m
1 Geert Schroven 77 Tessenderlo 26:20
2 Bart Lieckens 77 AC Lyra 26:34
3 Gino Steemans 77 AAC 26:55
5 Eric Crombaghs 77 Eindhoven Atletiek 28:53
6 Ingmar van Dijk 79 Eindhoven Atletiek 29:26
7 Wouter Rijckaert 74 Eindhoven Atletiek 29:42
8 Niek Roset 79 Eindhoven Atletiek 30:08
9 Geert Immerzeel 74 Eindhoven Atletiek 30:10
10 Stefan van Happen 72 Eindhoven Atletiek 30:14
15 Ronald Adams 77 Eindhoven Atletiek 32:29
17 Joost Bekkers 74 Eindhoven Atletiek 33:53

Mannen 45, 7490 m
1 Filip Lijnen 69 Eindhoven Atletiek 28:45
2 Marc van Gils 67 Eindhoven Atletiek 28:54
3 Arnold van Putten 63 Eindhoven Atletiek 29:11
5 Fons Liebregts 65 Eindhoven Atletiek 30:21
8 Renzo Mariani 65 Eindhoven Atletiek 31:57

Mannen 55, 7490 m
1 Dirk Volders 59 Laakdal 31:53
2 Wil Boudewijns 61 avVN 32:05
3 Robert Sanchez 57 Eindhoven Atletiek 32:07
4 Rob van der Wijst 59 Eindhoven Atletiek 32:26
8 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 34:03
10 Eef Schellens 61 Eindhoven Atletiek 34:32

Mannen 65, 7490 m
1 Martien van de Ven 48 Atletiek Oirschot 33:17
2 Kees Verhoeven 50 Tilburg Road Runners 34:45
3 John Williams 50 Eindhoven Atletiek 35:35
5 Wim Hermans 45 Eindhoven Atletiek 39:06
8 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 45:52

Vrouwen 35, 7490 m
1 Rian van der Burgt 75 GVAC 31:15
2 Angélique de Vries 77 Eindhoven Atletiek 31:55
3 Eefje Ottevanger 79 Eindhoven Atletiek 33:37

Mannen korte cross, 2020 m
1 Arne Agten 95 Vabco Mol 6:16
2 Martin Flipsen 96 AV Weert 6:18
3 Michael Beuwer 89 Asterix 6:19
4 Pepijn van de Westerlo 94 Eindhoven Atletiek 6:21
5 Stan Zeegers 97 Eindhoven Atletiek 6:35

Vrouwen korte cross, 2020 m
1 Serana Tielbeek 84 Eindhoven Atletiek 7:23
2 Marissa Damink 95 Asterix 7:52
3 Yosta de Stigter 99 Energie 8:06
5 Mira Laurier 92 Eindhoven Atletiek 8:15
10 Viola van den Berk 87 Eindhoven Atletiek 9:20
12 Laura Schelling 99 Eindhoven Atletiek 10:11
14 Anne-marijke Voets 95 Eindhoven Atletiek 11:29

Jongens junioren A-B, 4040 m
2 Joran de Bie 98 Eindhoven Atletiek 15:49

Meisjes junioren A-B, 4040 m
1 Jolie Tops 99 Eindhoven Atletiek 16:51

Jongens junioren C, 2020 m
5 Lucas van der Leij 03 Eindhoven Atletiek 8:10
7 Pelle Mutsaers 03 Eindhoven Atletiek 8:41
9 Jens Piket 03 Eindhoven Atletiek 9:24
10 Sander ten Berge 03 Eindhoven Atletiek 9:24

Jongens junioren D, 1570 m
7 Raf van den Nieuwenhof 05 Eindhoven Atletiek 6:38
9 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 7:01
19 Jasper ten Berge 05 Eindhoven Atletiek 8:12

Meisjes junioren D, 1570 m
2 Yana van Aarle 05 Eindhoven Atletiek 6:30
10 Marit van der Leij 05 Eindhoven Atletiek 7:27
13 Loes de Leeuw 05 Eindhoven Atletiek 7:48

Jongens pupillen A, 1570 m
2 Wout Harmsen 06 Eindhoven Atletiek 6:30
4 Niels van Rooij 06 Eindhoven Atletiek 6:33
5 Tobias van Opstal 06 Eindhoven Atletiek 6:55
8 Tijn van Herpen 07 Eindhoven Atletiek 7:11
11 Robin Hendriks 07 Eindhoven Atletiek 7:15
26 Jasper Folkers 06 Eindhoven Atletiek 8:19

Meisjes pupillen A, 1570 m
8 Zoë Geurtz 06 Eindhoven Atletiek 7:52
9 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 7:53
12 Kira Hezemans 07 Eindhoven Atletiek 8:08

Jongens pupillen B, 785 m
3 Joep Caljouw 08 Eindhoven Atletiek 3:19
4 Sam boender 08 Eindhoven Atletiek 3:31
7 Sjoerd de Brouwer 08 Eindhoven Atletiek 3:34
9 Wessel Eijsermans 08 Eindhoven Atletiek 3:37
10 Baher Bakr 08 Eindhoven Atletiek 3:41
13 Koen Stam 08 Eindhoven Atletiek 3:48
15 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 3:50

Meisjes pupillen B, 785 m
1 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:14
5 Valerie Savelsberg 08 Eindhoven Atletiek 3:49
6 Zonne Gulickx 08 Eindhoven Atletiek 3:50
13 Dinte Wilting 08 Eindhoven Atletiek 4:26

Jongens pupillen C en mini pupillen, 785 m
2 Noah Reek 09 Eindhoven Atletiek 3:47
5 Wybe de Jager 09 Eindhoven Atletiek 4:01

Meisjes pupillen C en mini pupillen, 785 m
4 Marit Hendriks 09 Eindhoven Atletiek 3:53

Recreanten, 3170 m - 5330 - 7490 - 9650 m
José Koelink 83 Eindhoven Atletiek 17:04
Danny Harpe 63 Eindhoven Atletiek 25:16
Svetlana Butina 87 Eindhoven Atletiek 28:40
Maurice van den Berge 63 Eindhoven Atletiek 31:11
Michel Braak 59 Eindhoven Atletiek 37:14
Paul van Tuijl 78 Eindhoven Atletiek 41:45
Mike Willems 94 Eindhoven Atletiek 42:26
Monique van Kol 76 Eindhoven Atletiek 43:35
Etienne Vissers 68 Eindhoven Atletiek 43:58
Willy Gommers 67 Eindhoven Atletiek 44:17
Henk Vos 67 Eindhoven Atletiek 44:20
Dries Christiaens 78 Eindhoven Atletiek 45:37
Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 45:45
Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 46:49
Leonie Thijssen 86 Eindhoven Atletiek 48:08
Fabrizio Evangelista 76 Eindhoven Atletiek 50:04
René Bos 62 Eindhoven Atletiek 50:39
Heather MacDuff 58 Eindhoven Atletiek 51:29
Bas Dirkson 62 Eindhoven Atletiek 51:55
Twan van Deursen 78 Eindhoven Atletiek 52:02
John de Wert 60 Eindhoven Atletiek 53:05
Rianne Grotenhuis 87 Eindhoven Atletiek 53:17
Susan Smit 67 Eindhoven Atletiek 53:19
Ramon Peters 68 Eindhoven Atletiek 53:20
Natasja Gerritzen 67 Eindhoven Atletiek 54:39

's-Hertogenbosch, zondag 11 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Engelermeer veldloop van OSS-Volo
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 8650 m
1 Koos Verweij 71 DAK 30:03 30:00
2 Teun van Gorp 81 Tilburg Road Runners 32:50 32:46
3 Ujendre Ramautarsing 73 Eindhoven Atletiek 34:54 34:46
12 Jos Harmsen 67 Eindhoven Atletiek 38:05 38:00

Mannen 50, 8650 m
1 Adri Henskens 60 OSS-VOLO 35:28 35:23
2 Fred Box 65 Veldhoven 37:14 37:10
3 Huibert Crijns 66 Loopgroep Wijbosch 38:26 38:20
4 Kees van der Put 57 Eindhoven Atletiek 38:40 38:34

Mannen recreanten, 6920 m
29 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 36:39 36:28

Maasmechelen, zaterdag 10 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Terhills Trail van Bearsports
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen, 20 km Trail
1 Casper van der Putten 95 Eindhoven Atletiek 1:17:20

Vrouwen, 20 km Trail
4 Mieke de Lepper 89 Eindhoven Atletiek 1:50:15

Mannen, 10 km Trail
3 Martin Mom 94 Eindhoven Atletiek 39:28

Vrouwen, 10 km Trail
2 Anne Huver-Castelijns 84 Eindhoven Atletiek 48:35
4 Elles Van de Vorst 83 Eindhoven Atletiek 49:38

Waspik, zondag 4 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Stratenloop Waspik van TLV De Langstraat
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen 35, 10 km
1 Jeroen van Damme 72 THOR 33:00
2 Bart Balemans 79 Raamsdonksveer 37:21
3 Billy de Bruijn 77 Atledo 38:32
4 Ewout van der Laan 78 Eindhoven Atletiek 38:52
13 Ted Benschop 73 Eindhoven Atletiek 43:05

Eindhoven, zondag 4 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Mispelhoefloop van Eindhoven Atletiek
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen/Vrouwen, 8 km
3 Pepijn van de Westerlo 70 Eindhoven Atletiek 25:55
11 Dennis van Aerts 85 Eindhoven Atletiek 31:04
15 Ben van der Plas 61 Eindhoven Atletiek 33:20
57 Carla van Buuren 78 Eindhoven Atletiek 40:11
65 Joop Quik 56 Eindhoven Atletiek 41:17
79 Rinus van Dijck 43 Eindhoven Atletiek 42:30
80 Gianne van den Boogaard 64 Eindhoven Atletiek 42:30
86 Maaike Werson 72 Eindhoven Atletiek 42:47
89 Anita Pietersz 74 Eindhoven Atletiek 43:11
100 Jeroen Hensen 52 Eindhoven Atletiek 43:40
107 Majola Slot 61 Eindhoven Atletiek 44:35
115 Brigitte Hamstra 61 Eindhoven Atletiek 45:03
120 Cor Verbeek 62 Eindhoven Atletiek 45:35
143 Peter Overschie 69 Eindhoven Atletiek 47:00
162 Marie-José Foolen 68 Eindhoven Atletiek 48:57
163 Hans den Ouden 57 Eindhoven Atletiek 48:58
170 Nancy van Doren 73 Eindhoven Atletiek 50:04
172 Marina van Dijk 69 Eindhoven Atletiek 50:37
175 Jacqueline Spanjers 60 Eindhoven Atletiek 50:53
186 Myrna van der Donk 87 Eindhoven Atletiek 1:00:50
187 Mieke Gevers 59 Eindhoven Atletiek 1:00:59
188 Lily Jong 67 Eindhoven Atletiek 1:01:00

Mannen/Vrouwen, 4 km
5 Barbara Ceelen 74 Eindhoven Atletiek 16:34
7 Linde Derksen 99 Eindhoven Atletiek 16:57
12 Laurens de Putter 08 Eindhoven Atletiek 18:01
16 Markus van der Gugten 76 Eindhoven Atletiek 18:05
22 Ezra Born 08 Eindhoven Atletiek 19:43
28 Lilly Reuver 06 Eindhoven Atletiek 20:22
31 Indy Schoenmakers 01 Eindhoven Atletiek 20:36
35 Claudia Evers 79 Eindhoven Atletiek 21:53
47 Jan Smetsers 66 Eindhoven Atletiek 22:39
50 Brigitte Moolenaar 66 Eindhoven Atletiek 23:14
51 Ja Slabbers 78 Eindhoven Atletiek 23:15
52 Mark Vanderhoydonks 64 Eindhoven Atletiek 23:16
58 Paul Scholte 57 Eindhoven Atletiek 23:27
60 Carmen van Bruggen 06 Eindhoven Atletiek 23:32
61 Sabine van Bruggen 69 Eindhoven Atletiek 23:34
71 Annemieke Luiten 65 Eindhoven Atletiek 25:19
72 Ans Verheijen 50 Eindhoven Atletiek 25:19
80 Susanne van der Sanden 78 Eindhoven Atletiek 26:58
85 Jessica van Ostade-Drost 79 Eindhoven Atletiek 27:45
87 Hetty Walk 61 Eindhoven Atletiek 28:36

Jongens/Meisjes, 1 km
1 Jarno Swinkels 04 Eindhoven Atletiek 3:33
2 Noa Snijders 04 Eindhoven Atletiek 3:36
3 Marly Swinkels 08 Eindhoven Atletiek 3:36
4 Morris Schoenmakers 04 Eindhoven Atletiek 3:41
5 Joshua van Boxmeer 05 Eindhoven Atletiek 3:43
14 Laura Pelle 08 Eindhoven Atletiek 5:11
15 Tijn van Boxmeer 08 Eindhoven Atletiek 5:15
21 Joy Mellegers 11 Eindhoven Atletiek 6:05

's-Heerenberg, zondag 4 december 2016

loop uitslagen   

De uitslagen van de Montferlandrun
Klik hier voor alle uitslagen

Mannen senioren, 15 km
1 Herpasa Negasa 93 Ethiopië 43:02 43:02
2 Frederick Kipkosgei 96 Kenia 43:06 43:06
3 Peter Kiprotich 98 Kenia 43:40 43:40
31 Oscar Mulder 83 Eindhoven Atletiek 52:43 52:40

Mannen 35, 15 km
1 Michiel Vink 79 Eindhoven Atletiek 48:52 48:50
2 Gert Jan Liefers 78 AV'34 49:40 49:40
3 Erik Driesen 78 NOP 50:10 50:07
13 Bram Cuijpers 80 Eindhoven Atletiek 54:58 54:54

Mannen 55, 15 km
1 Frans Deenen 61 ATV Venray 58:07 58:01
2 Izaak de Bruijne 58 Altis 58:21 58:11
3 Gijs van den Hurk 55 avVN 58:52 58:45
22 Jos Bergervoet 58 Eindhoven Atletiek 1:07:38 1:07:22
118 Jan Boerema 60 Eindhoven Atletiek 1:17:20 1:15:12

Vrouwen 45, 15 km
1 Lia Wijnberger 69 Ciko '66 58:34 58:32
2 Michaela Born 63 Emmerich am Rhein 1:06:28 1:05:52
3 Helene Geers 56 Veluwe 1:06:31 1:06:05
9 Thea Ottens 57 Eindhoven Atletiek 1:08:55 1:07:27